<b>Hold</b>
Volt egy érdekes cikk anno a Holdról, ahol sokkal jobban leírták, hogy mik azok az anomáliák, ami a többi általunk ismert holdra nem jellemző, egyszer majd megkeresem és feldobom.
A másik dolog, hogy nem azt írtam, hogy csak itt van élet, hanem azt, hogy a jelenlegi ismereteink szerint. <b>Hivatalosan. </b>
<b>Műholdak elleni harctevékenység</b>
Egyidejűleg minimum három GPS/Glonass műhold kell a vetületi tájékozódáshoz, két műhold már kevés. A GPS/Glonass rendszer kiütéséhez elegendő 6 működő hold kiiktatása + a 3 tartaléké és a műhold vezérlésű fegyvereknek kaputo. A műholdak mellett ki kell iktatni a földi átjátszó állomásokat is, de ez nagyságrendileg egyszerűbb feladat.
<b>USA nukleáris erők</b>
Az USA az elmúlt 25 évben elhanyagolta a stratégiai fegyverzetét, minden pénzüket a konvencionális technológia fejlesztésére, 800 támaszpont fenntartására, regionális háborúk megvívására és a magán zsoldos hadseregek (Blackwater, Academy, ISIS) létrehozására és fenntartására költötték.
Velük szöges ellentétben az oroszok az elmúlt 25 év 2/3-ad részében a nukleáris fegyverzeteik és űrfegyverek fejlesztésére fordították, 2015-ben az eltérés markáns, mégpedig nem mutatóban, hanem nagy tételben.
Annak, hogy régi floppy disk-et használnak az USA ICBM központjaiban túl sok jelentősége nincs, a fix telepítésű atomrakéták fix pozíciójú célpontra történő irányításához még ez is bőven sok, nem kell oda annyira komoly számtech háttér.
A mai orosz nukleáris fegyverzet és csillagháborús projektek olyan szinten csúcskategóriásak a NATO-val szemben, ahogy a NATO hagyományos erői viszonyulnak az orosz konvencionális erőkhöz. A két oldal teljesen eltérő módon közelítette meg a kérdést, így jöhetett el a 2015, amikor is több stratégiai robbanófej van az oroszoknál hadrendben, mint az USA-ban és közben minimum 2,5-3-szoros harcászati/taktikai atomfölényük van az egész NATO-val szemben.
Az amerikai atomarzenált lebecsülni nem szabad, 2015-ben pont annyira halálos és veszedelmes, mint amennyire 1991-ben a szovjet volt!