[HUN] Embraer KC-390 Millennium

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 692
94 407
113
Embraer-inaugurates-first-flight-simulator-for-the-KC-390-Millennium.jpg
 

BJani

Well-Known Member
2020. január 28.
1 428
3 745
113
Amúgy ezeknek meg lesz oldva a tarolása vagy csillag garázs lesz?
Az ekkora gépek a világon mindenütt csilaggarázsban állnak, nem hinném, hogy lesz nekik hangár. Max karbantartásra, de őszintén szólva 2 gépre az nem lenne túl gazdaságos, ha tudják vinni az ACE-hez.
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 316
39 049
113
0:40 környékén látszik egy másik KC-390-es is a miénk mögött. Valaki látta rendesen mi van az oldalára írva a pilotafülke után?
arról semmit nem lehet leolvasni, de szerintem az is mi gépünk lehet: gyakoralatilag párhuzamosan készül a kettő, mert mind a kettő jövőre érkezik a tervek szerint.
 

ZsoltHun

Well-Known Member
2018. október 26.
651
1 698
93
arról semmit nem lehet leolvasni, de szerintem az is mi gépünk lehet: gyakoralatilag párhuzamosan készül a kettő, mert mind a kettő jövőre érkezik a tervek szerint.
Erre gondoltam én is, hogy két gépünk készül párhuzamosan és nem is lenne ördögtől való gondolat, hogy egyszerre készüljenek. De annyira gyors a vágás, és rövöd időre látszik csak, de nekem olybá tünik, hogy az is a miénk.
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 316
39 049
113
Erre gondoltam én is, hogy két gépünk készül párhuzamosan és nem is lenne ördögtől való gondolat, hogy egyszerre készüljenek. De annyira gyors a vágás, és rövöd időre látszik csak, de nekem olybá tünik, hogy az is a miénk.
A színe nagyon hasonló és ha nem is egyszerre de pár hónap különbséggel érkezhetnek majd.

Remélem Formosa1 nem robbantja fel őket leszállítás előtt... :cool:
 
  • Vicces
Reactions: Pocok75 and arcas

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 988
9 216
113
0:40 környékén látszik egy másik KC-390-es is a miénk mögött. Valaki látta rendesen mi van az oldalára írva a pilotafülke után?
Erre gondoltam én is, hogy két gépünk készül párhuzamosan és nem is lenne ördögtől való gondolat, hogy egyszerre készüljenek. De annyira gyors a vágás, és rövöd időre látszik csak, de nekem olybá tünik, hogy az is a miénk.
A színe nagyon hasonló és ha nem is egyszerre de pár hónap különbséggel érkezhetnek majd.

Remélem Formosa1 nem robbantja fel őket leszállítás előtt... :cool:

Egyikotok sem nyert:

image.png
 

nagyoncivil

Well-Known Member
2018. október 26.
327
804
93
Az a másik gép 0:40-nél portugál lesz.
Mobilon kiválasztva a 2160p-s videóminőséget és belenagyítva szépen kiolvasható a Portuguesa felirat.
720KC390portuguesa.jpg

 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 316
39 049
113
Az a másik gép 0:40-nél portugál lesz.
Mobilon kiválasztva a 2160p-s videóminőséget és belenagyítva szépen kiolvasható a Portuguesa felirat.
720KC390portuguesa.jpg



Egyikotok sem nyert:

image.png


Így már egyértelmű, hogy portugál. Abban a felbontásban ahogy néztem, csak egy paca volt felirat helyén.
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 900
77 054
113