[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 542
8 870
113
Ha Vona Gábor 2018-ban reálisan értékeli a Jobbik helyzetét és nem tesz fel mindent egy lapra, akkor mára a Jobbik egyedül lehetne kihívó, szvsz mára stabilan lehetne egy huszonharminc százalékos párt. Ha a polgárosodást úgy intézi, hogy a radikális jobbszárnyat kiszervezi egy radikális pártba, ő pedig a párttal együtt marad a jobboldalon, és NEM úgy intézi, hogy elmegy a Spinoza házba és beül Heller Ágnes ölébe, akkor szvsz mára stabilan lehetne egy huszonharminc százalékos párt. Ha bölcs, igazi konzervatív ellenzékként viselkedik és nem mindent csak obstruál, fikáz, hanem javítani akar, akkor szvsz mára stabilan lehetne egy huszonharminc százalékos párt.

De így csak egy a moslékból, akik a régi nomenklaturát segítenék vissza a hatalomba.
Lehet azt mondani, hogy ez nem így van, de elég megnézni a fővárosi posztokat, a leosztást, ki kinek az embere, ki kit ismer, ki kinek a haverja, spanja, cimbije, ki a szakértő. Na ott a Jobbik sehol sincs. Lehet az mondani, hogy ez csak Bp, de az önbecsapás lenne, hiszen a Jobbik jelentős, hozzáértő szakembert, jól beszélő profi politikust igen keveset sem tud felmutatni. Így súlya sem lenne egy kormányban. Mert hol van mára egy Morvai Krisztina? Egy Gaudi Nagy Tamás? Sehol. Tán Havassal meg Török Gáborral akarnak ezek valamit kezdeni? Ugyan már!

És bárhogy kiabáljon jakab petike, az milyen már hogy kálmán olgát ajánlgatja, amikor ha igazi konzervatív lenne, olgica szóba sem állna vele.
Épp ezért mindegy mennyi százaléka van ennek a fostalicska, mára már libernyák lyobiknak.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 706
14 763
113
Ehhez képest Jakab egymás után áll be a legrémesebb ballib egyéni jelöltek mögé is, pedig elvileg előválasztást készülnek tartani. Persze gondolom viszonozzák.

Olyan körzetekben, ahol sosem rúgtak volna labdába.

Amúgy az adatokból látszik, hogy a biztos választók 62%-a szavazna a Fidesz-Jobbik-Mi Hazánk trióra, vagyis a szavazók 2/3-alapvetően jobbos/nemzeti, ahogy volt 2010 óta mindig.

Az a fidesz bűne, hogy a mohósága/telhetetlensége/kompromisszumképtelensége/gátlástalansága miatt kialakulhat egy olyan helyzet, amikor egy alapvetően balos túlsúlyú koalíció kormányozhat.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 706
14 763
113
Ha Vona Gábor 2018-ban reálisan értékeli a Jobbik helyzetét és nem tesz fel mindent egy lapra, akkor mára a Jobbik egyedül lehetne kihívó, szvsz mára stabilan lehetne egy huszonharminc százalékos párt. Ha a polgárosodást úgy intézi, hogy a radikális jobbszárnyat kiszervezi egy radikális pártba, ő pedig a párttal együtt marad a jobboldalon, és NEM úgy intézi, hogy elmegy a Spinoza házba és beül Heller Ágnes ölébe, akkor szvsz mára stabilan lehetne egy huszonharminc százalékos párt. Ha bölcs, igazi konzervatív ellenzékként viselkedik és nem mindent csak obstruál, fikáz, hanem javítani akar, akkor szvsz mára stabilan lehetne egy huszonharminc százalékos párt.

De így csak egy a moslékból, akik a régi nomenklaturát segítenék vissza a hatalomba.
Lehet azt mondani, hogy ez nem így van, de elég megnézni a fővárosi posztokat, a leosztást, ki kinek az embere, ki kit ismer, ki kinek a haverja, spanja, cimbije, ki a szakértő. Na ott a Jobbik sehol sincs. Lehet az mondani, hogy ez csak Bp, de az önbecsapás lenne, hiszen a Jobbik jelentős, hozzáértő szakembert, jól beszélő profi politikust igen keveset sem tud felmutatni. Így súlya sem lenne egy kormányban. Mert hol van mára egy Morvai Krisztina? Egy Gaudi Nagy Tamás? Sehol. Tán Havassal meg Török Gáborral akarnak ezek valamit kezdeni? Ugyan már!

És bárhogy kiabáljon jakab petike, az milyen már hogy kálmán olgát ajánlgatja, amikor ha igazi konzervatív lenne, olgica szóba sem állna vele.
Épp ezért mindegy mennyi százaléka van ennek a fostalicska, mára már libernyák lyobiknak.

Sosem lett volna egyedüli kihívó.

Egyrészt az ÁSZ büntetések miatt a Jobbik önállóan működni sem tudott volna, másrészt a zs*desz lopott közpénzből finanszírozott lejárató kampánya eléggé megtépázta, harmadrészt elmondta, hogy már akkor látszott az összefogási nyomás a választók egy jelentős része irányából.

A Jobbik egyáltalán nem fikázott mindent, a Fidesz rengetek kulcsfontossági politikai lépését tőlük lopta.

A zs*desz sikeresen elértem, hogy jobban megutálják őket, mint a ballibet.

De miért is kéne bármiben tekintettel lenniük a zs*deszre, amikor zs*deszes körökből már 2009-ben cickányozták őket.

Az egész összefogás arról szól, hogy felszámolni a NER-t, és aztán utána a Jobbik és a ballib lejátssza egymás közt.
 
  • Hűha
Reactions: formosa1

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 093
83 498
113
  • Tetszik
Reactions: OhioNurse

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 059
32 546
113
Ha Vona Gábor 2018-ban reálisan értékeli a Jobbik helyzetét és nem tesz fel mindent egy lapra, akkor mára a Jobbik egyedül lehetne kihívó, szvsz mára stabilan lehetne egy huszonharminc százalékos párt. Ha a polgárosodást úgy intézi, hogy a radikális jobbszárnyat kiszervezi egy radikális pártba, ő pedig a párttal együtt marad a jobboldalon, és NEM úgy intézi, hogy elmegy a Spinoza házba és beül Heller Ágnes ölébe, akkor szvsz mára stabilan lehetne egy huszonharminc százalékos párt. Ha bölcs, igazi konzervatív ellenzékként viselkedik és nem mindent csak obstruál, fikáz, hanem javítani akar, akkor szvsz mára stabilan lehetne egy huszonharminc százalékos párt.

De így csak egy a moslékból, akik a régi nomenklaturát segítenék vissza a hatalomba.
Lehet azt mondani, hogy ez nem így van, de elég megnézni a fővárosi posztokat, a leosztást, ki kinek az embere, ki kit ismer, ki kinek a haverja, spanja, cimbije, ki a szakértő. Na ott a Jobbik sehol sincs. Lehet az mondani, hogy ez csak Bp, de az önbecsapás lenne, hiszen a Jobbik jelentős, hozzáértő szakembert, jól beszélő profi politikust igen keveset sem tud felmutatni. Így súlya sem lenne egy kormányban. Mert hol van mára egy Morvai Krisztina? Egy Gaudi Nagy Tamás? Sehol. Tán Havassal meg Török Gáborral akarnak ezek valamit kezdeni? Ugyan már!

És bárhogy kiabáljon jakab petike, az milyen már hogy kálmán olgát ajánlgatja, amikor ha igazi konzervatív lenne, olgica szóba sem állna vele.
Épp ezért mindegy mennyi százaléka van ennek a fostalicska, mára már libernyák lyobiknak.

A Jobbik kikkel lett "nagy" párt? Hát nem a volt MIÉP-esekkel, az 5% körüli eredményre lett volna elég csak, lásd a MIÉP vagy most az MHM támogatottságát. A kiábrándult vidéki MSZP-szavazókkal, a korábbi legvörösebb megyékből (mint pl. Heves). A cigánybűnözés tematizálásával meg lehetett szólítani ezeket az egyébként korábban kőszoci csoportokat.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 706
14 763
113
A Jobbik kikkel lett "nagy" párt? Hát nem a volt MIÉP-esekkel, az 5% körüli eredményre lett volna elég csak, lásd a MIÉP vagy most az MHM támogatottságát. A kiábrándult vidéki MSZP-szavazókkal, a korábbi legvörösebb megyékből (mint pl. Heves). A cigánybűnözés tematizálásával meg lehetett szólítani ezeket az egyébként korábban kőszoci csoportokat.

ex-kisgazdák + fiatalok.

A volt szocik inkább a Fideszhez mentek.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 244
67 206
113
@formosa1 , tudjuk hová húzol, mit gondolsz sajátnak, de ezen mi nevetnivaló van? Engem rohadtul érdekel min nevetsz ez esetben? Hogy kilőtték a szemét? Hogy dühös ezért? Az a vicces, hogy elhagyta az asszony, megakadt az élete emiatt? Mi a picsa az amin nevetsz?
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 380
31 692
113
Sosem lett volna egyedüli kihívó.

