• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

T

Törölt tag 008

Guest
Ezt hogyan kell használnia? Töltse le és majd Win10 telepítése után kell feltenni USB-ről vagy bármiről?
Igen így a legcélszerűbb. Elvileg install után netről is lehetne telepíteni, de nekem volt olyan, hogy amíg a LAN drivert nem tettem föl addig egyaltalán nem volt net mert a default win driverrel semmi sem ment. Szóval kevésbé lepődik meg az ember ha ott van USB-n. :)
 

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
4 763
14 693
113
Szabadon kipróbálható holnaptól jövő hetig a Post Scriptum realisztikusságra törekvő második világháborús multis taktikai játéka, amely a balul sikerült Market Garden hadműveletet dolgozza fel.

Én csak ajanlani tudom, talán a legjobbcsapatjátékra, raj alapú harcra alapuló világháborús shooter. Csak igen nehéz az elején belejönni...

http://postscriptumgame.com/post-scriptum-free-weekend/
 
T

Törölt tag 008

Guest
Szabadon kipróbálható holnaptól jövő hetig a Post Scriptum realisztikusságra törekvő második világháborús multis taktikai játéka, amely a balul sikerült Market Garden hadműveletet dolgozza fel.

Én csak ajanlani tudom, talán a legjobbcsapatjátékra, raj alapú harcra alapuló világháborús shooter. Csak igen nehéz az elején belejönni...

http://postscriptumgame.com/post-scriptum-free-weekend/

És ha megtetszik a steam-en 40%-al le is árazták.
 
  • Tetszik
Reactions: Kurfürst

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
46 787
75 825
113
Az érzés amikor csak 101 giga szabad hely van az ssd-n és 129 giga az új CoD...
 

Anti

Well-Known Member
2018. december 29.
4 790
12 120
113
Így egy hét után kinek mi a véleménye a COD-ról?

Megvettem a legolcsóbb verziót, megkaptam a M4 XRK-t és hát ezek után őszintén semmi motiváció nagyon nem marad más fegyvereket grindelni...
Túl jó lett sajnos.

Egy elég jó oldal M4 setup-okról

https://www.dexerto.com/call-of-dut...rifle-classes-loadouts-modern-warfare-1191273

Nekem idáig a Competitive jött be legjobban - az Operator Foregrip-et le lehet cserélni Ranger-re is, még stabilabb lesz a fegyver de már eléggé a mozgékonyság kárára.
 
M

molnibalage

Guest
Nem tudom, hogy a Humorba vagy ide illik.
73203273_2159117397526619_7223316229371461632_n.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: papi and arbalest

papi

Well-Known Member
2017. április 22.
1 584
4 670
113
Nem tudom, hogy a Humorba vagy ide illik.
73203273_2159117397526619_7223316229371461632_n.jpg

Szánalmas. És tuti év játéka lesz meg csomó díjat fog kapni. Ezt is a fanboyság viszi a hátán. Ha nem lenne Kojima meg Norman Reedus akkor menne a nagy hiszti, hogy mi ez a szar. Így meg aki kritikát mer megfogalmazni, arra azonnal rásütik, hogy ez túl mély neked, nem érted a sztorit, azt kell látni ami a dolgok mögött van, nem vagy elég érett stb..
És a legnagyobb gondom, hogy az első megjelenő trailerek, artworkok nagyon mást sugalltak. Beleszuszakolták a játékba egy röhejes megoldással, de ki számított erre a szarra ilyen képek alapján. Egyre inkább úgy gondolom, hogy Kojima rettenetesen túlértékelt. A végére a Metal Gear is teljesen elborult.
688604302.jpg

kojimasnewoffice_1943673b.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: Ooorky

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 315
13 361
113
Szánalmas. És tuti év játéka lesz meg csomó díjat fog kapni. Ezt is a fanboyság viszi a hátán. Ha nem lenne Kojima meg Norman Reedus akkor menne a nagy hiszti, hogy mi ez a szar. Így meg aki kritikát mer megfogalmazni, arra azonnal rásütik, hogy ez túl mély neked, nem érted a sztorit, azt kell látni ami a dolgok mögött van, nem vagy elég érett stb..
És a legnagyobb gondom, hogy az első megjelenő trailerek, artworkok nagyon mást sugalltak. Beleszuszakolták a játékba egy röhejes megoldással, de ki számított erre a szarra ilyen képek alapján. Egyre inkább úgy gondolom, hogy Kojima rettenetesen túlértékelt. A végére a Metal Gear is teljesen elborult.
688604302.jpg

kojimasnewoffice_1943673b.jpg

Nem tudom, nekem iszonyat átjön - ha hagyod magad, ha élvezni akarod, akkor tökéletes game.
Nem mindíg csak lőni mag megverni meg úgy májerkedni kelljen egy játékban. Én szeretem a Kojima játékokat, mert próbálnak kikacsintgatni minden irányba, bár a japán játékokkal alapból így vagyok - a nyugati gaming felfogás baromira sekélyes nekem..A keletiek jobban megfognak, de kinek mi.

Aki nem kukacoskodni akar, hanem simán egy enyhén meghökkentő gamet tolni, annak szerintem telitalálat. Aki futószalagon nyomja a gameket és valami világmegváltást várt ettől, annak meg úgyis mindegy mit tolnak elé, mivel nem váltja meg az életét, nem fog tetszeni. Szórakoztatni igen.
 

papi

Well-Known Member
2017. április 22.
1 584
4 670
113
Nem tudom, nekem iszonyat átjön - ha hagyod magad, ha élvezni akarod, akkor tökéletes game.
Nem mindíg csak lőni mag megverni meg úgy májerkedni kelljen egy játékban. Én szeretem a Kojima játékokat, mert próbálnak kikacsintgatni minden irányba, bár a japán játékokkal alapból így vagyok - a nyugati gaming felfogás baromira sekélyes nekem..A keletiek jobban megfognak, de kinek mi.

Aki nem kukacoskodni akar, hanem simán egy enyhén meghökkentő gamet tolni, annak szerintem telitalálat. Aki futószalagon nyomja a gameket és valami világmegváltást várt ettől, annak meg úgyis mindegy mit tolnak elé, mivel nem váltja meg az életét, nem fog tetszeni. Szórakoztatni igen.

Nekem ez így frusztráló. Jó sztori, átgondolatlan klisés setting, felesleges és minimalista gameplay. Ez sokkal inkább egy film és nem egy videójáték. Úgy is lehet történetet mesélni, hogy közben a mű megmarad játéknak. Kojimának ez láthatóan egyre kevésbé megy, vagy eddig se ment csak volt aki a minimális egyensúlyt megtartsa.
Komolyan úgy éreztem játék közben, hogy tök jó lenne ledőlni az ágyra és nézni, mert a sztori nyakatekert de lassan kibontakozva érdekes. De nem lehet, mert ez egy fostos játék, és mindjárt 30 percet kell baktatni az unalmas, szánalmasan üres világban, hogy utána folytatódhasson a film.
Ha neked bejött és nem érzel csalódottságot a beharangozottak és a kihagyott lehetőségek miatt, akkor további kellemes időtöltést kívánok!