Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 903
58 320
113
A legszemetebb betyárkodásunk az volt,amikor hívtunk valakit,és a Tibit kerestük. A harmadik hívásnál már elég ideges volt a kliens. Negyedik hívásnál az volt a duma,hogy Tibi vagyok,nem kerestek?

Ma ha ki akarsz szúrni valakivel, akkor föladsz állnéven/hamis profillal facebook csoportokban valamilyen apró hirdetést, és annak a telefonszámát adod meg, akivel ki akarsz tolni :rolleyes:
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 903
58 320
113
Jaj annak a durvabb a verzioja mikor a képét es igy egy meleg hirdetes velem eljatszottak jo akaroim …na az mar durva volt.aztan ment a feljelentes :p

Bezzeg ha a merciről raktak volna fel képet egy használt autós csoportba, azóta se tudnád, hogy ki volt az.
Ellenben az összes rikárdót ismernéd már :D
 

Sunlight56

Well-Known Member
2022. március 1.
2 263
18 398
113
Ma ha ki akarsz szúrni valakivel, akkor föladsz állnéven/hamis profillal facebook csoportokban valamilyen apró hirdetést, és annak a telefonszámát adod meg, akivel ki akarsz tolni :rolleyes:
Jah... 25 évvel ezelőtt így nyírták a vállalkozói telefonom. Akkor még benzínkúton is lehetett kapni pucér lányokkal teli, szexhírdetős ujságot.. Az egyik lapban egy csinos fekete csaj négykézláb pucéran, mindenféle vágykeltő szolgáltatásokat kínált - a kép alatt az én mobil számommal.
Másfél hónapra likvidálták az elérhetőségemet , a percenkénti hívásokat tán egy napig ha bírtam, átirányítottam vonalasra a raktárban dolgozó kolléganőimnek. Voltam annyira lovagias - hogy előre szóltam, mire számítsanak. Pld egy hívásnál, Edit, a 20 éves csinos csaj vette fel a telefont, épp mellette álltam.
A pasi hello helyett így kezdte az udvarlást: "Ha kikapom, bekapod?"
Műszerészem kikapta a kagylót a ledermedt női kézből és jó basszussal beledörmögött : " Ha akarod?" .. Villámgyors vonalbontás a másik végen..
 

Kávé

Well-Known Member
2022. január 26.
3 364
11 178
113
nálam ilyen nem volt, de olyan igen, hogy cc 2 évig pihentetni kellett a számom ... megvan már 97-98 óta, szóval megszoktam :)
Nekem meg magyarazkodni hogy nem vagyok ratyi :eek: maig visit a rohogestol a menyaszonyom ha ez eszebe juto_O
Bezzeg ha a merciről raktak volna fel képet egy használt autós csoportba, azóta se tudnád, hogy ki volt az.
Ellenben az összes rikárdót ismernéd már :D
Igy is ismerem koztuk nottem fel
 

Kávé

Well-Known Member
2022. január 26.
3 364
11 178
113
Jah... 25 évvel ezelőtt így nyírták a vállalkozói telefonom. Akkor még benzínkúton is lehetett kapni pucér lányokkal teli, szexhírdetős ujságot.. Az egyik lapban egy csinos fekete csaj négykézláb pucéran, mindenféle vágykeltő szolgáltatásokat kínált - a kép alatt az én mobil számommal.
Másfél hónapra likvidálták az elérhetőségemet , a percenkénti hívásokat tán egy napig ha bírtam, átirányítottam vonalasra a raktárban dolgozó kolléganőimnek. Voltam annyira lovagias - hogy előre szóltam, mire számítsanak. Pld egy hívásnál, Edit, a 20 éves csinos csaj vette fel a telefont, épp mellette álltam.
A pasi hello helyett így kezdte az udvarlást: "Ha kikapom, bekapod?"
Műszerészem kikapta a kagylót a ledermedt női kézből és jó basszussal beledörmögött : " Ha akarod?" .. Villámgyors vonalbontás a másik végen..
Hat ez kurva nagy:cool:
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 903
58 320
113

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 383
30 810
113
Engem allandoan…volt hogy valami perverz bele lihegett aztan en is vissza ez ment par percig aztan le tiltott sajnos…elem mikor ilyenek hivnak jot szorakozok rajta (gyerekkent sokat telefon betyarkodtunk)
Engem még a krisnások és a jehova tanúi se nagyon zargattak. Valahogy taszítom az ilyen zaklató fajtákat. Az utóbbiak egyszer kaputelefonáltak fel anno, de megkaptam tőlük a kóser pecsétet, mert a húsvétról folytatott eszmecsere után azt mondta az illető, hogy a mennyországba jutok. :D
A telefonszolgáltató hívogatott egy időben, de azok mindig aranyosak voltak. Szegény kiskezitcsókolomok sose értették, hogy a telefont telefonálásra használom és nem élet 2.0-ra és nem érdekel másik csomag, nem akarok több internetet, mert nincs rajta internet, nem csevegek órákat és a többi. Már nem hívogatnak ők sem. Cserébe az állam kezel terroristaként a feltöltő kártya miatt.
Igaz, közben lett okostelefon is, de az 99%-ban zenehallgatásra, maradékban GPS, google, telefonálás, fényképezés. Még az email és face' sincs arról bejelentkezve, mert nem érdekel. A számát sokáig még a feleségem sem tudta, annyira nem használom telefonálásra.
Igazából tökre bőven sok lenne egy vonalas telefon. Falun lakom, mindenki megtalál, aki akar; hivatalos dolgot meg küldjenek ki levélben, ha fontos, ajánlva; ne ilyen tárhelyes szarokkal, meg e-polgárral zargassanak már.

Szerintem[!] azért van ennyi visszaélés, mert az emberek minden szart letöltenek, vagy ha nem ők, akkor a gyerek/unoka; minden fostalicska alacsony erkölcsű és magas profitra törekvő cégtől rendelgetnek égbe világba, adatvédelem meg vagy van, vagy nincs; közösségi médián meg mindig szem előtt akarnak lenni.