Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.
M

molnibalage

Guest
az ott klára asszony lába?:d ha ennyit mutatna magából még bírnám is :D

apropó, van vmi progi amivel lelehet titlani youtubeon a reklámokat? a héten vagy 20x jelent meg a dobreves propagandavidi o_O
Yt előfizetés és soha nem látsz reklámot. De amúgy hóttegyszerű Adblocket is letiltja a böngészőben.
 
  • Tetszik
Reactions: Galthran
T

Törölt tag 1711

Guest
az ott klára asszony lába?:d ha ennyit mutatna magából még bírnám is :D

apropó, van vmi progi amivel lelehet titlani youtubeon a reklámokat? a héten vagy 20x jelent meg a dobreves propagandavidi o_O

Adblock.
Telefonon is áttértem arra, hogy firefox-szal nézem a youtube-ot, mert irritáló milyen szinten tele van b*szva reklámmal minden videó.
Ha klienssel nézed, akkor youtube music-ra előfizetve (asszem 1700ft/hó) eltűnnek a reklámok.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 977
14 035
113
Üzenet a kiscsajoknak, akik családcentrikus negyvenesekre vadásznak

Egész jó cikk, jó témáról ;)






(u.i: Lusta disznók B+, dolgozzatok meg a pénzetekért, ehhez is "dobjatok" pár Szájjert :p :p :p )
"Kiscsajok" szerintem inkább sugardaddyre vadásznak.




Megteremtve/fenntartva azt a réteget, amelyik utána őket is hülyének nézi.

Előttük a jövő, "maguknak" csinálják :rolleyes:
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Adblock.
Telefonon is áttértem arra, hogy firefox-szal nézem a youtube-ot, mert irritáló milyen szinten tele van b*szva reklámmal minden videó.
Ha klienssel nézed, akkor youtube music-ra előfizetve (asszem 1700ft/hó) eltűnnek a reklámok.
uBlock Origin ? Meg kell próbálni, én telefonról nem internetezek, de gépen nagyon jól működik már évek óta. Amúgy komoly stáb tartja folyamatosan karban, persze nem fizetős. Én támogatom is őket ha tudom, de gondolom mások is a világon így vannak vele, mert jól működik, jól csinálják. Egyébként valószínűleg a firefox is azt használja.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
uBlock Origin ? Meg kell próbálni, én telefonról nem internetezek, de gépen nagyon jól működik már évek óta. Amúgy komoly stáb tartja folyamatosan karban, persze nem fizetős. Én támogatom is őket ha tudom, de gondolom mások is a világon így vannak vele, mert jól működik, jól csinálják. Egyébként valószínűleg a firefox is azt használja.

Most nálam is éppen az van, de én csak szimplán rányomok mindig a legelsőre ha friss telepítést csinálok :)
Eddig egyikkel se volt problémám.
 
K

kamm

Guest
(u.i: Lusta disznók B+, dolgozzatok meg a pénzetekért, ehhez is "dobjatok" pár Szájjert :p :p :p )
[/QUOTE]

"Kiscsajok" szerintem inkább sugardaddyre vadásznak.

Ha "kiscsajok = 25+ akkor nem feltetlenul es a cikk is idiota, latszik, hogy no irta...

Egyreszt hihetetlen sok elvalt ember van, kozismert, hogy a hazassagok FELE valassal vegzodik, azaz hogyne lenne rengeteg olyan ferfi, aki barokban mereng azon, hogy ugyan lesz-e ujra csalados otthoni elete...?
Nopersze amikor a szerzo fejeben a ferfi a hibas mindenert, akkor ugye logikus, hogy vele nem lehet csaladi eletet folytatni... a primitiv gondolkodas kibujik. :rolleyes:

Masreszt van, aki eleve nem akart hazasodni, siman donthet ugy idovel, hogy megiscsak akar. Jol szitualt, boven van penze , mert nem koltotte eddig csaladra, most boven megteheti - ez ugyanigy igaz nore is, nem egy ilyen noismerosom, baratom van.

Harmadreszt ordit, hogy zarvarja a szerzot a dolog... konkurencia?: P Mondjuk ezt nem tudom, otthon hogyan van, de ideat a dolog egyertelmu.
Reszleteket nem irnek, de legyen eleg annyi, hogy itt NYC peldaul 3:1 a single no:ferfi arany, azaz pre-Covid bementel egy barba es ha (europaikent biztosan) jobban voltal feloltozve, mint az amerikaiak, normalisan is neztel ki, stilusod volt es kulturaltan tudtal ket szot mondani, akkor elobb-utobb szoba elegyedtek veled a csapatostol bar hoppingot nyomo, erosen karrierista 28-36 kozotti nok kozul, tokmindegy, hany eves voltal.
Es bezony, a legtobbjuk kesobb elismeri, hogy kifejezetten accomplished (=valamit mar elert) ferfiakat keresnek, direkt nem a sajat korabeliek kozul es pont azert, mert mar maguknak normalis karrierje van es az idosebbek udvariasak, de mellette dominansak es biztonsagot nyujtanak nekik (nok fele-ketharmada ilyesmit var.)
 
