[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

Shadow

Well-Known Member
2018. október 29.
1 325
4 519
113
Nem értem miért gondol mindenki egyből nyílt fegyveres konfliktusra. Sokkal inkább el tudok képzelni gazdasági ellenlépéseket, valamint a helyi kissebség további vegzálását annak reményében, hogy inkább elindul egy tömeges kivándorlás. Például most èpül Záhonyban a terminál mely a Kínai termékek EU kapuja lenne. 100 miliárdos beruházás van bezervezve:

https://magyarepitok.hu/iparagi-hir...pal-rovidulhet-le-az-ut-kina-es-europa-kozott

Na például ezt meg lehet torpedózni egy vágányzárral, mert hogy a vonatoknak át kéne haladni ukrajnán..
Vagy akár helyi OTP államosítása… és most csak így hirtelen eszembe jutott pár dolog. Az olaj honnan is jön a ruszkiktól? Az még az ukikon keresztül jön? Ezt bevallom nem tudom. Mert hogy itt most csak a gázvezeték kiváltásáról beszéltünk ha jól értem.
Aztán mondjuk a KMKSZ-t helyi terror szervezetté lehet nyilvánítani, képviselői azon nyomban menekülnének az Anyaországba. Ugye eddig ezt csak Brezinoviccsal tették meg:

Akár az egész tagságot elintézhetik ezzel végképp megszüntetve a politikai képviseletet.
Nagyon sok genya lépést tehetnek a nyílt háborún kívűl is…
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Nem értem miért gondol mindenki egyből nyílt fegyveres konfliktusra. Sokkal inkább el tudok képzelni gazdasági ellenlépéseket, valamint a helyi kissebség további vegzálását annak reményében, hogy inkább elindul egy tömeges kivándorlás. Például most èpül Záhonyban a terminál mely a Kínai termékek EU kapuja lenne. 100 miliárdos beruházás van bezervezve:

https://magyarepitok.hu/iparagi-hir...pal-rovidulhet-le-az-ut-kina-es-europa-kozott

Na például ezt meg lehet torpedózni egy vágányzárral, mert hogy a vonatoknak át kéne haladni ukrajnán..
Vagy akár helyi OTP államosítása… és most csak így hirtelen eszembe jutott pár dolog. Az olaj honnan is jön a ruszkiktól? Az még az ukikon keresztül jön? Ezt bevallom nem tudom. Mert hogy itt most csak a gázvezeték kiváltásáról beszéltünk ha jól értem.
Aztán mondjuk a KMKSZ-t helyi terror szervezetté lehet nyilvánítani, képviselői azon nyomban menekülnének az Anyaországba. Ugye eddig ezt csak Brezinoviccsal tették meg:

Akár az egész tagságot elintézhetik ezzel végképp megszüntetve a politikai képviseletet.
Nagyon sok genya lépést tehetnek a nyílt háborún kívűl is…
Igen, de az akkor is csak tizede marad annak a genyaságnak, amit mi tehetünk velük tollvonással! Nincsenek lapjaik a partiban és zsetonjuk sincs, így ülnek az asztalnák az ukránok, amely asztaltól éppen most állnak fel a nyugati hatalmak. A szájukon kívül semmilyük nem maradt ezeknek az átvert koldusoknak, akik komprádorként kiszolgáltatták az országukat a Nyugatnak, majd most szakadtan és kifosztottan ott ülnek reménytelen helyzetben és teljesen cserbenhagyva. Ami ugyan kezdettől világos volt, mert a Nyugatná nincs becstelenebb opció, mivel a nyugati patkányoknak nincs becsületük, ezért potenciálisan nem szabad rájuk építeni semmit. Egy orosznak, vagy egy kínainak már a szava is törvény, míg egy nyugati nagy- vagy szuperhatalom esetében az aláírt szerződés se jelent semmit. Egymást is kifosztják, cserbenhagyják, hátbaszúrják, nemhogy a periféria olyan szerencsétlenjeit mint Ukrajna!
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 823
47 191
113
Nem értem miért gondol mindenki egyből nyílt fegyveres konfliktusra. Sokkal inkább el tudok képzelni gazdasági ellenlépéseket, valamint a helyi kissebség további vegzálását annak reményében, hogy inkább elindul egy tömeges kivándorlás. Például most èpül Záhonyban a terminál mely a Kínai termékek EU kapuja lenne. 100 miliárdos beruházás van bezervezve:

https://magyarepitok.hu/iparagi-hir...pal-rovidulhet-le-az-ut-kina-es-europa-kozott

