NH90 (NHIndustries) / UH-90A / SH-90 / MRH90 Taipan / Hkp 14

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 077
10 698
113
Valahol szomorú, hogy az EU ennyi típust gyárt párhuzamosan.
Igazából már az Airbus Helicopters kavalkádját sem tudom átlátni.
 
  • Tetszik
Reactions: enzo

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
37 535
72 543
113
The German Parliament’s budget committee on Thursday approved the procurement of 31 NH90 Sea Tiger ASW helicopters for €2.3 billion.

214416_1.jpg

 
  • Tetszik
Reactions: Pocok75 and fishbed

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
37 535
72 543
113
Qatar’s NH90 helicopter programme marks major milestone with first flights

Leonardo-NH90-TTH-Qatar_01-800x534.jpg


Qatar’s NH90 programme includes 16 NH90 TTHs for land operations, 12 NH90 NFHs for naval missions, a comprehensive support, maintenance & training services package and associated infrastructure. The programme has the potential to be extended in the future with the addition of 6 + 6 units in a mixture of TTH and NFH variants.

 
  • Tetszik
Reactions: fishbed

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
37 535
72 543
113
Az ausztrál számvevőszék (ANAO) december elején megjelent jelentése szerint jelenleg ezek a problémáik vannak a típussal:

"Major Risks and Issues

The current open issues being managed by the project are:
•The current Cargo Hook Design is incompatible with Australian Defence Equipment which will delay maritime capability milestones OCM2 and OCM3 until the Enhanced Cargo Hook System is delivered.
•The achievement of the FMR has been delayed by the late delivery of role equipment including the Taipan Gun Mount, Enhanced Cargo Hook System, AME-Mature, and the Mission Troop Seat leading to an impact on cost, schedule and performance.
•The initial AME solution is not suitable for high care or multiple extractions which will delay full AME capability until the AME-Mature capability is delivered.
•Additional deployment spares are required to support transition into 6 Avn Regt.
•Spares will need to be procured to support the new role equipment and capabilities being developed for the MRH90
•Existing helicopter support facilities will require modification or upgrade to accommodate the MRH90.
•The current design of the self-protection weapons system is not meeting capability requirements.
•The existing Ground Mission Management System (GMMS) is not suitable for integration with the ADF mandated Joint Mission Planning System (JMPS) leading to an impact on MRH90 operational performance.
•The MRH90 capability transition into 6 Avn Regt has been affected by delays in delivery of key capability and role equipment leading to a delay of MRH90 transition and extension of Black Hawk for 6 Avn Regt operations
•The MRH Program may not be able to retain sufficient levels of experienced and skilled work force to achieve the required rate of Acquisition deliverables leading to an impact on schedule and capability"
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
37 535
72 543
113
Greece has signed a revised contract with NH Industries (NHI) that will enable the nation’s army to receive a final six of 20 NH90 troop transport helicopters, including a pair in a new special forces configuration.

NHI has not specified the equipment that will be installed on the “special operations” helicopters, but stresses that they are different from the Standard 2 NH90s being developed to perform a similar role for the French army. Deliveries under the updated agreement will begin in 2022.
 
  • Hűha
Reactions: formosa1

tacticool

Well-Known Member
2015. január 12.
1 221
3 565
113
A másik sikertörténet a Tiger mellett. :) Persze, tudjuk a Tigert is csak a politikai golyózta ki az ausztráloknál... természetesen... :oops: Irónia off.

ADF MRH 90 fleet grounded again

The ADF’s fleet of 47 NHI/Airbus MRH 90 Taipan helicopters has been grounded due to maintenance and safety issues with the aircraft’s support system. ADBR understands the fleet was grounded in May due to safety and certification concerns, and is unlikely to be returned to service anytime soon.

In response to questions from ADBR, a defence spokesman said in a June 16 statement that, “Defence has temporarily suspended flying operations of the MRH90 helicopter fleet. Defence and Airbus Australia Pacific are currently working collaboratively to remediate this issue.

“The fleet was suspended as a safety precaution,” the statement continues. “The issue relates to the application of the helicopter’s maintenance policy in the helicopter’s IT support system. Work continues to end this suspension as soon as possible.
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 121
45 467
113
A másik sikertörténet a Tiger mellett. :) Persze, tudjuk a Tigert is csak a politikai golyózta ki az ausztráloknál... természetesen... :oops: Irónia off.

