A haditechnikai cikkek minőségéről...

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 857
113
Nna, kijött az aktuális Pergőtűz és persze molni már belém is állt a kommentekben, ahogy az önérzetes totalcaros fasz cikkíró is
Olvastam...Épp ugyanezt akartam írni.
Molnira nézve konkurencia vagy, hamarosan megelőzöd a feliratkozók számában. :) Az Armatás videó szépen teljesít, ami a nézettséget illeti. KIcsit rásegítettem.
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 023
14 887
113
Nna, kijött az aktuális Pergőtűz és persze molni már belém is állt a kommentekben, ahogy az önérzetes totalcaros fasz cikkíró is
Faxa lett ez is kolléga...még nagyobb nézettséged lenne ha még pár helyre hívnának...bár neked nincs olyan szerencséd mint Hubának, hogy már Ritánál lakik lassan a Hit-rádióban :D Megfogta az isten lábát.... én is mennék hozzá minden nap :D
 

Bubu bocs

Well-Known Member
2021. január 6.
3 762
15 713
113
Nna, kijött az aktuális Pergőtűz és persze molni már belém is állt a kommentekben, ahogy az önérzetes totalcaros fasz cikkíró is
Molnival ne is törődj, már itt a fórumon is azért volt nagyon nehéz vele, mert értelmesen alig lehetett kommunikálni vele, akármilyen konstruktív, de kicsit is más véleményt mert az ember leírni az ő állításai mellé. És nyilván az volt az első dolga, hogy lehülyézzen boldog-boldogtalant első blikkre...
Csak így tovább, szerintem nagyon tartalmasak a videóid, ezt sokunk nevében mondhatom.
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 760
28 657
113
Molnival ne is törődj, már itt a fórumon is azért volt nagyon nehéz vele, mert értelmesen alig lehetett kommunikálni vele, akármilyen konstruktív, de kicsit is más véleményt mert az ember leírni az ő állításai mellé. És nyilván az volt az első dolga, hogy lehülyézzen boldog-boldogtalant első blikkre...
Csak így tovább, szerintem nagyon tartalmasak a videóid, ezt sokunk nevében mondhatom.
Komolyan baszdmeg kb minden egyes komment alá odaírja, hogy szar és 0 hozzáadott értékű a videó és nem érti hogyan tudott felfutni. Oké értem én, hogy nem tetszik, de ez már baszdmeg dedós szint. Én se pofázok bele az övébe he

Az elismerést pedig köszönöm :D
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 857
113
Komolyan baszdmeg kb minden egyes komment alá odaírja, hogy szar és 0 hozzáadott értékű a videó és nem érti hogyan tudott felfutni. Oké értem én, hogy nem tetszik, de ez már baszdmeg dedós szint. Én se pofázok bele az övébe he

Az elismerést pedig köszönöm :D
Mint már írtam molni megijedt, hogy konkurenciája lett. Két éve indította a csatornáját és ezalatt 7,53 ezer feliratkozót szedett össze. Te pár hete indítottad és mindjárt eléred a 6,0 ezer feliratkozót. Szóval irigység és frusztráltság van most benne és ezért próbál mindenáron lejáratni. :) Nem kell figyelembe venni, kontraproduktív amit csinál.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 094
33 180
113
Komolyan baszdmeg kb minden egyes komment alá odaírja, hogy szar és 0 hozzáadott értékű a videó és nem érti hogyan tudott felfutni. Oké értem én, hogy nem tetszik, de ez már baszdmeg dedós szint. Én se pofázok bele az övébe he

Az elismerést pedig köszönöm :D
Hát akkor most rám is megharagudhatsz.Mert bizony Molni videói tartalomra nagyságrenddel jobbak.Tieid tele vannak tényszerű hibákkal,és borzasztóan vonalassak.Muszkafanok persze zabálják,de számukra a tényszerűség nem szempont.
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 664
9 265
113
Molnival ne is törődj, már itt a fórumon is azért volt nagyon nehéz vele, mert értelmesen alig lehetett kommunikálni vele, akármilyen konstruktív, de kicsit is más véleményt mert az ember leírni az ő állításai mellé. És nyilván az volt az első dolga, hogy lehülyézzen boldog-boldogtalant első blikkre...
Csak így tovább, szerintem nagyon tartalmasak a videóid, ezt sokunk nevében mondhatom.

Molni valóban nagyon nehéz eset volt, de emberileg, viselkedésileg, nem szakmailag. Épp a viselkedése jellege miatt belőle kinézi az ember hogy gond nélkül bármelyik oldalba beleszáll, ha úgy látja szakmailag. Nyugger meg ugye... a politikai irányultsága legalább ugyanolyan erős, mint a szakmai elkötelezettsége. És szakmailag sincs azon a szinten mint Molni. És nyugger a NER média melléksodrában van, ami már jelentősen megnyomja a nézettségét. Teljesen önállóan igencssak más lenne a helyzet.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 191
23 569
113
Bárki előtt ott a lehetőség, hogy bármilyen politikai irányultságú és szakmailag magasabb színvonalú videókat készítsen. Meg lehet próbálni.

Azt pedig már csak mellékesen jegyzem meg, hogy ez még csak a 7. Pergőtűz, a nézettségtől függetlenül mind jobb az előzőnél. Ennek pedig nagyon egyszerű az oka: ez is egy olyan dolog amit próbálni, tanulni kell és tapasztalatot gyűjteni. Lesznek még jobbak, összeszedettebbek, új falilámpával, nem lengyel “zászlóval”… abban pedig szerintem már így a 7. videó után meg tudunk egyezni, hogy bőven hitelesebb és több köze van a történésekhez, mint bármely más futtatott szakértő videóinak vagy tévés szerepléseinek.
 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 101
3 065
113
Molni valóban nagyon nehéz eset volt, de emberileg, viselkedésileg, nem szakmailag. Épp a viselkedése jellege miatt belőle kinézi az ember hogy gond nélkül bármelyik oldalba beleszáll, ha úgy látja szakmailag. Nyugger meg ugye... a politikai irányultsága legalább ugyanolyan erős, mint a szakmai elkötelezettsége. És szakmailag sincs azon a szinten mint Molni. És nyugger a NER média melléksodrában van, ami már jelentősen megnyomja a nézettségét. Teljesen önállóan igencssak más lenne a helyzet.
Molninál nagyobb gyűlölőt nem nagyon találsz keresve se.....Egy rendkívűl arrogáns buta ember..és ezen semmit sem segít a szakmai...bocsánat FULL ELMÉLETI tudása sem.Már csak Dudi van versenyben a ki a legutáltabb személy a fórumon... a beszólogatásai szándékos kötözködései miatt...Az egyetlen személy a fórumon aki inkább megszüntette volna a htka ,mert nem azt csinálta amit Ő szeretett volna....Egyszerűen nincs annyi szellemi ,érzelmi inteligenciája ,hogy korrektűl tudjon kommunikálni....túl gőgös hozzá....szívből örülök,hogy elhúzott innen..
 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 101
3 065
113
és még most is pofázik a kommentekben ez a szánalmas bohóc.....már a kommentelőkkel is veszekszik ,meg hogy kinek mit kellen számonkérni a videóban....hogy ennek nincs egy normális haverja aki nyakonverte volna ,hogy te győkér mit ugatsz bele állandóan mások életébe......:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 760
28 657
113
és még most is pofázik a kommentekben ez a szánalmas bohóc.....már a kommentelőkkel is veszekszik ,meg hogy kinek mit kellen számonkérni a videóban....hogy ennek nincs egy normális haverja aki nyakonverte volna ,hogy te győkér mit ugatsz bele állandóan mások életébe......:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Annál nagyobb elérést generál a videónak, csinálja csak, önkéntelenül is segíti az algoritmust meg engem :D Majd válaszolok arra az egy nagy kommentjére, de a több napos kurva nagy hajtás után vasárnap délután inkább asszonnyal voltam, mintsem ketrecharcozzak a kommentek közt. Konkrétan egész napos vágó műszak után 6:57-kor végeztem kb a vágással, feltöltéssel, borítókép szerkesztéssel meg minden szarral és csak utána feküdtem le. Egyszerűen ilyen szintű belemélyedés mellett kb csak a heti 1 videó ami tud működni (pedig az elején szerettem volna egy frontosat is), mert másra már nincs fizikailag kapacitásom, miközben szegény Stier már feladta azt, hogy egyáltalán időre valaha beérkezzenek a cikkeim :D
Bárki előtt ott a lehetőség, hogy bármilyen politikai irányultságú és szakmailag magasabb színvonalú videókat készítsen. Meg lehet próbálni.

