[BIZTPOL] A nagy sakktábla

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
<blockquote rel="boki">Az OF -ban élo moszlimok szaporodank mint a patkányok , nem ritka a 8-9 gyerekes család. Csenfoldon pl az átlagéletkor 28 év.

Ez elég alpári volt még tőled is.

Na nehogy már ne dönthessék el hogy mit csinálnak saját országukban. Ha túlszaporodják az oroszokat akkor túlszaporodják.
Csecsenföldön, Ingusföldön vagy Dagesztánban senki se kérte hogy oroszok befészkeljék magukat.
A milliónyi tatár, mongol és finnugor nép is annyi gyereket csinál a saját földjén amennyit akar.
Egy cseppet se kell sajnálniuk hogy rohamosan romlik az orosz nemzetiségűek aránya Oroszországban.

Az egyetlen állam a földön amelyik nem számolta fel a gyarmatbirodalmát a 20. század elején.</blockquote>

Persze az észak amerikai indián törzsek nyilván kérték, hogy irtsák ki őket, vagy zárják őket rezervátumokba, igaz?
Mondjuk így, hogy halottak, már nem tudnak szaporodni sem, igaz?

Meghökkentő, hogy egyes emberek mennyire híján vannak az objektivitásnak. Pedig ma ezerszer könnyebb informálódni, mint mondjuk 20-25 évvel ezelőtt. Persze, ha valaki gondolatait az észérvek helyett a gyűlölet befolyásolja, akkor nehéz....
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
<blockquote rel="rumcajsz"><blockquote rel="boki"><blockquote rel="panoz"><blockquote rel="boki">Az OF -ban élo moszlimok szaporodank mint a patkányok , nem ritka a 8-9 gyerekes család. Csenfoldon pl az átlagéletkor 28 év.

Ez elég alpári volt még tőled is.

Na nehogy már ne dönthessék el hogy mit csinálnak saját országukban. Ha túlszaporodják az oroszokat akkor túlszaporodják.
Csecsenföldön, Ingusföldön vagy Dagesztánban senki se kérte hogy oroszok befészkeljék magukat.
A milliónyi tatár, mongol és finnugor nép is annyi gyereket csinál a saját földjén amennyit akar.
Egy cseppet se kell sajnálniuk hogy rohamosan romlik az orosz nemzetiségűek aránya Oroszországban.

Az egyetlen állam a földön amelyik nem számolta fel a gyarmatbirodalmát a 20. század elején.</blockquote>

Nem lenne ezzel semmi gond, ha mindegyik integrálodna a társadalomba és a hagyományos iszlám útját kovetné, de jelentos részuk radikalitálódik a kulfoldi hatás(terrorista országok) kovetkeztében.
A milliónyi tatár pedig 5 millió , ami az orosz után a 2. legnagyobb nemzet az OF-ban.</blockquote>
Boki, én dolgoztam együtt tatárokkal (fakitermelés) és attól függetlenül, hogy vágottszeműek voltak nem mondtad volna meg, hogy nem oroszok. Oroszul beszéltek, falták a jó magyaros paprikásszalonnát, itták a vodkát és Mohamed mégse rúgott beléjük. Az oroszországi tatárok már annyira eloroszosodtak, hogy nem lehet egykalap alá venni őket a közel-keleti mohamedánokkal. Nekem pedig az az ember aki oroszul beszél és vodkát iszik az punktum, hogy orosz. Kazanyi tatárokról valahogy nem tudom elhinni, hogy egyszercsak dzsihadistává váljanak. Sokkal inkább hisznek ők a nagy birodalmi eszmében mint Allah 40 szűzében.
</blockquote>

Rumcajsz
A moszkvai tatárokkal nincs baj, sok koztuk az ateista, de ezekkel:



Szerencsére még nem magas a számuk
http://vk.com/club58071486
http://ruskline.ru/news_rl/2014/10/13/udar_v_spinu_putinu/
Szerencsére nem magas a számuk(még)</blockquote>

Boki -

az, hogy a tatár nacionalistáknak a száma meddig marad alacsony, azon is múlik, hogy az oroszok hány Russzkij Mars-ot szerveznek Kazanyban...

Az általad megadott linkről hivatkozott egyik VK csoport neve nem véletlenül "Нет русскому маршу в Казани!"

Vizuálisan:

8j4DiPd1AD4.jpg


Szerintem egy szovjet, vagy egy eurázsiai zászlót jobban elfogadnak.
Persze orosz nacionalista felvonulgatások nélkül.

eurasian_economic_union_flag_290315.jpg
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
<blockquote rel="haubagoi">Szerintem egy szovjet, vagy egy eurázsiai zászlót jobban elfogadnak.
Persze orosz nacionalista felvonulgatások nélkül.

eurasian_economic_union_flag_290315.jpg
Ez a zászló amúgy mihez tartozik? Úgy tudom az EEU hivatalos zászlaja ez:
900px-Flag_of_the_Eurasian_Economic_Union.svg.png
</blockquote>

Amit te mellékeltél, az a gazdasági unió zászlaja, amely már működik, és amelybe potenciálisan akár egész Eurázsia is beletartozhat.

Amit én mellékeltem, az az egyik változat a politikai unió zászlajára, és a Jurij Kofner -féle Fiatal Eurázsia Mozgalom zászló-terve.

Lásd:

http://eurasian-movement.ru/

Egyébként valamiért újabban a csillagnak egy másik változatát használják, ezt:

48FFBur.png
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Hm, ahogy látom nevet változtattak:

Fiatal Eurázsia Mozgalom helyett már az <b>Oroszországi Föderáció Eurázsiai Mozgalmának</b> hívják őket.
Én őket úgy tudom elképzelni, mint a Putyin-féle irányvonal Ifjúsági Tagozatát, amolyan "Fideszt" :D
Ezért is mondtam egyszer, hogy Jurij Kofner Putyin utóda lehet, na nem most, hanem majd 10-20 év múlva.

Ja, és Jurij Kofnerről érdemes tudni, hogy félig német, félig orosz.
Ez azt jelenti, hogy Németországot és Oroszországot közelebb tudja hozni egymáshoz, mert mindkét országban vannak kapcsolatai.

Duginékkal politikai ellenfelek, egyébként.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
T. sidewinder!

Az arab félszigeten egymást érik a kisebb-nagyobb monarchiák, ahol soha nem is volt más államforma. Miért kéne őket megdönteni? Irak, Szíria esetében más a helyzet, /miként Líbiában is/.

Leborulok isteni nagyságod előtt!! Majd te megmondod, mit hogyan és hol kell a világban csinálni, akár a saját előző hsz.-edben közölt véleményeddel szöges ellentétben is. Ügyes....
 

karpatalja

Well-Known Member
2015. március 10.
3 323
3 315
113
A nép szaporulat csökkenésére csak egy magyarázat létezik: nem minden állat szaporodik fogságban. De a világ rendszerek bukásával a dolgok gyorsan megváltoznak.
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Földi: nehéz lesz a migránsokat a Balkánon tartani
http://www.hirado.hu/2016/02/29/foldi-nehez-lesz-a-migransokat-a-balkanon-tartani/
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 827
113
“Putyint Berlinbe, Merkelt Szibériába”
Szászország lakosságának egy része Vlagyimir Putyintól várja, hogy megmentse az országot a politikai káosztól, a migránsok beözönlésétől, és a korrupt, népszerűtlen kormánytól.
Supporters-of-the-anti-Islam-movement-PEGIDA-carry-German-and-Russian-flags-duri.jpg

http://www.hidfo.ru/2016/02/putyint-berlinbe-merkelt-sziberiaba-uj-vezetot-varnak-a-nemetek/
http://www.welt.de/kultur/article152696237/Die-verstoerende-Liebe-der-Sachsen-zu-Putin.html
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Szaúd-Arábiában háborúba megy:
http://www.nationalinterest.org/blog/the-buzz/saudi-arabia-goes-war-15349
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
http://www.hidfo.ru/2016/02/nemet-politikus-2030-ra-feherek-kisebbsegbe-jutnak/

És mit lehet majd ez ellen tenni?

Exoskeletonos náci katonák öszegyűjtik őket és elszállítják máshová?

Vagy lézer és ellektromágneses fegyverekkel ágyúkkal felülkerdekenek a németek ismét Európa felett és megmenekülünk?

Sajnos a németek hagyományos fegyverek terén nem rúgnak labdába még az orosszal sem nemhogy még szuperfegyvert fejlesszenek
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 951
123 543
113
Hát amúgy technologiában bőven megvan minden alapjuk, csak akarat meg pénzráfordítás kérdése.
 
Status
Not open for further replies.