[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Amúgy ti herbáloztok vagy mi a náthás fasz?
Már majdnem elgondolkoztam rajta, hogy lehet tényleg túlkombinálok dolgokat, biztos hülyeség hogy a haderő vezérkarában a tisztogatást, 2 eddig nálunk példátlan erőszakos antifa támadást, az ENSZ-ben a Greenfield "zsidóveszedelem van Mo-n! nyilatkozatot KÖVETŐEN a részeg késest a Zsinagóga ellen, meg Bobro-t az USAID-es lázító nővel + homokozós amcsi nagykövettel látom mosolyogni, akkor rossz érzés jön rám, arab tavaszok, meg Majdan után.

Mert ezeket a történelmi mintákat mint ha láttuk volna már máshol, ugye!

Mondom lehet bazz. kicsit ezt túlgondoltam, itt van egy tiszta fejű bátor katona ismerős a fórumról, s megnyugodtam, nem lesz itt semmi tré.

Erre szembe jön ez bazz+ :D :

Lehet röhögcsélni gyerekek, de ez a fickó III/I-es ezredes, hírszerző, az Információs Hivatal vezetője volt...

Ő nem annyira nyugodt mint TE, Krisss.
Irigylem a nyugalmadat, már megint.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 527
93 816
113
.
Már majdnem elgondolkoztam rajta, hogy lehet tényleg túlkombinálok dolgokat, biztos hülyeség hogy a haderő vezérkarában a tisztogatást, 2 eddig nálunk példátlan erőszakos antifa támadást, az ENSZ-ben a Greenfield "zsidóveszedelem van Mo-n! nyilatkozatot KÖVETŐEN a részeg késest a Zsinagóga ellen, meg Bobro-t az USAID-es lázító nővel + homokozós amcsi nagykövettel látom mosolyogni, akkor rossz érzés jön rám, arab tavaszok, meg Majdan után.

Mert ezeket a történelmi mintákat mint ha láttuk volna már máshol, ugye!

Mondom lehet bazz. kicsit ezt túlgondoltam, itt van egy tiszta fejű bátor katona ismerős a fórumról, s megnyugodtam, nem lesz itt semmi tré.

Erre szembe jön ez bazz+ :D :

Lehet röhögcsélni gyerekek, de ez a fickó III/I-es ezredes, hírszerző, az Információs Hivatal vezetője volt...

Ő nem annyira nyugodt mint TE, Krisss.
Irigylem a nyugalmadat, már megint.
Földi megöregedett. Konkrétan elképesztő hülyeségeket képes mondani az orosz-ukran kapcsán, tele fájó tárgyi tévedésekkel. Sajnos már nem lehet teljesen komolyan venni.
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 447
23 617
113
Miért, Zelenszkij nem orosz kötődésű ? Vagy a dnyiprói polgármester sem ? Van olyan ukrán, aki nem orosz kötődésű, és 100 %-os etnikai tisztaságú ukrán ?
Lehet hogy valóra válik az összeesküvés elméletem? A zsidó Zelinszkij, aki orosz, gyűlöli az ukránokat, azért amit a zsidókkal tettek (meg ugye az oroszokkal) és úgy pusztítja el őket hogy az utolsó ukránig harcoltatja őket az oroszok ellen? :cool:
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
.

Földi megöregedett. Konkrétan elképesztő hülyeségeket képes mondani az orosz-ukran kapcsán, tele fájó tárgyi tévedésekkel. Sajnos már nem lehet teljesen komolyan venni.
Mondja ezt ki, te váltottad az IH élén, és naprakészebb vagy mint ő?!

Ez a faszi nem egy töritanárból lett biztonságpolitikai szagértő, hírszerző ezredes, annyira meg még nem is öreg, hogy olyan hülye legyen a kora miatt.

Igen, szar dolgokat mond, jobban esik nem elhinni.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 527
93 816
113
Mondja ezt ki, te váltottad az IH élén, és naprakészebb vagy mint ő?!