Azt pedig már csak mellékesen jegyzem meg, hogy ez még csak a 7. Pergőtűz, a nézettségtől függetlenül mind jobb az előzőnél. Ennek pedig nagyon egyszerű az oka: ez is egy olyan dolog amit próbálni, tanulni kell és tapasztalatot gyűjteni. Lesznek még jobbak, összeszedettebbek, új falilámpával, nem lengyel “zászlóval”… abban pedig szerintem már így a 7. videó után meg tudunk egyezni, hogy bőven hitelesebb és több köze van a történésekhez, mint bármely más futtatott szakértő videóinak vagy tévés szerepléseinek.
Köszi az elismerést, belülről pedig full úgy éreztem közben, hogy ez amúgy szar lett és örülök, ha a végén 25-30 ezerig elmegy. Azért megéreztem azt, hogy az utolsó felvétel több, mint 2 hete (dec 20) volt és vissza kellett szokni. Megint csak, volt olyan szegmens, amit ha 4-5-ször nem vettem újra, akkor egyszer sem és vágásnál sem éreztem jónak. Plusz ahogy mondod, még érzem, hogy van bőven hova fejlődni, csak annak jelentős része a gyakorlattal és tapasztalatszerzéssel fog jönni. Meglátjuk a jövő heti hogyan sikerül. Amúgy a fal az sötét narancssárga-halvány bézs kombó amúgy, csak a kamerán keresztül polák mixnek tűnik :D Nagyon hosszú távon már gondolkodok olyanon, hogy akkor MILC kamerát venni felvételhez (telefonnal tolom amúgy) meg egy ilyen led gloryhole-t ami a pofámba világít, de az nem most lesz

Mondjuk a sok időt nem is a vágás, hanem a közben megjelenő illusztrációk kikeresése veszi el. Van, mikor fél órát elbaszok egy 5 másodpercig megjelenő kép kikeresésére, de juszt se nyugszom, amíg nem lesz meg a H-22PSzI. Nem M, nem N, nem 32, nem 58, a PSzI kell nekem, mert arról beszélek. Na meg igyekszek mindig valami kis újítást belevinni az adott videóba, itt pl már defaultban szépen kilistáztam a forrásokat, de megint csak egyesek szövegértéséig az nem jutott el és google keresést emlegetnek. És ezek azok amiket már kiválogattam külön, szépen összehasonlítva egymással az adatokat, hogy nem mondanak-e faszságot vagy nem térnek-e el drasztikusan a többitől. Plusz, hogy teljes legyen az idegfasz, az Ugolok Nyeba tegnap egész nap Error 403-at mutatott, kibaszva az eredetileg szánt illusztrációk felét.
Az éles szög és a 30 fok nekem is feltünt... :)
De annyi baj legyen!
Orosz forrás így írta, a fordításban nézhettem be, hogy maximum 30 fokos lehet a becsapódási szög
По достижении расстояния до цели в 60 км и углом между осью ракеты и целью до 30 град
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 857
113
Mint már írtam molni megijedt, hogy konkurenciája lett. Két éve indította a csatornáját és ezalatt 7,53 ezer feliratkozót szedett össze. Te pár hete indítottad és mindjárt eléred a 6,0 ezer feliratkozót. Szóval irigység és frusztráltság van most benne és ezért próbál mindenáron lejáratni. :) Nem kell figyelembe venni, kontraproduktív amit csinál.
Néztem molni csatornáját maradt a 7,53 ezer feliratkozó, hiába próbált feliratkozókat szerezni a videód alatt kretén stílusával. :) Neked már 6,38 ezer. Még egy jó videó és megelőzöd... :D
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 760
28 657
113
Elrettentésül teszem ide, érdemes megjegyezni ennek a Kengyel Kristóf nevű kretén majomnak nevét.
Márcsak azért is, ha egyszer valaki szeretne valamikor később egy jó példát mondani az ostoba, elfogult és végletekig tájékozatlan, de undorítóan nagyképű médiamunkásra.

Index színvonal totalcar zászló alatt
Az Armata sikertelenségéről már rég tudunk, de azt nem gondoltam volna, hogy ezt a témát ekkora arcpirító faszságok összehányásával lesznek képesek előhozni.
Most erre mégis mit mondjak?
LKCGLVX.jpg

Megcáfolni nem cáfol meg, helyette elkezd odaköpködni a másik videóm alá, hogy hülye vagyok. Amúgy meg baszik megnézni a válaszomat. Hát akkor a jó kurva anyádat azt, önérzetes bunkó fasz
 

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
9 066
30 563
113
Most erre mégis mit mondjak?
LKCGLVX.jpg

Megcáfolni nem cáfol meg, helyette elkezd odaköpködni a másik videóm alá, hogy hülye vagyok. Amúgy meg baszik megnézni a válaszomat. Hát akkor a jó kurva anyádat azt, önérzetes bunkó fasz
Nem nagyon kell vele foglalkozni minden témában ilyen hülye... Meg is látszik a totálkáron, hogy már a kutya se olvassa és nem is ír oda senki... Mindenki átment a speedzonehoz aki értelmesebb volt a maradék meg ott vergődik magának még
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 899
56 761
113
Nyugger, csak elöre! Heti 1 videó szerintem elég. A müszaki dolgok pont azon a szinten mozognak, amit egy laikus is meg tud èrteni. Ez Molninál nincs mindig igy. Szerintem ö nemcsak a témakörben egy szükebb szegmenst céloz ( akaratlanul?) meg.