• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
27 023
95 549
113
Ez a csipogós izraeli akció komolyan visszaüthet Blájenékre még, ki fog bennük ezek után megbízni?
Milyen izraeli gyártású/tervezésű technikát vesznek meg?
Ennél sztem komolyabb. Minek át kell gondolnia a kommunikációs beszerzéseit és védelmét. Bárki megcsinálhatja és nagyon hatékony. Most mivel kommunikál a Hezbollah? Zászlókkal?? Gyakorlatilag minden eszközük önveszélyes. Mobil, csipogó, walkie talkie .

Ráadásul elég a Moszadnak a kórházi listákat átnézni és összeállt a Hezbollah irányítási lánca egy bizonyos szintig. Sztem sokan lebuktak.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 955
56 155
113
Csak a szokásos zsidó aljasság.




4000 év alatt sem tanultak semmit,pedig lassan le eshetne már nekik,hogy ők is csak ugyanolyan prédák a vadszamárnak,mint azok,akiket velük prédáltat fel,de van aki könyebben tanul,van aki nehezebben,hát csinálják,majd megszületik bennük is a megértés,addig hagy sz pjanak kedvükre.
Igaz,mindig van pár mag ott is,amelyik jó talajba esik.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 362
33 787
113
Ennél sztem komolyabb. Minek át kell gondolnia a kommunikációs beszerzéseit és védelmét. Bárki megcsinálhatja és nagyon hatékony. Most mivel kommunikál a Hezbollah? Zászlókkal?? Gyakorlatilag minden eszközük önveszélyes. Mobil, csipogó, walkie talkie .

Ráadásul elég a Moszadnak a kórházi listákat átnézni és összeállt a Hezbollah irányítási lánca egy bizonyos szintig. Sztem sokan lebuktak.
Mivel rengeteg a civil áldozat, ezért nem kifejezetten elégséges. A Hezbollah, fentebb linkeltem, átállt a motoros futárokra és a vezetékes kommunikációra.
A bárki megcsinálja az túlzás szerintem, de ezzel az erővel akkor max a szakóca nem robban, de már állítólag mikrofonokat tartalmazó kődarabokat is találtak a sátortáborokban...
Az erkölcsi értékek és hagyományos emberi, mindenkiben létező humánum létezését tették tönkre ezzel az akcióval. (szerintem)
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 362
33 787
113
Adalékok...
Gyaníthatóan ezeket már Izraelben szerelhették.
Vagy...
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
5 456
10 429
113
Ennél sztem komolyabb. Minek át kell gondolnia a kommunikációs beszerzéseit és védelmét. Bárki megcsinálhatja és nagyon hatékony. Most mivel kommunikál a Hezbollah? Zászlókkal?? Gyakorlatilag minden eszközük önveszélyes. Mobil, csipogó, walkie talkie .
Ugyan. Egy technikus szintu vegzettseg kell max ahhoz, hogy felismerje, van-e benne extra chip avagy RDX.
Nem kellene lustanak meg slendriannak lenni, mint altalaban az arab hadseregek.

Ráadásul elég a Moszadnak a kórházi listákat átnézni és összeállt a Hezbollah irányítási lánca egy bizonyos szintig. Sztem sokan lebuktak.
Hat persze, mert azok publikusak, plane sajat nevvel. :D :D
 

mlace

Well-Known Member
2018. február 16.
2 063
5 658
113
Az osztrákoknak / németeknek tudtommal nincs területi követelésük Magyarországgal szemben.

A csehszkókkal is rég megbékéltünk.

Az átlag román cukrász, buszsofőr, ésvirágárus magasról tesz Magyarországra. A román politikusoknak meg Moldova a mániájuk, lassan 30 éve, nem pedig a Tiszántúl.

A szerbek, meg a horvátok azok a többi délszlávval hadakoznak oda - vissza.

Szlovénia az meg mini hegyi köztársaság, ezzel mindent el is mondtam róluk.

Az ukrán nacionalistáknak meg az oroszokkal, és a lengyelekkel van bajuk, mi meg sokadrangú járókelő vagyunk, akikbe szavak szintjén kötnek bele, de nincsenek terveik velünk.


A zsidók helyzete még komplikáltabb. Pl. Törökország sosem háborúzott Izraellel, de attól mind a Török Kormány, mind a török járókelő erősen nem szívlelik a zsidókat. Az átlag szaúdi, és környékbelijei is magasról tesz a zsidóságra. Az átlag egyiptominak is van nagyobb baja, mint a zsidóság. Szíria az meg egy mesterségesen összetákolt ország, a szíriai a szíriait utálja, és nem a zsidókkal foglalkozik.
Török kormányról annyit ha jól tudom még mindig megy az Azeri gáz-olaj Izraelbe rajtuk keresztül.Lehet szavak szintjén nem szívlelik őket de a pénżükről nem monanak le holmi palesztinok miatt.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 362
33 787
113
Az USA az izraeliek szerint (!) tudott a támadásról...
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 362
33 787
113
Ez a csipogós izraeli akció komolyan visszaüthet Blájenékre még, ki fog bennük ezek után megbízni?
Milyen izraeli gyártású/tervezésű technikát vesznek meg?

A gyanúm szerint pedig de...izraeli "hamisítványok"...

Gyaníthatóan ezeket már Izraelben szerelhették.
Vagy...
Ezeket a feltételezéseimet erre is alapozom...
Folyik a háttér feltárása..
Az egyik bűnös
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
16 307
22 810
113
Ezeket a feltételezéseimet erre is alapozom...
Folyik a háttér feltárása..
Az egyik bűnös
Oszt?
Egyébként a baofeng sem izraeli cég.
Ennyi erővel ne vegyen senki semmit.
/akinek tartani valója van a Mossadtól persze/
 
  • Tetszik
Reactions: sisimoto

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
16 307
22 810
113

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 362
33 787
113
Nonémmá!:eek:
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 362
33 787
113
A hamisítvány verzió kezd erősödni...
Egyelőre, összefoglalva
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány