[BIZTPOL] Közép-Európa (V4 országok)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 296
14 022
113
De Petya azért elbizonytalanított.

Ezek a támadások minket nem tántorítanak és kedvetlenítenek el, a békemisszió folytatódik, sőt erősödik, ezért
arra kérem Európa háborúpárti politikusait, hogy csatolják be a biztonsági öveiket, és nagyon figyeljenek a jövő héten is:D
– fogalmazott Szijjártó Péter.
Én személyszerint Boszniára tippelnék, de nem tudom eldonteni, hogy Szarajevo, vagy inkább Banja Luka lenne a célállomás.

Bazz, konkrétan féltem magunkat, egyre inkább érzem azt hogy erőn felül - de nagyon - alakítjuk a világpolitikát, ami persze egyfelől csodás, más oldalról nézve viszont több nehézsúlyú geopolitilai szereplőt is arra fog ösztökélni, hogy felrúgjanak minket úgy kb. a Holdig!
Ezt a jelenséget már hoszabb ideje "kadháfiskodásnak" nevezem.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 130
23 126
113
Bazz, konkrétan féltem magunkat, egyre inkább érzem azt hogy erőn felül - de nagyon - alakítjuk a világpolitikát, ami persze egyfelől csodás, más oldalról nézve viszont több nehézsúlyú geopolitilai szereplőt is arra fog ösztökélni, hogy felrúgjanak minket úgy kb. a Holdig!

Fico szerncsével élt túl egy merényletet, ha Viktor/Peti gépe mondjuk leESŐDNE véletlen, meg sem leszek lepődve.
Nem merném azt mondani, hogy alaptalan az aggodalmad. És főleg a Ficot ért támadás után ezt a köpcös is pontosan tudja.
Nem lesz ilyen, nem kell parázni. Ezzel ugyanis elkéstek, akik ilyesmit tervezgetnek.
Ezzel pont most nincsenek még elkésve. Mo-n az első sokk közben már megkezdődne a belharc a Fideszben, az újonnan alakuló brüsszeli játéknak is OV a motorja. Az orosz-ukrán előadáson pedig az utolsó, a békéért kampányoló hang szűnne meg. Fico nem játékos ebben, csak utánfutó. Szerintem.
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
19 968
38 243
113

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 748
28 530
113
Tovább repked a békegalamb... :p


Ehh, akkor ezt benéztem, bár tartom, hogy egy Erdogan látogatás az esedékes, úgyis a gabonaszállítást emlegette nemrég az öreg dinnyeárus
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
19 968
38 243
113
Ehh, akkor ezt benéztem, bár tartom, hogy egy Erdogan látogatás az esedékes, úgyis a gabonaszállítást emlegette nemrég az öreg dinnyeárus
Én Bibit tippeltem - hátha meg akarja oldani a közel-kelet békéjét is! :rolleyes:
Igazából valami nagyobb izraeli fegyverbeszerzést vártam inkább, de úgy tűnik az kicsit később lesz. :)
 

Anti

Well-Known Member
2018. december 29.
4 998
12 813
113
Megy a Peti is? Mert akkor nem hazudtak hogy technikai okokbol nem johet el Annalena leb@szni a magyar kormanyt, hisz addigra mar Kinaban lesznek. Majd ha visszajonnek akkor majd johet a kumulativ leb@szas minden utert es a nemet adofizeto penze is meg lesz sporolva hisz csak egyszer kell jonnie Annacskanak. :D
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 558
15 414
113
Valószínűleg nincs igazam, de nekem van egy olyan hátsó megérzésem, hogy a holnapi vaskos bejelentés, amibe beleremeg az EU... az azt jelenti, hogy Zele és Putyin bejelentik a(z) akárhány napos tűzszünetet...... Lehet ezért landolt Moszkvában a Falcon....
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

gergo55

Well-Known Member
2014. július 16.
4 177
10 685
113
Valószínűleg nincs igazam, de nekem van egy olyan hátsó megérzésem, hogy a holnapi vaskos bejelentés, amibe beleremeg az EU... az azt jelenti, hogy Zele és Putyin bejelentik a(z) akárhány napos tűzszünetet...... Lehet ezért landolt Moszkvában a Falcon....
Landolt volna?

Petropavloszk, Omszk felé halad!


 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 827
48 462
113
Ezzel pont most nincsenek még elkésve. Mo-n az első sokk közben már megkezdődne a belharc a Fideszben, az újonnan alakuló brüsszeli játéknak is OV a motorja. Az orosz-ukrán előadáson pedig az utolsó, a békéért kampányoló hang szűnne meg. Fico nem játékos ebben, csak utánfutó. Szerintem.
Túlságosan szem előtt van már.
 
  • Tetszik
Reactions: gergo55

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 228
37 018
113

Feltehetően úton van a magyar miniszterelnök Kínába — hírportál​

A hírportál szerint a magyar miniszterelnök most Pekingbe tart, ahová várhatóan "hétfő hajnalban" érkezik meg.
 

Nber

Well-Known Member
2021. október 15.
1 642
7 120
113
Valószínűleg nincs igazam, de nekem van egy olyan hátsó megérzésem, hogy a holnapi vaskos bejelentés, amibe beleremeg az EU... az azt jelenti, hogy Zele és Putyin bejelentik a(z) akárhány napos tűzszünetet...... Lehet ezért landolt Moszkvában a Falcon....
Jó, de a tűzszünethez miért kell Kína?
Nem lehet, hogy az új európai biztonsági tervet jelentik be?
Ehhez már kellhet Kína is. Gondolom Trump fia is ezért volt itt.
Természetesen csak spekulálok.