Egyrészt az ÁSZ büntetések miatt a Jobbik önállóan működni sem tudott volna, másrészt a zs*desz lopott közpénzből finanszírozott lejárató kampánya eléggé megtépázta, harmadrészt elmondta, hogy már akkor látszott az összefogási nyomás a választók egy jelentős része irányából.

A Jobbik egyáltalán nem fikázott mindent, a Fidesz rengetek kulcsfontossági politikai lépését tőlük lopta.

A zs*desz sikeresen elértem, hogy jobban megutálják őket, mint a ballibet.

De miért is kéne bármiben tekintettel lenniük a zs*deszre, amikor zs*deszes körökből már 2009-ben cickányozták őket.

Az egész összefogás arról szól, hogy felszámolni a NER-t, és aztán utána a Jobbik és a ballib lejátssza egymás közt.
18ban azt kellett volna csinálniuk,amit Puzsér szajkózott (nagy bohóc,de elég sűrűn fején találja a szöget).Hazafias Népfrontot alkotnia az ellenzéknek,amiben szerződésben vállalják,hogy győzelmük esetén visszaállitjak a többfordulós vállasztási rendszert,és új szavazást tartanak.Vona valószinűleg megnyerte volna a második szavazást.
 
  • Tetszik
Reactions: gergo55 and enzo

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 706
14 763
113
18ban azt kellett volna csinálniuk,amit Puzsér szajkózott (nagy bohóc,de elég sűrűn fején találja a szöget).Hazafias Népfrontot alkotnia az ellenzéknek,amiben szerződésben vállalják,hogy győzelmük esetén visszaállitjak a többfordulós vállasztási rendszert,és új szavazást tartanak.Vona valószinűleg megnyerte volna a második szavazást.

Utólag/kívülről könnyű okosnak lenni.
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz and enzo

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
@formosa1 , tudjuk hová húzol, mit gondolsz sajátnak, de ezen mi nevetnivaló van? Engem rohadtul érdekel min nevetsz ez esetben? Hogy kilőtték a szemét? Hogy dühös ezért? Az a vicces, hogy elhagyta az asszony, megakadt az élete emiatt? Mi a picsa az amin nevetsz?
Nem tudom sajnálni...!
Akkor még gyerek voltam, színpadon játszottam, és láttam a vakbarmok által szétdúlt utcákat. De láttam belülről az akkori MTV szétrombolt főbejáratát is, amikor ott volt fellépésünk. /Hátul mentünk be, de a fellépés után - aki látni akarta, annak - megmutatták a romokat./

Gyerekként persze még nem foglalkoztam politikával, de különbséget tudtam tenni jó és rossz között. Most is ezt teszem...
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 380
31 692
113
Utólag/kívülről könnyű okosnak lenni.
Akkor mondta,nem most.
Erről nekem inkább az a véleményem,hogy inkább arrol van szó,mindenki magának akarta azt a hatalmi szervezetrendszert,mit Orbán kiépitett.És most sem igazán az a célja az ellenzék nagyobbik részének,hogy lebontsák a NERt,hanemhogy átvegyék.
 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: enzo and formosa1

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 059
32 546
113
Nem tudom sajnálni...!
Akkor még gyerek voltam, színpadon játszottam, és láttam a vakbarmok által szétdúlt utcákat. De láttam belülről az akkori MTV szétrombolt főbejáratát is, amikor ott volt fellépésünk. /Hátul mentünk be, de a fellépés után - aki látni akarta, annak - megmutatták a romokat./

Gyerekként persze még nem foglalkoztam politikával, de különbséget tudtam tenni jó és rossz között. Most is ezt teszem...

