Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 625
79 842
113
Linkeltem egy független turista wikit, elég ott rákeresni különféle országokra.

Hollandiában no-go zónákat sorol, Magyarországnál meg leírja, hogy egyfelől a világ egyik legbiztonságosabb országa, mivel nagyon alacsony a gyilkosságok száma, másfelől a zsebmetszés mindennapok része, még a cipzáras táskákban tartott dolgok sincsenek biztonságban.
Rettentő kirekesztőek vagyunk és rendőrt hívunk ha arab/néger csoport mászkál a környékünkön, ráadásul a gender ideológia se talált táptalajra
Végül a rendőreink idegennyelv tudása konvergál a 0-hoz.

Értem de ennek mi köze a holland vagy német közbiztonság változásához?
 
  • Tetszik
Reactions: svajcibeka

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 625
79 842
113
2011/12ben Kölnben laktam.De azóta is a legtöbbet Németországban voltam.Rokonaim élnek ma is ott.Elég objektiv képem van róla.Aachent már 2011ben kisafrikának becézték,annyi volt ott a néger.Török boltba vettük a kenyeret,perzsába a joghurtot.Marha finom az iráni joghurt.2éve jártam a strassburgi nagymecsetben kollegákkal,kehli autohofban hétvégéztünk,átsétáltunk a hidon,és bementünk.Körbe vezettek minket,teával kináltak,és senki nem lopta el a cipőnket a bejáratbol,mig bent jártunk.Pár éve Koszovóban vasárnap kinyitották a céget,lepakoltak,hogy én a keresztény hazaérjek a keresztény karácsonyra.Oké,ismertek,szivesen láttak.Az átlag muzulmán nem dzsihadista.Mutti különben jol mondta.Az átlag német,angol,európai fiatal szeret dugni,szórakozni-de nem akar szűlni,családot alapitani.Mert szórakozni jobb,mint felelőséget vállalni.Itt van a kutya elásva.A szociális állam egy bukás.Lenevel az öngondoskodásrol,de még a gondolkodásrol is.Igen,kicserélődik az európai lakosság.Mert a fehér nők nem szűlnek.És ez nálunk is igy van-avagy egy kollegám szokta volt mondani:nyugatbol muzulmánia lesz,keletböl meg India.Amelik fajta több utodot hagy maga után,az előbb-utóbb kiszoritja azt,amelyik kevesebbet.Sima természeti törvényszerüség

Neharagudj de ez megint mellébeszélés!
 

Schurrer

Well-Known Member
2019. március 9.
1 052
786
113
Linkeltem egy független turista wikit, elég ott rákeresni különféle országokra.

Hollandiában no-go zónákat sorol, Magyarországnál meg leírja, hogy egyfelől a világ egyik legbiztonságosabb országa, mivel nagyon alacsony a gyilkosságok száma, másfelől a zsebmetszés mindennapok része, még a cipzáras táskákban tartott dolgok sincsenek biztonságban.
Rettentő kirekesztőek vagyunk és rendőrt hívunk ha arab/néger csoport mászkál a környékünkön, ráadásul a gender ideológia se talált táptalajra
Végül a rendőreink idegennyelv tudása konvergál a 0-hoz.
Magyarország kifejezetten rosszul áll a gyilkosságok számát tekintve, az Unióban csak négy országban követnek el többet.
https://ec.europa.eu/eurostat/stati...ecorded_offences_per_100_000_inhabitants).png
 
  • Tetszik
Reactions: Robur

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 220
113
  • Tetszik
Reactions: svajcibeka

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 114
2 952
113
Rossz az összehasonlítás(igazából abszolut demagóg)!A migránsok előtti(mondjuk 2014-es) Hollandiát vagy Németországot hasonlítsd össze a mai(2019-es) Hollandiával vavy Németországgal,hisz ez mutatja objektíven a változást nem az,hogy Magyarországhoz képest milyen...
Értem én,hogy másként látod a dolgot de azért az objektivitás látszatát tartsd fent!

Ny. Európában harmadik generációs " bevándorló hátterű" egyének vannak. Sokkal régebbi keletű a probléma mint 2014 !
 

Celebra

Well-Known Member
2017. április 7.
5 514
2 545
113
Linkeltem egy független turista wikit, elég ott rákeresni különféle országokra.

Hollandiában no-go zónákat sorol, Magyarországnál meg leírja, hogy egyfelől a világ egyik legbiztonságosabb országa, mivel nagyon alacsony a gyilkosságok száma, másfelől a zsebmetszés mindennapok része, még a cipzáras táskákban tartott dolgok sincsenek biztonságban.
Rettentő kirekesztőek vagyunk és rendőrt hívunk ha arab/néger csoport mászkál a környékünkön, ráadásul a gender ideológia se talált táptalajra
Végül a rendőreink idegennyelv tudása konvergál a 0-hoz.
Mo-n a cigánytelepek ugyanolyan no-go zónák.Ráadásul drágalátos "rendőreink" félrenézznek,ha a cigány randalirozik.
Ez a genderség meg olyan nagy porobléma lehet,hogy én azt se tudom,mit jelent.
Szerintem ez az egész no-go probléma leginkább a helyi rendvédelmi erők konfliktuskerülő magatartásának eredménye.Ha akarnák,gyorsan felszámolhatnák őket.És túl is van tolva a probléma.Jártam párba,koránt sem olyan veszélyesek.Magyar cigányfalu sokkal rosszabb.Sima bünüldözési probléma.
Neharagudj de ez megint mellébeszélés!
Micsoda?Hogy gyakorlati tapasztalatbol beszélek?
 
  • Tetszik
Reactions: Robur

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 625
79 842
113
Mo-n a cigánytelepek ugyanolyan no-go zónák.Ráadásul drágalátos "rendőreink" félrenézznek,ha a cigány randalirozik.
Ez a genderség meg olyan nagy porobléma lehet,hogy én azt se tudom,mit jelent.
Szerintem ez az egész no-go probléma leginkább a helyi rendvédelmi erők konfliktuskerülő magatartásának eredménye.Ha akarnák,gyorsan felszámolhatnák őket.És túl is van tolva a probléma.Jártam párba,koránt sem olyan veszélyesek.Magyar cigányfalu sokkal rosszabb.Sima bünüldözési probléma.

Micsoda?Hogy gyakorlati tapasztalatbol beszélek?

Nem!Az,hogy nem a 2015-16 ban érkezettekről beszélsz.
 

Celebra

Well-Known Member
2017. április 7.
5 514
2 545
113
Nem!Az,hogy nem a 2015-16 ban érkezettekről beszélsz.
Szerinted idén merre járok,a Holdon?Rokonaim ma élnek Németországban.Sima rendvédelmi probléma az egész.A no-go zónák lakosságának a nagy része leginkább rendőrörsöt szeretne,hogy az utcán ne a "dzsihadista",különben sima utcai bűnbanda uralkodjon.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 625
79 842
113
Szerinted idén merre járok,a Holdon?Rokonaim ma élnek Németországban.Sima rendvédelmi probléma az egész.A no-go zónák lakosságának a nagy része leginkább rendőrörsöt szeretne,hogy az utcán ne a "dzsihadista",különben sima utcai bűnbanda uralkodjon.

Na látod erről van szó most már egyről beszélünk.No go zónák bűnbandák stb.
Ezt hozták a migránsok.Lehet,hogy előtte is voltak de igazán 2015 után kett ez jelentős probléma.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and svajcibeka

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 625
79 842
113
Mo-n a cigánytelepek ugyanolyan no-go zónák.Ráadásul drágalátos "rendőreink" félrenézznek,ha a cigány randalirozik.
Ez a genderség meg olyan nagy porobléma lehet,hogy én azt se tudom,mit jelent.
Szerintem ez az egész no-go probléma leginkább a helyi rendvédelmi erők konfliktuskerülő magatartásának eredménye.Ha akarnák,gyorsan felszámolhatnák őket.És túl is van tolva a probléma.Jártam párba,koránt sem olyan veszélyesek.Magyar cigányfalu sokkal rosszabb.Sima bünüldözési probléma.

Micsoda?Hogy gyakorlati tapasztalatbol beszélek?

Tudod amíg Szolnokon ami egy 70.000-es város szombat este 3(három)darab járőr van ne várj csodát,sőt igazából semmit se várj.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 015
87 736
113
Én meg a tv-nél dolgoztam. És nem rendőrterrort láttam. Ettől még nem volt igaza Heller Ágnesnek, de árnyaltabb a kép, mint ahogy azt ma látni szeretnék...

Ezt mondd annak, akinek okt. 23-án kilőtték a szemét és megnyomorították, le Révész Mártíriuszozták, stb. Nem, Heller banya hazudott. Onnantól csak a baromságokra emlékszem személye által.

A Tv székház speciális eset. Ott simán megvédhették volna a rendőrök, volt rá elég élő erő, de nem tették. De az már full belpol. Akkor fogták fel, hogy nem lesz lincselés, mint 56ban a Közt. téren, amikor a vízágyús rendőröket kimentették maguk a dobálók. Október 23-án azonban visszavágtak.
 

migfun

Well-Known Member
2013. május 28.
2 263
4 671
113
Na látod erről van szó most már egyről beszélünk.No go zónák bűnbandák stb.
Ezt hozták a migránsok.Lehet,hogy előtte is voltak de igazán 2015 után kett ez jelentős probléma.
Magyarországon biztos nem. Már gyerekkoromban is volt olyan terület2, ahová a felnőttek se mentek be. Fiatalon is tudtam, hová ne menjek, ha nem akarok gondot.
 
  • Tetszik
Reactions: Robur

migfun

Well-Known Member
2013. május 28.
2 263
4 671
113
Tudod amíg Szolnokon ami egy 70.000-es város szombat este 3(három)darab járőr van ne várj csodát,sőt igazából semmit se várj.
Ez rendben, da akkor miért vették el a rendőrök plusz pénzeit, így most tömeges a leszerelés, nincs járőr. Szóval azért az államnak kell tennie valamit. Ha már pénz van, mert jól megy a gazdaság.
 
  • Tetszik
Reactions: Robur and Celebra

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 220
113
Ez rendben, da akkor miért vették el a rendőrök plusz pénzeit, így most tömeges a leszerelés, nincs járőr. Szóval azért az államnak kell tennie valamit. Ha már pénz van, mert jól megy a gazdaság.
Nem vették el a rendőrök plusz pénzeit. Azért van hiány leginkább, mert az egyéb problémák mellett amik valósak szintén(túlterhelt az állomány, sokan érzik úgy hogy a papírmunkába halnak el értelmetlenül, túl van bonyolítva sok sok minden, harcolsz az ügyészséggel, nem elég lassan már az sem ha tetten érsz valakit, még kéne bizonyíték stb. stb.) egyszerűen a civil szféra egy része elhúzott az államigazgatás, és a rendvédelmi szervek mellett fizuban. Kevés a pénz ahhoz hogy versenyképes legyen, de nem azért mert elvettek. Nem emeltek eleget.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and hunter85