[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 853
4 140
113
Itt senki sem sugalmaz, ez egy történelmi tény. Az USA leszereltette velünk a MANPAD kapacitásunk nagy részét,
Oka: Simán kinézték belőlünk, hogy terroristák kezébe jut....
Szerintem ez mindent elárul rólunk is meg az USA hozzánk állásából is.
Lásd. akár a nyugati vadászgépek tenderét, ahol sokáig nem volt hajlandóak F-16C-ről tárgyalni, csak sivatagban letárolt F-16A-ról, azt is csillagászati áron.

Az, hogy te "vanek úrtól", vagy tudom is én kitől olvasol valami marhaságot az interneten, az nem "történelmi tény" (most komolyan képes voltál ilyet leírni?). Az ilyesminél erősebb forrást meg szemmel láthatóan nem tudsz prezentálni, ezért sunnyogsz, amikor források kellenének.
Tehát akkor, az USA NEM szereltetett le velünk semmilyen MANPADS-t, mint ahogy más közép-kelet európai országokkal sem, akiknek a mai napig vannak MANDPADS-készleteik. Mi (az akkori kormány) akartuk leszerelni-kidobni a lejárófélben lévő üzemidejű rakétákat és kapóra jött az amerikai program (amit be is tettem, bárki elolvashatja), amelyik az adott hadseregeknek már nem kellő, leszerelés előtt álló MANPADS készletek megfelelő, ellenőrzött körülmények közötti megsemmisítéséhez ad támogatást, hogy a leszerelt MANPADS készletek aztán ne kerülhessenek ki a feketepiacra, terrorpistákhoz, stb. és amit így igénybe is vett a kormány.
És mivel te állítod azt, amit, ezért jó lenne, ha hoznál rá valami hiteles forrást, mert különben még azt találom gondolni, hogy csak szimplán propagandacélból állítasz valótlanságokat.

Ennek megfelelően eléggé megalapozatlanul vagdalkozol ezekben az ügyekben.
Akkoriban az volt a szaksajtó.
Amiben leírták, hogy a Stinger és a Mistrál között az döntött, hogy a franciák teljes hozzáférést adtak a rakétához, e mellet állványos rendszer, nem kerülhet rossz kezekbe.
Lásd utólag a manpadjaink nagyrészének leszerelését!
Mivel én nem vagyok újsággyűjtő, így már meg nem mondom neked melyik lapszámban írtak ezekről. Akinek van türelme nézzen utána.
De benne volt ezekben a "csúfos" első tesztlövészete is a Mistralnak, ezekben az újságokban. Elég sok minden megjelent akkoriban.
Ezek 20+ évvel ezelőtti dolgok, ti meg aktuális orosz propagandának próbáljátok minősíteni.... LOL. :D

Érdekes módon a többi minősíthetetlen döntésbe nem sikerült így bele állnotok, pedig volt néhány!
Vagdalkozok? Aha...
Szaksajtó? Tehát az akkori úgynevezett szaksajtóban nem jelenhetett meg nem valós dolog, féligazság, propaganda és nem lehet hozzáköltve a szerzőtől sem semmi? Vagy ez úgy működik, hogy ha tetszik, akkor tuti igaz?
Persze arra már nem emlékszel, hogy hol olvastad, ki írta, csak fogadjam-fogadjuk el igazságnak, hogy így történt, mert te azt mondod... Milyen kényelmes. :D
Én viszont hozok egy forrást, ami alapján ugyancsak nem kizárt, hogy nem műszaki okok, meg hozzáférés, meg hasonló dolgok miatt történt, hanem szimplán egy büdös nagy korrupció volt az akkoriban amúgy valószínűsíthetően eléggé megkérdőjelezhető képességekkel bíró Mistral nyerése:


Egyébként a tender feltételei között szerepelt, hogy legyen hozzá felderítő radar és automatizált vezetési pont (command post) és (ugye ezek miatt és nem azért, hogy nehogy rossz kezekbe kerüljön) állványról indítható legyen, tehát a Stinger is állványra került volna, ha azt választották volna.

A beleállás kapcsán, kik lennének a többiek? És milyen többi minősíthetetlen döntésre gondolsz, ami kapcsán ennyi baromság terjeng? Egyébként meg olyan dolgokba szoktam beleállni amik egyrészt elérik az aktuális ingerküszöbömet, másrészt amikről úgy vélem, hogy elégséges tudással rendelkezek hozzájuk.


Ez megint egy csúsztatás a részedről.
Az alkalmatlan kormányaink is mindent megtettek ez ügyben, de volt NATO (igazából USA) nyomás is.
Persze lehet maszatolni a szart, de elég feleleveníteni azt a sztorit ami Szíjártó külügyminiszterrel történt 2014-ben.
Ahol az amcsik konkrétan meg akarták mondani nekünk, hogy mi kerülhet be az új magyar alkotmányba és mi nem!
Most állítólag nem jött nekik össze, de el lehet képzelni mi volt itt a 90's-00'-s években, a csicskábnál csicskább, merjünk kicsit lenni magyar kormányok idején :mad:
Ti meg ugye mindig azzal a kényelmes állásponttal érveltek, hogy amit a google nem talál az nincs is... Hát lóf@szt! ;)

Az én részemről van csúsztatás? Hát ez egyre jobb...
NATO, meg USA nyomás a kidobálgatásra? Hiteles forrás erre? Ja az nincs, csak te hiszed, vagy szeretnéd hinni, hogy így volt és most próbálod ténynek eladni.
Jaaj, most hagyom kicsit bevinni magamat az erdőbe. Szóval mi történt szegény Szijjártóval? Bántották talán a csúnya amerikaiak? Mondjuk ezért (is) kapja a fizetését, hogy adott esetben konfrontálódjon, akár az USA-val is, ha azok faszkodnak.. És akkor akarták "megmondani az amcsik nekünk, hogy mi kerülhet bele az új magyar alkotmányba" (ami az alaptörvény akar lenni? mert az 2011-ben lépett hatályba), vagy még előtte? És főleg, hogyan kapcsolódik ez a nehézcuccaink egy jó részének utód nélküli kidobásához? Már azon kívül, hogy fujj NATO, fujj USA, mindenért, de mindenért ők a hibásak. Aminek terjesztése ugye kinek lehet az érdeke? "Cui prodest?" Na kinek is? Csak nem a keleti barátoké?
"Mi" érvelünk kényelmes állásponttal? Akkor azt az "érvelést" minek neveznéd, hogy "nincs már forrás, olvastam/hallottam valahol, fingom nincs már kitől, de tuti így volt"?
De ez a részedről mindenáron ideológiai-hitbeli síkra terelni próbált "vita", aminek a lényegi részéhez (a Magyar Honvédség leépítése, eszközeinek utód, pótlás nélküli kivonása, ennek okai/felelősei és esetlegesen a képesség visszaszerzése különösen a MANPADS esetében) te semmilyen forrást, tényt, alátámasztást nem hoztál, ellenben tényként, mitöbb, "történelmi tényként" állítasz be mindenféle képzelgéseket, a fentiek fényében kezd teljesen értelmetlenné válni, szóval jó lenne ha hajlandó/képes lennél értékelhetően (nem, az USA/NATO gyűlöleted és a netes konteók nem számítanak annak) alátámasztani az állításaid.
 
K

kamm

Guest
Pont nem jellemző itt.
Ne figyelj minden trollra, nem is értik az angolszasz reszvenytarsasagi modellbol fakado fiduciary duty lenyeget, aminek raadasul a világon semmi koze az egyéni habitusokhoz (utóbbi téren az amerikaiak kifejezetten nem spórolósak, sőt.)
 

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 417
4 479
113
Mocskos BBC, gondolom elő volt írva a kesztyűbábnak, hogy mindenképp jól hangsúlyozva hangozzon el az "Óbaaaan" "racist", "anti-semitic", "Hitler" és "genocide", így ebben a sorrendben, a vége felé. Ezt a szemét pszichológiai imprintinget csinálja a média. Ha úgy akarják, bárkit és bármit megsemmisítenek, és embermilliók szajkózzák amit a nagy tesvér az agyukba vés. Nick Thorpe és a szerkesztő is torokra vehet egy nagy fekete kakast.
Orbanrol tetelezzuk fel hogy nem hulye. Naci dumajaval lehet hogy csak a magyaroknak akart bokolni, de mar reg nem azokat az idoket eljuk amikor a dagadt fingja megall az orszaghataron. Ma mar egesz europa erzi a budoset.

Volt ido amikor elhittem hogy nem naci, mert sokat hajbokolt az izraelita kozossegnek. De most tudataban volt mit mond es hogy ezt mindenki hallja.
Mara meggyozott hogy hiszi azt amit mond.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 930
91 596
113
Szijjártó show

Még nem hallgattam végig a felénél járok, de ez a faszi tényleg megérdemli, hogy majd miniszterelnök legyen. Akinek nincs ideje, halkgassa meg 14:00-tól 18:00-ig csak azt, mekkora képmutatóak az Uniós külügyminiszterek az energiavészhelyzet kapcsán.

Nem szó szerinti.
Ugyr blokkolni fogod a szankciókat, Péter?? Kitartas!! Ott vagyunk mögötted! Igaz, a tanácskozáson kussolni fogunk. De hajrá!!!

 

kegyetlen petymeg

Well-Known Member
2020. április 18.
1 377
8 997
113

Erre szavak nincsenek, ha ugy dontenek az egesz magyar koltsegvetest az ellensegnek adjak? Kozgazdasagi szakemberek. Baleknak fognak nezni minket es nem csak az oroszok.
Eddig azt hittem, hogy az általad linkelt propagandaszemétnél nincs lejjebb, de a saját véleményed a dolgokról meggyőzött arról, hogy tévedtem.
 

kegyetlen petymeg

Well-Known Member
2020. április 18.
1 377
8 997
113
Szijjártó show

Még nem hallgattam végig a felénél járok, de ez a faszi tényleg megérdemli, hogy majd miniszterelnök legyen. Akinek nincs ideje, halkgassa meg 14:00-tól 18:00-ig csak azt, mekkora képmutatóak az Uniós külügyminiszterek az energiavészhelyzet kapcsán.

Nem szó szerinti.
Ugyr blokkolni fogod a szankciókat, Péter?? Kitartas!! Ott vagyunk mögötted! Igaz, a tanácskozáson kussolni fogunk. De hajrá!!!

Imponáló és lelkesítő, akkor is ha tudjuk a refrént: Egyedül nem megy, egyedül nem megy...
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 059
83 276
113
Kezd teljesen tele lenni a f.szom a teljesen alkalmatlan, FOStalicska német sajtóval a sok kimondott hülyeségéért! Remélem, nincs messze az a pillanat, amikor a politikusok előtt a német média képviselőit is felhúzzák egy-egy lámpavasra! Megérdemelnék!

 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
9 960
18 473
113
és az összes hazánkbalevő multi tulajdonát azzonnal a nemzetgazdaság szolgálatába kellene állítanunk hoy még véletlen sem vigyenek ki semmit.

Ez nem így működik. Egyrészt a multik többsége nem menne el, de nyilván lenne olyan cég aki igen. Az államosítás a lehető legrosszabb üzenet lenne, hogy a Te gondolatmeneted szerint megakadályozzuk bármelyik cég kivonulását. Mert ez esetben, ezek után semmi nem jönne be az országba, ami termelni akar. Itt tartani lehet őket, megfelelő adózási és munkakörnyezettel, ami számukra vonzó. Újakat behozni szintén így lehet. Működő tőkére, ipari kultúrára, fejlett technológiára mindenkor szükség lesz.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 290
33 919
113
Ez nem így működik. Egyrészt a multik többsége nem menne el, de nyilván lenne olyan cég aki igen. Az államosítás a lehető legrosszabb üzenet lenne, hogy a Te gondolatmeneted szerint megakadályozzuk bármelyik cég kivonulását. Mert ez esetben, ezek után semmi nem jönne be az országba, ami termelni akar. Itt tartani lehet őket, megfelelő adózási és munkakörnyezettel, ami számukra vonzó. Újakat behozni szintén így lehet. Működő tőkére, ipari kultúrára, fejlett technológiára mindenkor szükség lesz.
de hadiállapotba bezony minden a hazánkba valamilyen formában jelenlevő cég itteni eszköz és egyéb vagyoni állománya a haza védelme érdekében honvédségi irányítás és kezelés alá vonható. még a külföldi hazánba tartozkodó gépjárművek és még a külföldi állampolgárok is bevonhatók a hadigazdaságba vagy a katasztrófa elhárításba (kötelezhetőek)... annyi hogy törvényi keretek között bizonyosfoku kárpotlást kell fizetni eminek a mértékét a magyar állam szabja meg (de főként a biztosítokra terhelik az esetleges amortizációt vagy vagyoni kiesést) a biztosítok békében ezért vannak úgymond tojtatva... ezt nagyon jól tudják...
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 290
33 919
113
Magyarországnak a totális háborúig terjedően minden ki van dolgozva...
én pl tegnap pont olyan ipari objektumokat szemléztem amik eladásra vannak kínálva de hitel van rajtuk... egy mozgósítás esetén ezek egy része (persze csak ami alkalmas és szükséges) azonnal kerülne honvédségi kezelés alá. fizetve lenne adott időre a törleszés... (magyar bank irányába egyik zseb másikzseb) és a tulaj örülhetne hogy addig megszabadult a tehertől és a végén egy valamilyen színten fejlesztett objektumot kapna vissza. ha nem lenne kivásárólva mert annyi lett ráköltve (természetesen az eredeti ár környéki áron.)
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 290
33 919
113
1. nek a direkt szerződéssel rendelkező vagyontáryak (sok ilyen van) kerülne honvédségi kezelés alá majd a hiteles vagyontárgyak. megvan mindennek a rendje és a módja a végén meg bármi is akár... nekem pl a városi század pk val (ahol tartozkodok) elvileg körbe kellene járnunk bizonyos vállalkozókat és a lajstromba szereplő gépeket szemléznünk kellen... Csak ugye nem akarunk pánikot kelteni így tolódik a dolog mert tolódhat... (csak azok kerülnek szemlére amik eddig is szemlekötelesek vóltak szerződés által.) vólt egy időszak még mozgósították is ezeket a járműveket sőt hadgyakorlatba vonták be... legalábbis egy részüket... ezt el lehetne újra kezdeni.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 290
33 919
113
cégek közül a jjárvány alatt ahol katonai törzs vólt az pl mind honvédségi irányítás alá kerülne háborúba (ahogy a covid alatt is részben egészben ez már megtörtént) és különösebb gond nem vólt belőlle... az pl egy qva jó begyakorlás vólt sajnos olyan éles helyzetben amilyen vólt...

