Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 287
68 352
113
Abszolút. Ráadásul szerintem ő az egyik esélyes utód. Kár lenne elpazarolni.
Kövér ellen sztem az szól, hogy hát az angolja olyan (se), mint Áderé. Jogász, tapasztalt, nem túl öreg és a bőre mint a rinocéroszé. Nem is merik olyan alpári módon támadni, mint a gyönge nőket.
Magyar elnök lesz nem angol.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 528
93 826
113

Ezek szerint Szarvas Koppány Bendegúz a rendezvény alatt meggyújtott egy pirotechnikai eszközt, amelyet – miután az már nem szikrázott, csak füstöt árasztott magából – a Parlament épületének biztosítását végző rendőrök felé dobott. Másnap az I. rendű vádlott – ezúttal a II. rendű terhelt, Fekete-Győr András társaságában – újfent megjelent egy Kossuth téri demonstráción, amikor mindketten meggyújtottak pirotechnikai eszközöket, majd miután azok már csak füstöt bocsátottak ki magukból, az I. rendű vádlott többet, míg a II. rendű vádlott egyet a rendőrök felé dobott.

Lévárdi Ferenc bíró ismertette a Fővárosi Törvényszék másodfokú ítéletét, amivel megváltoztatták az elsőfokú bíróság határozatát, e szerint

HIVATALOS SZEMÉLY ELLENI ERŐSZAK BŰNTETTE MIATT BŰNÖS MIND A KÉT VÁDLOTT.

Fekete-Győr Andrást egy év börtönbüntetésre ítélték, ezt azonban két év próbaidőre felfüggesztette a tanács. Szarvas Koppány Bendegúz esetében a jogi minősítést változtatta meg a törvényszék az elsőfokú végzéssel szemben, így maradt a felfüggesztett szabadságvesztés.

Az ítélet nem jogerős, az ügyészség három nap gondolkodási időt kért a döntés meghozatalához. Szarvas Koppány Bendegúz szintén gondolkodási időt kért, míg Fekete-Győr András védőjével együtt fellebbezett a döntés ellen, így az ítélőtáblán folytatódik az ügy.
 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 137
10 465
113
A statisztika szerint Európában Magyarország a válásokat tekintve az utolsó harmadba tartozik, 1000 főre 1,7 válás jutott 2018-ban. Arra nincsen statisztikám százalékosan, hogy a házaspárok milyen aránya éli le együtt az életét, de amikor megyek ki a temetőbe, elég sok síron látom házaspárok nevét. Szóval én egy-két konkrét esetet írtam, de ennél több van. Ezt nem nevezném kivételnek. Bár az igaz, hogy ez a kor, a fogyasztói társadalom szemlélete elősegíti a válásokat.
A nagyobbik fele. A CSOK nehezíti majd a válást, de azért sok ez így is.

 
  • Tetszik
Reactions: tonyo

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 287
68 352
113

Ezek szerint Szarvas Koppány Bendegúz a rendezvény alatt meggyújtott egy pirotechnikai eszközt, amelyet – miután az már nem szikrázott, csak füstöt árasztott magából – a Parlament épületének biztosítását végző rendőrök felé dobott. Másnap az I. rendű vádlott – ezúttal a II. rendű terhelt, Fekete-Győr András társaságában – újfent megjelent egy Kossuth téri demonstráción, amikor mindketten meggyújtottak pirotechnikai eszközöket, majd miután azok már csak füstöt bocsátottak ki magukból, az I. rendű vádlott többet, míg a II. rendű vádlott egyet a rendőrök felé dobott.

Lévárdi Ferenc bíró ismertette a Fővárosi Törvényszék másodfokú ítéletét, amivel megváltoztatták az elsőfokú bíróság határozatát, e szerint

HIVATALOS SZEMÉLY ELLENI ERŐSZAK BŰNTETTE MIATT BŰNÖS MIND A KÉT VÁDLOTT.

Fekete-Győr Andrást egy év börtönbüntetésre ítélték, ezt azonban két év próbaidőre felfüggesztette a tanács. Szarvas Koppány Bendegúz esetében a jogi minősítést változtatta meg a törvényszék az elsőfokú végzéssel szemben, így maradt a felfüggesztett szabadságvesztés.

Az ítélet nem jogerős, az ügyészség három nap gondolkodási időt kért a döntés meghozatalához. Szarvas Koppány Bendegúz szintén gondolkodási időt kért, míg Fekete-Győr András védőjével együtt fellebbezett a döntés ellen, így az ítélőtáblán folytatódik az ügy.
Pedig én szurkolok hogy fegyornek fegyore legyen.
 

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Bobó se tetszene nekem se, csak hozzá jobban illene a szerep. Amúgy én Szíjjártót vinném át közt.elnöknek.
Húzzanak simán orbán jobb kezére egy zoknit, mehet rá két szem, és kész a köztársasági elnök. Ugyanazt elérik vele, amit az eddigiekkel, cserélni is könnyebb lesz, és nincs volt férje/felesége, aki kitálalhat.
mC4SzALMJkPaf7bgg9-fYRLjJd_IDKU_J-oalja_-xwsGPILQcWnJkWBjP4zOloIzbgyfWphnHnz_oePfEWtIXaAR0-iugy1mc4OMoy8iDMNxiPoo5eozMQuN6ww7PpDcsnKmk8n
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 652
48 434
113
De bakker. Akkor rakta fel amikor már szétmentek. Te a Blikk képről láttad 2023 áprilisában, hogy 2020ban miért ment tönkre a házasságuk?

Én nem írtam olyat, hogy a Blikk-képről állapítottam volna meg a házasság felbomlásának okát.
Gondolom, te sem akkor raksz ki képet, mikor még látszólag együtt vagy a feleségeddel és a három gyermekeddel. Pláne nem úgy, hogy a feleséged politikus közszereplő. A Partizán műsorában mondta el, hogy "2020 környékén behívták a Karmelitába, ahol megmondták neki, milyen lehetőségei vannak, ha el akar válni Varga Judittól." Kérdés: ez mennyiben igaz. Én is azt olvastam, hogy a 2022-es választások miatt arra kérték, tolják ki a válásukat választás utánra.
Általában a válások nem a ferdén odarakott lábtörlő miatt következnek be, hanem egy harmadik miatt. Persze egy harmadik megjelenésének is oka van. Kevés férj boldog attól, hogy a felesége okosabb és sikeresebb.
Egyébként közszájon forog, hogy V. Evelinnel, egy nála 17 évvel fiatalabb nővel csalta meg Varga Juditot. A teljes nevét nem írom ki, bár az újságok kiírták. Akit érdekel, majd rákeres.
 

Nber

Well-Known Member
2021. október 15.
1 654
7 164
113

Ezek szerint Szarvas Koppány Bendegúz a rendezvény alatt meggyújtott egy pirotechnikai eszközt, amelyet – miután az már nem szikrázott, csak füstöt árasztott magából – a Parlament épületének biztosítását végző rendőrök felé dobott. Másnap az I. rendű vádlott – ezúttal a II. rendű terhelt, Fekete-Győr András társaságában – újfent megjelent egy Kossuth téri demonstráción, amikor mindketten meggyújtottak pirotechnikai eszközöket, majd miután azok már csak füstöt bocsátottak ki magukból, az I. rendű vádlott többet, míg a II. rendű vádlott egyet a rendőrök felé dobott.

Lévárdi Ferenc bíró ismertette a Fővárosi Törvényszék másodfokú ítéletét, amivel megváltoztatták az elsőfokú bíróság határozatát, e szerint

HIVATALOS SZEMÉLY ELLENI ERŐSZAK BŰNTETTE MIATT BŰNÖS MIND A KÉT VÁDLOTT.

Fekete-Győr Andrást egy év börtönbüntetésre ítélték, ezt azonban két év próbaidőre felfüggesztette a tanács. Szarvas Koppány Bendegúz esetében a jogi minősítést változtatta meg a törvényszék az elsőfokú végzéssel szemben, így maradt a felfüggesztett szabadságvesztés.

Az ítélet nem jogerős, az ügyészség három nap gondolkodási időt kért a döntés meghozatalához. Szarvas Koppány Bendegúz szintén gondolkodási időt kért, míg Fekete-Győr András védőjével együtt fellebbezett a döntés ellen, így az ítélőtáblán folytatódik az ügy.
Letőltendőt neki! És közügyektől eltíltást.
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 652
48 434
113
A nagyobbik fele. A CSOK nehezíti majd a válást, de azért sok ez így is.


Én egy 2018-es statisztikát ismerek, ott egy kicsit jobb az arány. Elképzelhető, hogy valóban a CSOK miatt. Nem mondom, hogy nem jobb lenne, ha kevesebb házasság végződne válással, de egy közel 50%-os arány azért mégsem "kivétel" a "szabály" alól. Egyébként nem gondolom azt, hogy nincsenek olyan házasságok, amelyek felbomlása nem szerencsésebb akár a gyermekeknek is. De én ideálisnak az együtt leélt életet tartom.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 652
48 434
113
Abszolút. Ráadásul szerintem ő az egyik esélyes utód. Kár lenne elpazarolni.
Kövér ellen sztem az szól, hogy hát az angolja olyan (se), mint Áderé. Jogász, tapasztalt, nem túl öreg és a bőre mint a rinocéroszé. Nem is merik olyan alpári módon támadni, mint a gyönge nőket.

Talán megüti azt a mértéket az angolja, mint Karácsonyé!
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
A pedofilt kitüntető Balog megmentené a pedofil bűntársát felmentő Novákot:
Lassan kapizsgáljuk ki javasolhatta kegyelemre...
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed