Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

K

kamm

Guest
Sajnos ez a topik is tökéletes lenyomata a társadalom kettészakadtságának.

Illetve azt is szépen bemutatja, hogy miért vannak egyes emberek tiltólistán.
Levettem, beleolvastam a topikba és nem csalódtam. Kicsit sem.
Illetve azt is bemutatja, hogy egyesek miért járnak ide. Semmi köze ahhoz, hogy a HTKA mozaikszóban a HT jelent....

Szerintem ebben most nincs igazad, ez egy bulvartema, ez meg pont az a topic.
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Egyebkent ez arra is jo pelda, hogy megis hogyan kellett volna ennek az idiota Szajernek reagalnia ahelyett, hogy csatornan maszkal. ha nem "menekul", akkor a kutya nem kutatja at a taskajat es max ciki lesz az egesz, de megvedte volna a Fidesz, sot, diszmeleget csinaltak volna belole.
Viszont ez az erescsatornas meg elfogasos cirkusz, aztan az ecstasy, ez mar messze tul sok volt...
drog egyenlő beszűkült tudatállapot,
Vagy volt annyira arrogáns-ez a valószínűbb- hogy azt higgye ezt is megússza.
90 es években a magyar illetékesek segítették ki Bécsből, hasonló szituációból csak ereszcsatorna nélkül. Három évtizeden át nem feszegette a nyilvánosság a kis titkát, ezért csak a lelkiismeretét kellett eladnia, mint mondjuk anno a gettotanács tagjainak. Hát most nem jött össze.
 
W

Wilson

Guest

Ja de egyrészt neki nincs semmilyen gyakorlata és tapasztalata valamint kiépített kaocsolat rendszere a brüsszeli politikában,másrészt ahogy azt azt hiszem szzsolt81 fórumtársunk részletesen leírta és én is ezt hallottam,hogy az egyik hanem a legbefolyásosabb lobbi a brüsszeli politikában a "meleg" lobby akik között nehezen tudom elképzelni Lázárt nekem valahogy nem tűnik annak a búzavirág típusnak:),de ha Lázár az az elkötelezett hős típus akkor lehet meghozza ezt az áldozatot a hazáért és a pártért:).
 
  • Tetszik
Reactions: enzo

Masztiff

Well-Known Member
2018. július 4.
4 196
8 043
113
Sok ujat mondjuk nem tudsz meg belole, de jo megerositesnek. A Woody Allen film, aminek a foszereplojet hozza peldanak Szajer kameleon-mivoltara, az viszont a Zelig, nem a Fogd a penzt es fuss!
Igen, a Zelig. (Az egyik legjobb rész, amikor főnáci lesz.) Engem az emberi oldala fogott meg. Nekem a Fideszben anno Molnár Péter és Hegedűs István volt a legszimpatikusabb. Nem is futottak be nagy politikai karriert... Szájerről egyébként elég sok mindent tudtam. Bár én csak a Rendszerzáró Bulin láttam személyesen a Kiscsarnokban, a Fideszesekkel jó kapcsolatot ápoló újságíó barátomnak köszöhetően (nevet nem írok, mert ma is közszereplő) elég sok aktuális információt kaptam. ;)

Ahogy én is írtam korábban és egy másik fórumtárs is kicsivel fentebb bővebben is kifejtette,a fájdalmas veszteség a Fidesz számára az,hogy Szájer nem nagyon tudják pótolni az Brüsszelben.
Igen, mostanára erodálódott a csapat: már nem a képességek számítanak, hanem a hűség. Nekem sosem volt szimpatikus Szájer, de elmondható szerintem, hogy kezdetben a Fidesz frontvonalban szereplő emberei okosak, képzettek és friss gondolkodásúak voltak (kivéve Deutsch és Kósa).
 
  • Tetszik
Reactions: Avtomat and Wilson

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Lazarnak semmi kapcsolata nincs Brusszelben. Szajer alelnok volt a Neppartban, emberek. Ha a Foni nem valtoztat, akkor a Fidesznek vege, Szajer nelkul napok alatt rugjak oket ki a Neppartbol.
Eljárási szabályok miatt akár két évig is húzhatják, HA a Néppárt akarja. Ha meg változtat, nehéz lesz elmondani a kétmillió fannak, hogy mostantól a szabadságharc helyett mind Szeressük Az EU-t.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 321
84 498
113
A moralizálásról meg ennyit:
"Ki lopta el gyilkos kommunista családjával többmillió magyar szabadságát, majd lett multimilliárdos az ügyesen elsíbolt állami vagyonból?
Kinek az apja keveredett lelkészként súlyos szexuális zaklatási ügybe?
Ki miatt lettek öngyilkosok azok a libatenyésztők, akiket elfelejtettek az elvtársak a jól menő cégükből kifizetni?
Melyik balos érdekkörhöz tartozott az a cég, amely a vörösiszap katasztrófát és ártatlan emberek halálát okozta?
Kinek és miért állt érdekében elkótyavetyélni a magyar közművagyon és villamoshálózat jelentős részét, kiszolgáltatva, kifosztva a hazánkat?
Kinek jelentett ezer milliárdos üzletet az a 2010 előtt megkötött, számtalan, igen előnytelen PPP-szerződés, amelyet egészen 2040-ig kell majd a közösből törleszteni?
Ki szabadította rá – teljesen tudatosan – magyar családok százezreire a visszafizethetetlen devizahiteleket, amelyekkel adósrabszolgaságba kényszerítették a magyar társadalmat?
Melyik az a párt, amely kvázi a „semmiből” bukkant elő közös olimpiai álmunk meggyilkolásával, s azóta is ezer szálon kötődik nyugati titkosszolgálatokhoz, napi szintű, vegytiszta hazaárulást elkövetve?"
https://www.vadhajtasok.hu/2020/12/03/rakay-philip-hanyingerem-van-a-ballib-erenycsoszoktol/
 
K

kamm

Guest
drog egyenlő beszűkült tudatállapot,
Vagy volt annyira arrogáns-ez a valószínűbb- hogy azt higgye ezt is megússza.
90 es években a magyar illetékesek segítették ki Bécsből, hasonló szituációból csak ereszcsatorna nélkül.

Errol sok pletyka volt, ebbol mi az igaz?

Három évtizeden át nem feszegette a nyilvánosság a kis titkát, ezért csak a lelkiismeretét kellett eladnia, mint mondjuk anno a gettotanács tagjainak. Hát most nem jött össze.

Mindenki tudja 30 eve, hogy a Szajer biszex avagy inkabb komeleg.
 
  • Tetszik
Reactions: Masztiff
K

kamm

Guest
A moralizálásról meg ennyit:
"Ki lopta el gyilkos kommunista családjával többmillió magyar szabadságát, majd lett multimilliárdos az ügyesen elsíbolt állami vagyonból?
Kinek az apja keveredett lelkészként súlyos szexuális zaklatási ügybe?
Ki miatt lettek öngyilkosok azok a libatenyésztők, akiket elfelejtettek az elvtársak a jól menő cégükből kifizetni?
Melyik balos érdekkörhöz tartozott az a cég, amely a vörösiszap katasztrófát és ártatlan emberek halálát okozta?
Kinek és miért állt érdekében elkótyavetyélni a magyar közművagyon és villamoshálózat jelentős részét, kiszolgáltatva, kifosztva a hazánkat?
Kinek jelentett ezer milliárdos üzletet az a 2010 előtt megkötött, számtalan, igen előnytelen PPP-szerződés, amelyet egészen 2040-ig kell majd a közösből törleszteni?
Ki szabadította rá – teljesen tudatosan – magyar családok százezreire a visszafizethetetlen devizahiteleket, amelyekkel adósrabszolgaságba kényszerítették a magyar társadalmat?
Melyik az a párt, amely kvázi a „semmiből” bukkant elő közös olimpiai álmunk meggyilkolásával, s azóta is ezer szálon kötődik nyugati titkosszolgálatokhoz, napi szintű, vegytiszta hazaárulást elkövetve?"
https://www.vadhajtasok.hu/2020/12/03/rakay-philip-hanyingerem-van-a-ballib-erenycsoszoktol/

Nekunk meg hanyingerunk van ettol a tehetsegtelen bohoctol, aki az egvilagon semmi nem lenne egy normalis, nem korrupt kozegben, szoval ugorjunk.
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Hogy ő pótolná Szájert? Mondjuk a róla terjedő pletykák szerint legalább biztosan heteroszexuális. :)
De Szájerrel ellentétben ő nem egy felkészült jogász tudtommal, más erősségei vannak.
Lázár? Vicc. Ki lehet küldeni, de totál alkalmatlan.
Errol sok pletyka volt, ebbol mi az igaz?



Mindenki tudja 30 eve, hogy a Szajer biszex avagy inkabb komeleg.
 

