[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 870
113
Én igazából már azt várom, hogy mikor élesíti kampányát Gödény. Már ha nagyon kell kampányolnia, mert eléggé befuttatott név lett. Azért ha valóban elindul ő is le tudja húzni a maga marzsát az ellenzéki összefogás veszteseinek szavazataiból.
Érdekes, hogy az összefogás mindig csak úgy gondol az ellezékre, illetve saját eredményeire hogy csak ők maguk, holott, több kissebb-nagyobbacska párt van azon kívül is, akik eddig viszonylag kevés kampánytevékenységet végeztek.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Pogány and enzo

tomcat1

Well-Known Member
2014. december 30.
2 387
2 635
113

Csak mert érdekes...
Akinek lenne ideje rá.
 
  • Tetszik
Reactions: rappali_

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 504
14 929
113
Szerintem meg egyszerűen nincs jelentősége, hogy ki kit támogat. Sőt, az egésznek semmi jelentősége, mert ha teszem azt MZP nyeri az előválasztást, NINCS MÖGÖTTE PÁRT. Ugyanis ellenzéki győzelem esetén a legerősebb párt adja a miniszterelnököt. Tehát akkor is Gy. F.-né nyer, ha veszít. MZP legfeljebb az ELŐválasztást nyerheti meg. Jól ki van ez találva. Az MSZP, Momentum, LMP, Párbeszéd lenullázva, marad a DK. Ferike gonosz, de nem hülye. Jó lesz észbe vésni!!!
 

FilcTroll

Well-Known Member
2017. december 18.
1 757
4 687
113
MZP miniszterelnök jelöltségéhez egy-két adalék.
Először is, nevezheti magát annak, névjegykártyát is csináltathat, konkrét tervvel állhat elő, körbeutazhatja az országot, DE, de a miniszterelnököt a győztes párt jelől.
Mert ugyan legyőzheti Dobrev Klárát az előválasztáson, sőt a választást is behúzhatja ez a koalíció vagy mi, de ha ők nyernek akkor a DK-nak lesz a legnagyobb frakciója, szóval a DK BÁRKIT felkérhet kormányfőnek. És ebből fakad a többi is, vagyis ha MZP-t is kérnék fel, akkor is a DK frakciónak kell megszavaznia. Őt is, majd a törvényeket amiket beterjesztene. Épp ezért az is egy nem túl bonyolult forgatókönyv lehet, hogy akár egy fél vagy egy éven belül buktathatják Márkit ha nem úgy muzsikál ahogy akarják, hogy muzsikáljon. Ott nem újdonság, Megyóval is megtették, sőt Gyurcsány is ennek volt az áldozata ugyebár.
És ez összességében azért is szar, mert a Fidesz nyer, akkor is DK a legnagyobb ellenzéki párt, így marad a kurrrrva szar sárdobálás és karaktergyilkolászás, árokásás. így sajna megint nem fog tudni egy fasza kis párt kinőni, mert ők ketten fogják uralni a közbeszédet.

Amit már akartam. Hogy miért nem lett elszámoltatva Gyurcsány.
Még háborús bűnök miatt sem nagyon hoznak/alkotnak visszemenőleges hatájú törvényeket, csak a holokauszt miatt tették meg. Szóval amit Gyurcsányék anno csináltak az morálisan kifogásolható, de törvényileg nem.
És most is ez a helyzet.
Zárszónak pedig, mert akárhonnan nézem, Vonának a jó qrva anyját, mert ők kezdte el ezt a liberális seggnyalást, és elbaszott egy fasza radikáális pártot. Egy több mint 20 százalékos pártot. Ami mostanra, ebben az elfuserált politikai légkörben Morvai Krisztinástól már a duplája lehetne.
1f44d.png
1f44c.png
1f918.png
Ha már felvetődött: na, ki a leányka ebben a klipben?


Naná, hogy Morvai Krisztina! :)
 

theo

Well-Known Member
2016. június 1.
2 334
9 634
113
Nincs OPNI. Csak egy sima gyakorló elmebeteg az ürge. Ilyen ballib Feri óta nem volt.
Szerintem 3 biztosan elmebeteg van a magyar politikában.
A legkisebb mértékben Jakab, közepesen Márki-Zay, a legelborultabb, tényleg kezelésre szoruló valaki az Hadházy, őt ha nem fogják kezelni egyszer erőszakos bűncselekményt fog elkövetni, ebben biztos vagyok.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 881
82 405
113
Amin röhögök, az az, amikor Vadai, Homonnay, meg a többi próbálja szép szóval leállítani MZPt, hogy vegyen vissza, mert most ezt a sajátjaik is látják, miközben, ők bárki mással kioktató stílusban beszélnek, erre a futóbolond stílusa ragadós, mert jött Dániel Péter, és elküldte Dobrevet az anyjába. Egy bolond, százat csinál? :)
 

theo

Well-Known Member
2016. június 1.
2 334
9 634
113
És még 1:1 az angolokkal is.
Szemét angol rendörök betámadták a kinti magyar szurkolókat a stadionban. Térdelő drapi, vagy mert álltak, még nem világos.

Örülök, hogy nem leszünk ott Katarban, igy tévén nézhetjük ahogy Allah levegőbe repíti őket. Érzem, hogy nem fog lemenni a VB terrormentesen.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 881
82 405
113



És a többi:

 
  • Hűha
Reactions: enzo

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 708
4 262
113
Ne haragudj, de Te tudsz magyarul? Legalább a latin abc megy? Mert nekem sajnos az jön le, hogy olvasási és/vagy értelmezési nehézségeid vannak és nem azt látod ami oda van írva, hanem valami tévképzeteket.
De nehogy félre értsd; nem gond, mert toleráns és elfogadó vagyok minden fogyatékkal élő embertársam iránt és hiszek az esélyegyenlőségben. Így segítségül elmondom, hogy nem kopiztam, hanem hivatkoztam; nem a pesti srácoktól, hanem a mandiner.hu, illetve az ott hivatkozott origo.hu-tól. Sőt, szívesen segítek még abban is, hogy nem minősítettem, hanem csak mint érdekesség hivatkoztam.
-De ezt csak azért írtam le ilyen szájbarágósan, hogy könnyebben megértsd, de nehogy sértésnek vedd, tudom, hogy nem minden fogyatékkal élő szereti ha segítenek neki a megküzdésben és szeret maga megbírkózni a kihívásokkal. Tehát ha ebben megsértettelek, akkor elnézést, nem volt szándékomban.
prostisrác, mandiner, origo ugyanaz a kéjhölgy, csak az egyik még nem fogatlan külteleki...