[HUN] Toborzás / hadkiegészítés

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

J.G.

Well-Known Member
2023. április 11.
2 169
6 820
113
"NEKED SIKERÜLNE❓
▪️4000 m menet teljes felszerelésben
▪️400 m fegyveres futás
▪️5x20 m ingafutás
▪️sebesült társ elhúzása (20 m)
▪️2x20 kg lőszeres láda cipelés (2x50 m)
Ez lövészeink speciális gyakorlatsorozata, melyet minél gyorsabban kell teljesíteni."

Nem túl magas a léc.

 

Kávé

Well-Known Member
2022. január 26.
3 527
11 778
113
"NEKED SIKERÜLNE❓
▪️4000 m menet teljes felszerelésben
▪️400 m fegyveres futás
▪️5x20 m ingafutás
▪️sebesült társ elhúzása (20 m)
▪️2x20 kg lőszeres láda cipelés (2x50 m)
Ez lövészeink speciális gyakorlatsorozata, melyet minél gyorsabban kell teljesíteni."

Nem túl magas a léc.

Hány kg a menet felszerelés?
 

Kávé

Well-Known Member
2022. január 26.
3 527
11 778
113
Meg mennyi idő alatt kellene. Azért teljes cuccban bakancsban sprintelni 4km-t nem olyan mint sportruhában. Bakancs nélkül de futócipőben szoktam hátizsákkal, akkor se őszinte az örömöm :D
Ja nekem az első bakancsban futásnal (5km volt) lejött a lábamról az összes korom szóval nem olyan buli az
Megjegyzem azután a futás után szerelnek le mindig sokan :)
 
  • Tetszik
Reactions: vasszekely

Kávé

Well-Known Member
2022. január 26.
3 527
11 778
113
20~30, ha egyáltalán van betét a mellényben. Nézd meg a képeket, nem úgy néznek ki a srácok, mint a rohamlövészes képzésen teljes menetfelszerelésben, ez valami agyonkönnyített pr foglalkozás.
Akkor nekem simán menne jó megjegyzem én fiatal vagyok és edzek az lenne a szégyen hogy ha nem menne :rolleyes: De majd edzésen ki próbálom ezt
 

J.G.

Well-Known Member
2023. április 11.
2 169
6 820
113
Akkor nekem simán menne jó megjegyzem én fiatal vagyok és edzek az lenne a szégyen hogy ha nem menne :rolleyes: De majd edzésen ki próbálom ezt
Ajánlom a súlymellényt. Én 20 kg-at használok, és mellé még kettlebellt, vagy egyéb aggatékokat.

Azért linkeltem, mert illene ennél magasabbra helyezni a lécet katonáéknál, ezt bármelyik nem fotelharcos férfi/fiú körberöhögi.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 770
128 219
113
Ajánlom a súlymellényt. Én 20 kg-at használok, és mellé még kettlebellt, vagy egyéb aggatékokat.

Azért linkeltem, mert illene ennél magasabbra helyezni a lécet katonáéknál, ezt bármelyik nem fotelharcos férfi/fiú körberöhögi.
A jelentkezők java még a 3200 méter sportruhásba is beledöglik. Meg a mondjuk a társadalom bő 90%-a is.
 

Kávé

Well-Known Member
2022. január 26.
3 527
11 778
113
Ajánlom a súlymellényt. Én 20 kg-at használok, és mellé még használok kettlebellt, vagy egyéb aggatékokat.

Azért linkeltem, mert illene ennél magasabbra helyezni a lécet katonáéknál, ezt bármelyik nem fotelharcos férfi/fiú körberöhögi.
Gondolkoztam már a sulymellényen :hadonaszos:
De aztán mindig eszembe jut hogy így is nagy teher nyomja vallaim hogy ilyen jól nézek ki edzésen többet lehet nem birnek el:rolleyes: