Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Hyman???-Mivan??? Az valami izraelita (de szépen írtam, Szőr büszke lenne rám) név??? Sajnos nem :D Már rég alijáztam volna, és dollár (vagy sékel) milliókat vettem volna fel kárpótlásnak...
Kárpótlás... meg a lóf@szt. Mi alig kaptunk valamit, pedig milyen jó, zsíros földjeink voltak Szabolcsban
 
  • Tetszik
Reactions: huleaks

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 160
23 326
113
Még szerencse, hogy szeksztánst vagy @sixtus t vagy kimicsodát tiltottam mindenhonnan 2024 alkalmából, így nem kell sem keptndzsekket vagy románlipát hallgatom és csótányméri is messziről elkerüli a hallójárataimat. És ami a legjobb, hogy a szellemileg sem rombol le, amikor kitalálja, hogy valamivalakije roma vagy éppen születésének napjának örvendezik.
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 014
14 829
113
Még szerencse, hogy szeksztánst vagy @sixtus t vagy kimicsodát tiltottam mindenhonnan 2024 alkalmából, így nem kell sem keptndzsekket vagy románlipát hallgatom és csótányméri is messziről elkerüli a hallójárataimat. És ami a legjobb, hogy a szellemileg sem rombol le, amikor kitalálja, hogy valamivalakije roma vagy éppen születésének napjának örvendezik.
Hát köszi :D De akkor hogy olvastál? :D
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 543
32 032
113
Szép gesztus.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Kockás ing

Well-Known Member
2020. február 10.
83
295
53
Hát nézd, jelenleg úgy áll a helyzet, hogy megint milliók menetelünk kérlelhetetlenül a faszság felé, hősnek, járulékos veszteségnek, hogy megvédjük az értéktőzsde fennhatóságát, az eltűnt gyerekek nem piszkált világát ahol a hatóság leáll a azon a bizonyos határon... Ez a sors ugye? A kérlelhetetlen, mert hát az elromlott fogalmi rendszert vérfürdővel kell megjavítani, a szokásos módon. Hulljon a férgese, csak még véletlenül sem azok, akik addig pátyolgatták nevelgették a faszságot, amíg megint ideért, akik ténylegesen tehetnek róla, hanem mindenki más adja vérét, gyermekét, arcát és darabjait, akár havi 737000 bruttóért ha nem akarja megvárni a kényszersorozást, vagy a járulékos veszteség fennkölt státuszát. Listázhatsz, de ez kölcsönös.
Szerintem túlbecsülöd, hogy az elit mire képes, a döntéshozó emberek is sokszor kényszerpályán mozognak.
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 659
9 245
113

Ez szerintem nem igaz. Eleve amúgy össze-vissza ír a rokonságokról, bár a végkövetkeztetése az hogy Bill Gates és Ghislaine Maxwell uinoaktesók. De nem igazán jön ki a matek.

Bill Gates anyja valóban Mary Ann Maxwell (volt). Ghislaine Maxwell apja meg Robert Maxwell (volt). Bill és Ghislaine nem lehetnek unokatesók, mert ahhoz Mary Ann-nek és Robertnek tesóknak kéne lennie. De Mary Ann Seattle-ben született 1929-ben, már az apja és nagyapja is ott nyomult bankáként vagy valami iylesmi. Robert meg a kárpátaljai Aknaszlatinán 1923-ban született csóró ortodox zsidó családban és a családja nagy része a Holokauszt áldozata lett.

Fun fact: Aknaszlatina eléggé magyar volt tudtommal, így Robert Maxwell lehet, hogy tudott magyarul is valamennyire.
 
  • Hűha
Reactions: Kim Philby

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 194
29 215
113
Ez szerintem nem igaz. Eleve amúgy össze-vissza ír a rokonságokról, bár a végkövetkeztetése az hogy Bill Gates és Ghislaine Maxwell uinoaktesók. De nem igazán jön ki a matek.

Bill Gates anyja valóban Mary Ann Maxwell (volt). Ghislaine Maxwell apja meg Robert Maxwell (volt). Bill és Ghislaine nem lehetnek unokatesók, mert ahhoz Mary Ann-nek és Robertnek tesóknak kéne lennie. De Mary Ann Seattle-ben született 1929-ben, már az apja és nagyapja is ott nyomult bankáként vagy valami iylesmi. Robert meg a kárpátaljai Aknaszlatinán 1923-ban született csóró ortodox zsidó családban és a családja nagy része a Holokauszt áldozata lett.

Fun fact: Aknaszlatina eléggé magyar volt tudtommal, így Robert Maxwell lehet, hogy tudott magyarul is valamennyire.
Fun fact, azzal vágott fel, h Rákositól tanult magyarul Horthy börtönében. Bizonyíték nincs rá.
https://pestisracok.hu/rakositol-ta...esek-szuperkem-robert-maxwell-mediamagnasrol/
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Nem.
Önmagában nem csak innen elvenni és oda betenni elv létezik, az egészségbiztositási rendszer és az egészségügy "barbarisztikus reformjára" gondolok sok más barbarisztikus lépésig az államigazgatási szféráig, mert én abból indulok ki, hogy amit beleteszünk pénzt azt ott nem jól/igazságosan/szakszerűen/ésszerűen/becsületesen használják fel (akár csak honvédelem területén is), mindig van ahol bizony sok-sok gombocska kifolyik.
V4: https://www.ksh.hu/stadat_files/ege/hu/ege0055.html
Ja, oldalakat tudnék mesélni erről. Amikor a nem jól nem az új odarakott pénzügyi kuratórium elnök, meg az ő rokonai, ismerősei, üzletfelei, 50 milliós BMWjét jelenti, hanem a gumikesztyüt.
Amikor nincs ember, nincs eszköz, nincs felszerelés, de te varázsolj. Mondjuk a haver felújító cég meg odatette a "vadonatúj" vagy felújított épületet, igaz ezért az 50es években még Rákosi felessége is 20 év szigorított recsket kapott volna, Őcsászári Felsége I. Ferenc József alatt meg a kivitelező családját hetedíziglen vágták volna Kufsteinbe, de erre van pénz...

A fejünk tetejére állhatunk, kitalálhatjuk a világ legjobb egészségügyi rendszerét, attól még kevés a pénz a magyar egeszségügyi rendszerben. Igen a jobb rendszer sokat segítene, de ettől még kevés lenne a pénz.
Amúgy ez meg a másik. A szuper országunk kb a felét költi egy betegre mint az EU átlag.
És ezt is totálisan inkompetensen...
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 997
23 133
113
Ja, oldalakat tudnék mesélni erről. Amikor a nem jól nem az új odarakott pénzügyi kuratórium elnök, meg az ő rokonai, ismerősei, üzletfelei, 50 milliós BMWjét jelenti, hanem a gumikesztyüt.
Nem én emeltem ki az egészségügyet, csak arra céloztam még az eredeti posztommal, hogy lehet, hogy az adott pénz elég is volna, ha tényleg "jól" használnánk fel. Ezer példa hozható az élet bármely területéről, ki mit mennyiért ad el, bérel, külsős céggel csináltat (olykor csak papiron), egészen a szó szerint felesleges alkalmazottakig stb. stb. NEM csak az egészségügy tekintetében!

A szuper országunk kb a felét költi egy betegre mint az EU átlag.
És ezt is totálisan inkompetensen...
Vannak azért még igy páran (no nem vigasznak szánom, csak úgy mondom)...