Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

M

molnibalage

Guest

Ez annak fényében furcsa, hogy két hete még azzal kampányoltak egyesek, hogy a kutyákat többre tartják az embereknél, mert azokat is vitték ki.
Akkor ezeket most miért hagyták itt?
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113

Ez annak fényében furcsa, hogy két hete még azzal kampányoltak egyesek, hogy a kutyákat többre tartják az embereknél, mert azokat is vitték ki.
Akkor ezeket most miért hagyták itt?
Talán pont ezért, ne mondhassák újra, hogy a kutyák fontosabbak voltak.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

anonim999

Well-Known Member
2016. március 19.
2 747
4 503
113
Ezek szerint le, nem gyozom idovel, képtelenség 100+ topikot követni, kommentelni,max a hivatásos forumozók gyozik. :confused:
Én is így vagyok vele 2016-ban regisztráltam akkor ment minden f*szán naponta szinte mindent elolvastam.
ÉS kb. 2018 decemberétől ( Leo, SAMOC stb. bejelentése óta ) nagyon megnőtt a fórum hozzászólások száma, nálam is sok minden kimarad a követésben. Sajnos.
De hát ha az ember elfoglalt család, munka, egyéb dolgok akkor ez szerintem érthető...:):rolleyes:
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Éjszakás után ez kicsit sok volt.

iiA0kXj.png
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 512
10 646
113

Csudálatos.
És egyik kormány sem tett semmit kb. az elmúlt 30 évben ennek megállítására...
Technológiai alapú társadalomban élünk, de a heti 5 tesi és minden más fontosabb, de a természettudományos oktatás kb. romokban lesz már csak lassan...
Van benne logika pedig. Felkészül az alapíványi oktatás.
 
T

Törölt tag 4082

Guest
Én azt nem értem, hogy az összes ilyen balfasz miből él?
Ki alkalmaz ekkora hülyéket BÁRMILYEN feladatra?
Mivel ezek az egyének gonolkodásbó láthatólag fel vannak mentve milyen feladatot bíznál rá?
Ma övék a világ. Senki sem szereti, ha gondolkozol. Az árt. Felteszed a kényes kérdéseket, pl.: hogy a 3 éve lejárt nyersanyag felhasználása, miben különbözik attól, h deamészáros (ide bármilyen celeb, politikus, stb beilleszthető) loptól?
Nem véletlenül lett Öveges helyett Norbi, Cseh Tamás helyett Mizu? (Sőt ma már Fluor Tomi is túl jó, ő tudott énekelni) stb.
Hogy az egyik kedvenc (animációs)filmemből, a Hihetetlen családból idézzek: "Ha mindenki különleges, senki sem lesz az"