[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 806
25 415
113

Ti elhiszitek amúgy ezt a kutyás sztorit?
Elég erőltetettnek tűnik...:)
A Russia Today meg is kérdezi, hogy Joe Biden négy éves-e?
https://www.rt.com/usa/508728-biden-foot-dog-tail-shower/
..
5fca80bc2030272f8c0301c5.jpg

..
EoXIrQWXEAE9Vf4
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 806
25 415
113
  • Tetszik
Reactions: aquarell

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 434
33 746
113
A legjobb szorzók a Betfair-en szoktak lenni, de azt sem tudom, hogy egyáltalán lehet-e még Harris az elnök ezen a választáson, ha ilyenkor történik valami Bidennel. Előbb ennek kellene utána nézni.

Elvileg igen. Ha meghal Biden, akkor is a Biden-Harris párost megválaszhatja az elektori testület egyes jogértelmezések szerint. Ha meg már megvolt az elektori szavazás, akkor Harrist beiktatják elnöknek, ha Biden meghalna addig, legalábbis ez az általános jogértelmezés. Pár hete legalábbis ilyeneket olvastam, amikor utánanéztem.
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

Horizon

Well-Known Member
2019. február 27.
1 941
7 830
113
Trump, maradása esetén, gyökeres átalakítását ígéri a szavazási rendszernek, sokkal biztonságosabbá ás átláthatóbbá téve azt.

President Donald Trump said he plans to pass landmark election reforms along with a comprehensive overhaul of election security systems in the United States after the upcoming Georgia runoff race.

“After we win [the U.S. Senate], we need to pass landmark election reform including voter ID, residency verification, … citizenship confirmation,” he said. “They want to say, ‘He doesn’t have to be a citizen.’ You’ve got to see who’s voting.”

“It’s a disgrace that in 2020, no state in America even makes any real attempt to verify that those who cast ballots by mail are eligible and lawfully registered voters. The evidence of fraud is overwhelming,” he added.

https://www.ntd.com/trump-proposes-...haul-of-election-security-systems_536698.html
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
Mi az állás a videókkal? Igazolták már őket? A bíróságon bemutatták?
Eddig ez az egyetlen bizonyíték amit láttam szóval kíváncsi vagyok hogy igazi e.
Na meg ha igazi akkor menyiben befolyásolja a dolgokat, hiszen csak két alkalomról van felvétel.
Szóval lehet hogy nem fognak emiatt új szavazást csinálni.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Mi az állás a videókkal? Igazolták már őket? A bíróságon bemutatták?
Eddig ez az egyetlen bizonyíték amit láttam szóval kíváncsi vagyok hogy igazi e.
Na meg ha igazi akkor menyiben befolyásolja a dolgokat, hiszen csak két alkalomról van felvétel.
Szóval lehet hogy nem fognak emiatt új szavazást csinálni.

Elég ha 1 helyen elfogadják a csalás tényét, megy az egész választás a kukába, a következőn pedig a számlálók seggében is kamera lesz.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 528
93 830
113
Elég ha 1 helyen elfogadják a csalás tényét, megy az egész választás a kukába, a következőn pedig a számlálók seggében is kamera lesz.
Sztem nem. Mivel államonként külön szervezik a szavazást, sztem maximum államonként mondhat ki újrázást egy bíróság.
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell