[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

eszena

Well-Known Member
2021. április 3.
901
3 245
93
Talán Magyar bizpol. Sétálok a nyugatinál (megyek dolgozni), ahogy jövök a vonattól látom elég nagy a tömeg. Kissebb-nagyobb csoportok mindenfele. Aha! A kárpátaljai menekültek. Szegények megérkeztek. Az érkező záhonyi vonatot rendőrök, aktivisták(szendvics, üdcsi), tv várja. Kicsit sétálgatok itt, van még időm, körülnézek. Mindenki de tényleg, esküszöm(!) mindenki fekete, barna, nagyon barna, vagy nagyon fekete. Szemmel láthatóan nyugat-afrika teljes palettája, szubhara, maghreb régió, arab világ, stb. Néhol indonéz és maláj jellegűek. Érdekes. Nem vagyok rasszista csak kérdezem hol vannak a magyarok?
Lehet, hogy autóval jönnek, nem tudom.
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
Talán Magyar bizpol. Sétálok a nyugatinál (megyek dolgozni), ahogy jövök a vonattól látom elég nagy a tömeg. Kissebb-nagyobb csoportok mindenfele. Aha! A kárpátaljai menekültek. Szegények megérkeztek. Az érkező záhonyi vonatot rendőrök, aktivisták(szendvics, üdcsi), tv várja. Kicsit sétálgatok itt, van még időm, körülnézek. Mindenki de tényleg, esküszöm(!) mindenki fekete, barna, nagyon barna, vagy nagyon fekete. Szemmel láthatóan nyugat-afrika teljes palettája, szubhara, maghreb régió, arab világ, stb. Néhol indonéz és maláj jellegűek. Érdekes. Nem vagyok rasszista csak kérdezem hol vannak a magyarok?
Lehet, hogy autóval jönnek, nem tudom.
Milyen volt a ruhájuk? Tehetősebb rétegnek tűnt? Mert külföldiek akik kijevben voltak általában a tehetősebbek közül kerültek ki és tanulni mentek oda.
 
  • Tetszik
Reactions: Bubu bocs

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 802
4 966
113
  • Igazából ami van és működik, az már kb kint van a határon majdnem minden.
  • Itt lenne az ideje stay behind csapatok felkészítésébe fogni, mert mikor, ha nem most, arra talán még van anyag is...
  • nem hallom, hogy a polgári védelem felkészülne, pedig az lenne a másik fontos, mivel mi nem ugrálunk, de a szomszédjainkban elég hangosan ugrálnak, és vissza is vannak fenyegetve, itt lenne az ideje felkészülni... bezzeg ha a négyes metró is óvóhelynek is épült volna ... akkor majd mindenki azt mondta baromság, water under the bridge, azzal kell főzni ami van, mivel láthatóan senki nem hitte ilyen helyzet újra előállhat 1989 után (az NBH évkönyvekben sem volt ilyen szcenárióval komolyan számolva - most nem veszem elő lehet egyáltalán nem)
 

Madár Fokker

Well-Known Member
2017. december 17.
511
1 408
93
Talán Magyar bizpol. Sétálok a nyugatinál (megyek dolgozni), ahogy jövök a vonattól látom elég nagy a tömeg. Kissebb-nagyobb csoportok mindenfele. Aha! A kárpátaljai menekültek. Szegények megérkeztek. Az érkező záhonyi vonatot rendőrök, aktivisták(szendvics, üdcsi), tv várja. Kicsit sétálgatok itt, van még időm, körülnézek. Mindenki de tényleg, esküszöm(!) mindenki fekete, barna, nagyon barna, vagy nagyon fekete. Szemmel láthatóan nyugat-afrika teljes palettája, szubhara, maghreb régió, arab világ, stb. Néhol indonéz és maláj jellegűek. Érdekes. Nem vagyok rasszista csak kérdezem hol vannak a magyarok?
Lehet, hogy autóval jönnek, nem tudom.

Nem tudom, hogy így látszik-e az ukran topikba írt hozzászólásom:


Nyisd meg a linket, oda vezet!
 

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
9 058
30 529
113

laiki

Well-Known Member
2013. május 23.
3 931
13 269
113
Minden kötekedés nélkül… ez miért lenne olyan jó?

Egyrészt bár most még nem gondolom hogy nuki célpont lenne, de könnyen azzá válhat, ha a jenkik valami csúnyát ide hoznak.
Másrészt már most sem egészéges, hogy miközben mi nagyon helyesen nem szállítunk fegyvert Ukrajnába és nem engedünk át ilyen szállítmányt, de mások (konkrétan most épp a hollandok tették) magyar felségjelzésű gépeken küldik a fegyver szállítmányukat.
Harmadrészt Pápa a külföldi NATO erők és fegyverek Magyarországra telepítésnek a fő csatornája lehet, ami nem túl egészséges számunkra. Minél kevésbé válunk felvonulási tereppé, ütköző zónává, ágyútöltelékké és célponttá, illetve minél kevesebb külföldi katona van itt egy esetleges nálunk megindított zavargás esetén, annál jobb.
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 657
19 011
113

Támogatjuk Ukrajna EU s csatlakozását... :(
Beállt a sorba ennyi! Szerintem itt most jónak lenni nagyon nehéz főleg úgy, hogy idehaza kampány is van! Emelett külpolitikailag is jó döntéseket kell hozni! Nem mintha bármikor is EU-s tag lesz Ukrajnából!
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Ömlenek Budapestre a négerek és arabok. Hazugság, hogy ukrán menekültek jönnek, a rendőrökkel beszéltem most, ők is ezeket látják tömegével érkezni a vonatokkal:
IMG-20220301-115118.jpg

IMG-20220301-115142.jpg

IMG-20220301-115210.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 802
4 966
113
Ömlenek Budapestre a négerek és arabok. Hazugság, hogy ukrán menekültek jönnek, a rendőrökkel beszéltem most, ők is ezeket látják tömegével érkezni a vonatokkal:
IMG-20220301-115118.jpg

IMG-20220301-115142.jpg

IMG-20220301-115210.jpg
Jön onnan minden, de nyilván az értelmes és megtakarítással/nyelvismerettel rendelkező ukrán már szállodában/panzióba/albérletben van. Nyilván a merítés alját látjuk az utcán, de nyilván jönnek ezek is... a rendvédelemre több feladat fog hárulni, és a migration AIDet kellene hagyni dolgozni, hogy egy "kívánatosabb nyugati országba" eltaláljanak azok, akik csak az utcára tudnak eljutni. A képzett, nyelveket beszélőket meg ittartani. Ez az érdekünk.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 525
93 803
113
Talán Magyar bizpol. Sétálok a nyugatinál (megyek dolgozni), ahogy jövök a vonattól látom elég nagy a tömeg. Kissebb-nagyobb csoportok mindenfele. Aha! A kárpátaljai menekültek. Szegények megérkeztek. Az érkező záhonyi vonatot rendőrök, aktivisták(szendvics, üdcsi), tv várja. Kicsit sétálgatok itt, van még időm, körülnézek. Mindenki de tényleg, esküszöm(!) mindenki fekete, barna, nagyon barna, vagy nagyon fekete. Szemmel láthatóan nyugat-afrika teljes palettája, szubhara, maghreb régió, arab világ, stb. Néhol indonéz és maláj jellegűek. Érdekes. Nem vagyok rasszista csak kérdezem hol vannak a magyarok?
Lehet, hogy autóval jönnek, nem tudom.
Ukrán egyetemeken tanuló Ázsiai, afrikai diákok.
 
Status
Not open for further replies.