Vagy ez az eredeti színe....fogjuk rá, hogy "koszos"...?!
![]()
Fegyelmi.![]()
Ebből konkrétan semmi sem céges...
Honvédségnél zendülés törne ki ha számon kérnék hogy miért nem cégest használsz, mivel nem tudnak adni semmit, nem is kérik számon.Fegyelmi.![]()
F*ck. Kis irónia volt a részemről némi optimizmussal. Szép és jó a cytac lőtéren, de nem műveleti körülmények közt.![]()
Ebből konkrétan semmi sem céges...
Kicsit bumszli a tártartó de nem rossz, a tok az jó egyébként. De ez az összeállítás főleg a combpanellel inkább ilyen katonai rendész feladatokra és őrzés védelemre való. Ha megfigyeled van a tokhoz molle adapter és többféle vastag vékony öv adapter is.F*ck. Kis irónia volt a részemről némi optimizmussal. Szép és jó a cytac lőtéren, de nem műveleti körülmények közt.
Cytac tokom van a Glockhoz és köszöni szépen az ég adta egy vilagon semmi baj nincs vele.F*ck. Kis irónia volt a részemről némi optimizmussal. Szép és jó a cytac lőtéren, de nem műveleti körülmények közt.
![]()
Ebből konkrétan semmi sem céges...
Az a cucc lesz meg nyárra, amit a combatgear-en bemutattál?Álmodik a nyomor nem célzsebetAz új cuccok még mindig nincsenek kint csak a kiskockákon, nyárra van ígérve.
Ez engem is érdekelne, hogy mikor lesz egységes holmi a katonáinkon!Az a cucc lesz meg nyárra, amit a combatgear-en bemutattál?
Olyan jó lenne egységes felszereléseket látni a katonákon.
Kár, hogy az egyéni felszerelések fejlesztése nem Maróth államtitkárságához tartoznak.
Rég meg lenne oldva a problémátok.
Maróth azt oldja meg amire pénzt kap, amíg erre nem adnak, nem lehet megoldani. Kész van minden majdnem csak be kell rendelni nagy számban ami meg pénz.Az a cucc lesz meg nyárra, amit a combatgear-en bemutattál?
Olyan jó lenne egységes felszereléseket látni a katonákon.
Kár, hogy az egyéni felszerelések fejlesztése nem Maróth államtitkárságához tartoznak.
Rég meg lenne oldva a problémátok.
Ezeket az összefüggéseket szeretném már végre egyszer átlátni, mert:Maróth azt oldja meg amire pénzt kap, amíg erre nem adnak, nem lehet megoldani. Kész van minden majdnem csak be kell rendelni nagy számban ami meg pénz.
Ja nagyjából.Ezeket az összefüggéseket szeretném már végre egyszer átlátni, mert:
...or?
- ugye van ay egyik oldalon az MH, mely elbileg ugye megfoglamazza a követelményeket és hogy mire is van szükség,
- ezt gondolom összegzi ill. Z2026 alapján egy kalapba teszi a HM,
- aki a pénzügyminisztériumtól kapott pénzcsomag erre csoportositható része alapján megbizza...
- a VBU-t, hogy "piacot kutasson" (ez innen mindig örökévalóságnak tűnik
), ill. letárgyalja az esetleges hazai gyártás lehetőségeit stb. stb.
- valahol mindig biztosan még bele szól a történetbe a külügyi érdek ill. a hazai gyártásnál a szóbajöhető helyszinek lehetőségei és regionális politikai érdekek
- majd amikor Maróth megtalálja a legtöbb paraméternek megfelelő deal-t, akkor megy minden viszafelé...hogy jó-e
Ez a BREN 2 milyen kaliberű?![]()
Ebből konkrétan semmi sem céges...
Csak nato kaliberű BREN 2-je lesz a Honvédségnek.Ez a BREN 2 milyen kaliberű?
Úgy tudom, a multikaliberes BREN három kaliberben készülhet: 5.56 és 7.62 NATO, illetve a "VSZ" 7.62-es kaliber.Csak nato kaliberű BREN 2-je lesz a Honvédségnek.
Akkor újra:csak NATO kaliberes BREN 2 lesz a Honvédségnek.Úgy tudom, a multikaliberes BREN három kaliberben készülhet: 5.56 és 7.62 NATO, illetve a "VSZ" 7.62-es kaliber.
Csak azért kérdeztem, mert úgy tudom, nekünk még k sok VSZ kaliberű lőszerünk maradt.
Mennyibe vetted a fegyvereket?![]()
Ebből konkrétan semmi sem céges...
Akkor újra:csak NATO kaliberes BREN 2 lesz a Honvédségnek.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..