[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 254
37 141
113
Annyira toppon voltak a secusok, hogy előtte drónnal fényképet készítettek arról a hülyéről. Hasznos idióta volt, de Trump helyében átgondolnám a biztonságiakat. A legszebb az egészben ahogy 3 nő szerencsétlenkedik körülötte, az egyik konkrétan nem tudja visszatenni a tokba a fegyverét. Gondolom ezek is valami kvótapicsák voltak.
A kvótapicsa nem tud dugni!?
 

Anti

Well-Known Member
2018. december 29.
5 017
12 886
113
Ennek a "megrendelt "merenyletnek semmi ertelme.

Biztos letezik olyan fegyver(rendes optikaval) meg olyan lovesz is aki 10-bol 10-szer el tudja valakinek talalni a fulcimpajat ilyen tavolsagbol. A problema ott kezdodik hogy Trump feje nem statikus amit o is nagyon jol tud es mivel itt minden mm szamit szoval szerintem meg o sem annyira orult hogy egy ilyen kiserletbe belemenjen.
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 425
63 723
113
Konteót mindig fel lehet állítani.
A mostani sztorinak lehet egy olyan olvasata, hogy a Big Money szépen átnyergel a demokrata-woke vonalról Trumpra, akit a mennybe emelnek egy "éppen csak, hogy megúszott" álmerénylettel, ahol a nagyobb hitelesség kedvéért megölnek két civilt, mindezt csak azért, hogy újabb űrügyet szolgáltassanak a mégnagyobb társadalom kontrollhoz.

Ami nekem furcsa, az az állítólagos merénylő életkora, ami nem illik sehogy se a politikai merénylők jellemző profiljába (a mai 20 évesek nem olyanok, mint régen. Mintha Ferenc Ferdinándot egy 11 éves gyerek ölte volna meg), illetve a nagyon eröltetettnek tűnő szimbólum, a Denolition Ranch-es póló.
Egy gun channel "rajongónak" beállított gyerek akarja megölni Trumpot?
Meg is lehet fordítani egy csavarral a dolgot.
Ez egy a deep state által felajánlott false flag önmerénylet volt, amit Trump stábja boldogan elfogadott és végigasszisztált, de most majd leleplezik a csalást és rájuk húzzák a vizes lepedőt.
 

senkineksenkije

Well-Known Member
2020. november 22.
586
5 343
93
Tizedmásodpercek alatt egy időben volt szinte minden. Mikor meglőtték Trumpot, abban a pillanatban lőtt a biztonsági ember is a másik tetőről. Előtte mintha már becélozta volna a támadót. Vagy rosszul látom ?
A videó alapján szerintem figyelte. A fegyver csövét nem mozdította el a figyelés és a lövés között, tehát célba volt véve, vagy legalábbis nagyon abba az irányba volt fektetve a fegyvere. Megnéztem azt a képet, ahol mondták, hogy szabad rálátás volt a tetőre, hát nem tudom, én három fát látok az épület előtt. A hezitálást pont az előbb írtam le, hogy valódi merénylő vagy csak ártatlan hülye vagy csak csali?
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

mlace

Well-Known Member
2018. február 16.
1 985
5 430
113
Konteót mindig fel lehet állítani.
A mostani sztorinak lehet egy olyan olvasata, hogy a Big Money szépen átnyergel a demokrata-woke vonalról Trumpra, akit a mennybe emelnek egy "éppen csak, hogy megúszott" álmerénylettel, ahol a nagyobb hitelesség kedvéért megölnek két civilt, mindezt csak azért, hogy újabb űrügyet szolgáltassanak a mégnagyobb társadalom kontrollhoz.

Ami nekem furcsa, az az állítólagos merénylő életkora, ami nem illik sehogy se a politikai merénylők jellemző profiljába (a mai 20 évesek nem olyanok, mint régen. Mintha Ferenc Ferdinándot egy 11 éves gyerek ölte volna meg), illetve a nagyon eröltetettnek tűnő szimbólum, a Denolition Ranch-es póló.
Egy gun channel "rajongónak" beállított gyerek akarja megölni Trumpot?
Némi érdekesség bejegyzett republikánus volt a "srác"
Ez nem álmerénylet volt ennyire "kicentizni" pont a fülét ellőni ekkora távból egy profinak is nehéz lenne.Republikánus "elitben" is sokaknak útban van
 

zolkas

Well-Known Member
2016. október 19.
5 194
12 425
113
GScB8uLXYAAOm2y

 
  • Imádom
Reactions: Kim Philby

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 755
28 628
113
Nem tudom mi vitte rá erre ezt a leleket, hogy AR-rel bohóckodjon. Miért nem vett egy .338 LM-ot? Azzal nem kell bohóckodniba fejjel, keresztbe hosszába át lő minden mellényt főleg olyan kis távolságról, ahonnan lőtt.
Konteót mindig fel lehet állítani.
A mostani sztorinak lehet egy olyan olvasata, hogy a Big Money szépen átnyergel a demokrata-woke vonalról Trumpra, akit a mennybe emelnek egy "éppen csak, hogy megúszott" álmerénylettel, ahol a nagyobb hitelesség kedvéért megölnek két civilt, mindezt csak azért, hogy újabb űrügyet szolgáltassanak a mégnagyobb társadalom kontrollhoz.

Ami nekem furcsa, az az állítólagos merénylő életkora, ami nem illik sehogy se a politikai merénylők jellemző profiljába (a mai 20 évesek nem olyanok, mint régen. Mintha Ferenc Ferdinándot egy 11 éves gyerek ölte volna meg), illetve a nagyon eröltetettnek tűnő szimbólum, a Denolition Ranch-es póló.
Egy gun channel "rajongónak" beállított gyerek akarja megölni Trumpot?
Meg is lehet fordítani egy csavarral a dolgot.
Ez egy a deep state által felajánlott false flag önmerénylet volt, amit Trump stábja boldogan elfogadott és végigasszisztált, de most majd leleplezik a csalást és rájuk húzzák a vizes lepedőt.
Ha nagyon összeesküvés elméletes akarok lenni, akkor szándékosan választotta/ák az AR-15 platformot. Avagy ahogy az már shitposter közegekben mindennapos megjegyzés, valahogy véletlen pont akkor és pont olyan kiegészítőkkel van az adott merénylő/ámokfutó fegyvere felszerelve, amit a Kongresszus/ATF be akar tiltani. És emlékezzünk mi volt Vegas után, ahol Trump azonnal belement a bump stock-ok betiltásába. Meg ha a reagani párhuzamot nézzük, akkor az öreg színész a saját merénylete után önként ment bele a full auto fegyvereket betiltó 1986-os Hughes Amendment-be, sőt gyakorlatilag az ő politikája ágyazott meg az 1994-es "assault rifle ban"-nak. És ha már társadalmi kontroll, akkor bizony a 2A az egyik legnagyobb gát a kibontakozásban

Plusz ami a Demo Ranch pólót illeti, az valszeg azért lehetett rajta, hogy ne tűnjön ki a tömegből. Mert azért egy tranyó zászlós pólóval kb érkezéskor meglincselik, míg itt vett egy generic random gun channel merch-et, mint kamuflázs
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 254
37 141
113
⚡️⚡️A média közzéteszi azt a pillanatot, amikor a golyó megközelítette Trump fejét⚡️⚡️
⚡️⚡️De személy szerint rendkívül boldog vagyok, hogy a lőtt fülek most divatban vannak⚡️⚡️
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 577
32 069
113
Ennek a "megrendelt "merenyletnek semmi ertelme.

Biztos letezik olyan fegyver(rendes optikaval) meg olyan lovesz is aki 10-bol 10-szer el tudja valakinek talalni a fulcimpajat ilyen tavolsagbol. A problema ott kezdodik hogy Trump feje nem statikus amit o is nagyon jol tud es mivel itt minden mm szamit szoval szerintem meg o sem annyira orult hogy egy ilyen kiserletbe belemenjen.
Mert nem is lőttek rá...csak úgy hallatszott, az igazi áldozatok a tömegben voltak...valaki tudja, hogy hányat lőtt a gyerek és hányat a mesterlövészek?
Némi érdekesség bejegyzett republikánus volt a "srác"
Ez nem álmerénylet volt ennyire "kicentizni" pont a fülét ellőni ekkora távból egy profinak is nehéz lenne.Republikánus "elitben" is sokaknak útban van
Nem kellett ellőni, amikor lebukott, akkor ráfröccsentettek némi művért...a lövedéknyom, a felvételen, meg nem egy rendes lövedék, hanem valami ártalmatlan sz@r, aminek a nyoma kell csak...
Csak nekem tűnik úgy, hogy nincs megfelelő közelségben a fegyver?

