Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Mondjuk azt megnéztem volna ahogy mászik le az esővízcsatornán táskájában a droggal. A rendőrök szerint vérzett a keze ahogy lemászott a csatornán. Nyilván sietett nehogy elkéssen a vasárnapi miséről.

Egyébként ez iszonyat vagány ám! Én ezt a helyében előadnám mint vagányságot. Levette gyorsan mi az ábra, aztán már lent is volt az utcán. Nem olyan egyszerű ám az ő korában esőcsatornán mászkálni!
 
  • Tetszik
Reactions: milagro
K

kamm

Guest
Szerintem meg krvaegyszerű ilyen helyzetbe keveredni: megkérnek, hogy legyél jófej, vegyél részt egy bulin, aztán hirtelen beront a terembe 3 legénybúcsús csaj, lejtenek egy kis táncot, ölébeülnek az asztalnál ülő öltönyös férfiaknak, páran ledobálják az ingjeiket, majd 30 másodpercen belül megérkezik a rendőrség, amely egyébként szomszédos a helyszínnel - mire felfogod, naná, hogy a csatornán próbálsz lemászni, mert annyira megrendezett az egész, hogy egyből leesik miről van szó

Te teljesen keszen vagy, ha ezt a hulyeseget el is hiszed. :D

Szajerrol kb 30 eve tudja mindenki, hogy meleg (a nejet elnezve meg is ertem.)
Ezzel semmi baj nincs is.

A baj ott van, hogy Brusszelben kotott ki, egyedul (regen nem elnek mar egyutt a nejevel), hatvanevesen, maganyosan, a kollegai kozott utalatosnak tartott csoportban - emiatt aztan belekeveredik ezekbe a melegpartikba (az ilyesmi 40-50 eve megszokott a melegek egy nagyon vekony retegeben; ha valaki nem erti ezt, tessek megnezni az HBO-n a Normal Heart cimu filmet, amiben Mark Ruffalo jatssza Kramert, aki a meleg onvedelmi halozatot alapitotta az AIDS kitorese idejen itt, NYC-ben. Remek film.)

Mar ez is hihetetlen felelotlenseg az o nagyon is latvanyos poziciojaval, de az meg mindennek a teteje, hogy kozben extasyt dobal hatvanevesen (ez szinten 40-50 eves melegpartis szokas: eloszor aphrodisiac (mindenfele libidos csodaszerek) voltak, majd jottek a kozkeletu poppers (=alkyl nitrites) a 70-80 evek forulojan, az AIDS kitoreseig, mellettuk bejott a rush, acid, meg mindenfele szirszar - ez tobb evtizedes szokas, a melegpartik itt Amerikaban hires drogkozpontok voltak meg a 80-90-es evekben is, dacara az akkor meg halalos AIDS tomeges terjedesenek koztuk.)

Mar ez is elkepeszto idiotasag, de hogy utana nem eldobja a drogot, es szepen kisetal, hogy 'igen, meleg vagyok es hibaztam, mert reszt vettem egy illegalis rendezvenyen', amit a Foniek meg fel is tudtak volna hasznalni, hogy lam-lam, mi milyen tolerans part vagyunk, van meleg (cigany stb) kepviselonk stb stb... nem, okosan nekiall menekulni, hatvanevesen, az ereszcsatornan, az extasyt meg hurcibalja a tatyoban. :D

Szegenynek mar nagyon durvan kisiklott a maganelete, ebbol is latszik.
Ennek a buktanak itt volt az ideje, ugy erzem.

Egyébként ez iszonyat vagány ám! Én ezt a helyében előadnám mint vagányságot. Levette gyorsan mi az ábra, aztán már lent is volt az utcán. Nem olyan egyszerű ám az ő korában esőcsatornán mászkálni!

Nem tudom eldonteni, hogy komolyan beszelsz-e - most komolyan...
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Te teljesen keszen vagy, ha ezt a hulyeseget el is hiszed. :D

Szajerrol kb 30 eve tudja mindenki, hogy meleg (a nejet elnezve meg is ertem.)
Ezzel semmi baj nincs is.

A baj ott van, hogy Brusszelben kotott ki, egyedul (regen nem elnek mar egyutt a nejevel), hatvanevesen, maganyosan, a kollegai kozott utalatosnak tartott csoportban - emiatt aztan belekeveredik ezekbe a melegpartikba (az ilyesmi 40-50 eve megszokott a melegek egy nagyon vekony retegeben; ha valaki nem erti ezt, tessek megnezni az HBO-n a Normal Heart cimu filmet, amiben Mark Ruffalo jatssza Kramert, aki a meleg onvedelmi halozatot alapitotta az AIDS kitorese idejen itt, NYC-ben. Remek film.)

Mar ez is hihetetlen felelotlenseg az o nagyon is latvanyos poziciojaval, de az meg mindennek a teteje, hogy kozben extasyt dobal hatvanevesen (ez szinten 40-50 eves melegpartis szokas: eloszor aphrodisiac (mindenfele libidos csodaszerek) voltak, majd jottek a kozkeletu poppers (=alkyl nitrites) a 70-80 evek forulojan, az AIDS kitoreseig, mellettuk bejott a rush, acid, meg mindenfele szirszar - ez tobb evtizedes szokas, a melegpartik itt Amerikaban hires drogkozpontok voltak meg a 80-90-es evekben is, dacara az akkor meg halalos AIDS tomeges terjedesenek koztuk.)

Mar ez is elkepeszto idiotasag, de hogy utana nem eldobja a drogot, es szepen kisetal, hogy 'igen, meleg vagyok es hibaztam, mert reszt vettem egy illegalis rendezvenyen', amit a Foniek meg fel is tudtak volna hasznalni, hogy lam-lam, mi milyen tolerans part vagyunk, van meleg (cigany stb) kepviselonk stb stb... nem, okosan nekiall menekulni, hatvanevesen, az ereszcsatornan, extasyvt meg hurcibalja a tatyoban. :D

Szegenynek mar nagyokn kisiklott a maganelete, ebbol is latszik. Ennek a buktanak itt volta az ideje, ugy erzem.



Nem tudom eldonteni, hogy komolyan beszelsz-e - most komolyan...

Ezt a mesét honnan veszed?
 
K

kamm

Guest
Ezt a mesét honnan veszed?

Te oreg, en futolag ismertem az egesz fideszes os-brigadot a XI-bol, szerintem ne okoskodj ezugyben, ehhez lathatoan totalisan fogalmatlan vagy. A Szajerrol kozismert 30 eve, hogy biszex ill inkabb meleg (pont ugy, ahogy az Ungar Klararol is mindenki tudta, hogy leszbikus.) Semmi gond nem volt ezzel, a tobbit meg leirtam, olvasd el; ha valami nem vilagos, kerdezz
 
  • Tetszik
Reactions: Masztiff

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Te oreg, en futolag ismertem az egesz fideszes os-brigadot a XI-bol, szerintem ne okoskodj ezugyben, ehhez lathatoan totalisan fogalmatlan vagy. A Szajerrol kozismert 30 eve, hogy biszex ill inkabb meleg. Semmi gond nem volt ezzel, a tobbit meg leirtam, olvasd el; ha valami nem vilagos, kerdezz

Fogalmam sincs ki vagy, miért számítana mit mondasz
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
...
Mar ez is elkepeszto idiotasag, de hogy utana nem eldobja a drogot, es szepen kisetal, hogy 'igen, meleg vagyok es hibaztam, mert reszt vettem egy illegalis rendezvenyen', amit a Foniek meg fel is tudtak volna hasznalni, hogy lam-lam, mi milyen tolerans part vagyunk, van meleg (cigany stb) kepviselonk stb stb... nem, okosan nekiall menekulni, hatvanevesen, az ereszcsatornan, az extasyt meg hurcibalja a tatyoban. :D
...

De egyébként pontosan ez mutatja, hogy nem "tapasztalt" drogos, hanem valaki, akit csőbehúztak, aztán nagyon gyorsan kapcsolt.
 

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
5 068
16 283
113
Mindenre ki lehet kakkantani egy konteót.

Ez a történet ott bűzlik hogy még a tizenéveseknek is van annyi esze hogy a disco razziánál mindenki földre dobja az ekit, nem magával hurcolássza amikor kopogtatnak a rendőrök. Minden más stimmel, még az is hogy mindenki full benyomott, de ez baromira életszerűtlen.

Konteót meg tényleg nem nehéz rá gyártani, tekintve az időzítést.
 
K

kamm

Guest
129161293_4086547991372682_7890911721481390542_n.png
 

Azzurro

Well-Known Member
2018. november 25.
1 948
5 080
113
De egyébként pontosan ez mutatja, hogy nem "tapasztalt" drogos, hanem valaki, akit csőbehúztak, aztán nagyon gyorsan kapcsolt.
Ez pontosan azt mutatja, hogy milyen ostoba, hogy menekülni próbált: volt ott 2 másik diplomata is akinek a nevét sem tudjuk, mert volt annyi eszük, hogy nem akartak az ereszcsatornán menekülni egy droggal teli táskával inkább a diplomáciai mentességükre hivatkoztak. Igazi "világhírre" tett szert Szájer. A Ryanair már azon poénkodik, hogy: "Menekülne Brüsszelből? Már 14.99 euróért tudunk jegyet ajánlani. Persze ez esetben nem ajánlatos az ablak mellé ülni..."
 