Na például ezt meg lehet torpedózni egy vágányzárral, mert hogy a vonatoknak át kéne haladni ukrajnán..
Vagy akár helyi OTP államosítása… és most csak így hirtelen eszembe jutott pár dolog. Az olaj honnan is jön a ruszkiktól? Az még az ukikon keresztül jön? Ezt bevallom nem tudom. Mert hogy itt most csak a gázvezeték kiváltásáról beszéltünk ha jól értem.
Aztán mondjuk a KMKSZ-t helyi terror szervezetté lehet nyilvánítani, képviselői azon nyomban menekülnének az Anyaországba. Ugye eddig ezt csak Brezinoviccsal tették meg:

Akár az egész tagságot elintézhetik ezzel végképp megszüntetve a politikai képviseletet.
Nagyon sok genya lépést tehetnek a nyílt háborún kívűl is…
Ez már inkább józan beszéd, csak hát nem maradna egyik lépésük sem válasz nélkül! Itt már sokkal inkább egyenlő felek(sőt...) vagyunk velük, mint puszta haderőben!

Ezért írtam, hogy elkezdhetik rázni az öklükön túl a pofonfát is, csak hát nem jönnek ki belőle jól. Ha nekünk fáj, nekik még jobban fog, mert MI nem vagyunk egy bukott - szarrá adósodott - állam, ők meg azok! Annyi bajuk van, hogy teljesen világtalan hülyék, ha még most ezek mellett komolyabban belénk is állnak. Megtehetik, csak rosszul járnak!
 
  • Tetszik
Reactions: rappali_

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 823
47 191
113
Igen, de az akkor is csak tizede marad annak a genyaságnak, amit mi tehetünk velük tollvonással! Nincsenek lapjaik a partiban és zsetonjuk sincs, így ülnek az asztalnák az ukránok, amely asztaltól éppen most állnak fel a nyugati hatalmak. A szájukon kívül semmilyük nem maradt ezeknek az átvert koldusoknak, akik komprádorként kiszolgáltatták az országukat a Nyugatnak, majd most szakadtan és kifosztottan ott ülnek reménytelen helyzetben és teljesen cserbenhagyva. Ami ugyan kezdettől világos volt, mert a Nyugatná nincs becstelenebb opció, mivel a nyugati patkányoknak nincs becsületük, ezért potenciálisan nem szabad rájuk építeni semmit. Egy orosznak, vagy egy kínainak már a szava is törvény, míg egy nyugati nagy- vagy szuperhatalom esetében az aláírt szerződés se jelent semmit. Egymást is kifosztják, cserbenhagyják, hátbaszúrják, nemhogy a periféria olyan szerencsétlenjeit mint Ukrajna!
Pontosan ugyan ezt látom én is.
Leírom akkor még sokadszorra is: az ukránok rossz lóra tettek, és beszopták!
 
  • Tetszik
Reactions: arcas and Nemerson
K

kamm

Guest
Fleto kicsit megfenyegetett pár távozó DK-ást. Hangfelvétel a cikkben.

Hat, a vilag leginkompetensebb, leggerinctelenebb halozati koponyegforgato-csuszomaszojat, Gy. Nemeth Erzsebetet rendesen elverte a XI. ker alporgarmesternoje (Momentum?), de a quasi-celeb Kalman Olga is csunyan kikapott valakitol, szoval nem csodalom, ha most sokan dezertalni fognak a DKbol, amikor kiderul, a regi komcsik radikalglobalista utodjai megsem oly' kelendoek, mint ahogyan azt Fleto meg a tagbaszakadt, ferfias neje ill a regi halozat egyutt megalmodtak... ;)
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 715
17 056
113
Amit szerintem ebből leszürhetünk: 1. senki nem segítene minket egy konfliktusban. A NATO sem (vmi kiskaput kitalálnának, mint a helyreállítási alapnál). 2. ne becsüljük le a hülyéket, pláne a sarokba szorított hülyét. 3. szerintem a Tiszáig simán előretörnének az ukránok, de pont az emberi tényező (mint 1916ban a románok) miatt lassan, fosztogatva. Azaz lehetőséget adva az ellenállásra. Tudom, h szinte semmi, amivel megtehető, de annyi talán lenne, mint a donbassziaknak.
 
K

kamm

Guest
Amit szerintem ebből leszürhetünk: 1. senki nem segítene minket egy konfliktusban. A NATO sem (vmi kiskaput kitalálnának, mint a helyreállítási alapnál). 2. ne becsüljük le a hülyéket, pláne a sarokba szorított hülyét. 3. szerintem a Tiszáig simán előretörnének az ukránok, de pont az emberi tényező (mint 1916ban a románok) miatt lassan, fosztogatva. Azaz lehetőséget adva az ellenállásra. Tudom, h szinte semmi, amivel megtehető, de annyi talán lenne, mint a donbassziaknak.
Ugyan dehogy, kizart, hogy a NATO egyaltalan kifogast keresne, amikor az ukranok nem NATO tagok. Hulyesegeket beszeltek, amugy Maroth ezt is vilagosan megmondta a legutobbi interjuban abban az amugy proli bunko musorban.
Ha megneszelnek, mire keszulnek - es szinte biztosan megtudnak -, akkor egyreszt azt automatikusan megkapnank, masreszt az amerikai vagy nemet politika kokemenyen raszolna az ukranokra, hogy ha ilyesmit meg mernek tenni, akkor egyreszt leveszik a kezuket roluk, masreszt ok kenytelenek lesznek az oldalunkon beavatkozni, ha mi kerjuk. Magyaran ez teljes ongyilkossag lenne az ukranok reszerol, raadasul egy most is csod szelen tantorgo gazdasag mellett, azaz kb egy heten belul omlana ossze Ukrajna fizeteskeptelenseg miatt.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 467
67 824
113
Bizonyítottság esetén halmazati büntetésül akár húsz év szabadságvesztést is kaphat Posta Imre, valamint gyanúsított-társa, K. Áron, írja a Magyar Nemzet. (A szélsőjobboldali és más rájuk aggatott jelzőktől megkíméljük kedves olvasóinkat, hiszen épp az efféle futóbolondok járatják le az épelméjű nemzeti radikálisokat - a szerk.)
Forrás: https://kuruc.info/r/2/234235/
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 715
17 056
113
Ugyan dehogy, kizart, hogy a NATO egyaltalan kifogast keresne, amikor az ukranok nem NATO tagok. Hulyesegeket beszeltek, amugy Maroth ezt is vilagosan megmondta a legutobbi interjuban abban az amugy proli bunko musorban.
Ha megneszelnek, mire keszulnek - es szinte biztosan megtudnak -, akkor egyreszt azt automatikusan megkapnank, masreszt az amerikai vagy nemet politika kokemenyen raszolna az ukranokra, hogy ha ilyesmit meg mernek tenni, akkor egyreszt leveszik a kezuket roluk, masreszt ok kenytelenek lesznek az oldalunkon beavatkozni, ha mi kerjuk. Magyaran ez teljes ongyilkossag lenne az ukranok reszerol, raadasul egy most is csod szelen tantorgo gazdasag mellett, azaz kb egy heten belul omlana ossze Ukrajna fizeteskeptelenseg miatt.
Legyen igazad. Sajna nem emlékszem történelmünk során, h lett volna olyan szövetségesünk, amely ne hagyott volna az első adandó alkalommal cserben.
 

kiskrumpli

Well-Known Member
2017. szeptember 29.
631
2 659
93
Ugyan dehogy, kizart, hogy a NATO egyaltalan kifogast keresne, amikor az ukranok nem NATO tagok. Hulyesegeket beszeltek, amugy Maroth ezt is vilagosan megmondta a legutobbi interjuban abban az amugy proli bunko musorban.
Ha megneszelnek, mire keszulnek - es szinte biztosan megtudnak -, akkor egyreszt azt automatikusan megkapnank, masreszt az amerikai vagy nemet politika kokemenyen raszolna az ukranokra, hogy ha ilyesmit meg mernek tenni, akkor egyreszt leveszik a kezuket roluk, masreszt ok kenytelenek lesznek az oldalunkon beavatkozni, ha mi kerjuk. Magyaran ez teljes ongyilkossag lenne az ukranok reszerol, raadasul egy most is csod szelen tantorgo gazdasag mellett, azaz kb egy heten belul omlana ossze Ukrajna fizeteskeptelenseg miatt.
Láttunk már ilyet a történelemben. Pl. 1982, Argentína a Falklandi háborúban. Annak ugyan tudjuk mi lett a vége.
Ne becsüld le az ukrán vezetők hülyeségét, mert az is végtelen mint a világegyetem.
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Amit szerintem ebből leszürhetünk: 1. senki nem segítene minket egy konfliktusban. A NATO sem (vmi kiskaput kitalálnának, mint a helyreállítási alapnál). 2. ne becsüljük le a hülyéket, pláne a sarokba szorított hülyét. 3. szerintem a Tiszáig simán előretörnének az ukránok, de pont az emberi tényező (mint 1916ban a románok) miatt lassan, fosztogatva. Azaz lehetőséget adva az ellenállásra. Tudom, h szinte semmi, amivel megtehető, de annyi talán lenne, mint a donbassziaknak.
Ukrajna azonnal és mindent elvesztene, ha ránk támadna. Nem az ötödik cikkely miatt, az ténylegesen értéktelen, hanem Magyarország gazdasági beágyazottsága miatt az EU-ba. Az a helyzet, hogy egy koszos kis Ukrajna nem támadhat meg egy fejlett Magyarországot anélkül, hogy ezzel ne veszélyeztesse súlyosan az európai gazdasági stabilitást és az EU politikai jövőjét. Amíg Ukrajna a periféria nyomorult ütközőállama, ahol szabadon lehet fosztogatni a komprádor elit közreműködésével, addig vannak a Nyugatnak kapcsolatai ezzel az entitással, ha bármilyen formában a bejáratott nyugati gazdasági és politikai rendszerek stabilitását veszélyeztetné ez a klasszikus bukott állam -pontosabban halva született állam, mert nem volt honnan buknia, soha nem is jött létre igazán- akkor bizony nekik annyi. Ha csak készülődni kezdenének bármi ilyesmire már a színfalak mögött figyelmeztetnék Bandera A. H. Banderovicsot, hogy: Nono, megálljcsak! Gyakorlatban pedig 911 után a második alkalom lenne az Ukrajna elleni NATO kampány az ötödik cikkely érvényesítésének, mert bár szart sem ér a NATO, de egy Magyarország elleni ukrán támadás kíváló alibi lenne a széteső szövetségnek, hogy a létezését bizonygassa rettentő olcsón, még egyszer utoljára!
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 823
47 191
113
Amit szerintem ebből leszürhetünk: 1. senki nem segítene minket egy konfliktusban. A NATO sem (vmi kiskaput kitalálnának, mint a helyreállítási alapnál). 2. ne becsüljük le a hülyéket, pláne a sarokba szorított hülyét. 3. szerintem a Tiszáig simán előretörnének az ukránok, de pont az emberi tényező (mint 1916ban a románok) miatt lassan, fosztogatva. Azaz lehetőséget adva az ellenállásra. Tudom, h szinte semmi, amivel megtehető, de annyi talán lenne, mint a donbassziaknak.
Pokollá tennénk az ukrán államiság utolsó 2 hetét onnantól. Mondom, egyből élesedne odahaza egy nagy adag most még jegelt - alacsony intenzitású konfliktus. A NATO meg teljesen szétszakadna, s lenne olyan az ukránoktól jóval erősebb ország, aki azért támogatna minket 1. pusztán hogy az ukránoknak fájjon 2. mert egy nagy adag gazdasági érdek - és így mocskos sok pénze(autógyárai pl.) fűződik hozzá...

Sok sikert az ukránoknak egy ilyen felálláshoz...
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 990
87 634
113

dkes

Well-Known Member
2019. december 5.
2 388
8 957
113
Nem értem miért gondol mindenki egyből nyílt fegyveres konfliktusra. Sokkal inkább el tudok képzelni gazdasági ellenlépéseket, valamint a helyi kissebség további vegzálását annak reményében, hogy inkább elindul egy tömeges kivándorlás. Például most èpül Záhonyban a terminál mely a Kínai termékek EU kapuja lenne. 100 miliárdos beruházás van bezervezve:

https://magyarepitok.hu/iparagi-hir...pal-rovidulhet-le-az-ut-kina-es-europa-kozott

Na például ezt meg lehet torpedózni egy vágányzárral, mert hogy a vonatoknak át kéne haladni ukrajnán..
Vagy akár helyi OTP államosítása… és most csak így hirtelen eszembe jutott pár dolog. Az olaj honnan is jön a ruszkiktól? Az még az ukikon keresztül jön? Ezt bevallom nem tudom. Mert hogy itt most csak a gázvezeték kiváltásáról beszéltünk ha jól értem.
Aztán mondjuk a KMKSZ-t helyi terror szervezetté lehet nyilvánítani, képviselői azon nyomban menekülnének az Anyaországba. Ugye eddig ezt csak Brezinoviccsal tették meg:

Akár az egész tagságot elintézhetik ezzel végképp megszüntetve a politikai képviseletet.
Nagyon sok genya lépést tehetnek a nyílt háborún kívűl is…

Régi az a hír. Már működik: Selyemút: megkezdődött a rendszeres vasúti konténerfuvarozás Hszian és a Rail Cargo Terminal - BILK között ...

Az lenne az utolsó dolog amihez hozzányúlnának. Akkor ama képzeletbeli Krím -en tartott magyar-orosz konferenciának a főszervező szerepkörét átvenné Kína és Németország ragaszkodna hozzá, hogy Ők tarthassák a nyitóbeszédet ...

A helyi kisebbség(ek) vegzálását ígérték - azt ki is nézem belőlük simán. Az, hogy az EU-Kína (és Oroszország) kereskedelmi dolgaihoz ilyen módon nyúlnának azt nem hiszem ...
 

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 307
14 052
113
  • Szomorú
Reactions: antigonosz
Status
Not open for further replies.