Ez a faszi nem egy töritanárból lett biztonságpolitikai szagértő, hírszerző ezredes, annyira meg még nem is öreg, hogy olyan hülye legyen a kora miatt.

Igen, szar dolgokat mond, jobban esik nem elhinni.
Sajnos hallgattam egy másik interjúját, hidd el tele volt olyan tárgyi tévedéssel, ami nekem laikusként kiütötte a szemem.

Már 97-ben politikai alapon pályán kívül rakták..... rég volt!
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson and Robur

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Mondja ezt ki, te váltottad az IH élén, és naprakészebb vagy mint ő?!

Ez a faszi nem egy töritanárból lett biztonságpolitikai szagértő, hírszerző ezredes, annyira meg még nem is öreg, hogy olyan hülye legyen a kora miatt.

Igen, szar dolgokat mond, jobban esik nem elhinni.
Földi történelem tanár végzettségű.

Amúgy meg a jogászok és a történelemtanárok mindenhez értenek, sőt, mindenhez IS.
 

Robur

Well-Known Member
2018. április 9.
3 257
5 304
113
Már majdnem elgondolkoztam rajta, hogy lehet tényleg túlkombinálok dolgokat, biztos hülyeség hogy a haderő vezérkarában a tisztogatást, 2 eddig nálunk példátlan erőszakos antifa támadást, az ENSZ-ben a Greenfield "zsidóveszedelem van Mo-n! nyilatkozatot KÖVETŐEN a részeg késest a Zsinagóga ellen, meg Bobro-t az USAID-es lázító nővel + homokozós amcsi nagykövettel látom mosolyogni, akkor rossz érzés jön rám, arab tavaszok, meg Majdan után.

Mert ezeket a történelmi mintákat mint ha láttuk volna már máshol, ugye!

Mondom lehet bazz. kicsit ezt túlgondoltam, itt van egy tiszta fejű bátor katona ismerős a fórumról, s megnyugodtam, nem lesz itt semmi tré.

Erre szembe jön ez bazz+ :D :

Lehet röhögcsélni gyerekek, de ez a fickó III/I-es ezredes, hírszerző, az Információs Hivatal vezetője volt...

Ő nem annyira nyugodt mint TE, Krisss.
Irigylem a nyugalmadat, már megint.
Mármint ez a futóbolond, aki kiakarja húzni az internetet a falból?
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Földi történelem tanár végzettségű.

Amúgy meg a jogászok és a történelemtanárok mindenhez értenek, sőt, mindenhez IS.
De szakember is volt, ráadásul hírszerző főtiszt, az IH volt vezetője. Olyan dolgokba láthatott bele, amibe pl. itt senki!

Persze, a töritanár nem rossz alap, te is az voltál ugye jól emlékszem:D ?!

Érdekes módon Ő is pont azokról beszélt, amit itt páran mi is megemlítettünk, hogy minimum furcsa.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Sajnos hallgattam egy másik interjúját, hidd el tele volt olyan tárgyi tévedéssel, ami nekem laikusként kiütötte a szemem.

Már 97-ben politikai alapon pályán kívül rakták..... rég volt!
Ok, akkor régen volt a hírszerzés vezetője. Akik mostanában okoskodnak, azok mikor voltak azok? Voltak csak simán hírszerzők valaha? Egy Gyarmati, Bendarzsevszkij, Rácz, etc.?
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 527
93 816
113
De szakember is volt, ráadásul hírszerző főtiszt, az IH volt vezetője. Olyan dolgokba láthatott bele, amibe pl. itt senki!

Persze, a töritanár nem rossz alap, te is az voltál ugye jól emlékszem:D ?!

Érdekes módon Ő is pont azokról beszélt, amit itt páran mi is megemlítettünk, hogy minimum furcsa.
Amikor nosztalgiázik, akkor mond érdekeseket. Fellebenti, hogy működött a magyar titkosszolgálat, az kifejezetten élvezhető, érdekes.

Az új elemzései háát. Hallgasd meg mit mondott tavaly ilyenkor, mit mondott áprilisban, aztán vesd össze, mi van ma.
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson and Robur
Status
Not open for further replies.