K
kamm
Guest
A probléma az, hogy igazából ezzel az egésszel az oldal olvasóit károsítottad meg, akik eddig ingyen jutottak a fizetős cikkekhez.
Én a Defence24.pl-ről szoktam prémium cikkeket (nagyrészt technikai elemzéseket hozni) szóval, hogy geci vagy az egy dolog de jól kibasztál mindenkivel aki amúgy kamm bicskanyitogató stílusa ellenére egyfajta "kompenzációként" pont emiatt legalább ezeket el tudta olvasni.
Szóval jár a keksz.
Lázár: a nyilas és kommunista házmesterek országa vagyunk
! Nekem ezzel tényleg csak az a bajom, hogy ha lopok valamit, és szembesítenek vele, akkor ne én legyek már felháborodva, és sértegessek érte. Mondtam volna max Kamm helyében, hogy nektek akartam jót, nem kell a fizetős tartalom ingyért, jó, akkor nem hozom többet, csoki! De így hogy állította hogy ez nem svarc kontent, Ooorky kb. csak oknyomozott/állásfoglalást kért.
na jó, ne adjunk tippeket!
