[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 526
93 815
113
Nyugtass meg inkább, nem hiányzik most az oltás ;)
Off

Pedig én kérdeztem az orvost mi legyen. Adják be negyedik covidot?

Aszonta ne, ha mindenképp vmit akarok szuratni legyen a gyerekkoriak emlekeztetője, egy kis turbó senkinek sem árt. Nem kellett kétszer mondani, már adtam a karom. Erre nem telibeverte az egyik eret.

Mondom mi ez? Elvérzek?

Doki: Ne hupákoljak, nincs röntgen szeme nem lát a bőr alá.

Ezt értem, de nem fizetek.

Doki: Inkább köszönjem meg, mert a hatóanyag a vérben gyorsabban felszívódik.

:cool: :cool: :D :D

on
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 953
123 560
113
Nyugtass meg inkább, nem hiányzik most az oltás ;)
A magyar katonai vezetésnek sose volt az adott fősodortól eltérő gondolata se a rendszerváltás óta, mindenki bólogat aztán igyekszik szakmailag a legjobbat kihozni abból amit a politika irányvonalként meghatároz, ha teheti... kijön egy cikk, hogy nátótlanítás meg orosztalanítás amiben akkora kreténségeket hordanak össze hogy valami hihetetlen aztán egyik pillanatban tapsikoltok másikban meg örömködtök. Ki-ki vérmérséklete szerint....
Az egyik kormányközeli szócső biztonságpolitikai szakembert szidjátok mert nyugatosabb a másikat meg istenítitek mert keletisebb.. Azt felejtitek el, hogy kurvára ugyan onnan kapja a fizetését mindkettő és egy terméket ad el a neki kijelölt célfogyasztónak vagyis nektetk ( ki-ki vérmérséklete szerint)

Vernyogtok itt össze vissza, hogy ez a politikus atlantista meg az atlantista, meg csodálkoztok mint boci az új kapura, hogy Novák Katalin mosolydiplomáciát folytat az ukránokkal, de úgy csináltok mintha nem előre megírt beszédet mondana el amit előtte a felső vezetés határoz meg neki. És nem az összes ember Viktor álal lett kinvezve hanem csak odanőtt hirtelen mint a bolondgomba... Viktor kapott egy figyelmeztetést a gazdasági satu tekergetésével ami a tökeire van szorítva, most majd halkít kicsit.

Járja az ország kállai kettőst eddig kettőt léptünk keletre, valószínüleg még kettőt nem tudunk és most jön a visszakettő...
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 213
29 281
113
Off

Pedig én kérdeztem az orvost mi legyen. Adják be negyedik covidot.

Aszonta ne, ha mindenképp vmit akarok szuratni legyen a gyerekkoriak emlekeztetője, egy kis turbó senkinek sem árt. Nem kellett kétszer mondani, már adtam a karom. Erre nem telibeverte az egyik eret.

Mondom mi ez? Elvérzek?

Doki: Ne hupákoljak, nincs röntgen szeme nem lát a bőr alá.

Ezt értem, de nem fizetek.

Doki: Inkább köszönjem meg, mert a hatóanyag a vérben gyorsabban felszívódik.

:cool: :cool: :D :D

on
Persze amikor vért kell venni, véletlenül se találják :D
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 830
48 521
113
A magyar katonai vezetésnek sose volt az adott fősodortól eltérő gondolata se a rendszerváltás óta, mindenki bólogat aztán igyekszik szakmailag a legjobbat kihozni abból amit a politika irányvonalként meghatároz, ha teheti... kijön egy cikk, hogy nátótlanítás meg orosztalanítás amiben akkora kreténségeket hordanak össze hogy valami hihetetlen aztán egyik pillanatban tapsikoltok másikban meg örömködtök. Ki-ki vérmérséklete szerint....
Az egyik kormányközeli szócső biztonságpolitikai szakembert szidjátok mert nyugatosabb a másikat meg istenítitek mert keletisebb.. Azt felejtitek el, hogy kurvára ugyan onnan kapja a fizetését mindkettő és egy terméket ad el a neki kijelölt célfogyasztónak vagyis nektetk ( ki-ki vérmérséklete szerint)

Vernyogtok itt össze vissza, hogy ez a politikus atlantista meg az atlantista, meg csodálkoztok mint boci az új kapura, hogy Novák Katalin mosolydiplomáciát folytat az ukránokkal, de úgy csináltok mintha nem előre megírt beszédet mondana el amit előtte a felső vezetés határoz meg neki. És nem az összes ember Viktor álal lett kinvezve hanem csak odanőtt hirtelen mint a bolondgomba... Viktor kapott egy figyelmeztetést a gazdasági satu tekergetésével ami a tökeire van szorítva, most majd halkít kicsit.

Járja az ország kállai kettőst eddig kettőt léptünk keletre, valószínüleg még kettőt nem tudunk és most jön a visszakettő...
USAID? Amerikai aggodalom a demokráciánk miatt?
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 953
123 560
113
USAID? Amerikai aggodalom a demokráciánk miatt?
Ez miben is más mint eddig?
Aggódnak miatta 2010 óta, ha éppen úgy beszél velük a Fidesz ahogy szerintük nem illik. Viktor bekussol kicsit, hoznak valami kamu törnyvényt, van amit visszavon ha nagyon muszáj, sír egy sort a hallgatóságnak, hogy bántotta a brüsszel, aztán vesz valami amerikai fegyvert meg egy kis LNG-t aztán ennyi.

Attól, hogy kiszóltunk az akolból párszor még sosem jelentette azt, hogy bármikor is kint lettünk volna kerítésen kívül. Ez csak a választóknak szólt eddig is.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 526
93 815
113
A magyar katonai vezetésnek sose volt az adott fősodortól eltérő gondolata se a rendszerváltás óta, mindenki bólogat aztán igyekszik szakmailag a legjobbat kihozni abból amit a politika irányvonalként meghatároz, ha teheti... kijön egy cikk, hogy nátótlanítás meg orosztalanítás amiben akkora kreténségeket hordanak össze hogy valami hihetetlen aztán egyik pillanatban tapsikoltok másikban meg örömködtök. Ki-ki vérmérséklete szerint....
Az egyik kormányközeli szócső biztonságpolitikai szakembert szidjátok mert nyugatosabb a másikat meg istenítitek mert keletisebb.. Azt felejtitek el, hogy kurvára ugyan onnan kapja a fizetését mindkettő és egy terméket ad el a neki kijelölt célfogyasztónak vagyis nektetk ( ki-ki vérmérséklete szerint)

Vernyogtok itt össze vissza, hogy ez a politikus atlantista meg az atlantista, meg csodálkoztok mint boci az új kapura, hogy Novák Katalin mosolydiplomáciát folytat az ukránokkal, de úgy csináltok mintha nem előre megírt beszédet mondana el amit előtte a felső vezetés határoz meg neki. És nem az összes ember Viktor álal lett kinvezve hanem csak odanőtt hirtelen mint a bolondgomba... Viktor kapott egy figyelmeztetést a gazdasági satu tekergetésével ami a tökeire van szorítva, most majd halkít kicsit.

Járja az ország kállai kettőst eddig kettőt léptünk keletre, valószínüleg még kettőt nem tudunk és most jön a visszakettő...
Petya azért ma kiugrott a Belorussziába trollkodni,. :cool:

Már csak arra leszek kíváncsi a héten még Berlinbe vagy Párizsba megy vagy pofátlanul mint a Lavrov látogatása után egyből New Yorkban viszi az üzit.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 830
48 521
113
Ez miben is más mint eddig?
Aggódnak miatta 2010 óta, ha éppen úgy beszél velük a Fidesz ahogy szerintük nem illik. Viktor bekussol kicsit, hoznak valami kamu törnyvényt, van amit visszavon ha nagyon muszáj, sír egy sort a hallgatóságnak, hogy bántotta a brüsszel, aztán vesz valami amerikai fegyvert meg egy kis LNG-t aztán ennyi.

Attól, hogy kiszóltunk az akolból párszor még sosem jelentette azt, hogy bármikor is kint lettünk volna kerítésen kívül. Ez csak a választóknak szólt eddig is.
Legyen igazad. Nekem most kicsit összejönni látszódnak ezek a dolgok ;)

tumblr_o16n2kBlpX1ta3qyvo1_1280.jpg
 

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 236
9 406
113
Szerintetek van összefüggés?
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 836
57 793
113
Szerintetek van összefüggés?

Most mondta Kriss, hogy aki összefüggéseket lát, esetleg aggódik, az be van herbálozva.
Én mondjuk nem nyugodtam meg ettől, de sebaj.
A lényeg, hogy ez a figura is mindig ott lebzsel a köztársasági elnök mellet:
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 953
123 560
113
Most mondta Kriss, hogy aki összefüggéseket lát, esetleg aggódik, az be van herbálozva.
Én mondjuk nem nyugodtam meg ettől, de sebaj.
A lényeg, hogy ez a figura is mindig ott lebzsel a köztársasági elnök mellet:
A probléma ott van, hogy te megetted, hogy valaha is volt egy szuverén gondolata is a hazai kormánynak a szavazóhergelésen kívül. Én ilyen illúziókat nem tápláltam sose.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 836
57 793
113
A probléma ott van, hogy te megetted, hogy valaha is volt egy szuverén gondolata is a hazai kormánynak a szavazóhergelésen kívül. Én ilyen illúziókat nem tápláltam sose.

Nem, az én problémám, hogy sose volt! :mad:
És most, hogy beütött a szar és dönteni kellene, hogy félgyarmati csicskaság helyet full seggnyalás, vagy inkább szabadság, ezek még agonizálnak. :mad:
És úgy látom, hogy a "jó barátaink" rá segítenek a "helyes" döntés meghozatalára.
Hidd el, jól látom, hogy a vakok között a félszemű a király a mai politikai palettán. Én nem hozzájuk vagyok hű hanem a hazámhoz. És az én hazám ne legyen gyarmat, egy csicska nemzet! Ez a nép ennél többet érdemel! :hadonaszos:
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 526
93 815
113
A kormány említette, hogy barátkozni akarnak az ukrik. Íme.

Óriási bajba került a magyargyűlölő Baloga - lopáson kapták


A hungarofób Viktor Baloga esett neki a munkácsi turul-szobornak...

Íme a hír:

Az ukrán nyomozóbizottság elkapta Balogát, aki ukrán fegyvereket adott el Oroszországnak – írta a politikai szakértő, Alekszej Golobutszkij.

Az ukrán hadsereg legnagyobb "szétlopása" pontosan 2007-2009-ben történt, Baloga elnöki titkársága idején. 2007-ben adtak el 1 milliárd dollárért ukrán fegyvereket az oroszoknak.

Az egyik legnagyobb vásárló Oroszország volt - az Orosz Föderációnak eladott fegyverek között volt 100 darab X-59-es rakéta, amelyekkel az oroszok most ukrán városokat csapnak le - derült ki a Verhovna Rada vizsgálóbizottságának jelentéséből.


Az Ukrán Állami Exportellenőrző Szolgálat hivatalos adatai szerint Baloga 2007 és 2009 közötti időszakban az elnöki titkárság élén a következő katonai eszközöket értékesítették:

185 harckocsi, 474 páncélozott harcjármű, 123 nagy kaliberű tüzérségi rendszereket, 131 harci repülőgépet, 21 helikoptert, 276 rakétát és rakétavetőt, 375 MANPADS-t hordozórakétákkal és rakétákkal
– jelentik a szakértők.

Baloga nemrég kezdeményezett tárgyalásokat Putyinnal, mondván, hogy ha ő lenne az elnök, közvetlenül tárgyalna az orosz vezetővel. Egyébként Viktor Baloga továbbra is Ukrajna népi képviselője, valószínűleg nem sokáig...
 

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 313
14 059
113
A kormány említette, hogy barátkozni akarnak az ukrik. Íme.

Óriási bajba került a magyargyűlölő Baloga - lopáson kapták


A hungarofób Viktor Baloga esett neki a munkácsi turul-szobornak...

Íme a hír:

Az ukrán nyomozóbizottság elkapta Balogát, aki ukrán fegyvereket adott el Oroszországnak – írta a politikai szakértő, Alekszej Golobutszkij.

Az ukrán hadsereg legnagyobb "szétlopása" pontosan 2007-2009-ben történt, Baloga elnöki titkársága idején. 2007-ben adtak el 1 milliárd dollárért ukrán fegyvereket az oroszoknak.

Az egyik legnagyobb vásárló Oroszország volt - az Orosz Föderációnak eladott fegyverek között volt 100 darab X-59-es rakéta, amelyekkel az oroszok most ukrán városokat csapnak le - derült ki a Verhovna Rada vizsgálóbizottságának jelentéséből.


Az Ukrán Állami Exportellenőrző Szolgálat hivatalos adatai szerint Baloga 2007 és 2009 közötti időszakban az elnöki titkárság élén a következő katonai eszközöket értékesítették:

185 harckocsi, 474 páncélozott harcjármű, 123 nagy kaliberű tüzérségi rendszereket, 131 harci repülőgépet, 21 helikoptert, 276 rakétát és rakétavetőt, 375 MANPADS-t hordozórakétákkal és rakétákkal
– jelentik a szakértők.

Baloga nemrég kezdeményezett tárgyalásokat Putyinnal, mondván, hogy ha ő lenne az elnök, közvetlenül tárgyalna az orosz vezetővel. Egyébként Viktor Baloga továbbra is Ukrajna népi képviselője, valószínűleg nem sokáig...

Szoval egy orosz kotodésu hazaáruló szítja aktívan az ukrán-magyar konfliktust. Menyire meglepo. :oops:
 
Status
Not open for further replies.