hadi állapotba megszünik a demokrácia és az alapvető alkotmányos jogok is megnyírbálásra kerülnek. alapvető emberi jogok egy része is korlátozásra kerül (nem mind) ENSZ által ez le van papírozva...

tudom majd jön valaki aki meg akar cááfolni abban ami a munkám... és egyébként amibe szerénység sicc qrva jó vagyok...
 

Shadow

Well-Known Member
2018. október 29.
1 323
4 506
113
Orbanrol tetelezzuk fel hogy nem hulye. Naci dumajaval lehet hogy csak a magyaroknak akart bokolni, de mar reg nem azokat az idoket eljuk amikor a dagadt fingja megall az orszaghataron. Ma mar egesz europa erzi a budoset.

Volt ido amikor elhittem hogy nem naci, mert sokat hajbokolt az izraelita kozossegnek. De most tudataban volt mit mond es hogy ezt mindenki hallja.
Mara meggyozott hogy hiszi azt amit mond.
Személy szerint nem igazán értettem magam sem a szóhasználatot. Kizárt dolognak tartom, hogy nem sejtette a “faj keveredés” kifejezést mennyire fel fogja kapni a sajtó. Aztán rá pár napra mikor Navracsics arról beszélt belépünk az európai ügyészségbe mindent megértettem. Eddig ez egy vörös vonal volt, mert hogy szuverenitási kérdés stb. Aztán most kiderül ha ez az EU pénzek feltétele akkor mehet… ez egy iszonyatos hátra arc. Orbán vesztett. Az ország kiéheztetése sikeres volt. Ha nem jön be a háború talán megoldható lenne a dolog, de jelen pillanatban több ezer milliárdos lukak vannak a büdzsén amiket be kell foltozni. Ráadásul külpolitikailag immár teljesen üres térben mozgunk. A Lengyel szövetség is felbomlott, senki nem fog kiállni mellette. Orbánnak az a fontos, hogy mindenki azt elemezgesse rasszista vagy sem, és ne az égbekiáltó sallerról amit Brüsszelben lekevertek neki. Navracsicsnak épp most mondják tollba milyen törvényeket kell elfogadni, és minden úgy is lesz ahogy kérik. Ahogy Orbán mondta” most szépen megfogjuk egymás kezét, majd elmegyünk a falig. Ott megfordulunk és megöleljük egymást”. Ez van… a függetlenségi háborúhoz pénz kell és kiderült, hogy ilyen gáz meg olaj árak mellett az országnak erre nincs pénze.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
3 960
21 782
113
cégek közül a jjárvány alatt ahol katonai törzs vólt az pl mind honvédségi irányítás alá kerülne háborúba (ahogy a covid alatt is részben egészben ez már megtörtént) és különösebb gond nem vólt belőlle... az pl egy qva jó begyakorlás vólt sajnos olyan éles helyzetben amilyen vólt...

hadi állapotba megszünik a demokrácia és az alapvető alkotmányos jogok is megnyírbálásra kerülnek. alapvető emberi jogok egy része is korlátozásra kerül (nem mind) ENSZ által ez le van papírozva...

tudom majd jön valaki aki meg akar cááfolni abban ami a munkám... és egyébként amibe szerénység sicc qrva jó vagyok...