K

kamm

Guest
Ez pontosan azt mutatja, hogy milyen ostoba, hogy menekülni próbált: volt ott 2 másik diplomata is akinek a nevét sem tudjuk, mert volt annyi eszük, hogy nem akartak az ereszcsatornán menekülni egy droggal teli táskával inkább a diplomáciai mentességükre hivatkoztak. Igazi "világhírre" tett szert Szájer. A Ryanair már azon poénkodik, hogy: "Menekülne Brüsszelből? Már 14.99 euróért tudunk jegyet ajánlani. Persze ez esetben nem ajánlatos az ablak mellé ülni..."

Pontosan. Egy idiota. Egyertelmu, hogy teljesen elszallt mar, egyertelmuen ez nem is az elso melegpartija volt, raadasul nemcsak a gyulekezesi tilalmat szarta l magasrol, de meg ugye kabitoszerrel is flangalt, amit meg el sem dobott az idiotaja. Valahol sajnalom, hogy maganyosan igy vegezte, de ugyanakkor megsem, mert ez nem egy alkalmi rossz lepes volt, hanem karakterproblema (ti. minden lehet, mindent meguszhat, mint eddig is.)
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 535
8 887
113
Pontosan. Egy idiota. Egyertelmu, hogy teljesen elszallt mar, egyertelmuen ez nem is az elso melegpartija volt, raadasul nemcsak a gyulekezesi tilalmat szarta l magasrol, de meg ugye kabitoszerrel is flangalt, amit meg el sem dobott az idiotaja. Valahol sajnalom, hogy maganyosan igy vegezte, de ugyanakkor megsem, mert ez nem egy alkalmi rossz lepes volt, hanem karakterproblema (ti. minden lehet, mindent meguszhat, mint eddig is.)

Honnan veszitek ezt a "kábítószerrel flangált, és a "droggal teli" táskákat?
Miért kell mindig ez sunyi duma?
Miért?
Ez mitől igazabb mint az, hogy azt mondta nem az övé az extasy?
(Az is milyen, gazdag buliban extasy?!
Ugyan már!)
Pitiség lenne.
És hogyhogy a 25 fős szexpartiból csak Szájer József neve szivárgott ki?
Hogyhogy pont akkor, amikor áll a bál Brüsszel és a magyar kormány között? Amikor vétózunk?
Szájer volt a delegáció legerősebb embere... Az időzités több mint elgondolkodtató.
 

Azzurro

Well-Known Member
2018. november 25.
1 948
5 080
113
Honnan veszitek ezt a "kábítószerrel flangált, és a "droggal teli" táskákat?
Miért kell mindig ez sunyi duma?
Miért?
Ez mitől igazabb mint az, hogy azt mondta nem az övé az extasy?
(Az is milyen, gazdag buliban extasy?!
Ugyan már!)
Pitiség lenne.
És hogyhogy a 25 fős szexpartiból csak Szájer József neve szivárgott ki?
Hogyhogy pont akkor, amikor áll a bál Brüsszel és a magyar kormány között? Amikor vétózunk?
Szájer volt a delegáció legerősebb embere... Az időzités több mint elgondolkodtató.
Nem az időzítés elgondolkodtató, hanem, hogy ez az ember képviselte a "keresztény, nemzeti erkölcsöt", meg ájtatoskodott a vasárnapi misén a feleségével. Ami szintén elgondolkodtató, hogy még itt is vannak akik ezek után is védik. Hogy honnan vannak a hírek? Pl. a nemzetközi sajtóból, érdemes őket is olvasni. Nem elég csak az M1-ről vagy a 888-ról tájékozódni. Hogy miért csak az ő neve szivárgott ki? Mert ő volt a leghülyébb, aki filmbeillő módon az ereszcsatornán akart menekülni.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Honnan veszitek ezt a "kábítószerrel flangált, és a "droggal teli" táskákat?
Miért kell mindig ez sunyi duma?
Miért?
Ez mitől igazabb mint az, hogy azt mondta nem az övé az extasy?
(Az is milyen, gazdag buliban extasy?!
Ugyan már!)
Pitiség lenne.
És hogyhogy a 25 fős szexpartiból csak Szájer József neve szivárgott ki?
Hogyhogy pont akkor, amikor áll a bál Brüsszel és a magyar kormány között? Amikor vétózunk?
Szájer volt a delegáció legerősebb embere... Az időzités több mint elgondolkodtató.
Cikkek címe: "Baloldali elemző >>Pulai András<< a Szájer ügyről: Miért pont most?" "Vona szerint titkosszolgálat >>vadászhatta le<< Szájert"
Mennyi összeesküvő ... még az ellenzéki oldalon is. Mik vannak...