  • Tetszik
Reactions: krisss

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 011
54 001
113
Ezt most csak ugy itt hagyom, a 24.hu ezzel a zsenialis keppel illusztralta Fleto aktualis kialtvanyanak az osszefoglalojat, minden tovabbi komment nelkul. :)

73930222-1-e1607263708805-1024x576.jpg



Én okor beleolvastam.... :eek:
 

nagyoncivil

Well-Known Member
2018. október 26.
325
801
93
az ott klára asszony lába?:d ha ennyit mutatna magából még bírnám is :D

apropó, van vmi progi amivel lelehet titlani youtubeon a reklámokat? a héten vagy 20x jelent meg a dobreves propagandavidi o_O
Én a NewPipe-ot használom, androidos yt front end. Play Store-ban nincs fenn, vagy githubról szeded le a legújabb verziót, vagy F-Droidból telepíted.
Nincs reklám, tud háttérben is lejátszani, le is tudsz tölteni vele, csak az ajánlások és a Google fiókhoz tartozó szolgaltatások (pl. feltöltés) nincsenek meg benne.
 
  • Tetszik
Reactions: Galthran

Shed

Well-Known Member
2016. október 7.
826
4 203
93
Damn, ez igen jol sikerult falfestes Romaban :D (tobb kep, scroll jobbra):
Nem falfestés, egy kerek papírra festették fel, és úgy ragasztották rá a falra. Egyébként elég vicces, hogy ilyenkor nincs homofóbia meg egyenlő jogok, meg stb. OK, Szájer egy drogos bvzi, legalábbis szerintem, de én nem is vagyok demokrata baloldali, atom liberális. Kiváncsi lennék, ha Alföldi Robiról, vagy más balos homokládáról lenne felrakva hasonló kép, mekkora sivalkodás lenne.....
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
3 980
13 998
113
Nem falfestés, egy kerek papírra festették fel, és úgy ragasztották rá a falra. Egyébként elég vicces, hogy ilyenkor nincs homofóbia meg egyenlő jogok, meg stb. OK, Szájer egy drogos bvzi, legalábbis szerintem, de én nem is vagyok demokrata baloldali, atom liberális. Kiváncsi lennék, ha Alföldi Robiról, vagy más balos homokládáról lenne felrakva hasonló kép, mekkora sivalkodás lenne.....
Valószínűleg nem keltene ekkora örvényeket ha másokról derülnének ki hasonló dolgok.
De itt pont az adja az élét a sztorinak, hogy egy nem akárki ez a Szájer, hanem egy olyan politikus, aki a iPadjén írta az alkotmányunk ide vonatkozó részét, és Magyarország kERESZtény értékeit képviselte az Euban, és elsővonalas Fidesz alapító volt.

Vicces ahogy most páran úgy próbáljátok beállítani ezt az egészet mintha az lenne itt a baja mindenkinek, hogy az emberünk buzi...
 
W

Wilson

Guest
Valószínűleg nem keltene ekkora örvényeket ha másokról derülnének ki hasonló dolgok.
De itt pont az adja az élét a sztorinak, hogy egy nem akárki ez a Szájer, hanem egy olyan politikus, aki a iPadjén írta az alkotmányunk ide vonatkozó részét, és Magyarország kERESZtény értékeit képviselte az Euban, és elsővonalas Fidesz alapító volt.

Vicces ahogy most páran úgy próbáljátok beállítani ezt az egészet mintha az lenne itt a baja mindenkinek, hogy az emberünk buzi...

Pontosan ez a Szájer ugy lényege és nem a szexuális orientációja az az ő magánügye.
 

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 050
2 750
113
vótmá
Amúgy meg pont a te pártod propagálja, hogy a világon mindenki legyen bvzi.
Szóval örüjjé és ne
EoZZhf5XYAIvD7y

Tkp. miért kellett lemondani ennek a szerencsétlennek, ha kiderült amit -úgy tűnik- eddig is mindenki tudott? Hozzám nem jutott el a nagy "monnyonle" kampány.
Most akkor jobb vagy rosszabb lett az alkotmány vagy mi van?
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

Shed

Well-Known Member
2016. október 7.
826
4 203
93
Nem akarok nagyon mélyen belemenni a dologba, csupán a baloldali emberkék rohadt nagy képmutató kettős mércéjére akartam felhivni a figyelmet, amit itt is látok. Tehát Ugyanazon emberek a Facebook balos hircsatornáin, legyen az 444; 24.;Telex; hvg, meg akármelyik másik, telibe bevédik a "melegeket", kivéve a Szájert, mert ő nem meleg, hanem buzi. ÉS ellene megengedhető minden buzipoén, minden kétértelmű mém, minden sikamlós, más alkalommal homofóbnak, nácinak, kirekesztőnek, embertelennek, nem európainak kikiáltott megjegyzés. Ezeken a balos oldalakon Szájerre kiirt bvzipoénkodós beirások százszámra kapják a lájkokat. Arra céloztam, hogy ha ezt egy baloldali közéleti személyiséggel, vagy csak úgy általában lmbtwqrt közösség BÁRMELYIK tagjával tennék meg mások, olyan sivalkodás lenne, hogy még az uniós országokban is csak a magyxar homofóbiáról értekeznének. De bezzeg a Szájert lehet buzizni. Nekem ez nem baj, félreértés ne essék, csak akkor miért baj, mikor a pride kapcsán is mennek a poénkodások. Az miért is nem fér bele? Van a kirekesztő homofóbia meg van a közösségi homofóbia? Nem tudom érthető e ez? És mondom, persze Kaletát heréljék ki, Szájer, Borkai takarodjon a közéletből stb.
 
Status
Not open for further replies.