Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 766
17 859
113
jah, majd elfelejtettem, a másik tipikus szöveg, hogy a nők kevesebbet keresnek. Ha ez igaz - sok helyen amúgy még mindig, akkor ezek a mocskos szemét multik, akik 2 centért a saját anyjukat is eladnák, miért kvótákkal, meg fenyegetésekkel kell őket rávenni arra, hogy nőket alkalmazzanak a "drága férfiak helyett"!? Ez egy akkora bullshit, mint ide Moszkva. Itt másról van szó. Ezek a kvótacsajok, ezek hatalmat akarnak és kapnak. Most néztem egy indiai feminista agymenését a neten...

Bammeg, idejön, Európába, Indiából. Onnan, ahol a csoportos nemi erőszak nemzeti sport, ahol gyerekeket adnak nőül felnőtt férfiakhoz, ebből a közegből jön ide, és itt kezdi verni a nyálát a nők elnyomásáról. Hát kisanyám, elmész ám a tudod hová... Menjél szépen haza, és ezt add elő mondjuk Új-Delhi-alsóban a főtéren, vagy vidéken.

Az, hogy még a mai napig emberkereskedelem van, gyerekeket dolgoztatnak, lányokat körülmetélnek egy rohadt teáskanállal, nem vezethetsz autót, nem tanulhatsz a muszlim országokban, vagy azért elballagnak a helyi abortuszos-piócásemberhez, mert lányuk fog születni, az kevésbé olyan fontos, mint néhány zsíros igazgatótanácsi poszt valami puccos cégben... Most tudnék erre valamit írni de inkább nem írok, mert még a bolygót is levágnák a netről emiatt.

USA ebből a szempontból már elveszett és ez a folyamat nem fog megállni a tócsa túloldalán.
 

notaricon

Well-Known Member
2016. január 7.
3 710
12 728
113
DoRqxXZWkAUSk5z.jpg:large


Hamburg ~1860
 
M

molnibalage

Guest
Eleg szomoru. A kozepszeruseg nem viseli el a jobbakat.
Még, ha középszerűek lennének. Egyik károgó troll sem volt képes a műszaki tartalomhoz hozzászólni. Az egyenesen sokkolt, hogy kb. a kommentelők harmadánál teljesen rendben van az, hogy a kritizált blog cenzúrázott kommentekből tartalmat szedett ki és illesztett be a blogba szó nélkül úgy, amire jobb helyeken erre azt mondják, hogy plágium. Az külön vicc, hogy a blog saját mottójában / leírásában értelmiségi szabad vélemények felületének hirdeti magát, amit kb. az előbbi tény szemen köp és a blog még ott hugyozta magát még vastagon képen, amikor a saját moderálási elveit sem tartotta be.

És ez 1/3 szerint teljesen rendben van és én vagyok a helikopter. Persze egyik sem a tartalommal foglalkozott, csak a személyemmel, meg persze csak nekem lehet a stílusommal baj, de ők mind a kommunikáció felkent grál lovagjai, mikor legfeljebb személyeskésben voltak feketeövesek.

Sajnos a te kommented sem volt sem pontos nem túl értelmes.
 
M

molnibalage

Guest
https://lemil.blog.hu/2018/10/08/re...rol_kozerthetoen/full_commentlist/1#c35948095
Csak ennyit kellene megérteni mindenkinek. Ehhez képest csak a stílusba kötnek bele, meg minden más marhaságba. Mert ahhoz nem kell semmit tudni csak verni a billentyűzetet. Azért, mert képes rá valaki nem jelenti azt, hogy csinálni is kéne...

DEFCON1

Én végig olvastam a hozzászólásokat, elég erősen más véleményen vagyok.
Szerintem végtelen türelemmel próbál válaszolni sok szándékosan provokáló hozzászólásra.
Egy idő után elszakadt azért a cérna főleg a zsebdiktátor szerűeknél... Meg a simán paraszt és negatív ismeret anyagosnál. A csúcs az a meg nem értett zseni volt, aki szerint az F-35 instabil kialakítása miatt nehéz és nincs hely benne semminek már...

Ott már tényleg nem tudtam, hogy sírjak vagy röhögjek.
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba

Pocok75

Well-Known Member
2010. április 19.
2 825
2 550
113
Ahh, végig olvastam a Lemiles hozzászólásokat! @molnibalage Gratulálok, végig sikerült majdnem nyugott maradnod! :DEz azért nagy önmérsékletet tanusítottál, azt kell mondjam szokatlan módon, mert még itt a HTKA-n sem szokot sikerülni. Trollokkal ne foglalkozz, sajna ide is ide ette őket a fekete rosseb! :D Személyeskedésen kívűl nulla hozzáadott érték!
 
T

Törölt tag 1711

Guest
2 hónapja bejelentkeztem az Amnesty International - Human Rights online képzésére.
Első videót kb. félig megnéztem, asszem az afro amerikaiak elnyomottságáról szólt, aztán úgy döntöttem, hogy ennyit nem áldozok az életemből az ellenség megismerésére.


Erre ma jött egy e-mail egy kérdőívvel, hogy hogyan szeretnék fellépni a migrá... akarom mondani menedékkérők érdekében.
Beírtam, hogy Orbánt kecskevérrel töltött lufikkal akarom megdobálni, az AI tanfolyama adott erre bátorítást.
Majd kérték, hogy adjam meg az EDx-es felhasználónevemet és e-mail címemet, mert meg akarják osztani a történetemet másokkal... :eek:
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
2 hónapja bejelentkeztem az Amnesty International - Human Rights online képzésére.
Első videót kb. félig megnéztem, asszem az afro amerikaiak elnyomottságáról szólt, aztán úgy döntöttem, hogy ennyit nem áldozok az életemből az ellenség megismerésére.


Erre ma jött egy e-mail egy kérdőívvel, hogy hogyan szeretnék fellépni a migrá... akarom mondani menedékkérők érdekében.
Beírtam, hogy Orbánt kecskevérrel töltött lufikkal akarom megdobálni, az AI tanfolyama adott erre bátorítást.
Majd kérték, hogy adjam meg az EDx-es felhasználónevemet és e-mail címemet, mert meg akarják osztani a történetemet másokkal... :eek:
Know your mission, Anon.
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 483
10 798
113
2 hónapja bejelentkeztem az Amnesty International - Human Rights online képzésére.
Első videót kb. félig megnéztem, asszem az afro amerikaiak elnyomottságáról szólt, aztán úgy döntöttem, hogy ennyit nem áldozok az életemből az ellenség megismerésére.


Erre ma jött egy e-mail egy kérdőívvel, hogy hogyan szeretnék fellépni a migrá... akarom mondani menedékkérők érdekében.
Beírtam, hogy Orbánt kecskevérrel töltött lufikkal akarom megdobálni, az AI tanfolyama adott erre bátorítást.
Majd kérték, hogy adjam meg az EDx-es felhasználónevemet és e-mail címemet, mert meg akarják osztani a történetemet másokkal... :eek:
Komoly vagy :D:D:D
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
2 hónapja bejelentkeztem az Amnesty International - Human Rights online képzésére.
Első videót kb. félig megnéztem, asszem az afro amerikaiak elnyomottságáról szólt, aztán úgy döntöttem, hogy ennyit nem áldozok az életemből az ellenség megismerésére.


Erre ma jött egy e-mail egy kérdőívvel, hogy hogyan szeretnék fellépni a migrá... akarom mondani menedékkérők érdekében.
Beírtam, hogy Orbánt kecskevérrel töltött lufikkal akarom megdobálni, az AI tanfolyama adott erre bátorítást.
Majd kérték, hogy adjam meg az EDx-es felhasználónevemet és e-mail címemet, mert meg akarják osztani a történetemet másokkal... :eek:
Disznóvér jobb választás lett volna...