Masztiff

Well-Known Member
2018. július 4.
4 196
8 043
113
A moralizálásról meg ennyit:
Kinek az apja keveredett lelkészként súlyos szexuális zaklatási ügybe?
Speciel erről az ügyről kiderült, hogy nem igaz... Fentebb idéztem Hegedűs Istvánt. Ő elmondta, mit fogtok csinálni, hogyan mentegetitek, majd relativizáljátok az ügyet. Mellesleg beszélhetnél Kaletáról és a többi gázos ügyről... De minek?
 
  • Tetszik
Reactions: Avtomat
W

Wilson

Guest
Egyebkent ez arra is jo pelda, hogy megis hogyan kellett volna ennek az idiota Szajernek reagalnia ahelyett, hogy csatornan maszkal. ha nem "menekul", akkor a kutya nem kutatja at a taskajat es max ciki lesz az egesz, de megvedte volna a Fidesz, sot, diszmeleget csinaltak volna belole.
Viszont ez az erescsatornas meg elfogasos cirkusz, aztan az ecstasy, ez mar messze tul sok volt...

Pontosan ezt írtam én is már amikor kiderult a dolog.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Off
Ez is személyeskedés amit csinálsz, a szomorú ha észre sem veszed.
Én csak kíváncsi voltam mit olvas az átlagember a Metropolban. Nem állítottam semmi mást.
De persze te tudod, hogy én honnan mennyi információt szerzek be.
Én befejeztem ezt.
Önmagában picit félrevezető volt a információd. Lehet, hogy nem annak szántad, de semmi baj nincs abból, ha azt egy fórumon kiegészítik. Ne legyél már ilyen paranoid hópihe!
On
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0
T

Törölt tag 008

Guest
....Közben senki se dicsérte meg molni szép új mikrofonját.
Bunkók.
Én likeoltam! Tök jó cucc, bár hangtechnikához annyit értek, hogy jól néz ki :D
(apropó nem tudja valaki miért lehet, hogy teamspeakon ha beszélek egyik laptopos embertől visszahallom magam 2 másodperces késéssel? Rendesen broadcastol is meg minden amikor én beszélek. Megőrülök tőle, pedig headseten beszél, szóval nem a laptop mikróján megy vissza hangfalból a hang.)
 
W

Wilson

Guest
A moralizálásról meg ennyit:
"Ki lopta el gyilkos kommunista családjával többmillió magyar szabadságát, majd lett multimilliárdos az ügyesen elsíbolt állami vagyonból?
Kinek az apja keveredett lelkészként súlyos szexuális zaklatási ügybe?
Ki miatt lettek öngyilkosok azok a libatenyésztők, akiket elfelejtettek az elvtársak a jól menő cégükből kifizetni?
Melyik balos érdekkörhöz tartozott az a cég, amely a vörösiszap katasztrófát és ártatlan emberek halálát okozta?
Kinek és miért állt érdekében elkótyavetyélni a magyar közművagyon és villamoshálózat jelentős részét, kiszolgáltatva, kifosztva a hazánkat?
Kinek jelentett ezer milliárdos üzletet az a 2010 előtt megkötött, számtalan, igen előnytelen PPP-szerződés, amelyet egészen 2040-ig kell majd a közösből törleszteni?
Ki szabadította rá – teljesen tudatosan – magyar családok százezreire a visszafizethetetlen devizahiteleket, amelyekkel adósrabszolgaságba kényszerítették a magyar társadalmat?
Melyik az a párt, amely kvázi a „semmiből” bukkant elő közös olimpiai álmunk meggyilkolásával, s azóta is ezer szálon kötődik nyugati titkosszolgálatokhoz, napi szintű, vegytiszta hazaárulást elkövetve?"
https://www.vadhajtasok.hu/2020/12/03/rakay-philip-hanyingerem-van-a-ballib-erenycsoszoktol/

Közös olimpiai álmunk ez érdekes én nem álmodtam róla:)Rakay Philip és az erény és erkölcs azok nehezen összeegyeztethető fogalmak furcsa,hogy most őt vették elő a sublótból:),amúgy azt kell mondanom még mindíg O.V a legélesebb kés a "jobb oldalon" ezt a tegnapi a Szájer ugy kapcsán tett nyilatkozata is mutatja.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Közös olimpiai álmunk ez érdekes én nem álmodtam róla:)

Arról nagyon kevesen álmodtak.
Össznépi ellenkezés volt az, hogy néhány csöves ebből próbált karriert csinálni, mert nekik most mekkora támogatottságuk van és választást nyernek, hát...
 
W

Wilson

Guest
Én mondom, hogy videó hanganyag felvétel, mert az én hangom mélyebb... ;)

HxnBEQO.png

Tetszik használd egészséggel!
 
  • Tetszik
Reactions: molnibalage