Ha mar igy emlitetted… szabad kerdezni mi a te munkad?
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 290
33 919
113
Személy szerint nem igazán értettem magam sem a szóhasználatot. Kizárt dolognak tartom, hogy nem sejtette a “faj keveredés” kifejezést mennyire fel fogja kapni a sajtó. Aztán rá pár napra mikor Navracsics arról beszélt belépünk az európai ügyészségbe mindent megértettem. Eddig ez egy vörös vonal volt, mert hogy szuverenitási kérdés stb. Aztán most kiderül ha ez az EU pénzek feltétele akkor mehet… ez egy iszonyatos hátra arc. Orbán vesztett. Az ország kiéheztetése sikeres volt. Ha nem jön be a háború talán megoldható lenne a dolog, de jelen pillanatban több ezer milliárdos lukak vannak a büdzsén amiket be kell foltozni. Ráadásul külpolitikailag immár teljesen üres térben mozgunk. Immáron a Lengyel szövetség is felbomlott. Orbánnak az a fontos, hogy mindenki azt elemezgesse rasszista vagy sem, és ne az égbekiáltó sallerról amit Brüsszelben lekevertek neki. Navracsicsnak épp most mondják tollba milyen törvényeket kell elfogadni, és minden úgy is lesz ahogy kérik. Ahogy Orbán mondta” most szépen megfogjuk egymás kezét, majd elmegyünk a falig. Ott megfordulunk és megöleljük egymást”. Ez van… a függetlenségi háborúhoz pénz kell és kiderült, hogy ilyen gáz meg olaj árak mellett az országnak erre nincs pénze.
a kérdés már csak annyi jó e nekünk hogy azok a pénzek késnek vagy jobb lett vólna ha már lehívásra került vólna egy részük és olyan dologra lettek vólna elköltve (beigérve) pályázatok által kiosztva ami a jelenlegi helyzet szerint KÁROS. vagy legalábbis nem a MA PROBLÉMÁIRA NYÚLJT MEGOLDÁST HANEM A TEGNSP KISEBB GONDJIT ORVOSOLJA.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 290
33 919
113
Ha mar igy emlitetted… szabad kerdezni mi a te munkad?
Egy megyei törzsbe dolgozok. (nem tvz a tvz alánk tartozik) egyébként jelenleg tartalékos tiszt-altiszt jelölt a beosztásom. vezénylő zászlósi záró anyagokkal... (sulizok) meltte dolgozok amit kell :) az hogy a végén egy országrész egy részének egy megyének egy ezrednek egy zászlóaljnak századnak leszek e vezénylő zászósa 3. embere majd kiderül . (a karierlétra elöttem rajtam áll meddig mászok rajta engem nem zavar egyébként ha nem a csúcson kezdem) hiszen KK ként kezdtem. mégha rangidős is vóltam... de lehet hogy csak egy sima ember nélküli altisztre bukok le bármi benne van a pakliba nem szállok el.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 290
33 919
113
elvileg simán benne van a pakliba hogy pár éven bellül vagy hamarabb déldunántúl tartalékos erejének vezénylő zászlósa legyek. 3. ember ha így jobban tetszik... de nem arcoskodok tovább mert nem szeretek. mert tudom hogy nem szimpi :) a jelenlegi átalakítások révén jó nagyra van nyitva a kapu pláne vez zászlósok elött... jobban mint a tiszti főtiszti állománynak úgy látom. de ez csak saját meglátás és lehet elfogúlt. csak bemagyarázom hogy jujj de jól jártam.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 930
91 596
113
Szijjártó show

Még nem hallgattam végig a felénél járok, de ez a faszi tényleg megérdemli, hogy majd miniszterelnök legyen. Akinek nincs ideje, halkgassa meg 14:00-tól 18:00-ig csak azt, mekkora képmutatóak az Uniós külügyminiszterek az energiavészhelyzet kapcsán.

Nem szó szerinti.
Ugyr blokkolni fogod a szankciókat, Péter?? Kitartas!! Ott vagyunk mögötted! Igaz, a tanácskozáson kussolni fogunk. De hajrá!!!

Jó a legjobb rész 51:30-tól az utolsó két perc. :D :hadonaszos: