• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 844
113
Nem tudom, ki hogy van vele,
de az biztos, hogyha Magyarországra betörne valaki, vagy esetleg országhatáron belül történne olyan, hogy emberek százait viszik el túsznak, mindegy milyen oknál fogva,
nem hiszem, hogy a fórumozók jelentős része, akár minimális toleranciát mutatna az emberrablók kapcsán.

A témához nem tudok többet hozzáfűzni. Nem érdekelnek a történelmi kontextusok a jelenlegi helyzet kapcsán.
Pont ez a probléma a hozzáállásoddal, hogy kiragadsz egyetlen dolgot és az okokat nem nézed. Nem a semmiből támadták meg őket, hanem azért, mert 70 éve más területén vannak és folyamatosan népirtást követnek el. Tudsz olyan országot, akivel az elmult évtizedekben Magyarország ezt csinálta, vagyis megszállta és a lakosságát államilag szervezve öli?
 

DTheo

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
1 157
3 434
113
Pont ez a probléma a hozzáállásoddal, hogy kiragadsz egyetlen dolgot és az okokat nem nézed. Nem a semmiből támadták meg őket, hanem azért, mert 70 éve más területén vannak és folyamatosan népirtást követnek el. Tudsz olyan országot, akivel az elmult évtizedekben Magyarország ezt csinálta, vagyis megszállta és a lakosságát államilag szervezve öli?
Milyen okokat kellene néznem Joker?
Ne butáskodjon már.

Lennénk itt páran rosszabbak, mint a zsidók. Na mindegy.
 
  • Tetszik
Reactions: SirHiggins

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 844
113
Milyen okokat kellene néznem Joker?
Ne butáskodjon már.

Lennénk itt páran rosszabbak, mint a zsidók. Na mindegy
Leírtam, hogy milyen okokat, direwkt csinálod vagy nem megy az értelmező szövegolvasás?! De nyugodtan mesélj arról, hogy a népirtásnál vannak rosszabb dolgok és meg is beszélhetitek az ezen eggyel fennebb röhögő félkegyelművel, aki pár hete még downkóros volt.
 

DTheo

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
1 157
3 434
113
Leírtam, hogy milyen okokat, direwkt csinálod vagy nem megy az értelmező szövegolvasás?! De nyugodtan mesélj arról, hogy a népirtásnál vannak rosszabb dolgok és meg is beszélhetitek az ezen eggyel fennebb röhögő félkegyelművel, aki pár hete még downkóros volt.
Én leírtam a véleményemet. Nekem hiába polemizál.
 
  • Tetszik
Reactions: Pocok75

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 844
113
Én leírtam a véleményemet. Nekem hiába polemizál.
Akkor fordítsd meg és írd le ugyanazt. Pl ha egy külső haderő elfoglalná az ország nagy részét, elkezdené kiirtani és elűzni a magyarokat, aztán sok év alatt gettóba zárná a maradék lakosságot és ott folytatná az emberek ölését bármilyen következmény nélkül. Aztán néha neked is lenne egy-egy lehetőséged visszalőni és náluk is lennének halottak. Akkor is így moralizálnál vagy jogosnak találnád a támadást amit indítottál?
 

DTheo

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
1 157
3 434
113
Akkor fordítsd meg és írd le ugyanazt. Pl ha egy külső haderő elfoglalná az ország nagy részét, elkezdené kiirtani és elűzni a magyarokat, aztán sok év alatt gettóba zárná a maradék lakosságot és ott folytatná az emberek ölését bármilyen következmény nélkül. Aztán néha neked is lenne egy-egy lehetőséged visszalőni és náluk is lennének halottak. Akkor is így moralizálnál vagy jogosnak találnád a támadást amit indítottál?
Én sokat jártam Erdélyben, sok emberrel beszélgettem. Csonkahoni vagyok. Ragozzam még?
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 589
17 767
113
Én sokat jártam Erdélyben, sok emberrel beszélgettem. Csonkahoni vagyok. Ragozzam még?
Esetleg egy ilyen szöveg egy izraeli diplomatától?


Netán egy izraeli kormánytag dumája?

 

DTheo

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
1 157
3 434
113
De én csak egy példát hoztam fel. Hogy adott esetben, mi mit tennénk.
Lehet rajtunk - magyarokon - röhögni. Mindent lehet. De azért gondoljunk már bele ebbe a szituációba.
Tűrnénk? Még ezt is?
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 844
113
De én csak egy példát hoztam fel. Hogy adott esetben, mi mit tennénk.
Lehet rajtunk - magyarokon - röhögni. Mindent lehet. De azért gondoljunk már bele ebbe a szituációba.
Tűrnénk? Még ezt is?
Adott esetben kiragadtál egyetlen dolgot a történetből és "megfeletkeztél" arról, hogy nagyon komoly oka van annak, hogy Izraelt a jelenben támadások érik. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy a láncfűrész elvágta a kezed és szidnád az eladót, azt meg nem mondanád, hogy hajigáltad felfele mint valami bohóc a labdákat előadás közben és úgy vágott el.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Esetleg egy ilyen szöveg egy izraeli diplomatától?


Netán egy izraeli kormánytag dumája?

Pont így: minden mecset, iskola, kórház, otthon.
Amit sunyi, gyáva módon terroristák felhasználnak a hadsereg elleni támadásokra.
A civilek mögé bújva.
 
  • Tetszik
Reactions: DTheo

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 844
113
Higgins ismertem egyszer valakit, aki úgy szétdrogozta az agyát, hogy bármit mondtunk neki csak röhögött. Nem volt alapból hülye, asszem, de az lett a végére. Amíg nem késő, vannak elvonó kúrák meg szakemberek akik talán tudnak segíteni rajtad és megmenteni a maradék másfél agysejtedet. Talán a beteges, kényszeres hazudozásodon is tudnak javítani.
 

DTheo

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
1 157
3 434
113
Gratulálok, hogy jártál Erdélyben. Emberek milliói jártak s járnak itt, szerencsére a román kormány még nem jött rá, hogy hogy bombázza szét az itteni magyarokat, uh a két helyzet kurvára nem ugyanaz.
Bocsánat. Tereli a témát, hogy kedvező vizekre evezzen, de nem ez volt a kiindulópont.

Az alapfelvetés lényege még mindig ugyanaz. Ha, és abban az esetben, velünk történik meg egy hasonló szitucuáció, mi, miként reagálnánk?
Behúznánk a farkunk, vagy mi lenne? Tán nem akadna itt egy pár tisztességes magyar ember?

Ui.: Nem azt írtam, hogy jártam Erdélyben, hanem azt, hogy sok emberrel beszélgettem. Ez nem 1-2 alkalom volt. Mindegy. Nem ide tartozik, nem is számít.

Még egyszer leírom. Nekem jöhet itt a sz*r dumákkal - mert ezek azok -, nekem ez a véleményem, ha tetszik, ha nem. Magasról teszek a 80 iq-s életképtelen, kecskésekre. A zsidókat se szeretem. Viszont a magyarokat igen, mivel az volnék, tetszik tudni. Szóval én ebből tudok kiindulni. Bármekkora fájdalom is ez, hogy se a "fehér lovagokhoz", se a "béke harcosokhoz" nem tartozom.
 

DTheo

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
1 157
3 434
113
Adott esetben kiragadtál egyetlen dolgot a történetből és "megfeletkeztél" arról, hogy nagyon komoly oka van annak, hogy Izraelt a jelenben támadások érik. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy a láncfűrész elvágta a kezed és szidnád az eladót, azt meg nem mondanád, hogy hajigáltad felfele mint valami bohóc a labdákat előadás közben és úgy vágott el.
Nem érdekelnek ezek a szövegek tessék már megérteni.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Higgins ismertem egyszer valakit, aki úgy szétdrogozta az agyát, hogy bármit mondtunk neki csak röhögött. Nem volt alapból hülye, asszem, de az lett a végére. Amíg nem késő, vannak elvonó kúrák meg szakemberek akik talán tudnak segíteni rajtad és megmenteni a maradék másfél agysejtedet. Talán a beteges, kényszeres hazudozásodon is tudnak javítani.
Utoljára próbálok Veled értelmesen kommunikálni.
A teljesen egyoldalú, zsidógyűlölő, teljesen kiforgatott logikájú agymenések helyett kérlek
nézd végig ezt a videót. Ne csak egy szélsőséges nézőpontból próbálj meg okosat mondani,
mert nem fog menni. Nézd végig, gondold át és próbáld meg objektíven nézni.
Nem vagy érintett, örülj neki. Így semmibe nem kerül legalább tájékozódni. Szívesen.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 844
113
Nem érdekelnek ezek a szövegek tessék már megérteni.
Márpedig ez csomagban jön, a népirtásra válaszként. De te is csak egy elfogult zsidóimádó vagy aki másnak próbálja beállítani magát. Hanem ugyanúgy azt is leírhattad volna, hogy "mégis hogy reagálnánk Magyarországon ha a zsidó azt tenné velünk, mint amit tesz az arabbal. Csak tűrnénk csendesen, hogy kiirtsanak minket?!"
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 501
93 722
113
Gratulálok, hogy jártál Erdélyben. Emberek milliói jártak s járnak itt, szerencsére a román kormány még nem jött rá, hogy hogy bombázza szét az itteni magyarokat, uh a két helyzet kurvára nem ugyanaz.
Azért Erdélyben elfogynak a magyarok, míg Palesztinaban akkora népirtás, hogy megtriplázódott az arabok száma 47 óta.

Ettől függetlenül most nem kímélik őket a zsidók és rengeteg a halott.
 

DTheo

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
1 157
3 434
113
Márpedig ez csomagban jön, a népirtásra válaszként. De te is csak egy elfogult zsidóimádó vagy aki másnak próbálja beállítani magát. Hanem ugyanúgy azt is leírhattad volna, hogy "mégis hogy reagálnánk Magyarországon ha a zsidó azt tenné velünk, mint amit tesz az arabbal. Csak tűrnénk csendesen, hogy kiirtsanak minket?!"
Én vagyok a legnagyobb zsidóimádó, főleg akkor, ha nem osztom a véleményét. : D
Szánalmas.
 
  • Tetszik
Reactions: Kockás ing