[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 613
26 010
113
Hát persze, de azért aki komolyabb közbeszerzéseken indul, tudja melyik pájázatíró cégekhez kell fordulnia, és az a pájázaton elnyert összeg hány százalékába fog kerülni neki, már ha nyerni akar.. Játszhatunk itt a szavakkal kérem, de aki itt él és megfordul ilyen körökben, az pontosan tudja mennyire korrupt, izé... furfangos is a Magyar. Tisztelet a kivételeknek.
Voltam részese nagyon sok közbeszerzésnek és én azt tapasztalom , hogy mindenki nyerhet . Kap munkát mindenki , persze a zsíros melókért csak a nagyágyúk indulhatnak . Ettől függetlenül működik és viszonylag igazságosan (most hagyjuk a Lölőzést meg a NER-ezést) sokkal de sokkal jobban mint 2010 előtt !


Ez egy érvényes érvelés, nem is van vele gond, ha ez működne. De több esetben azt is látjuk, hogy a csúf külföldi multi, jobb gazdája tud lenni egy cégnek.
Ne felejtsd el a Fidesz is privatizált céget külföldi tulajdonosnak.
És előfordul, hogy sima arcátlan törvényesített lopást hajtanak végre, lásd Mátrai erőmű, Tiborc Uniós támogatás kijátszása, stb.

Ezeket kussban le ke nyeljük? És meddig még?
A korábbiak se voltak jobbak, sőt...
De mégis meddig kell még tömjük az általuk kiválasztott új elitet, hogy végre az átlagember is megérezze annak hasznát?


Hát , hogy mit látunk azon érdemes elgondolkodni , szerintem amit hagynak látni . Oszd meg és uralkodj még mindig működik !

Az említett tételeket vizsgálták sokan mégis csak a szájkaratéig jutottak ! Nem mondom és nem állítom , hogy minden és mindenkinek jó de ha széjjel nézek a Magyarországi politika híg fos tengerében akkor a jelenlegi kormánynak nincs alternatívája (látom a csuda koalíció tevékenységét Miskolcon) és amíg nincs más addig ez az elérhető legjobb minden erényével és hibájával együtt !

Ha te nem érzed azt , hogy az emberek mennyivel jobban élnek mint akár 5-10 évvel ez előtt akkor szimplán vak vagy ! Menj el 1-1 bevásárló központba és nézz szét , nézd meg mennyi új autó van , mennyi idő alatt fogyott el a P-s az R-es és fogy el az S-ses rendszám ! Mennyi építkezés folyik mind lakossági mind vállalati oldalon ! Gyakorlatilag ma idehaza az nem dolgozik aki nem akar ! Ha valaki ismeri a saját értékét nem ördöngösség a 2000€-t is megkeresni idehaza ! Szerintem az átlag ember nagyon is érzi , hogy jól él és ezért kapta a 3. bizalmat OV 2018-ban és fogja megkapni 2022-ben is . A 2/3-ra már nincs is igazán szüksége de látva az ellenzék buziskodását még azt is megfogja kapni !
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 652
55 301
113
Nyilván,nem mi találtuk fel a korrupciót. De azért azt ugye te is látod, hogy tőlük nyugatabbra, és keletebbre valahogy mások ennek a mértékei.
Persze jó a nyugati cégekkel szemben a Magyart lobogtatni, csak ahogy én látom, ez sokszor más Magyar cégek rovására is megy már, mert egyes pályázatot direkt úgy irnak ki, hogy csak egy szereplő nyerhessen, hazai versenynek még a látszatára sem ügyelve. Azzal nics baj ha Magyar cég kerül versenyhátrányba, egy Magyarral szembe, csak ha Külföldivel?!

Máshol is van mutyi persze, de ne akard már ezt hülyeséget elhitetni, hogymindenhol így megy.

Persze a világ, egy összetett katyvasz, működik ahogy tud, és kurva nehéz változtatni rajta, főleg az egyén szintjén, de inkább haljak meg naivan, mintsem Zombi módjára beletörődve a posványos korrupt rendszer törvényszerűségébe.
Éltél te máshol, mint Magyarorszâg hosszabb ideig? Olvasol német, angol, francia, olasz, spanyol sajtót. Mind tele van azzal, hogy mekkora a korrupció, hogyan szivjàk le az adófizetők pénzét.
Gyakran legfeljebb a módszerek kifinomultabbak.És mivel ritka az abszolút többség, több párt és érdekköre huz hasznot az âllamból. De ez nem vâltoztat a lényegen.
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 194
20 178
113
Az amerikai és a magyar két elég különböző választási rendszer. Itt inkább arról van szó, hogy a jobb oldalt a 20%-os jobbik elárulta, és átállt bal oldalra, így teret adva a fidesznek, hogy leuralja a teljes jobb oldalt. A bal oldalon meg önálló program és ötlet nélküli inkompetensek gyülekezete található, ahol az egyetlen aki lépes tervezni, és intrikát szőni az gy.feri és szűk köre. Így a baloldal szintén 1 zászló alá tömörül, aminek a vezetője a lehető legrosszabb jelenleg.

Itthon ezért lett kis híján 2 párt rendszer. És nehéz visszafordulni innen.

Én jobb oldalon szívesen látnék egy Volner pártot, még kéne valami normális centralista, és legalább egy baloldali pár is aki az ország javáért szeretne dolgozni, és lenne programja.
És legyenek készek konszenzusra a jó ötletek érdekében, ne az legyen reflexből, hogy azért rossz, mert a másik találta ki.
Azért tolódunk a kétpártrendszer felé, mert a Fidesz megszüntette a 2 fordulós választást. Előrehozva ezzel a koalíciós kérdést a 2. forduló előttről az egész választás elé.
 
  • Tetszik
Reactions: formosa1

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
12 997
32 357
113
Azért tolódunk a kétpártrendszer felé, mert a Fidesz megszüntette a 2 fordulós választást. Előrehozva ezzel a koalíciós kérdést a 2. forduló előttről az egész választás elé.

Nem csak ezért, hanem legutóbb azt is lehetetlenné tették, hogy esetleg két ellenzéki lista legyen egyeztetett egyéni indulások mellett.
Gondolom úgy számoltak, hogy egy Gyurcsányt tartalmazó lista azért jó pár százalékot elriasztana, akik szavaznának egy Gyurcsány-mentes alternatív listára.
 
  • Dühítő
Reactions: formosa1

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 491
113
Azért tolódunk a kétpártrendszer felé, mert a Fidesz megszüntette a 2 fordulós választást. Előrehozva ezzel a koalíciós kérdést a 2. forduló előttről az egész választás elé.
De ezt csak úgy tudta elérni, hogy a jobb oldalon egyedül maradt. Ha nem marad egyedül, akkor mindjárt más a leányzó fekvése. Ezt sokkal inkább lehet köszönni a jobbik vona és jákon általi szétverésének és balra tolásának. Lenne a jobb oldalon még egy 20%-os párt, akkor a fidesz nem kapná meg a centralista és jobboldali szavazók közel 100%-át, és megmaradna a több párti verseny.
Igen az egy fordulós választás valóban segíti a két párt rendszert, de nem ez az egyedüli sőt nem is a fő ok.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 639
14 618
113
De ezt csak úgy tudta elérni, hogy a jobb oldalon egyedül maradt. Ha nem marad egyedül, akkor mindjárt más a leányzó fekvése. Ezt sokkal inkább lehet köszönni a jobbik vona és jákon általi szétverésének és balra tolásának. Lenne a jobb oldalon még egy 20%-os párt, akkor a fidesz nem kapná meg a centralista és jobboldali szavazók közel 100%-át, és megmaradna a több párti verseny.
Igen az egy fordulós választás valóban segíti a két párt rendszert, de nem ez az egyedüli sőt nem is a fő ok.

Nem maradt egyedül, csak elég nagyra nőtt.
 

ravenlord

Well-Known Member
2016. december 31.
4 038
11 937
113
25 falut kaptak, szerintem ez a legkisebb vesztesége az országnak. 13 szepesi város vagy négy évszázadon át el volt zálogosítva nekik, aztán mégis visszatért a Szent Korona fősége alá. Mégis milyen árulásokat hajtottak végre, tényleg érdekelne, mert én ilyenekre nem nagyon emlékszem. Kétségtelen volt amikor ellentétes szövetségi rendszerekben egymás ellen harcoltunk, voltak dinasztikus jellegű konfliktusok az elmúlt ezer év során, de éppen Lengyelországgal és a lengyel néppel nevezhető barátinak a kapcsolat.

„Magyarország és Lengyelország két örökéletű tölgy, melyek külön törzset növesztettek, de gyökereik a föld alatt messze futnak, összekapcsolódtak és láthatatlanul egybefonódtak. Ezért egyiknek léte és erőteljessége a másik életének és egészségének feltétele.”
Addig már eljutottam, hogy megtaláltam az 1921-es Lengyel Román védelmi szövetség szerződését, és az azt kiegészítő 1926-ost , 161. oldalon:
https://treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/LON/Volume 60/v60.pdf
Ennek van egy mondata a 2. cikkelyben, a végén:
"The details of application of the above provisions shall be settled by technical agreements."
Ennek a technikai megegyezésnek még nem találtam meg a nyomát.
Ez állítólag 10 hadosztálynyi erő támogatást biztosít egy magyar-román háború esetén romániának a lengyelektől (többek között), ha Magyarország megtámadná romániát.
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
3 983
14 001
113
Éltél te máshol, mint Magyarorszâg hosszabb ideig? Olvasol német, angol, francia, olasz, spanyol sajtót. Mind tele van azzal, hogy mekkora a korrupció, hogyan szivjàk le az adófizetők pénzét.
Gyakran legfeljebb a módszerek kifinomultabbak.És mivel ritka az abszolút többség, több párt és érdekköre huz hasznotév az âllamból. De ez nem vâltoztat a lényegen.
9évet! 2év Anglia 7év Írország.
5éve költöztem haza, nem mintha számítana. Olvasok külföldi ujságot, de annyit képtelenség amennyit te felsorolsz. És igen mindenhol vannak horror sztorik, de pl nincs leszivárogva a mindennapi életbe annyira a korrupció mint itthon, vagy tőlünk keletebbre.
Te vagy eltévedve ha azt hiszed, hogy mindenhol ilyen mértékű.
De megegyezhetünk abban, hogy nem értünk egyet.

Az egyén szintjén vizsgálva viszont kíváncsi lennék, mire tanítod a gyermeked ha van. A Világ olyan amilyen. Persze amig kicsi, tisztesség, becsület, nem hazudunk, de amikor már nagyobb akkor bevezeted a világ rejtelmeibe?, hogy kell mutyizni, okoskodni, trükközni, nevezd ahogy tetszik, hiszen mint mondtad, ilyen a világ! Akkor apaként fel kell készíteni rá! Hogy akarjon tisztességesen érvényesülni egy velejéig korrupt rendszerbe? ÁFAs számlát nem kérünk úgy olcsobb, vagy ha kérünk a családi butorrol, majd elszámoljuk a cégben, stb. stb.
És mielőtt megkérded, nem, nem vagyok, naiva se szent, nem hiszek az utópisztikus re dszerekben se.
Csak pont erre a mai Magyar poszt Kádári mentalitásra próbálok rávilágitani, valamint a rendszer hibáiba beletörődés, annak magától értendővé válás ának veszélyére rámutatni.

Korrupció volt, és lessz is, de talán pont a társadalom erről alkotott elfogadottsága is szerepet játszik annak mértékében. Azzal, hogy gyakorlatilag egyre többen gondolkoznak úgy ahogy te, áldást adtok rá, mert elképzelni se tudjátok, vagy nem is akarjátok, hogy lehet másképp is élni.
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 067
4 024
113
Elárulnám neked , hogy bőven vannak már itthon is versenyképes jövedelmek ! Azért a minimális különbségért amit elvisz a kint lakás már nem nagyon akarnak idegen ágyban aludni a Magyarok ! Akik meg a kinti életre rendeződtek be azok meg már nem akarnak változtatni !
Elhiszem hogy van ilyen is! Viszont a Dél-Alföldről, ahol én élek, egy-két kivételtől eltekintve ugyanúgy járnak ki az ingázók, mint eddig! Ha nem érné meg, hidd el nem mennének! A szomorú az, hogy cserében elárasztják a környéket a román vendégmunkások, azok az igazán feketék, szőrös talpúak, akiknek köze nincs a magyarsághoz, de a boldogulásuk érdekében még a nyelvünket is hajlandóak minimálisan elsajátítani! És sajnos egyre több már a vegyes házasság is!
Szépen hangzanak a KSH adatok a bruttó átlagbér, minimálbér, megtakarítások emelkedéséről, de 1: itt az átlagember nem tapasztalja, 2: ha még emelkedik is a bruttó, a forintgyengülés, az infláció meghaladja azt (lakásárak, élelmiszerek, autó....), 3: a számítás torz!
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 011
54 001
113
Voltam részese nagyon sok közbeszerzésnek és én azt tapasztalom , hogy mindenki nyerhet . Kap munkát mindenki , persze a zsíros melókért csak a nagyágyúk indulhatnak . Ettől függetlenül működik és viszonylag igazságosan (most hagyjuk a Lölőzést meg a NER-ezést) sokkal de sokkal jobban mint 2010 előtt !





Hát , hogy mit látunk azon érdemes elgondolkodni , szerintem amit hagynak látni . Oszd meg és uralkodj még mindig működik !

Az említett tételeket vizsgálták sokan mégis csak a szájkaratéig jutottak ! Nem mondom és nem állítom , hogy minden és mindenkinek jó de ha széjjel nézek a Magyarországi politika híg fos tengerében akkor a jelenlegi kormánynak nincs alternatívája (látom a csuda koalíció tevékenységét Miskolcon) és amíg nincs más addig ez az elérhető legjobb minden erényével és hibájával együtt !

Ha te nem érzed azt , hogy az emberek mennyivel jobban élnek mint akár 5-10 évvel ez előtt akkor szimplán vak vagy ! Menj el 1-1 bevásárló központba és nézz szét , nézd meg mennyi új autó van , mennyi idő alatt fogyott el a P-s az R-es és fogy el az S-ses rendszám ! Mennyi építkezés folyik mind lakossági mind vállalati oldalon ! Gyakorlatilag ma idehaza az nem dolgozik aki nem akar ! Ha valaki ismeri a saját értékét nem ördöngösség a 2000€-t is megkeresni idehaza ! Szerintem az átlag ember nagyon is érzi , hogy jól él és ezért kapta a 3. bizalmat OV 2018-ban és fogja megkapni 2022-ben is . A 2/3-ra már nincs is igazán szüksége de látva az ellenzék buziskodását még azt is megfogja kapni !



Fu@k yeah!
 
  • Hűha
Reactions: ogretankHU

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 067
4 024
113
Aki látta, értette azt, hogy mit jelentett a Jobbik anno... annak ez a mai 180 fokos fordulatot vett - nagyon vissza fogom magam - párt értelmezhetetlen, és felháborító.
Aki rá szavaz az teljesen elmebeteg, ha a név azonosság miatt akar oda szavazni... ennyi erővel a dk-ra is szavazhat, vagy bármelyik libero pártra... és az hogy ők erősödnek csak a szokásos "statisztikai" játék... ha liberális nyaller vagy akkor a 90%-ban liberális "politikai elemzők" felülmérnek úgy kb. 2 v. 3 szoros arányban, ezzel befolyásolnak és ha nem így lesz akkor kisnyúl... és elfordult tőlik mindenki, elmentek a húzó nevek, oda a hitelességük, elvtelenek lettek, és vidéken se hisznek már bennük. (Lehet az első perctől így volt kitalálva zázrivecz/vona koordinálásával. Ráállította az addig erősödő pártot a liberális fordult jéghegyére, aztán jó parancsnokhoz méltóan elsőként leugrott). Aki ma elveiben továbbra is ugyanazt mondja, az tetszik, nem tetszik a Mi Hazánk.
A Jobbik pont hogy jól mérte fel, hogy kell egy mérsékeltebb párt, aki a csalódott balosokat és jobbosokat is megszólítja! Természetesen ez a radikálisabb jobbosoknak nem tetszett, ezért ők a FIDESZ-ben, és a MI HAZÁNK-ban kötöttek ki!
Az is természetes, hogy a csalódás előbb következett be, mint a balos-jobbos kormányban csalódottak megszólítása! És bár mindenki tudta, hogy a Gyurcsánnyal való együttműködés miatt megintcsak veszítenek jópár szavazatot, hosszútávon csakis egy összellenzéki összefogásnak van esélye a FIDESZ által, a választási törvény átalakításával bebetonozott hatalom lebontására!
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
3 983
14 001
113
Voltam részese nagyon sok közbeszerzésnek és én azt tapasztalom , hogy mindenki nyerhet . Kap munkát mindenki , persze a zsíros melókért csak a nagyágyúk indulhatnak . Ettől függetlenül működik és viszonylag igazságosan (most hagyjuk a Lölőzést meg a NER-ezést) sokkal de sokkal jobban mint 2010 előtt !
Jó hadjuk, de akkor te se a Gyurcsány előtti időhöz mérd a NERt, mert azoknak sikerült rendkívül alacsonyan hagyni a lécet, amit az Orbánkormány megugrott!
Hát , hogy mit látunk azon érdemes elgondolkodni , szerintem amit hagynak látni . Oszd meg és uralkodj még mindig működik !

Az említett tételeket vizsgálták sokan mégis csak a szájkaratéig jutottak ! Nem mondom és nem állítom , hogy minden és mindenkinek jó de ha széjjel nézek a Magyarországi politika híg fos tengerében akkor a jelenlegi kormánynak nincs alternatívája (látom a csuda koalíció tevékenységét Miskolcon) és amíg nincs más addig ez az elérhető legjobb minden erényével és hibájával együtt !
Látod, ebben nincs vita közöttünk!
Ha te nem érzed azt , hogy az emberek mennyivel jobban élnek mint akár 5-10 évvel ez előtt akkor szimplán vak vagy ! Menj el 1-1 bevásárló központba és nézz szét , nézd meg mennyi új autó van , mennyi idő alatt fogyott el a P-s az R-es és fogy el az S-ses rendszám ! Mennyi építkezés folyik mind lakossági mind vállalati oldalon !
Nem tudom miért jössz ezzel, nem mondtam, hogy szarabbul élnénk mint korábban.
Na azért a plázákban csak azt lehet lemérni, hogy van egy réteg, aki jobban él! Sétálj egyet a Hegyvidék dombosabb részein, és azt látod, hogy itt van Németország, de menj el a piacra is, ott is nézz körül, vagy a pályaudvarra, és akkor meg mást fogsz látni! Sokan nyertesei a rendszernek, sokan megnem.
Gyakorlatilag ma idehaza az nem dolgozik aki nem akar ! Ha valaki ismeri a saját értékét nem ördöngösség a 2000€-t is megkeresni idehaza ! Szerintem az átlag ember nagyon is érzi , hogy jól él és ezért kapta a 3. bizalmat OV 2018-ban és fogja megkapni 2022-ben is . A 2/3-ra már nincs is igazán szüksége de látva az ellenzék buziskodását még azt is megfogja kapni !
Szerintem minden esetben az ellenzék miatt, a kisebbik rosszat választva nyert a Fidesz.
De ezt is már többször kifejtettem, hogy miért is nem volt Orbán által beígért Gyurcsány elszámoltatás, mert amíg ahhoz a Bohóchoz mérik az emberek a teljesítményt, egész jók az Orbán mutatói!
 
G

Galthran

Guest
Mi benne a meglepő? A lengyelek részéről mindig csak akkor fontos a va bratanki amikor ők vannak szopóágon. Kár, hogy mi még mindig nem fogtuk fel ezt.
a lengyel libsik ellenünk vannak de a lengyelek ellen is... felhívom a figyelmed hogy a klubrádió oldalán jelent meg a cikk :D
Semmi, költői kérdés volt. :) Több éve azt vallom, hogy nincs lengyel-magyar barátság. Csak közös érdekek vannak.
tudom hogy egy ruszkinak ez fáj, de bizony létezik lengyel-magyar barátság az egyszerű emberek szintjén. mindig is volt mindig is lesz, az hgoy a politikai csatározások közt épp ki ki ellen van az meg lényegtelen
Hat nem szunt meg a klubradio?
de!! :D bár vakarom a fejem mert láttam egy telex nevű oldalt, ami nagyon oylannak tűnik mint a régi index de tudomásom szerint az megszűnt,ellehetetlenítették, elüldözték! :eek::D
 

tong djagbu

Well-Known Member
2019. november 9.
2 942
19 451
113
A Mi Hazánk sajnos lejáratja a nemzeti bázist. Zsidózással, cigányozással, Gôdénnyel és járvány alatt lázítással nem lesz könnyü hitelessé válni. Egy igazi MIÉP kellene, de a Kuruc Infós csapat nem az. Sajnos a Jobbik is elsösorban proli párt volt és Novák- Dúró páros sem kivétel ez alól. Ugyanonnan akarnak tömegbázist szerezni.
Komolytalanok nagyon. Volner sokkal alkalmasabb lenne a szerep betöltésére. De egyik alakulatnak sem adok sok esélyt a bejutásra. A mi hazánk saját magukat járatják le, Volner aki meg jó és normális dolgokat mond többségében, neki meg nulla a média háttere. Így meg nem is fogják megismerni a pártjának a létezését se nagyon, nem hogy a programjukat.
Én nem látom, hogy a Mi Hazánk lejáratta volna a nemzeti gondolatot. A Gődény egy cionista felforgató semmi köze a Mi Hazánkhoz. Lehet itt prolizni meg Volnerezni. A kemény mag a Mi Hazánkban van, és a mozgalom simán meg fogja ugorni az 5%-ot. 2019 ősze óta sokat fejlődött a párt.
 

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 491
113
Én nem látom, hogy a Mi Hazánk lejáratta volna a nemzeti gondolatot. A Gődény egy cionista felforgató semmi köze a Mi Hazánkhoz. Lehet itt prolizni meg Volnerezni. A kemény mag a Mi Hazánkban van, és a mozgalom simán meg fogja ugorni az 5%-ot. 2019 ősze óta sokat fejlődött a párt.
A mi hazánk párt sok hülyeséget mondott már, ezzel a nyitáspártisággal a harmadik hullám berobbanásakor meg végképp hiteltelenné és felelőtlenné vált.

A gödényes dolgot meg ne velem akard megvitatni, bár az tény hogy most speciel ugyanazért az ostobaságért kampányolnak, tüntetéssel világjárvány közepén, ami felelőtlenség, sőt kimeríti a veszélyeztetés fogalmát.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
12 997
32 357
113
A mi hazánk párt sok hülyeséget mondott már, ezzel a nyitáspártisággal a harmadik hullám berobbanásakor meg végképp hiteltelenné és felelőtlenné vált.

A gödényes dolgot meg ne velem akard megvitatni, bár az tény hogy most speciel ugyanazért az ostobaságért kampányolnak, tüntetéssel világjárvány közepén, ami felelőtlenség, sőt kimeríti a veszélyeztetés fogalmát.

Na de ez csak az influenza! :rolleyes: