[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Én azt szeretem ezekben a lelkes..... ben hogy csak beszélnek és beszélnek és több kárt csinálnak az atlantista megbízóiknak mint amit bármi amit az atlantistákkal szemben álló oldal valaha képes volt elérni magától :D de ugyanúgy ezek az emberek hozzák el időről időre a Fidesz kétharmadot is, és nem veszik észre hogy a magyarok nem vállalnak velük sorsközösséget, ha mégis megdereng valami hát büdös parasztoznak egyet. Imádom.... :)
Ungvárinak volt anno egy glosszája arról, hogy igen, ő is tudja, hogy a fidesz finoman szólva se tökéletes, és inkább kisebbik rossz, mint jó. De amíg ezeket ki nem takarítottuk, addig nem szabad megosztani a zászlót.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 214
113
Mondjuk Bobo is egy báb. Amíg Petya viszi a külügyet, addig Bobo mosolyogjon csak, akivel akar, az megy jól neki egyedül. A miniszterasszony pedig annyira nincs odáig láthatóan a dologért. Amíg Petya a külügyminiszter, addig szeritnem nincs gáz.
Igen ez így van, csak nekem egyre erősebb a gyanúm, hogy ŐT be fogják áldozni nemsokára.
Ha ez az irányvonal megy tovább, akkor biztosan.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 286
68 336
113
Tavasszal lesz hat egy "Majdan" Pesten.
A rumlira rafekszik a jenki kovetseg es holdudvara. Eszkalacio. Bevonulnak a Nato csapatok rendet tenni es "szabad valasztasokat elosegiteni" amit termeszetesen valamelyik ugynokuk nyer, fuggetlenul attol mit valasztott a nep. Siker, mehetunk ujra a Don kanyarba seggunkben egy vibratorral.
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
3 millió 330 ezer ha szavazókat nézünk.
A Magyarországon szavazásra jogosult, a választásokon megjelent választópolgárok durván 60%-a
Szóval maradjunk csak annál a nehéz 9 millió fasisztával liberális demokráciát építésnél.
Amúgy te bennfentes vagy, miután a nato terroristái megdöntik a törvényes államrendet, újra tartotok majd hímvesszőben széttört üvegpálcás szeánszokat, és veseleveréseket, vagy most azért csak jó amerikai módra szétnapalmoztok?
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
3 millió 330 ezer ha szavazókat nézünk.
A Magyarországon szavazásra jogosult, a választásokon megjelent választópolgárok durván 60%-a
Szóval maradjunk csak annál a nehéz 9 millió fasisztával liberális demokráciát építésnél.
Amúgy te bennfentes vagy, miután a nato terroristái megdöntik a törvényes államrendet, újra tartotok majd hímvesszőben széttört üvegpálcás szeánszokat, és veseleveréseket, vagy most azért csak jó amerikai módra szétnapalmoztok?

:)
(poén)
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Hamár szóba került 56

Végül ez a könyv rá akarja döbbenteni az olvasót az ország mai helyzetére. Mert történelmünk mélypontján vagyunk. Az ateizmus keserű gyümölcse beérett. Ennyire sohase süllyedt a magyar nép, mint napjainkban. A világ elárult, kifosztott és tönkretett népe lettünk. Élenjárók minden negatívumban és utolsók minden pozitív érték területén. Politizálás nélkül is belátható, hova jutottunk és miért. Egyik szovjet csatlósország sem lett annyira ateista és annyira erkölcsnélküli, mint Szent István és Mária 1000 éves országa…



1996. október 8., Magyarok Nagyasszonya ünnepén

Kelety Géza O. Cist.


Amúgy ebben minden szóval egyet értek. Aki csak egy kordokumentumként tudja olvasni, azoknak nagyon javaslom:


Kelety Géza O.Cist. Szeretetből élni
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 605
25 048
113
Király, de kérdeztem már, ha leváltjuk orbánt, másnap kivel tovább?! Írj egy nevet!

Ezt már kb. két hete is kérdeztem, akkor sem válaszoltál, de engem meg érdekelne! Kivel tovább ki NERisztánból? Olyat írj aki reálisan szóba jöhet ha váltás van, ne ilyet hogy szakértői kormány, mert az kamu, olyan nincs, akkor Libás Bajnai félét raknak ide nekünk mint múltkor!


Szóval Orbán menne, utána ki jöjjön? MZP, Dobrev, Jakab, Donáth vagy Toró?!
Valami készül, varga judit a bilderberges martonyival is fotózkodott, a bobós usaid-es nagykövetes fotósorozat után kiakasztó....
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 214
113
Te amúgy jónak tartod, hogy ez a Power a szíriai-líbiai pedigréjével ide lett delegálva?
Hogy “aggódnak” a demokráciánkért az óceán túlpartján?
…hogy az ilyen aggódások vége determinisztikusan egy V8 motorra kapcsolt botmixerrel való kitartó szarkavarás szokott lenni?
Isten irgalmazzon nekünk, de komolyan :(
Az a lényeg, tegnap megírtam, hogy nem szabad megfutni mint a Berkut tette az ukránoknál. Lehet itt köpködni a TEK-et gyerekek, de szerintem lehet rajtuk áll vagy bukik a tavasszal az ország! Ne legyen igazam!
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 830
48 521
113
Az a lényeg, tegnap megírtam, hogy nem szabad megfutni mint a Berkut tette az ukránoknál. Lehet itt köpködni a TEK-et gyerekek, de szerintem lehet rajtuk áll vagy bukik a tavasszal az ország! Ne legyen igazam!
A TEK erős és profi szervezet, de ha majd jön rájuk is a bélyeg, hogy “Orbán személyi testőrei, akik mellesleg NÁCIK” (vagy hasonló), és ez 24/7 jön a FOSból, akkor hirtelen sokan kezdik majd el keresni a kiutat a szervezetből. Hát ha még súgnak is nekik, hogy ha valaki hamar átáll, az még pozíciót is kaphat.

Túlságosan hirtelen bukkant most fel sok gyanús elem, a legváltozatosabb helyeken. Legutóbb ez az Aranysasos Trautmann ütötte ki nálam a biztosítékot, de tényleg rengetegen lettek most. A USAID 200 millió USD-t szán Kelet-Európára (és ez nyilván csak a kirakatba tett összeg, ennél sokkal több pénz kerül majd ide). A Google mindenféle együttműködésre kér fel hazai, nem kis olvasottságú portálokat. Másfél év múlva önkormányzati választások.

És az USA “aggódik” a magyar demokráciáért - ez pedig nekem azt mutatja, beindult a gépezet :(

Orbánék az utolsó pillanatban vannak, hogy kiugorjanak, és a pénzcsapokat a kínai forrásokra szereljék át, lesz ami lesz.
 

Bubu bocs

Well-Known Member
2021. január 6.
3 761
15 710
113
Igen ez így van, csak nekem egyre erősebb a gyanúm, hogy ŐT be fogják áldozni nemsokára.
Ha ez az irányvonal megy tovább, akkor biztosan.
Petya Viktor egyik legstabilabb embere, szerintem Varga Misi és ő a 2 legstabilabb pont neki (meg Pintér, de azt inkább hagyjuk).
Petya nagyon komoly munkabírású, komoly kapcsolatokkal, tapasztalattal rendelkezik. Iyen instabil nemzetközi politkai helyzetben Viktor nem lesz olyan hülye, hogy pont őt váltsa le.
Én bízom benne, hogy ő lesz Viktor elnöki székébe majd beültetve.
 

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 427
7 987
113
3,34 millió választó a külhoni magyarokkal együtt plusz a pár száz ezer megvett szavazat. Pl adó kedvezmény visszatéritése....... Egyébként a valós 1,7-2.5 millió között lehet. A kb 1-1,5 millió billegőt (akik pénzért "támogatásokkal" megvásárolhatóak. Teljesen mindegy melyik oldal. Ha bal oldal lenne a hatalmon ugyan úgy meglenne.
Orbánnak és az egész NER rendszernek már rég váltani kellett volna. Fiatalabb emberibb arcokra. Lett volna rá lehetősége többször is Orbának és a slepjének hogy új arcokat rakjanak be. Ez a vonat lassan elment.... Marad Orbán és az egyre idősebb fidesz tábor...... Jelenleg a fidesz a 40-50 és a 50-65 évesek közt a legnépszerűbb utánna a nyugerek..... Lássuk be fiatalok megszólítása nélkül ez a valasztói réteg 5-10 éven belül megcsappan.
Kb két három hónapja már írtuk itt egy páran hogy az ukrán balhé "után" valószínűleg célkeresztben mi leszünk. Előbb kisebb nagyobb nyomással utána egyre fokozódó nyomás gyakorlással.
A hazai gazdasági környezetet részben elkurták. Az uniós támogatás után még futnak amit az egyre erősödő USA nyomásra alighanem nem fogunk megkapni.
Be kell látni hogy sokszor főleg a gazdasági környezetben adhoc módon az események után kulognak. Ami nagy hiba mert a jó akaróinknak jelentős fegyver tényező a kezeikben.
Sorolhatnánk még.....
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 208
113
Te amúgy jónak tartod, hogy ez a Power a szíriai-líbiai pedigréjével ide lett delegálva?
Hogy “aggódnak” a demokráciánkért az óceán túlpartján?
…hogy az ilyen aggódások vége determinisztikusan egy V8 motorra kapcsolt botmixerrel való kitartó szarkavarás szokott lenni?
Isten irgalmazzon nekünk, de komolyan :(

Nem nekünk kell megijedni!!!

Úgy kell alakítani, hogy Ők ijedjenek meg!

Mit szólnának, ahhoz --"PöLö"--, ha egy honvédésgi "bármilyen" gyakorlat során, a Honvédség EW egységei "véletlenül lebuknának", hogy tudják blokkolni az amerikai nagykövetség rádió-forgalmát!
...véletlen! :oops:
...ééérted! ;)

Szeretném, ha tudnánk ilyet ha --Ne adj' Isten-- kell !!!


Vagy a szolnokiaknak lenne eg --két hasonló-- forgatókönyve, hogy "...a hazánkban ideiglenesen állomásozó" NATO erők "természetsen-NEM-ATOM" fegyverzetét /támaszpontját terroristák elfoglalták és körül kell venni őket.
...pusztán segítő céllal!!! :oops:
...a NATO-t védjük!!! ;)

Szeretnék ilyeneket látni!!! Tudni, hogy tudjuk ezeket ---és akár többet is--, ha kell!!!

Szeretném, tudni hogy Magyarországot akár a NATO-tól is meg akarja védeni a Honvédség, ha kell !!!

Ettől kezdve lesz magyar !
...nekem!


.
 

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 427
7 987
113
A TEK erős és profi szervezet, de ha majd jön rájuk is a bélyeg, hogy “Orbán személyi testőrei, akik mellesleg NÁCIK” (vagy hasonló), és ez 24/7 jön a FOSból, akkor hirtelen sokan kezdik majd el keresni a kiutat a szervezetből. Hát ha még súgnak is nekik, hogy ha valaki hamar átáll, az még pozíciót is kaphat.

Túlságosan hirtelen bukkant most fel sok gyanús elem, a legváltozatosabb helyeken. Legutóbb ez az Aranysasos Trautmann ütötte ki nálam a biztosítékot, de tényleg rengetegen lettek most. A USAID 200 millió USD-t szán Kelet-Európára (és ez nyilván csak a kirakatba tett összeg, ennél sokkal több pénz kerül majd ide). A Google mindenféle együttműködésre kér fel hazai, nem kis olvasottságú portálokat. Másfél év múlva önkormányzati választások.

És az USA “aggódik” a magyar demokráciáért - ez pedig nekem azt mutatja, beindult a gépezet :(

Orbánék az utolsó pillanatban vannak, hogy kiugorjanak, és a pénzcsapokat a kínai forrásokra szereljék át, lesz ami lesz.
A kínai pénzcsapoktól mentsen meg minket az ég ugyan ott lennénk. 22-es csapda.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 214
113
Petya Viktor egyik legstabilabb embere, szerintem Varga Misi és ő a 2 legstabilabb pont neki (meg Pintér, de azt inkább hagyjuk).
Petya nagyon komoly munkabírású, komoly kapcsolatokkal, tapasztalattal rendelkezik. Iyen instabil nemzetközi politkai helyzetben Viktor nem lesz olyan hülye, hogy pont őt váltsa le.
Én bízom benne, hogy ő lesz Viktor elnöki székébe majd beültetve.
Remélem!
 
Status
Not open for further replies.