[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy ez az agyalágyult Trump mikor épít falat az ágyába, hisz a felesége is migráns...
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Akárhogy is nézzük, tény, hogy a január 20-i beiktatás óta már hét nap eltelt, ennyi ideje Donald Trump az Amerikai Egyesült Államok elnöke, így máris ízelítőt kaptunk abból a rengeteg hangzatos ígéretből, amikről a kampány alatt beszélt. Muszlimok kitiltása, fal építése a mexikói határon, az Obamacare eltörlése: titkon sokan azt hitték, ezek csak üres szavak. Hát, egyelőre nem úgy tűnik.
http://24.hu/kulfold/2017/01/27/ha-...-a-het-akkor-negy-ev-tragikomedia-ele-nezunk/
 

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
Értem én. A csinos migráns /pl. Trump ágyasa/ jöhet, a többi meg nem jöhet?!? És ki fog ebben dönten?!?
Mondom én, hogy 1 hülye került hatalomra...
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 829
30 915
113
Gondolom Trump felesége már állampolgár régóta és az USA-ba is legálisan érkezett. Nem hiszem, hogy lenne bajuk a legálisan érkezőkkel, akik kiváltják a vízumot, letelepedésiért folyamodnak, dolgoznak legálisan akár az Armynál és pár év után megkapják az állampolgárságot. Konkrétan ismerek ilyen személyt, végigjárható ez az út.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
Tudtommal Trump neje legálisan érkezett, ám feketén dolgozott. Persze Trump pénzével ezt is el lehetett simítani...
Persze ettől a falazó majomtól még az is kitelik, hogy megszünteti a zöld kártyát.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
  • Tetszik
Reactions: marton

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
Az a feketemunkás duma, több , mint valószínű. /Pl. apám egyik haverja 11 éve ment ki, és ő is feketén kezdte. Ma már USA útlevele van./
Valamint én nem szoktam rettegni, sőt Trump gondolatolvasója sem vagyok. De mintha beszélt volna a rozsdaállamokban élőkről és az amcsi mukahelyek védelméről...
 

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 753
3 974
113
Az a feketemunkás duma, több , mint valószínű. /Pl. apám egyik haverja 11 éve ment ki, és ő is feketén kezdte. Ma már USA útlevele van./
Valamint én nem szoktam rettegni, sőt Trump gondolatolvasója sem vagyok. De mintha beszélt volna a rozsdaállamokban élőkről és az amcsi mukahelyek védelméről...
Ha egy héten belül számonkéred mit ért el az elnöksége alatt, akkor nagyon érzed a demokraták pánikját.;)
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Az a feketemunkás duma, több , mint valószínű. /Pl. apám egyik haverja 11 éve ment ki, és ő is feketén kezdte. Ma már USA útlevele van./
Valamint én nem szoktam rettegni, sőt Trump gondolatolvasója sem vagyok. De mintha beszélt volna a rozsdaállamokban élőkről és az amcsi mukahelyek védelméről...
Ha a "több mint VALÓSZÍNŰ" fekete-munkáért így megköpködöd Trump-anyut, akkor ugye apád haverját a BIZTOS fekete-munkáért ugye kötelezően legalább így megköpködted?!! Vagy nála még belefér, így működik a kettős mérce?!!
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Hogy mit ért el 1 hét alatt? - Balhét! Kétségkívül komoly eredmény...
Ne Trump győzelme miatt síránkozzál már, így működik az amerikai demokrácia, ők választották saját szabályaik szerint maguknak, legyen az ő gondjuk. Inkább azon gondolkozz már, nekünk kit kellene majd választanunk másfél év múlva a sok önjelölt közül?!!
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 215
113
Ne Trump győzelme miatt síránkozzál már, így működik az amerikai demokrácia, ők választották saját szabályaik szerint maguknak, legyen az ő gondjuk. Inkább azon gondolkozz már, nekünk kit kellene majd választanunk másfél év múlva a sok önjelölt közül?!!
Nem biztos az koránt sem, hogy ő itt él, és nem ott, akár még fájhat is neki jogosan Trump győzelme. Ettől függetlenül, a vereséget el kell tudni fogadni, emelt fővel, valamint a kettős mérce rossz!
 
  • Tetszik
Reactions: neptun892