Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 442
5 173
113
A homoszexuálisnak tekinthető egyedek utódainak száma nem 0, tehát érdemben elvileg hozzátesznek a faj fenntartásához. De elismerem, hogy ez a kérdés még nincs teljesen felgöngyölítve. (Viszont biztosan van valami haszna, ellenkező esetben már kikopott volna az evolúció során.)
Férfi mellbimbó? Biztos van valami haszna, csak éppen még az evolúcióbiológus is vakarja a fejét rá. A legtöbb amit mondanak róla, hogy hát negatív hatása nincs...
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Lásd azon börtönök ahol kimagaslóan sok fekete/C rabot őriznek.
Volt régebben olyan itthon bűneset, mikor valaki felbérelt egy brigádot, hogy fenyítsenek be valakit, azok meg megerőszakolták ennek jegyében (mármint azonos neműek voltak.)

Amúgy meg e témáról mindig ez jut eszembe, persze "görög filozófiára építve"; talán már hivatkoztam:
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
A hímeknél sokszor a dominancia kimutatása, bebizonyítása az alávetett hím megerőszakolása. Jópár törzsi "kultúrában" sem szexuális tartalmú, hanem a megalázás, erkölcs, önbecsülés rombolási célzattal történik, ahogy a legyőzöttek asszonyai, lányainak megerőszakolása, legyilkolása. Ezzel a legyőzöttek kiírtása a cél. Aljas állati ösztönök, aljas előemberi motivációk, a kínzás korlátlan hatalomérzete a legyőzött fölött, beteg deviáns viselkedésforma. Az "emberi" homoszexualitás, főleg a pedofil oldala szintén ebből az állati vérgőzős brutalitasból származik. Az ilyeneket a társadalomnak rövid úton el kell távolítania önmagából.

Harley Davidson és a Marlboro men:
Azt hiszem ettől stílusosabban nem lehet rágyújtani !


Az egész film nagyon durva kult film !

 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 837
56 436
113
A populáris / mainstream filmekben max. a rosszfiúk és öreg badassek dohányoznak.
Nézd meg a DC, Avengers vagy bármilyen filmet. Ma kb. stigma dohányterméket reklámozni.
Na, itt látszik a generációk közötti különbség. :) Nekem Avenger stb nem mond semmit....
Igaz, utoljára Eastwooddal a Gran Torinot láttam moziban. :cool:
 
M

molnibalage

Guest
Na, itt látszik a generációk közötti különbség. :) Nekem Avenger stb nem mond semmit....
Igaz, utoljára Eastwooddal a Gran Torinot láttam moziban. :cool:
Nekem sem, 2015 óta egy Maverl filmet láttam, azt is áttekerve. Az Av2-re is a cimbim rángatott el, én már azt sem akartam megnézni.
De amit láttam, abban senki nem ivott alkoholt, senki nem káromkodik gyak., senki nem cigizik. Talán Fury szivarozott meg Tony Stark és ennyi, de még ebben sem vagyok biztos.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Nekem sem, 2015 óta egy Maverl filmet láttam, azt is áttekerve. Az Av2-re is a cimbim rángatott el, én már azt sem akartam megnézni.
De amit láttam, abban senki nem ivott alkoholt, senki nem káromkodik gyak., senki nem cigizik. Talán Fury szivarozott meg Tony Stark és ennyi, de még ebben sem vagyok biztos.
És biztos még szójalattét is ittak. :)
De jó, hogy szóba került, legalább megnéztem a Félelem a város felett című klasszikust. :)
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 818
86 621
113
Neki is biztos a vérében volt a vezetés.

És pont amiatt futott fel olyan könnyen, mert nem volt ot padka semmi.
Na, Bp-n n+1 ilyen 60 centis "járda" van szintben kocsikkal.

A statisztika szerint, akkor csak idő kérdése és látunk majd ilyet...
Szerencsére, nem a full családot kapta telibe, szélén a gyerekkel!
 
  • Tetszik
Reactions: enzo
M

molnibalage

Guest
Tessék megkapaszkodni...
Amikor azt hiszed ennyire hülye nem lehet senki.
Hát de...

Az amerikai hatóságok átadtak egy listát a táliboknak, amin amerikai állampolgárok, zöldkártyával rendelkezők, valamint az amerikaiak civil afgán segítőinek a neve szerepel – írja a Politico. A hivatalos indoklás szerint a listát azért készítették, hogy az azon szereplőket a tálibok átengedjék a katonák által lezárt területre, a kimenekítési zónába, ugyanakkor a döntés kritikusai szerint ez naiv lépés volt. És nem az első a Biden- adminisztráció részéről az afganisztáni kivonulás kapcsán. A lépést politikusok és a hadsereg tagjai is élesen bírálják, a tálibokra ugyanis jellemző, hogy bosszút állnak azokon, akik együttműködtek az amerikaiakkal a háború húsz éve alatt.
A lapnak névtelenül nyilatkozott három amerikai tisztségviselő, akik elmondták, a lista összeállításának célja az volt, hogy felgyorsítsák a nyugati csapatok támogatóinak evakuálását Afganisztánból, és kimenekítsék őket a tálib hatalomátvételt követő megtorlások elől. Azzal viszont, hogy a listát a tálibokhoz is eljuttatták, éppen ezeknek a szövetségeseknek az életét veszélyeztetik, a döntés kritikusai szerint ugyanis várható, hogy még a biztonságos zóna elérése előtt bosszút állnak a nyugatiakkal együttműködő afgánokon.
Bár a Pentagon nem válaszolt a Politico témában megküldött kérdéseire, az amerikai fegyveres erők azzal indokolták a lista átadását, hogy az amerikaiak a repülőtér külterületének biztosításában a tálibokra támaszkodnak. A csaknem százezer ember többségének, akit az amerikaiak kivittek, tálib ellenőrzőpontokon kellett áthaladnia. Ugyanakkor ennek ellenére sem mindenki érzi helyesnek a lépést.
Gyakorlatilag átnyújtottak nekik egy halállistát. Ez egy szörnyű cselekedet, mocsoknak érzi magát az ember
– mondta el az amerikai hadsereg egyik tisztségviselője.
Forrás: Politico, Fotó: MTI/EPA
 

Filter

Well-Known Member
2021. január 7.
2 590
14 592
113
Igazad van, az a gyerek egy nevelőotthonban tényleg “jó helyen van”.. végülis csak egy család szeretné magához venni.
Őszintén nem értem, hogy mi zajlik le azok fejében, akik szerint egy gyerek azért maradjon állami gondozásban (ami tudjuk milyen), hogy ne egy azonos nemű párhoz kerüljön. Főleg, hogy a homoszexualitás nem tanult viselkedés, hanem öröklött tulajdonság.

(Nyugodtan szidhattok a véleményemért, nem izgat. :)
Erre az " öröklött tulajdonság"- ra valami hivatalos forrás?
Ami levezeti hogy miben különbözik egy homo egy heterotól? Biológiailag.
És akkor ugyan ez érdekelne még a nekro, zoo, pedo, meg az egyéb verziókban is. Mármint az hogy mit is örökölnek biológiailag.
Ameddig ilyet nem látok addig csak mentálisan sérült embernek tudom őket tekinteni. Akiknek segítségre van szükségük.
Illetve, a buziskodás témája miért végződik mindíg a gyerekkérdésben? Ugye nekik semmi közük a pedokhoz?
Zoo,nekro,stb filek nem akarnak örökbefogadni. Miért?