Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

W

Wilson

Guest
Pedig muszáj lesz vitatkozni, mert az már látszik, hogy a kettő egy társadalomban nem fér meg.
Vagy legalábbis ki kellene találni hogyan, mint a kínaiaknak a kommunista kapitalizmust.
Jelenleg az az irány látszik, hogy csak tokkal vonóval, az ideológia, érték és érdekrendszer minden elemét elfogadva lehetsz újliberális, nem lehet kiválogatni, mi tetszik belőle és mi nem.

Az én hozzászólásom arra vonatkozott,hogy ha SilvioD kolléga nem lát értéket a liberalizmusban akkor én nem fogom virtuálisan"megkövezni" hanem tiszteletben tartom és elfogadom a véleményét.
 
  • Tetszik
Reactions: Tegin

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113
Én úgy emlékszem, hogy a Fideszből kilépett, de a polgármesteri székről esze ágában sem volt lemondani..

NEM!
A Fidesz nem engedte neki! Pörgesd vissza a kronológiát!
Ha lemond, akkor a szavazólapon áthúzták volna a nevét és NEM szerepel fideszes rajta! Egy héttel a szavazás napja előtt borult a bili!
Ezt nem engedte a központ!
..
Utólag nézve hatalmas taktikai hiba, mert máshol meg ebbe az erjedésbe buktak bele sokan, ahol az a pár százaléknyi szavazat hiányzott, amit a kiábrándulás miatti távolmaradás okozott! Győr polgármesteri székét bizony be kellett volna áldozni!
..
Borkai Zsolt ugyanúgy tudta, hogy vége a karrierjének, mint a szerencsétlen hülye Szájer József ott az ereszcsatornán csimpaszkodva!
 
  • Tetszik
Reactions: Nemerson

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 113
2 950
113
Felsoroltam vagy négy balos hirportált, mindegyik folyamatos cikkekkel tartotta fenn az érdeklődést, hogy biztosak legyenek benne, az oldalt kedvelők hirfolyamukban egész nap csak azt lássák, akárhogy is görgetnek. Minden cikk alatt az ment amit leirtam, volt ahol a cikkben is. Én nem fogok itt face beirásokat linkelgetni, mert van jobb dolgom is.

Az általad felsorolt sajtótermékeket nem követem, azért kérdezem, legalább egy "Szájer Johanna" elhangzott?
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 179
14 816
113
NEM!
A Fidesz nem engedte neki! Pörgesd vissza a kronológiát!
Ha lemond, akkor a szavazólapon áthúzták volna a nevét és NEM szerepel fideszes rajta! Egy héttel a szavazás napja előtt borult a bili!
Ezt nem engedte a központ!
..
Utólag nézve hatalmas taktikai hiba, mert máshol meg ebbe az erjedésbe buktak bele sokan, ahol az a pár százaléknyi szavazat hiányzott, amit a kiábrándulás miatti távolmaradás okozott! Győr polgármesteri székét bizony be kellett volna áldozni!
..
Borkai Zsolt ugyanúgy tudta, hogy vége a karrierjének, mint a szerencsétlen hülye Szájer József ott az ereszcsatornán csimpaszkodva!
Okt. 7.cikk https://index.hu/belfold/2019/10/07...k_kikerulese_utan_megbanta_de_nem_lep_vissza/

Bár igazándiból nincs is olyan nagy jelentősége.
Itt a blogot közlő ültette be a hintába a Fideszt, hogy a botrány robbanása és az első állásfoglalások után dobta csak ki a videót, meg a képeket.
 
K

kamm

Guest
vótmá
Amúgy meg pont a te pártod propagálja, hogy a világon mindenki legyen bvzi.
Szóval örüjjé és ne
EoZZhf5XYAIvD7y

Milyen partom, te felnotas? :)
 
K

kamm

Guest
Nem falfestés, egy kerek papírra festették fel, és úgy ragasztották rá a falra. Egyébként elég vicces, hogy ilyenkor nincs homofóbia meg egyenlő jogok, meg stb. OK, Szájer egy drogos bvzi, legalábbis szerintem, de én nem is vagyok demokrata baloldali, atom liberális. Kiváncsi lennék, ha Alföldi Robiról, vagy más balos homokládáról lenne felrakva hasonló kép, mekkora sivalkodás lenne.....

Err, az megvan, hogy ezt melegek csinaltak? Erted, unneplik.
 
  • Tetszik
Reactions: Azzurro and Wilson
W

Wilson

Guest
Íme a tipikus példája annak amikor a vak hit emberi hülyeséggel és butasággal párosul:).

"Georgi Markov bolgár politikus, a helyi kormánypárt képviselője szerint Szájer József túl sok időt töltött Brüsszelben, ahol megfertőzte a homoszexualitás.

Markov Orbán Viktor nagy rajongója, még könyvet is írt a magyar miniszterelnökről, Az Orbán-jelenség címmel, amely magyarul is megjelent. Markov látnoknak tartja a magyar miniszterelnököt.

Markov most a bolgár közmédia BNT1 nevű tévécsatornáján beszélt a Szájer-ügyéről, ahol egyebek mellett azt mondta: „Szájer 2006-tól kezdve EP-képviselő, és ezt az ember megfertőzték. 14 éven át reggeltől estig a gender-elméletet, a melegházasságot, a homoszexuálisokat, biszexuálisokat, triszexuálisokat, poliszexuálisokat, transznemű embereket hallotta. Megfertőződött, elkapták. Ezért kéne az EP-képviselőknek csak egy ciklust Brüsszelben tölteniük”. Markov beszélt arról is, hogy egy barátjától azt hallotta, az Európai Parlament kávézójában „párban ülnek a férfiak, mert megfertőzte őket a gender-ideológia”.
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz and enzo

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Azon gondolkodom, hogy egy libsi politikus ilyen alapon mibe bukhat el?
Pl. a kurvázó budaörsi polgi továbbra is hivatalban van, míg Borkai lemondott.
A kispesti kokós képviselő szintén maradt.
Ha valakinek nincs erkölcse, akkor erkölcstelen dolgokban sem tud belebukni.
300px-Roll_Safe.jpg


Túl hosszú lenne a sor a Gyurcsányon, Mengelézősön Niedermülleren, Kórózson és Bírón át Lacknerig. Ja, hogy megváltozott, meg nem is ismerjük fel, meg félreértették meg meg meg. Sajnos ha csak egy felől vannak következmények, és azonnali eljárások, akkor nem tud tisztulni a politika sem :(.