Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

kelepisti

Well-Known Member
2010. május 5.
3 030
8 761
113
Néha kérdezném a HTKA topicokat felügyelő adminoktól, hogy a haditechnikát, hadművészetet, katonai doktrionákat sehol sem surroló topicoknak van-e létkötelezettsége a portálon belül? Ahogy látom 2010 óta évente egyre gyatrább emberek és színvonal jellezmi ezeket a topicokat és kisszámú egymást hergelő NATO és EU ellenes, turbomagyar, kína és orosz
 

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
1 786
6 011
113
Néha kérdezném a HTKA topicokat felügyelő adminoktól, hogy a haditechnikát, hadművészetet, katonai doktrionákat sehol sem surroló topicoknak van-e létkötelezettsége a portálon belül? Ahogy látom 2010 óta évente egyre gyatrább emberek és színvonal jellezmi ezeket a topicokat és kisszámú egymást hergelő NATO és EU ellenes, turbomagyar, kína és orosz
Fogadatlan prókátorként úgy gondolnám, hogy létkötelezettségük nincs, de létjogosultságuk esetleg lehet.

Terminator írta nemrég, hogy ezek a topikok segítenek tisztán tartani a technikai jellegű topikokat.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
7 050
23 469
113
Ahogy látom 2010 óta évente egyre gyatrább emberek és színvonal jellezmi ezeket a topicokat és kisszámú egymást hergelő NATO és EU ellenes, turbomagyar, kína és orosz
Megint szar napod van, látom.

Értem én mire gondolsz a korábbi évekre való visszatekintéssel, de...
a "gyatra emberek" és azok "szinvonala" egyenlőségjellel a "NATO és EU ellenes, turbomagyar, kína és orosz" nemtom mi között azért az kemény.

Gondolom ezt is szemlézik a modik.

Aki értelmes kritikával él a NATO és az EU jelnlegi működése felé, aki szereti a hazáját és büszke történelmi hagyományaira, aki nem feltétlenül lát ellenséget Kinában és Oroszországban csak azért, mert valaki más ép annak gondolja, az miért számit nálad "gyatrának"? o_O :(
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 223
125 290
113
Megint szar napod van, látom.

Értem én mire gondolsz a korábbi évekre való visszatekintéssel, de...
a "gyatra emberek" és azok "szinvonala" egyenlőségjellel a "NATO és EU ellenes, turbomagyar, kína és orosz" nemtom mi között azért az kemény.

Gondolom ezt is szemlézik a modik.

Aki értelmes kritikával él a NATO és az EU jelnlegi működése felé, aki szereti a hazáját és büszke történelmi hagyományaira, aki nem feltétlenül lát ellenséget Kinában és Oroszoroszágban csak azért, mert valaki más ép annak gondolja, az miért számit nálad "gyatrának"? o_O :(
A vidékieket kihagytad.
 

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
9 493
32 031
113
Néha kérdezném a HTKA topicokat felügyelő adminoktól, hogy a haditechnikát, hadművészetet, katonai doktrionákat sehol sem surroló topicoknak van-e létkötelezettsége a portálon belül? Ahogy látom 2010 óta évente egyre gyatrább emberek és színvonal jellezmi ezeket a topicokat és kisszámú egymást hergelő NATO és EU ellenes, turbomagyar, kína és orosz
Ezt tőled olvasni elég vicces, mert kb ugyan ezt csinálod, csak a másik oldalról és a ht topikokba a hozzászólásod általában fele a belpolról szól.
 

tiz

Well-Known Member
2016. július 21.
402
2 769
93
Néha kérdezném a HTKA topicokat felügyelő adminoktól, hogy a haditechnikát, hadművészetet, katonai doktrionákat sehol sem surroló topicoknak van-e létkötelezettsége a portálon belül? Ahogy látom 2010 óta évente egyre gyatrább emberek és színvonal jellezmi ezeket a topicokat és kisszámú egymást hergelő NATO és EU ellenes, turbomagyar, kína és orosz

Ha átfutod egy átlagos híroldal kommentjeit (bármelyik féltől), akkor teljesen nyilvánvaló, hogy a HTKA Biztonságpolitikai része egy kényelmes, langyos pocsolya.

Félreértés ne essék, ez jó. Tudnak lenni értelmes beszélgetések, és relative ritkán szalad el a ló. Aki meg folyamatosan butaságokat posztol, azt lehet ignorálni.

Azt nagyon rossznak tartanám, ha a "kisszámú, egymást hergelő, NATO és EU ellenes, kína és orosz" vélemények miatt bezárnák a topikot. Bár az "egymást hergelő"-vel egyetértek, a többi érved nagyon rossz.

Egyrészt, itt messze nem mindenki NATO és EU ellenes. Az, hogy van saját véleményünk, és nem birkaként lehajtjuk a fejünket nem azt jelenti, hogy azonnal mindenhonnét ki akarunk lépni. Én élvezem az EU nyújtotta előnyöket, hosszútávon örülnék, ha a nemzetek Európája megmaradna.

DE. És ez egy kurva nagy DE.

Nem kérem az iszlamizálódást, nem kérem a felülreprezentált LGHDTV agymosást, nem kérem a liberális vadkapitalizmust, nem kérem azokat az álszent EU politikusokat, akiknek addig vagy csak jó, amíg csöndben nyomod a gombot, ahogy parancsba adták.

Azt gondolom, az olvasók jelentős százaléka hozzám hasonlóan nem szélsőséges, hanem inkább gondolkozni, saját véleményt alkotni próbál.

El kellene végre felejteni a totális gondolkozást: minden úgy jó ahogy én gondolom, a másik minden gondolata rossz. Ez teljesen irreális.

Az pedig, hogy ezek a posztok kellemetlenek, nem azt kellene kiváltsa, hogy "zárják be a topikot", hanem azt, hogy "hűha, lehet hogy itt valami nem stimmel".

Utoljára ilyet humoreszkben olvastam Kishont Ferenctől, amikor a dohányos leszokik az újságolvasásról, hogy ne kelljen a dohányázás káros hatásairól olvasnia.

Fordítva ülsz a lovon.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
17 024
48 925
113
Néha kérdezném a HTKA topicokat felügyelő adminoktól, hogy a haditechnikát, hadművészetet, katonai doktrionákat sehol sem surroló topicoknak van-e létkötelezettsége a portálon belül? Ahogy látom 2010 óta évente egyre gyatrább emberek és színvonal jellezmi ezeket a topicokat és kisszámú egymást hergelő NATO és EU ellenes, turbomagyar, kína és orosz
Hallod, miért nem kéred rögtön hogy bannolják a picsába azt akivel nem értesz egyet, sokkal tisztességesebb lenne, nem kell ez a hátulról hasba akasztós duma!
 

AlbaRegia

Well-Known Member
2019. december 23.
478
1 302
93
Néha kérdezném a HTKA topicokat felügyelő adminoktól, hogy a haditechnikát, hadművészetet, katonai doktrionákat sehol sem surroló topicoknak van-e létkötelezettsége a portálon belül? Ahogy látom 2010 óta évente egyre gyatrább emberek és színvonal jellezmi ezeket a topicokat és kisszámú egymást hergelő NATO és EU ellenes, turbomagyar, kína és orosz
Miért vagyok én attól turbo magyar ha szeretem a hazám a történelmét a kultúráját? Sose értettem hogy miért hívnak így minket az ilyenek mint te!
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 686
25 601
113
Miért vagyok én attól turbo magyar ha szeretem a hazám a történelmét a kultúráját? Sose értettem hogy miért hívnak így minket az ilyenek mint te!
Az ilyen turbó magyar és hasonló lózungokat a nemzetköziek/kultúrmarxisták találták ki arra, hogy az átlag, konfrontálódni nem, saját véleményét is magába fojtó embereket lekicsinyeljék maradék hitében is megszégyenítsék.

Megfelelő pszichológia van e szóhasználat mögött, de kelepisti csak az a tipikus proli, hasznos hülyéje ezeknek az ideológusoknak....


U.I.: Nyugaton már sikerre vitték a lózungokat, angolokat a véleményükért csuknak börtönbe, így még jobban félelemben tartva az átlagot... csúnya turbó angolok voltak...
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 816
18 942
113
Néha kérdezném a HTKA topicokat felügyelő adminoktól, hogy a haditechnikát, hadművészetet, katonai doktrionákat sehol sem surroló topicoknak van-e létkötelezettsége a portálon belül? Ahogy látom 2010 óta évente egyre gyatrább emberek és színvonal jellezmi ezeket a topicokat és kisszámú egymást hergelő NATO és EU ellenes, turbomagyar, kína és orosz
Gyatrának itt vagy te nekünk. Ahhoz meg végképp nincs semmi közöd,hogy kinek mi az ideológiája. Nem volt a felmenőid között komcsi házmester,esetleg önkéntes rendőr?
 

AlbaRegia

Well-Known Member
2019. december 23.
478
1 302
93
Azok akik turbomagyaroznak sztem vmi miatt haragudnak a történelemre! Ezt az iskolás évekhez tudom vissza vezetni ahol nem voltak képesek megjegyezni évszámokat és hogy mi történt akkor! Azt hiszik a baloldali megmondo emberek hogy ők mutatják az irányt! Ebben igazuk is van csak az irány szakadékba vezet! Ezért is mondom hogy az ideologizált politika nem vezet hosszú távon semmi jóra!
 

bolneroll

Well-Known Member
2014. február 7.
371
706
93
Néha kérdezném a HTKA topicokat felügyelő adminoktól, hogy a haditechnikát, hadművészetet, katonai doktrionákat sehol sem surroló topicoknak van-e létkötelezettsége a portálon belül? Ahogy látom 2010 óta évente egyre gyatrább emberek és színvonal jellezmi ezeket a topicokat és kisszámú egymást hergelő NATO és EU ellenes, turbomagyar, kína és orosz
A turbo magyar címkét szívesen elfogadom, mert anno még turbo pascalban kezdtem el programozni. Mindamellett a biztonságpolitikai rovatoknak igenis helye van egy HTKA fórumban, mert mit is ér a kiemelkedő harcművészet, a kiművelt katonai doktrína és a garmadával felhalmozott haditechnkia, ha valamilyen jó okkal nem lehet őket alkalmazni. A biztonságpolitika pedig arról szól, hogy ki találja meg akár a legrafináltabb módon is réseket a francos béke pajzsán. Állóvíz ugyanmár!
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
49 211
81 527
113
Miért vagyok én attól turbo magyar ha szeretem a hazám a történelmét a kultúráját? Sose értettem hogy miért hívnak így minket az ilyenek mint te!
Mert annak a kultúrának aminek a reszének tekinted magad van egy magyar égre magyar UFO-t, magyar seggbe magyar lófaszt, mindent is a magyarok talaltak fel, mi vagyunk a civilizáció origója, pilisi szívcsakra stb "szélsősége". Ezt a réteget a turbómagyar kifejezés nagyon találóan és mindenki számára egyértelműen írja le (meg ha valóban nem a legszebb kifejezésünk).
Tehát nem az a turbómagyar aki szereti a hazáját, vagy büszke a magyarságára, hanem a fent említett csoport.