ADF MRH 90 fleet grounded again

The ADF’s fleet of 47 NHI/Airbus MRH 90 Taipan helicopters has been grounded due to maintenance and safety issues with the aircraft’s support system. ADBR understands the fleet was grounded in May due to safety and certification concerns, and is unlikely to be returned to service anytime soon.

In response to questions from ADBR, a defence spokesman said in a June 16 statement that, “Defence has temporarily suspended flying operations of the MRH90 helicopter fleet. Defence and Airbus Australia Pacific are currently working collaboratively to remediate this issue.

“The fleet was suspended as a safety precaution,” the statement continues. “The issue relates to the application of the helicopter’s maintenance policy in the helicopter’s IT support system. Work continues to end this suspension as soon as possible.
Végig is olvastad a magad által betett cikket, vagy esetleg az arról továbblinkelt másikat? o_O
Mit is tudtunk meg ebből?
 
  • Vicces
Reactions: tacticool

tacticool

Well-Known Member
2015. január 12.
1 221
3 565
113
Végig is olvastad a magad által betett cikket, vagy esetleg az arról továbblinkelt másikat? o_O
Mit is tudtunk meg ebből?
Végig olvastam a cikket, én legalábbis. Na és te mit akarsz 2021-ben egy 2017-ben írt cikkel, ami óta már többször reptilalom alá került a gép? :p :D
Szóval mit is tudtunk meg ebből!? Azt, hogy szükséged van egy kis alvásra :p
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 121
45 467
113
Végig olvastam a cikket, én legalábbis. Na és te mit akarsz 2021-ben egy 2017-ben írt cikkel, ami óta már többször reptilalom alá került a gép? :p :D
Szóval mit is tudtunk meg ebből!? Azt, hogy szükséged van egy kis alvásra :p
Drága barátom! Miért is állították le a típust ezúttal? :rolleyes:

“The fleet was suspended as a safety precaution,” the statement continues. “The issue relates to the application of the helicopter’s maintenance policy in the helicopter’s IT support system. Work continues to end this suspension as soon as possible.
Many of the availability issues are reportedly attributable to European certification standards being different to those of the US from which the ADF sources most of its equipment,
Biztos nehéz lehet a szerelőknek átállni imperialról metrikus rendszerre. o_O
Miközben....
 

tacticool

Well-Known Member
2015. január 12.
1 221
3 565
113
Drága barátom! Miért is állították le a típust ezúttal? :rolleyes:
Aszondod, végeredmény szempontjából van bármi különbség abban, hogy valami szoftveres problémára hivatkozva nem repül hetekig az egész flotta, vagy műszaki, esetleg anyagfáradási hiba miatt?! Szerintem nincs. :p

Ha nem lenne elég komoly dolog, mért állították le az összes gépet, hetekre? :D
 
  • Tetszik
Reactions: formosa1

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 121
45 467
113
Aszondod, végeredmény szempontjából van bármi különbség abban, hogy valami szoftveres problémára hivatkozva nem repül hetekig az egész flotta, vagy műszaki, esetleg anyagfáradási hiba miatt?! Szerintem nincs. :p

Ha nem lenne elég komoly dolog, mért állították le az összes gépet, hetekre? :D
A leírásból az jön le, hogy az egyik szerelő mondjuk imperiál mértékegységek - régi berögződések- szerint szervizelt le valami létfontosságú alkatrészt, és mivel nem tudják, hogy mióta folyik ez a "gyakorlat", a teljes flottát végig kell ellenőrizni. Emiatt nem repülhettek.
Ebben az esetben a helikopter és tervezése nem tehet a problémáról. Nagyon emberi mulasztás "szaga" van az egésznek.
Ez kb. olyan, mint hogy a legtöbb angol nyelvű op. rendszer kapcsán az Office valamiért automatikusan Letter beállításra teszi az alapértelmezett papírméretet az Office applikációkban. Emiatt természetesen nem tudsz nyomtatni. Ráadásul többszörösen visszatérő hiba, mert legalább 3 helyen kell átállítani az alépértelmezett papírméret (szoftverben minimum 2 helyen + ha "szerencséd van", akkor a nyomtató saját rendszerében is), hogy kiizzadj egy nyomorult nyomatot.
Arra akartam rávilágítani, hogy az Airbus általában a flotta leállításhoz nyúl, még ha nem is történik katasztrófa, szinte minden hiba esetén - a vizsgálat idejére.
Ezzel szemben pl. a Black Hawk esetén nem fogják leállítani a típust, még katasztrófa esetén sem, mert akkor "meghal" a US Army.
 

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
Arra akartam rávilágítani, hogy az Airbus általában a flotta leállításhoz nyúl, még ha nem is történik katasztrófa, szinte minden hiba esetén - a vizsgálat idejére.
Ki mondta neked ezt a hülyeséget?!? - A flotta leállítása hatalmas veszteség, tehát az Airbus a csalástól és újabb áldozatoktól sem riadt vissza, csak hogy eltitkolja a hibákat.
Íme egy 1988-as civil példa:
 

tacticool

Well-Known Member
2015. január 12.
1 221
3 565
113
A leírásból az jön le, hogy az egyik szerelő mondjuk imperiál mértékegységek - régi berögződések- szerint szervizelt le valami létfontosságú alkatrészt, és mivel nem tudják, hogy mióta folyik ez a "gyakorlat", a teljes flottát végig kell ellenőrizni. Emiatt nem repülhettek.
Ebben az esetben a helikopter és tervezése nem tehet a problémáról. Nagyon emberi mulasztás "szaga" van az egésznek.
Ez kb. olyan, mint hogy a legtöbb angol nyelvű op. rendszer kapcsán az Office valamiért automatikusan Letter beállításra teszi az alapértelmezett papírméretet az Office applikációkban. Emiatt természetesen nem tudsz nyomtatni. Ráadásul többszörösen visszatérő hiba, mert legalább 3 helyen kell átállítani az alépértelmezett papírméret (szoftverben minimum 2 helyen + ha "szerencséd van", akkor a nyomtató saját rendszerében is), hogy kiizzadj egy nyomorult nyomatot.
Arra akartam rávilágítani, hogy az Airbus általában a flotta leállításhoz nyúl, még ha nem is történik katasztrófa, szinte minden hiba esetén - a vizsgálat idejére.
Ezzel szemben pl. a Black Hawk esetén nem fogják leállítani a típust, még katasztrófa esetén sem, mert akkor "meghal" a US Army.
Félreérted. Ez egy régóta ismert probléma, ami eddig is kísérte és végig is fogja kísérni a típus életét az ausztráloknál, ha csak át nem állnak a kevésbé retardált mértékegységre és fel nem nő az első szerelő generáció, ami már azzal szocializálódott. :D

De NEM ez az oka a mostani leállításnak!
Itt egy újabb cikk, úgy néz ki nem (csak) szoftveres a probléma, hanem benne van az Airbus alkatrész ellátása (vagy inkább annak a hiánya) a buliban, illetve a szerelők is:

"Speaking to news.com.au on the grounds of anonymity, multiple MRH-90 trained aviators claimed the cause of data mismatches was far worse than a software glitch.

“The aircraft transmission is required to undergo a complete overhaul on every second major servicing,” an insider said.

“That is meant to occur by Airbus in France but there is a global transmissions shortage so they’ve been rotating spare parts and refitting them as zero hours.

“That means there are aircraft flying as if they’re brand new which is a huge issue because there’s no accurate way of ensuring its safety.

“Obviously Defence isn’t getting what they paid for, but a main transmission failure is potentially catastrophic.” "

Tehát van egy csomó helikopterük, amikben fogalmuk sincs, melyik alkatrész éppen hány üzemóránál tart. :)

https://www.news.com.au/technology/...l/news-story/11fefdc0dd886815e4439e7b80fba910


Érdemes elolvasni a TheGardian cikkét is, egy kis betekintést ad a típus ausztrál kalandjairól:

"Australia’s MRH90 Taipans collectively logged 5,168 flying hours in the 2019-20 financial year, which was much lower than the previous estimate of 9,270 hours.

The defence department’s most recent annual report blamed the “significant” reduction on “technical issues and a poorly performing supply chain and support system limiting the availability of aircraft to the operational units”."

https://www.theguardian.com/austral...vate-helicopter-hire-beyond-a-joke-labor-says

Idén, év végén kéne nyugdíjazni az Army-nál a régi Black Hawk-at, kíváncsi leszek kivonják-e őket. A Navy meg a 6 NH90-es helyett további Romeo-kat akar.
 
  • Tetszik
Reactions: borisz