Nem a laptopon kellene játszani hanem haladni kéne...
Az ekkora gépek a világon mindenütt csilaggarázsban állnak, nem hinném, hogy lesz nekik hangár. Max karbantartásra, de őszintén szólva 2 gépre az nem lenne túl gazdaságos, ha tudják vinni az ACE-hez.Amúgy ezeknek meg lesz oldva a tarolása vagy csillag garázs lesz?
0:40 környékén látszik egy másik KC-390-es is a miénk mögött. Valaki látta rendesen mi van az oldalára írva a pilotafülke után?
arról semmit nem lehet leolvasni, de szerintem az is mi gépünk lehet: gyakoralatilag párhuzamosan készül a kettő, mert mind a kettő jövőre érkezik a tervek szerint.0:40 környékén látszik egy másik KC-390-es is a miénk mögött. Valaki látta rendesen mi van az oldalára írva a pilotafülke után?
Erre gondoltam én is, hogy két gépünk készül párhuzamosan és nem is lenne ördögtől való gondolat, hogy egyszerre készüljenek. De annyira gyors a vágás, és rövöd időre látszik csak, de nekem olybá tünik, hogy az is a miénk.arról semmit nem lehet leolvasni, de szerintem az is mi gépünk lehet: gyakoralatilag párhuzamosan készül a kettő, mert mind a kettő jövőre érkezik a tervek szerint.
A színe nagyon hasonló és ha nem is egyszerre de pár hónap különbséggel érkezhetnek majd.Erre gondoltam én is, hogy két gépünk készül párhuzamosan és nem is lenne ördögtől való gondolat, hogy egyszerre készüljenek. De annyira gyors a vágás, és rövöd időre látszik csak, de nekem olybá tünik, hogy az is a miénk.
Csak nem teszi meg...A színe nagyon hasonló és ha nem is egyszerre de pár hónap különbséggel érkezhetnek majd.
Remélem Formosa1 nem robbantja fel őket leszállítás előtt...![]()
Hónapok óta nem szólt hozzá semmihez, szóval szerintem a brazil dzsungelben kuksol egy RPG-vel és várja mikor gördülnek ki a gépek először a futópályára...Csak nem teszi meg...![]()
0:40 környékén látszik egy másik KC-390-es is a miénk mögött. Valaki látta rendesen mi van az oldalára írva a pilotafülke után?
Erre gondoltam én is, hogy két gépünk készül párhuzamosan és nem is lenne ördögtől való gondolat, hogy egyszerre készüljenek. De annyira gyors a vágás, és rövöd időre látszik csak, de nekem olybá tünik, hogy az is a miénk.
A színe nagyon hasonló és ha nem is egyszerre de pár hónap különbséggel érkezhetnek majd.
Remélem Formosa1 nem robbantja fel őket leszállítás előtt...![]()
Az a másik gép 0:40-nél portugál lesz.
Mobilon kiválasztva a 2160p-s videóminőséget és belenagyítva szépen kiolvasható a Portuguesa felirat.
![]()
Korlátlan képfeltöltés, képtárolás, képmegosztás - www.kepfeltoltes.eu
Képfeltöltés, ingyen képtárolás korlátlan számban, képmegosztás, családi és üzleti képek feltöltése, nyaralási fotók megosztása.Csoportos és URL képfeltöltéswww.kepfeltoltes.eu
Remélem hogy fél év lesz a kettő között.A színe nagyon hasonló és ha nem is egyszerre de pár hónap különbséggel érkezhetnek majd.
Remélem Formosa1 nem robbantja fel őket leszállítás előtt...![]()
miért?Remélem hogy fél év lesz a kettő között.
A két gép ne egyszerre menjen ídőszakosra!Abban a pillanatba a hadrafoghatóság = 0 %
Remélem hogy fél év lesz a kettő között.
Legutóbb azt mondták hogy a gépek tervezett érkezése 2024Q2 és 2024Q4. A videó alapján úgy tűnik hogy az első építése időarányosan jól halad.A két gép ne egyszerre menjen ídőszakosra!Abban a pillanatba a hadrafoghatóság = 0 %
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..