A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 618
11 293
113

x6064b2b631db4981939100.jpg.pagespeed.ic.Sh0aypgFHX.webp
x6064b2b5a24d3212077558.jpg.pagespeed.ic._bRUKbfh2R.webp
x6064b2b63a80f227283108.jpg.pagespeed.ic.KMiw1Bi2g0.webp
x6064b2b793064894731728.jpg.pagespeed.ic.cm1m2C_heE.webp
x6064b2b6d827f628141677.jpg.pagespeed.ic.trZp7trCKM.webp
x6064b2b6e05b6814777418.jpg.pagespeed.ic.aScyPh-AK8.webp
 
K

kamm

Guest

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Egy magyar csapat fejlesztget lassan egy GHPC nevű szimulátort, már most jobban mutat, mint ez a program. :D
Vagy csak meg kéne venni a VBS-t meg alá a vasat aztán hagy szóljon.
Be lehetne hozzá vezetni a Szimulátoros Ellenerő Tartalékos szolgálati jogviszonyt, e-sportolókból e-llenség lenne.
 

Harci fecske

Active Member
2020. augusztus 18.
57
121
33
Sok valasztasa nincs, de ha tehetnek, nem mennenek be.
Amugy meg europai ertelemben vett nagyvaros azert nincs annyi arrafele, a sivatagban semmi (na jo, Arad a szelen), a viz felol meg amolyan ligetes kertvarosok vannak inkabb (Akko, Nahariya, Nazareth, Tiberias).
Toronyhazak szoros egymasutanban (amitol minden sereg fazik) szerintem csak 4-5 nagyvarosban lehetnek, Tel Aviv metro, Jerusalem metro, Haifa metro, Petah Tikva, Eilat, ilyesmi), de @szzsolt81 nalam biztos naprakeszebb ezugyben.
Názáretnél melyik vízre gondolsz?
 

fedett_mókus

Well-Known Member
2018. november 25.
3 810
6 884
113
Keresd vissza,Te irtad.Saját magad már csak ne tagadd meg...
Segitsek te ****** , soha nem mondtam hogy nem mentek be , azg mondtam es mondom most is hogy a hk NEM varosba valo , ma megint nagyon mesz... megint ugy jottem szoba hogy 2 napja kb nem voltam forumon
(Amugy ha azt mondod hogy en mondtam valamit had ne en bizonygassam mar hogy nem en vagyok a hulye...)
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 915
123 380
113
Nem az van, hogy a brdm2 ki lett dobva?
A program baromi sok harcjárművet ismer, a térképes szimuláció és ott az alegységek elrendezése az egész fasza benne.
A gáz ott kezdődik amikor a 3D szimulációban akarsz "játszani" egymillió éves a grafikus motor és olyan hibákat generál mint az állat. 2010 környékén kezdtek el vele dolgozni akkor pénz nem volt komolyan megcsinálni most meg már annyira elszaladt az idő felette, hogy több értelme lenne egy vadi újba belekezdeni.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 033
33 022
113
nem, nem kell a harckocsi a városba
attól még a zsidók is fáznak ha harckocsival kell bemenni városba ha bemennek egyáltalán, pont ők, akiknek ott egy Namer
Kicsit kevesebb hepciáskodással,Mókuskám.Bemennek hk-val a városba?Bizony be.Irakban eleinte hk-k nélkül akartak harcolni a felkelőkkel az amcsik,aztán berendelték az Abramsokat.
Érdekesség,de az első városi hk műveletek Caricinben voltak 1919ben.A város Sztálingrád néven lett hires.
 

fedett_mókus

Well-Known Member
2018. november 25.
3 810
6 884
113
Kicsit kevesebb hepciáskodással,Mókuskám.Bemennek hk-val a városba?Bizony be.Irakban eleinte hk-k nélkül akartak harcolni a felkelőkkel az amcsik,aztán berendelték az Abramsokat.
Érdekesség,de az első városi hk műveletek Caricinben voltak 1919ben.A város Sztálingrád néven lett hires.
Hol irom ebben hogy nem mennek be a varosba Celeb? Sehol , azt mondom hogy faznak be menni HA be bemennek egyaltalan mert helyzetfuggo