Hát ja, az '56-os huligánok is rosszak voltak, de szerencsére a jóságos Kádár bácsi aztán rendet rakott.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 244
67 206
113
Nem tudom sajnálni...!
Akkor még gyerek voltam, színpadon játszottam, és láttam a vakbarmok által szétdúlt utcákat. De láttam belülről az akkori MTV szétrombolt főbejáratát is, amikor ott volt fellépésünk. /Hátul mentünk be, de a fellépés után - aki látni akarta, annak - megmutatták a romokat./

Gyerekként persze még nem foglalkoztam politikával, de különbséget tudtam tenni jó és rossz között. Most is ezt teszem...
Én ott voltam az utcákon a TV ostorm utáni hajnaltól és néztem ami folyik. Tudod, a jó és rossz között onnan kellene a különbségtételt kezdened, hogy ha teljesít az MTV annyit, hogy átveszi az összegyűlt tömeg petícióját(hozzátenném, törvényben szabott joguk volt ahhoz, hogy odavonuljanak és átadjanak egy ilyen közleményt és elvárják, hogy az hírként szerepeljen) és nem kutyaként tekintenek a polgárokra, akkor nem fajulhatott volna el semmi. Helyette kutyaként bánásmód volt, így égett az épület, a hatalom othagyott áldozatnak egy rendőri egységet, hogy aztán igazolhassa a brutalitást, de elszámolta magát, mert nem verték agyon őket, csak az oszlató teherautójuk akadt el, aztán gyújtották fel azt is a nép tagjai, de ők is mentették ki belőle a fakabátot.

Majd két nappal később olvashattam a hazug plakátokat az utcán, hogy az MTV teret nyújt a nép követeléseinek és nem terepet. Ez ugye akkor lett volna egy szemernyire igaz, ha átveszik azt a papírt, amit átadni törvényes joga volt az összegyűlteknek. Undorító hazugság 1. Aztán fejlődött a dolog, Kossuth téri tüntetés, felszólalások a hányinger kormánypártok ellen, akik a kiszivárgott felvétellel meztelenül álltak a hazugságaikkal a néppel szemben. Az undorító hazugság 0. pontja. Aztán kint voltam a Blahánál és láttam ott is a dolgokat. CSak mentünk, nem történt még atrocitás és az utolsó pillanatban kellett félrekapnom a fejemet egy fejmagasságban előrelőtt könnygázgránát elől. A tömeg nem akart semmi agressziót, csak annyit, hogy engedje át a tömeg a székházhoz tüntetni. Beleremegett a levegő és gondolom a rendőrsorfalban állók gyomra is a szervusztok kórusába, de senki nem akarta bántani őket, de ők ugye ellentmondást nem tűrően felszólítottak és elkezdtek visszaszorítani, gázzal, egyre durvább gázzal(kibírható, ha a kukafüst vegyíti, ez az este későbbi tapasztalata), gumiskulóval.

A 'vakbarmok' erre kezdtek ellenállni, ötvenen-százan egy olyan tömegből, ami egy svunggal eltaposta volna a sorfalat. Erre dobáltak követ amit felszedtek, erre lettek táblákból kézifegyverek. Volt sérült rendőr, de tudod, egyetlen molotov sem repült közéjük, mint a majdanon, pedig repülhetett volna! És amikor jöttek a mentők, a tömeg egyöntetűen vált szét, hogy elláthassák őket, mert nem tekintette ellenségnek a rendőreit. És amikor aztán a hírekben az szerepelt, hogy a tömeg a mentőre támadott, az volt az undorító hazugság 2. Mert egy mentőt sem ért támadás, de a sok saját sérült mellett már kezdett ideges lenni a tömeg és amikor a mentő mögött a rendőri kisbusz is be akart slisszolni, na az kapott az emberektől. Ezt facsarta ki a féreg média, a féreg pártok akaratából.

Aztán ahogy visszanyomtak minket, mert nem akartunk bántani senkit, csak távol voltak tartva a kövekkel a harcoló alakulataink részéről, jöttek keresztirányból a lovasok kardlapozni, aztán lettünk a Rákóczin továbbnyomva, ahol aztán kilőtték ennek a szerencsétlennek a szemét, kaptam én is pár lövedéket de szerencsére nem fejen, olyan gázt, amiről kiderült később, hogy nem vethették volna be(erre volt jó a lángoló kuka füstje, hogy elvitte) aztán szétviperázták az embereket. Nem is volt náluk vipera mondta Gergényi undorító hazugság 3-ként, hogy rohadna meg.

Tudom, hogy az erre kondícionált elméd, hiszen fiatal vagy, masírozó náczik hordáit látja, de az igazság az, hogy a velejükig felháborodott átlagemberek voltak ott, a legnagyobbrészük semmit nem téve. Csak ott volt. Lyukas nyakak, oldalak, kilőtt szemek, törött csontok, aznosító nélkül. A rendőrök szabályosan jártak el, undorító hazugság 4. Az, hogy köztük In-kal emberek és izraeli, magyarul nem beszélők kaptak jogot magyart verni, az mérheteten mélysége ennek a patkány társaságnak aki akkor uralkodott és most visszatérne.

