[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Ha a hazafias baráti társaságnak illegálisan tartott lőfegyvere is van akkor vegzálják csak őket a hatóságok, ez a kötelességük. És ítéljék is el őket, nem azért mert hazafiasak, nem azért mert baráti társaságok, hanem illegális fegyvertartás miatt. Tudtommal pont ezért már ült is Győrkös, lőfegyverrel és lőszerrel való visszaélés és közösség elleni uszítás miatt.

Falra szegezted a fingot, gratulálok.
Ha gyanú van törvénytelenségről lépjenek fel, de nem ideológiai alapon!
 

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 754
3 975
113
Az hogy az egyik beépített volt még nem mond semmit.
Gondolkozz egy kicsit. Azért lehet valakiből általában beszervezett ügynök, mert a szolgálatok felismerik, hogy irányítható. Innét továbbgondolva, fel lehet hívni a figyelmét bizonyos dolgokra, eseményere, anomáliákra amivel a cselekedeteit az általuk sugallt irányba tudják irányítani.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Falra szegezted a fingot, gratulálok.
Ha gyanú van törvénytelenségről lépjenek fel, de nem ideológiai alapon!
Egy halott rendőr nem elég a gyanúra? Az a kalasnyikov nem ideológiai alap hanem nagyon is tárgyi. Az a minimum, hogy ezután átkutatják a Győrköshöz köthető összes "hazafias baráti társaságot", hogy náluk is van-e fegyver. Ha nincs akkor nincs, ha van akkor meg a vonatkozó törvényi passzus lépjen életbe velük szemben.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Jó, hogy egy kizárólag terroristákat, tömeggyilkos múltú banderistákat, tömegbelövetésekel hatalomra jutott puccsista huntákat támogató fórumozó mondja meg, hogy mi a normális.

Civilek akik bombát robbantanak és gépkarabéllyal lőnek, holott a katonáinkon kívül ezt senkinek nem lenne szabad, egyetlen civilnek sem.

Akkor kérlek ezt írd le a szír fórumba is, ugyanis ott a katonák a kormányt védik, minden más meg tegye le a fegyvert!

Nem lehet felmentést adni a megtörténtekre azzal, hogy Szíriában, meg Ukrajnában is mindenki fegyverrel rohangál. Pontosan az a nem normális. Látható hova jutottak. Az országban nincs helye az állami erőkön kívül, semmiféle fegyveres csoportosulásak. Pláne ha gyügyükék alkotják.

Nem hát. Nem kell. Hány fegyveres akcióban is vettek részt '89 óta az MNA tagjai? Nulla? Hány embert is öltek meg az MNA tagjai? Nulla? Ezzel szemben hány halálos vadászbaleset volt '89 óta? -Csak az összehasonlítás végett. Vagy hány esetben volt rendőrbaleset és "önkezűség"?
Akkor mi is van a "gyügyükékkel"?
 

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Egy halott rendőr nem elég a gyanúra? Az a kalasnyikov nem ideológiai alap hanem nagyon is tárgyi. Az a minimum, hogy ezután átkutatják a Győrköshöz köthető összes "hazafias baráti társaságot", hogy náluk is van-e fegyver. Ha nincs akkor nincs, ha van akkor meg a vonatkozó törvényi passzus lépjen életbe velük szemben.

Az nem minimum, hanem egy újabb politikai boszorkányüldözés a hazafias csoportok ellen. A Győrkös kalasnyikovja meg az ő fegyvere, amiről még egyelőre azt sem tudjuk, hogy illegálisan tartotta-e. A tárgyi alap Gy-re vonatkozik. Ha másokat hazafias csoportokat Gy. fegyvere miatt zaklatnak, és nem azért, mert gyanú merült fel azzal kapcsolatban, hogy illegálisan tartanak fegyvert, akkor az ő zaklatásuk ideológiai alapú. Ami szerintem helytelen.

Gondolj csak bele! Ideológiai alapon meg téged is zaklathatnának, és utánanézhetnének annak, hogy amit ezen meg még ki tudja hány másik fórumon művelsz (dezinformálsz), azt önként teszed, hobbiból, vagy valakiknek a megbízásából.
 
  • Tetszik
Reactions: Veér Ispán
T

Törölt tag 1526

Guest
Jó, hogy egy kizárólag terroristákat, tömeggyilkos múltú banderistákat, tömegbelövetésekel hatalomra jutott puccsista huntákat támogató fórumozó mondja meg, hogy mi a normális.

Na látod ezért nem szabad az ilyen szélsőségeseket fegyver közelébe engedni és fegyverkezelésre oktatni. Mert ti mindig megtaláljátok a vélt vagy valós ellenségeiteket akik ellen szerintetek jogos fellépni. Soha nem támogattam banderistákat, bárki aki elolvassa az ukrán topikban a hozzászólásaimat az láthatja, hogy én a mérsékelt EU-pártiakat támogatom. Tehát pont nem a banderistákat akik ugyanolyan EU-ellenes szélsőséges nacionalisták mint ti vagytok. A banderisták azok pont ti vagytok pepitában.

