• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Ettore Fieramosca

Well-Known Member
2021. március 9.
1 027
2 912
113
Mit kellene rajzolni? Ne bonyolítsd már,mert leírtam,hogy a bal oldali. Erre te rákontrázol,hogy miért nem azzal dobatom,aki balra van,az ajtóval szemben. Ugyanazt írtad.
Hát tényleg az jön le abból amit írtál hogy a csávót begyalogoltatnád a tűzvonalba. Persze ha az a cél hogy mínusz egy izraeli legyen akkor valóban ez a jó megoldás
 

Ettore Fieramosca

Well-Known Member
2021. március 9.
1 027
2 912
113
Persze,és kávézaccból is jósolok. Szállj le a magas lóról,te papagáj.
Azt hittem majom vagyok, a köjköcskék azzal szokták szidni egymást, de látom a lényeg a sok állat. Ló meg papagáj. Gondolom azokhoz értesz inkább… szóval ha nem terelnél és leírtad volna szerinted mi a helyzet megoldása és nem egyből a terelés ment volna egyből, okosabb lettél volna
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 603
25 030
113
Hogy kezdődött és hogyan végződött:

És egy zsidó női katona is elment:
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 589
17 767
113
Azt hittem majom vagyok, a köjköcskék azzal szokták szidni egymást, de látom a lényeg a sok állat. Ló meg papagáj. Gondolom azokhoz értesz inkább… szóval ha nem terelnél és leírtad volna szerinted mi a helyzet megoldása és nem egyből a terelés ment volna egyből, okosabb lettél volna
Mókamiki,olvasd végig. Nem biztos,hogy rájössz a lényegre,de azért próbáld meg.
 

Ettore Fieramosca

Well-Known Member
2021. március 9.
1 027
2 912
113
Mókamiki,olvasd végig. Nem biztos,hogy rájössz a lényegre,de azért próbáld meg.
Azt látom hogy mondtál valamit amire Dudi rávilágított hogy hülyeség. Utána meg ment a terelés a bocs benéztem helyett… esetleg mehetett volna egy magyarázat is hogy hogy gondoltad. De hát ez sokkal nehezebb mint terelni
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 589
17 767
113
Azt látom hogy mondtál valamit amire Dudi rávilágított hogy hülyeség. Utána meg ment a terelés a bocs benéztem helyett… esetleg mehetett volna egy magyarázat is hogy hogy gondoltad. De hát ez sokkal nehezebb mint terelni
Látom terhelt vagy,de sebaj. Azért mert Dudi valamit állít,az közel sem biztos,hogy megállja a helyét. Tudsz követni? A terelés meg Dudi részéről ment,mert nem akarta megérteni,amit mondtam. Mivel többször megismételtem szerintem neki is leesett. Neked nem fog,de ez engem nem érdekel.
 
  • Tetszik
Reactions: megazez and fip7

Ettore Fieramosca

Well-Known Member
2021. március 9.
1 027
2 912
113
Látom terhelt vagy,de sebaj. Azért mert Dudi valamit állít,az közel sem biztos,hogy megállja a helyét. Tudsz követni? A terelés meg Dudi részéről ment,mert nem akarta megérteni,amit mondtam. Mivel többször megismételtem szerintem neki is leesett. Neked nem fog,de ez engem nem érdekel.

Nem. Mondtál egy hülyeséget, aztán Dudi még rá is kérdezett pontosan mit akartál, de arra már nem volt érdemi válasz csak a fröcsögés. Aztán ha másnak más véleménye van, az már nem érdekel...

Azért az még szerencse, hogy nem nekünk kell a valóságban azt a döntést meghozni amiből az egész kiindult.
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 589
17 767
113
Nem. Mondtál egy hülyeséget, aztán Dudi még rá is kérdezett pontosan mit akartál, de arra már nem volt érdemi válasz csak a fröcsögés. Aztán ha másnak más véleménye van, az már nem érdekel...

Azért az még szerencse, hogy nem nekünk kell a valóságban azt a döntést meghozni amiből az egész kiindult.
Látom még mindig nem megy a matek.Az érdemi válasz haladta meg a képességeidet. Végeredményben tisztában vagyok vele,hogy kizárólag kötözködsz,de betudom,az IQ light kategóriádnak.
 

Ettore Fieramosca

Well-Known Member
2021. március 9.
1 027
2 912
113
Látom még mindig nem megy a matek.Az érdemi válasz haladta meg a képességeidet. Végeredményben tisztában vagyok vele,hogy kizárólag kötözködsz,de betudom,az IQ light kategóriádnak.
Persze hogy kötözködök, mert hülyeséget mondtál, szóltak, aztán még hepciáskodtál is. És most még tetézed. A vérnyomáscsökkentőt vedd be. :)