Szóval te, ezeknek a kedvéért, mindnek a kedvéért kinevetsz egy hétköznapi embert, ugyanolyat, mint amilyen te vagy, akinek egy szolgálója és védője simán kilőtte a szemét. Nem az első sorokban, nem a kődobálók között, hátul a békés tömegben. Ott álltam felette ahogy ott feküdt és nem tudtam mit tenni vele. A barátai szedték össze. :mad:

Aztán kött a csőcselékezés, a tömeges letartóztatás, ahol a független bíróságunk aztán gépsoron ítélte el a magyarkodókat, akiket érthetetlen módon sértett, hogy leköpik őket, belehazudtak a pofájukba a legalja törvényeik és kormányzásuk mellett, a folyamatos cinikus ócsárolás mellett, a démonizálás mellett, az egyoldalúan brutális fellépés mellett, amit kaptak. Ez a tömeg tartozik egy kibaszott nagy veréssel ezekért a tettekért a magyar rendőrségnek, és kurva nagy pofnokkal a bíróságoknak, akik minden ügyet törvényesnek találtak, hiszen ők értelmeznek a nagy függetlenségükben. Alig szinte mindet tették semmissé. Undorító hazugság 5 tehát.

Aztán lezárták a Kossuth teret műveleti területként, hogy ne kelljen a férgeknek a felháborodott tömeget nézni, hallani. Később persze a tökre független bíróság kimondta, merthát a rohatt' magyarok erre is pert indítottak, hogy nem tehették volna törvényesen. Undorító hazugság 6. A bárokban szétvert emberek, a barátnőtől haza igyekvő random arcok szétverése, a tüntetők fidesz gyűlésre rányomása menekülőútvonal nélkül, majd az így összenyomott tömeg válogatás nélküli szétbaszása magyarázhatatlan. Kismama, nagymama, random sétáló, babakocsis anyuka és sorolhatnánk.

Szóval ha a propaganda, meg a magadnak szabott és szimpatikus világlátásmód mögé nézel, normális embereket látsz, akik joggal keltek fel. Mondhatnám, hogy remélem valamelyik rendezvényen amin megjelensz majd kibassza a szemedet egy fidesznyik rendőrsorfal valamelyik tagja, hátha akkor is nevetni fogsz, de erre nem látok túl nagy esélyt egylőre, hogy megtörténjen. Ha van benned az egoista jelenkor fiatal társadalmán kívül értelmes érzés, nem nevetsz szerintem egy ilyenen. Ha meg nincs, a sors előbb vagy utóbb utolér.
 

Hegylakó

Well-Known Member
2019. január 17.
1 550
4 705
113
18ban azt kellett volna csinálniuk,amit Puzsér szajkózott (nagy bohóc,de elég sűrűn fején találja a szöget).Hazafias Népfrontot alkotnia az ellenzéknek,amiben szerződésben vállalják,hogy győzelmük esetén visszaállitjak a többfordulós vállasztási rendszert,és új szavazást tartanak.Vona valószinűleg megnyerte volna a második szavazást.
Alkotmányt módosítani, vagy csak választási törvényt?
Oszt azt milyen jogi alapon? Hogy a Puzsér azt mondta?

Tényleg nem értem miről beszélsz... Az a Vona, aki az óriás plakát kampányra sem került fel, csak csupa olyan személy aki azóta nincs ott (esetleg Z Kárpát kivételével), mint Dúró, vagy Volner, esetleg Varga-Damm?

Ezt fejtsd már ki, de tényleg, hogy hogyan...! Ne azt hogy mit kellett volna, hanem hogy hogyan?
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 380
31 692
113
Alkotmányt módosítani, vagy csak választási törvényt?
Oszt azt milyen jogi alapon? Hogy a Puzsér azt mondta?

Tényleg nem értem miről beszélsz... Az a Vona, aki az óriás plakát kampányra sem került fel, csak csupa olyan személy aki azóta nincs ott (esetleg Z Kárpát kivételével), mint Dúró, vagy Volner, esetleg Varga-Damm?

Ezt fejtsd már ki, de tényleg, hogy hogyan...! Ne azt hogy mit kellett volna, hanem hogy hogyan?
Mit nem lehet ezen érten?Megnyerték volna a vállasztást,majd a parlamenti többség birtokában ugyanúgy megváltoztatják a vállasztási törvényt,ahogy a fidesz most is kénye-kedve szerint változtatja.Ennyi.
 
Status
Not open for further replies.