De Győrkös féle balrados és hídfős orosz propaganda belemosta az agyatokba, hogy aki nem támogatja az Ukrajna elleni agressziót az tömeggyilkos banderista terrorista és nektek már ennyi is elég. Egy ilyen békés és mérsékelt emberre mint én is rávágjátok a zavaros ideológiátok gőzében, hogy banderista terrorista. Elvakultak vagytok és torzan látjátok a valóságot, ha még fegyver is lenne a kezetekben csak annál rosszabb lenne.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Na látod ezért nem szabad az ilyen szélsőségeseket fegyver közelébe engedni és fegyverkezelésre oktatni. Mert ti mindig megtaláljátok a vélt vagy valós ellenségeiteket akik ellen szerintetek jogos fellépni. Soha nem támogattam banderistákat, bárki aki elolvassa az ukrán topikban a hozzászólásaimat az láthatja, hogy én a mérsékelt EU-pártiakat támogatom. Tehát pont nem a banderistákat akik ugyanolyan EU-ellenes szélsőséges nacionalisták mint ti vagytok. A banderisták azok pont ti vagytok pepitában.

De Győrkös féle balrados és hídfős orosz propaganda belemosta az agyatokba, hogy aki nem támogatja az Ukrajna elleni agressziót az tömeggyilkos banderista terrorista és nektek már ennyi is elég. Egy ilyen békés és mérsékelt emberre mint én is rávágjátok a zavaros ideológiátok gőzében, hogy banderista terrorista. Elvakultak vagytok és torzan látjátok a valóságot, ha még fegyver is lenne a kezetekben csak annál rosszabb lenne.

Kik azok a "ti"?
Nekem nincsenek ellenségeim. Te másik világban élsz.
Ukrajna fegyveresen puccsal juttatott junáját támogatod, akiket a banderisták ültettek hatalomba; akik legalizálták a hivatalos, állami fegyveres testületeken kívül eső és magánszemélyek által létrehozott, felfegyverzett banderista alakulatokat, akik jelentős részben EU-s országokban illetve EU-s kiképzőktől kaptak kiképzést.

Legalább nézz utána, hogy hogy kell a nevét rendesen leírni.
Megint kinek az agyát mossa át a mi? Mi ez a személyeskedés. Milyen alapon nevezel Te bárkit is agymosottnak meg közveszélyesnek?
 

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Na látod ezért nem szabad az ilyen szélsőségeseket fegyver közelébe engedni és fegyverkezelésre oktatni. Mert ti mindig megtaláljátok a vélt vagy valós ellenségeiteket akik ellen szerintetek jogos fellépni. Soha nem támogattam banderistákat, bárki aki elolvassa az ukrán topikban a hozzászólásaimat az láthatja, hogy én a mérsékelt EU-pártiakat támogatom. Tehát pont nem a banderistákat akik ugyanolyan EU-ellenes szélsőséges nacionalisták mint ti vagytok. A banderisták azok pont ti vagytok pepitában.

De Győrkös féle balrados és hídfős orosz propaganda belemosta az agyatokba, hogy aki nem támogatja az Ukrajna elleni agressziót az tömeggyilkos banderista terrorista és nektek már ennyi is elég. Egy ilyen békés és mérsékelt emberre mint én is rávágjátok a zavaros ideológiátok gőzében, hogy banderista terrorista. Elvakultak vagytok és torzan látjátok a valóságot, ha még fegyver is lenne a kezetekben csak annál rosszabb lenne.

Én nem támogatom az Ukrajna elleni agressziót, ezért ítélem már el lassan 3 éve Amerika ottani zavarkeltését.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Kik azok a "ti"?
Nekem nincsenek ellenségeim. Te másik világban élsz.
Ukrajna fegyveresen puccsal juttatott junáját támogatod, akiket a banderisták ültettek hatalomba; akik legalizálták a hivatalos, állami fegyveres testületeken kívül eső és magánszemélyek által létrehozott, felfegyverzett banderista alakulatokat, akik jelentős részben EU-s országokban illetve EU-s kiképzőktől kaptak kiképzést.

Legalább nézz utána, hogy hogy kell a nevét rendesen leírni.
Megint kinek az agyát mossa át a mi? Mi ez a személyeskedés. Milyen alapon nevezel Te bárkit is agymosottnak meg közveszélyesnek?
Pontosan azokat a balrados frázisokat vetíted ki rám amiket a rendőrgyilkos Györkös a fejedbe ültetett. Ezért nem szeretném, hogy kalasnyikovod legyen, mert tele van a fejed az ő uszító propagandájával ami végül őt is egy közveszélyes gyilkossá tette.

Ha Györkös is a mérsékelt EU-barát erőket támogatta volna mint én, akkor soha nem lett volna belőle gyilkos, de behálózta őt is az aljas rágalmazó uszító propaganda és ő is behálózott vele másokat.
 
  • Tetszik
Reactions: panoz

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Pontosan azokat a balrados frázisokat vetíted ki rám amiket a rendőrgyilkos Györkös a fejedbe ültetett. Ezért nem szeretném, hogy kalasnyikovod legyen, mert tele van a fejed az ő uszító propagandájával ami végül őt is egy közveszélyes gyilkossá tette.

Ha Györkös is a mérsékelt EU-barát erőket támogatta volna mint én, akkor soha nem lett volna belőle gyilkos, de behálózta őt is az aljas rágalmazó uszító propaganda és ő is behálózott vele másokat.

Igazából csak az érdekel, hogy te nem kapsz-e röhögőgörcsöt, amikor leírsz egy ilyen szintű hozzászólást?
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
1; örülök, hogy legalább már le tudod írni Györkös nevét!
2; ennek ellenére mégis romlik a szinvonalad, már csak személyeskedni tudsz
3; ebben egyet értünk, én sem szeretném, hogy kalasnyikovom legyen
4; soha nem olvastam a balradot, sőt nem is írtam :)
5; a hatóságokat minősíti ha Györkös illegálisan tartott fegyvert
6; honnan veszed, hogy Györkös nem az EU-barát erőket támogatta?
7; cáfolj, ne személyeskedj
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 664
9 265
113
Győrkösről mintha azt mondták volna a TV-ben, hogy van vadászengedélye. '90-es évek elején készült videófelvétel és egyéb hírek alapján a fickónak rég ki kellett volna esnie pszichológiai vagy biztonsági vizsgálaton, nem hogy fegyvereket tartson.
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Az nem minimum, hanem egy újabb politikai boszorkányüldözés a hazafias csoportok ellen. A Győrkös kalasnyikovja meg az ő fegyvere, amiről még egyelőre azt sem tudjuk, hogy illegálisan tartotta-e. A tárgyi alap Gy-re vonatkozik. Ha másokat hazafias csoportokat Gy. fegyvere miatt zaklatnak, és nem azért, mert gyanú merült fel azzal kapcsolatban, hogy illegálisan tartanak fegyvert, akkor az ő zaklatásuk ideológiai alapú. Ami szerintem helytelen.

Gondolj csak bele! Ideológiai alapon meg téged is zaklathatnának, és utánanézhetnének annak, hogy amit ezen meg még ki tudja hány másik fórumon művelsz (dezinformálsz), azt önként teszed, hobbiból, vagy valakiknek a megbízásából.

Most úgy utalsz a hazafis szervezetekre mintha nem egy tőről fakadna mindegyik. Sokszor a megbízó is ugyanaz az ember. Ha nem lehet őket korlátozni állami eszközökkel akkor meg kell szüntetni őket, akár egy állig felfegyverzett TEK osztag közreműködésével is. Veszélyt jelentenek a társadalomra.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Győrkösről mintha azt mondták volna a TV-ben, hogy van vadászengedélye. '90-es évek elején készült videófelvétel és egyéb hírek alapján a fickónak rég ki kellett volna esnie pszichológiai vagy biztonsági vizsgálaton, nem hogy fegyvereket tartson.
Akkor talán mégsem volt közveszélyes bolond...
 

closed society

Well-Known Member
2016. szeptember 20.
710
1 314
93
Most úgy utalsz a hazafis szervezetekre mintha nem egy tőről fakadna mindegyik. Sokszor a megbízó is ugyanaz az ember. Ha nem lehet őket korlátozni állami eszközökkel akkor meg kell szüntetni őket, akár egy állig felfegyverzett TEK osztag közreműködésével is. Veszélyt jelentenek a társadalomra.

Senkire nem jelentenek veszélyt. Értem, hogy az atlantista erők most ebből kampányt csinálnak, csak éppen az a gond, hogy Gy. nem támadott, hanem valószínűleg begőzölt a megtámadásakor, bekattant, és minden mindegy alapon védekezett. Valószínűleg úgy volt vele, hogy elege van abból, hogy több évtizede zaklatják, leszámol az életével.
 
  • Tetszik
Reactions: Veér Ispán

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Ha a hazafias baráti társaságnak illegálisan tartott lőfegyvere is van akkor vegzálják csak őket a hatóságok, ez a kötelességük. És ítéljék is el őket, nem azért mert hazafiasak, nem azért mert baráti társaságok, hanem illegális fegyvertartás miatt. Tudtommal pont ezért már ült is Győrkös, lőfegyverrel és lőszerrel való visszaélés és közösség elleni uszítás miatt.
Ezek a szavaid Ukrajnára és Szíriára is érvényesek, vagy megint kettős a mércéd?!!
 
Status
Not open for further replies.