• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 408
20 909
113
b63af7b95469c966ae7a16e585e8e019_w200.gif

 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 151
4 252
113

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 994
57 173
113
Még Higgins se jelentgeti a társaságot, hogy antiszemita lenne te meg itt vered magad... persze ha bannolások mennek az elsők között vagy akinek az szintén nem jó és itt elnyomás, véleménydiktatúra van és nem lehet Izraelt/NATO-t/bármit kritizálni.
Mi lenne ha sírás helyett azt a kommentet/kommenteket jelentenéd be ami valóban faji/vallási alapon uszító? Mert ezt nem sikerült abszolválnod.
Nevethetek hangosan? Vagy te nem olvasod a topikot? Ez után a süket dumád utàn nincs min vitatkozni veled.
 
  • Tetszik
Reactions: SirHiggins

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 408
20 909
113
Nevethetek hangosan? Vagy te nem olvasod a topikot? Ez után a süket dumád utàn nincs min vitatkozni veled.
Valóban van, akik eléggé túltolják. Volt, amit jelentettem és törölték is.
Anno az ukránosban is volt vmi olyan, hogy bizonyos jelzőket ab-start tiltottak.
Itt az a baj, hogy a zsidózás önmagában még nem tré: zsidó vagy! Ok, és? :D
A kontextus és a társított jelzők már inkább véleményesek, de ehhez szofisztikáltabb gyomlálás lenne szükséges.
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 072
15 223
113
Valóban van, akik eléggé túltolják. Volt, amit jelentettem és törölték is.
Anno az ukránosban is volt vmi olyan, hogy bizonyos jelzőket ab-start tiltottak.
Itt az a baj, hogy a zsidózás önmagában még nem tré: zsidó vagy! Ok, és? :D
A kontextus és a társított jelzők már inkább véleményesek, de ehhez szofisztikáltabb gyomlálás lenne szükséges.
Viccülni lehet??? :)
" kamerad látja, hogy egy parkban a cigány olvas valamit....megkérdezi:
Mit olvasol te cigány?
Mire a cigány: Hááát a tórááát!
Ne tetézd bmeg ne tetézd!
:D
 

BigTony

Well-Known Member
2022. március 3.
628
7 491
93
Mit jelent,hogy általánosan elfogadott? 1945 óta egy bizonyos "csoport" határozza meg,hogy minden elvetemült mutatvány az kétséget kizárólag náci.

Azért baromság,mert az itt általad összehordott katyvaszból kiderül,hogy még felületes tudással sem rendelkezel ezekről az időkről.

Nem tudsz követni? Esetleg nem akarsz,mert ezt a módszert,amit te stigmaként ragasztasz valakikre,ugyanúgy lehet értelmezni az általam feljebb írt két kategóriára.
Szerintem te valamit nagyon félreértettél.
A nácizmusnak vannak egzakt ismérvei, ezeket leírtam.
Létezik egy állam, amelyben a politikai, vallási és társadalmi felfogásra ezek az ismérvek megfeleltethetőek.
Bármelyik más államot ennek a töredékéért népirtó náci terrorállamnak neveznek, de ezt az egyet még kritizálni sem szabad.
 
  • Tetszik
Reactions: sixtus

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 072
15 223
113
Na, jólvan akkor. Már aszittem utálsz. Hozzám se szólsz, mióta visszajöttem :( :D
Szerintem elég nagy toleranciára vall tőlem már az is, hogy sose teszek LOL emote-ot egy hozzászólásod alá sem :D Pedig olvasom... nyelek... nosztalgiázok a régmúlton :D-Természetesen ilyenkor a Rákóczi-Szabadságharcra gondolok, meg ilyenekre, tehát azt értem a régmúlt alatt!!!!!
 
  • Imádom
Reactions: SirHiggins

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 408
20 909
113
Ellentengernagy úr a minap citált szegény, 'ártatlan' újságíróval kapcsolatban az alábbit nyilatkozta:
" Az IDF és a Shin Bet megsemmisítette Ismail Golt, egy nokhavai terroristát, aki részt vett az október 7-i mészárlásban, és részt vett az IDF erői elleni támadásokról készült videók dokumentálásában és terjesztésében.
Szerepköre részeként oktatott másokat a harcok dokumentálására, és aktívan részt vett az IDF-erők elleni támadásokról készült videók dokumentálásában és terjesztésében."

(egyébként a fergeteges újságírói karrierje és munkássága, az összes fellelhető adat szerint okt.7-e utáni...)
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 924
9 006
113
Nem is ettél még pulykanyakat :(
De en igen, es a tarja messze finomabb.
A pulyka egyebkent alapbol egy igazi csoro, tre hus. Amerikaban is csak azert nepszeru, mert anno oshonos volt, mindenhol ott szaladgaltak es ingyen kaja volt az ehezo-csoro bevandorloknak (ezert is ez a dog a menu Thanksgivingkor). Ehhez kepest a nyaka meg meg csontos is es vegkepp a legcsoringerebb resze: alapbol meg sem csinaljak, hanem levagjak es kidobjak meg itt is.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 408
20 909
113
Szerintem elég nagy toleranciára vall tőlem már az is, hogy sose teszek LOL emote-ot egy hozzászólásod alá sem :D Pedig olvasom... nyelek... nosztalgiázok a régmúlton :D-Természetesen ilyenkor a Rákóczi-Szabadságharcra gondolok, meg ilyenekre, tehát azt értem a régmúlt alatt!!!!!
Lehetnél kevésbé kirekesztőbb. Én szeretlek téged, @reich_und_roll -t, meg @Flamand -t is.
(amúgy eskü' becsszó komoly)
NXnaK0.gif