Donald Trump merénylőjének az idei elnökválasztás lett volna az első, amelyen szavazhatott volna​


szavazzahaztetorol_white.gif
Szavazott is...
 
  • Hűha
Reactions: enzo

12delta

Well-Known Member
2014. december 6.
1 011
1 611
113
Mert nem is lőttek rá...csak úgy hallatszott, az igazi áldozatok a tömegben voltak...valaki tudja, hogy hányat lőtt a gyerek és hányat a mesterlövészek?

Nem kellett ellőni, amikor lebukott, akkor ráfröccsentettek némi művért...a lövedéknyom, a felvételen, meg nem egy rendes lövedék, hanem valami ártalmatlan sz@r, aminek a nyoma kell csak...

Csak nekem tűnik úgy, hogy nincs megfelelő közelségben a fegyver?

Szavazott is...
AZ eddigi cikkek alapján egyesek 5 mások 7 lövést halottak. Ez nem tudni, hogy oszlott meg a merénylő és a titkosszolgálati lövész között.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 577
32 069
113
Én csak azt kérdezném hogy a titkos ügynököknek a napszemcsike, az alapfelszerelés??? Vagy mééé az az első dolog hogy felveszik a végén?? Tudom hogy kis izéke vagyok ilyen kérdésekkel, de ha vki jártas ezekben leírhatná :D
Ne látszanak a kitágult pupillák...
Itt kilenc lövésről tudnak...az első három ugyan abból a fegyverből, és három áldozat...a merénylővel együtt, Trump nélkül...
 
  • Hűha
Reactions: Nemerson

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 995
87 668
113
Mert nem is lőttek rá...csak úgy hallatszott, az igazi áldozatok a tömegben voltak...valaki tudja, hogy hányat lőtt a gyerek és hányat a mesterlövészek?

Nem kellett ellőni, amikor lebukott, akkor ráfröccsentettek némi művért...a lövedéknyom, a felvételen, meg nem egy rendes lövedék, hanem valami ártalmatlan sz@r, aminek a nyoma kell csak...

Csak nekem tűnik úgy, hogy nincs megfelelő közelségben a fegyver?

Szavazott is...
Csak nehogy az legyen, hogy megpróbálják önmerényletnek beállítani. Vannak rá próbálkozások, úgy, mint "egy üveg vágta meg Trump fülét, nem a golyó", stb., de ez IS, mint a Ficoé, közös akció volt a titkosszolgálat és a rendőrség részvételével. A counter sniper is felnéz, céloz, megöli. Meg ugyen miért is kamerázná bárki is Trump helyett a countersnipert, ugye? stb.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 577
32 069
113
A counter sniper is felnéz, céloz, megöli. Meg ugyen miért is kamerázná bárki is Trump helyett a countersnipert, ugye? stb.
Szerintem az egész rendezvényt, és külön minden biztosító szekciót kamerával figyelnek...vesznek. A mai világban amikor egy biztonsági kamera filléres tétel, és szinte minden házon van egypár... Inkább az a kérdés, hogyan került fel a szocmédiába, illetve, hogy milyen céllal...
 
  • Tetszik
Reactions: jurgenbauer

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 995
87 668
113
Szerintem az egész rendezvényt, és külön minden biztosító szekciót kamerával figyelnek...vesznek. A mai világban amikor egy biztonsági kamera filléres tétel, és szinte minden házon van egypár... Inkább az a kérdés, hogyan került fel a szocmédiába, illetve, hogy milyen céllal...
Az az igazság, hogy erre keltem, de minek, megyek is tovább sörözni. Abban több értelmet látok, mint egy hajnali fél egyes történeten magyar időben gondolkodni. Este megnézem ahogy az angoloknak odacsalják az EBt, és addig is sörözöm egyet a kertben. Tele a hűtő is. Aztán majd utána visszatérek erre a kérdésre, ha még kérdés lesz. :D
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 425
63 723
113
  • Imádom
Reactions: Kim Philby