Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 656
26 167
113
Ha nálunk lenne:

DJR-YC0WsAAwjLG.jpg


 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 656
26 167
113
Hagyjuk meg a hurrikánokat a hanyatló kolóniák ópiumának!
Ja, hogy most nem a világ más országaiban okoz zúzást a haderő és önmagukkal kell foglalkozni?

Nagyon sajnálom a kárt szenvedőket!
Ezt mindig is tudták, hogy ezek a viharok vannak ott, arrafelé. Ez fokozódik.


De a mostani elnök kiadta a parancsot, hogy no felmelegedés, mert jó a séróm.
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 485
11 673
113

Ezek fel sem veszik a magasságot .

Én a 8 fokos létra tetejére nem merek fel állni :D
A probléma(?) a tudat; hogy nem hibázhatsz.
Persze lehet edzeni, szoktatni magad, de attól, hogy élethelyzetben (családi háznál eresz tisztítás) megszokom a szituációt, én fel nem mennék a cserepeken a kéményhez - a tudat miatt.:confused:
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

sirdavegd

Well-Known Member
2016. január 5.
1 272
2 093
113
A probléma(?) a tudat; hogy nem hibázhatsz.
Persze lehet edzeni, szoktatni magad, de attól, hogy élethelyzetben (családi háznál eresz tisztítás) megszokom a szituációt, én fel nem mennék a cserepeken a kéményhez - a tudat miatt.:confused:
Tetőteres családi házban kellett kiegészíteni az ablakfülkék (jó tanács: sose építsetek ilyet) melletti bádogozást, hogy a monszún esők idején ne csak az a 10 centi bádog lógjon be a cserepek alá. Hanem szépen betettünk végig alátét fóliát, meg sok pzr habot, meg minden második cserepet oda szögeltem...
Na itt a tető csúcsánál lehet kibújni és rohadt meredek az egész. Úgyhogy mászó heveder és alpinista madzag az alap. De azért így is az elején kell egy aklimatizációs 5 perc, amíg gyönyörködsz a tájban. Viszont a széldeszkát még így is utáltam festeni.
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

bartinieffektus

Well-Known Member
2012. december 4.
1 149
357
83
Itthon vajon mikor lesz ilyen?
Én, azon kívül, hogy mormon volt a tervező és nem rajzolhatott köröket, semmi logikát nem találok ebben. Egy sima köríves bekötővel a hídról megoldották volna a felhajtást a 40-esre, a 40-esről pedig egy viszahajló körívvel ugyanarra a bekötőre ráfordulva, ellenkező irányú sávból rávezetik a felhajtósávot a 123-as útra. Például az a 48-as M0 bekötő, ami eszembe jut, csak a körforgalom nélkül, mert itt nincs Ósson.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7
M

molnibalage

Guest
Én, azon kívül, hogy mormon volt a tervező és nem rajzolhatott köröket, semmi logikát nem találok ebben. Egy sima köríves bekötővel a hídról megoldották volna a felhajtást a 40-esre, a 40-esről pedig egy viszahajló körívvel ugyanarra a bekötőre ráfordulva, ellenkező irányú sávból rávezetik a felhajtósávot a 123-as útra. Például az a 48-as M0 bekötő, ami eszembe jut, csak a körforgalom nélkül, mert itt nincs Ósson.
Pedig van.