[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 887
56 716
113
Az AFD egy halott projekt. 10%-nál megrekedt, a 15%-os plafont nem tudja áttörni. Ha véletlen beindul, mindig belső széthúzással amortizálódik. Dolgoznak a titkosszolgálatok és az őket kiszolgáló média. A mainstreamben csak negatív hírekben találkozni velük, még semleges beszámolók sincsenek.
Saját média és anyagi bázis nélkül nincs áttörés.


Merz. Ha nyer, bár kétlem, kikerül a CDU a hatalomból. Valszeg szét is szakítják a modern kereszténydemokrata erők. Rövid távon veszteség, közép távon esély. A média szőnyegbombázza majd, de jó lenne megpróbálni.

A valószínűbb egy osztrák mintájú zöld - CDU koala Merz nélkül és további elvtelen balra nyaló politika.
Ezèrt nem kapsz lájkot. :)
 
G

Galthran

Guest
:D

40bec13d24cc794b287bb36ace0391283a5951d0.jpg
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 275
68 206
113
Azert erdekes végignëzni, hogyan müködik a „modern parlamentáris demokrâcia“ egy új szereplövel szemben, ha az nem követi 100% a mainstreamet. Akkor szabad az eröszak, a megfélemlités, a kisemmizès, a bojkot a közszolgâlati médiâkban, napi mócerolâs a többi mèdiâban, a parlamenti együttmüködés teljes megtagadâsa stb. Lassan de biztosan el lehet lehetetleniteni igy egy pârtot. Tanulhatnak ebböl a totalitârius rendszerek, hogyan kell ezt ejropéer módon csinâlni. Ès ezek melett hangoztatni, hogy majd ervekkel gyözik le az AfD-t.
Jogallam kerem, ezt hianyolta valaki ma idehaza...
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 275
68 206
113
Nezegessek csak, ez kellett nekik.
2021-re ott tart a muveszet hogy 3D nyomtatobol kifosat egy szivarvanyszinu plasztik izet. Hol vannak a zoldek a kornyezetszennyezes miatt, mikromuanyag izek?
Azert na, regen marvanybol vagy meszkobol faragtak a szobrokat, esetleg bronzbol ontottek, de meg a Volvogradi emlekmu a maga betonjaval is grandiozus. Manapsag meg 3d nyomtato bekapcsol azt hajra... Ez meg azt az oriasi olomkatonat meg a Nandorfehervari Janos vitezt is alulmulja... Ez a mai magyar muveszet szinvonala, es a mi adonkat erre pazaroljak...
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 640
5 492
113
Nezegessek csak, ez kellett nekik.
2021-re ott tart a muveszet hogy 3D nyomtatobol kifosat egy szivarvanyszinu plasztik izet. Hol vannak a zoldek a kornyezetszennyezes miatt, mikromuanyag izek?
Azert na, regen marvanybol vagy meszkobol faragtak a szobrokat, esetleg bronzbol ontottek, de meg a Volvogradi emlekmu a maga betonjaval is grandiozus. Manapsag meg 3d nyomtato bekapcsol azt hajra... Ez meg azt az oriasi olomkatonat meg a Nandorfehervari Janos vitezt is alulmulja... Ez a mai magyar muveszet szinvonala, es a mi adonkat erre pazaroljak...
Vannak nagy művészek, csak azokat nem támogatja senki, mert nem adják el a lelküket. Ismerek párat, tényleg csodálatos műveket tudnak alkotni, de csak kevesen tudnak róla, mert a ripacsok vannak rivaldafényben. Majd haláluk után 30-40 évvel talán rájönnek az emberek, hogy milyen kincseket készítettek. De manapság amikor élnek, el vannak lehetetlenítve.
 
G

Galthran

Guest
https://mandiner.hu/cikk/20210106_a...en_epulhet_fel_budapesten_az_uj_kinai_egyetem
"Az atlétikai stadionnal szemben épülhet fel Budapesten az új kínai egyetem
...
Az akkori elképzelések szerint 2024-re készülhet el a campus, ahol négy-öt karon (gazdasági, nemzetközi kapcsolatok, orvosi, műszaki tudományok) folyna az oktatás. Az öt-hat ezer hallgatót 500 tanár oktatná
"
nem tetszik nekem ez a kínai nyomulás. ha japán lenne vagy akár szingapúri(tudom hogy azok egy része is kínai), azt mondom oké, de ez nemm
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Nezegessek csak, ez kellett nekik.
2021-re ott tart a muveszet hogy 3D nyomtatobol kifosat egy szivarvanyszinu plasztik izet. Hol vannak a zoldek a kornyezetszennyezes miatt, mikromuanyag izek?
Azert na, regen marvanybol vagy meszkobol faragtak a szobrokat, esetleg bronzbol ontottek, de meg a Volvogradi emlekmu a maga betonjaval is grandiozus. Manapsag meg 3d nyomtato bekapcsol azt hajra... Ez meg azt az oriasi olomkatonat meg a Nandorfehervari Janos vitezt is alulmulja... Ez a mai magyar muveszet szinvonala, es a mi adonkat erre pazaroljak...
Nem értheted a művészetet, ha vidéki, heteró, fehér férfi vagy. Pláne hogy még asszony, meg gyerekek is vannak.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
https://mandiner.hu/cikk/20210106_a...en_epulhet_fel_budapesten_az_uj_kinai_egyetem
"Az atlétikai stadionnal szemben épülhet fel Budapesten az új kínai egyetem
...
Az akkori elképzelések szerint 2024-re készülhet el a campus, ahol négy-öt karon (gazdasági, nemzetközi kapcsolatok, orvosi, műszaki tudományok) folyna az oktatás. Az öt-hat ezer hallgatót 500 tanár oktatná
"
Lesz itt egy egyetem 5-6 ezer hallgatóval, meg akarnak még egy új egyetemet a Lipótmezőre?
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 449
67 752
113
12 évnyi MSZP-kormányzás nem volt elég az ügynöklisták nyilvánosságra hozatalára, most ki hiszi el, hogy megtennék? Schiffer András számtalanszor hiába benyújtott törvényjavaslata tartalmazta az egykori kommunista vezetők (köztük Gyurcsány) közéletből való kizárását is, amiről persze már nem beszél az új LMP sem.
Forrás: https://kuruc.info/r/2/222902/
 

Morishima

Well-Known Member
2017. július 29.
1 460
10 421
113
nem tetszik nekem ez a kínai nyomulás. ha japán lenne vagy akár szingapúri(tudom hogy azok egy része is kínai), azt mondom oké, de ez nemm
Nekem meg az nem tetszik hogy a nyugati mintájú egyetemeken azt oktatják hogy bűnös vagyok a színem miatt, vagy olyan dolgokért amihez nemcsak a népemnek de még az őseimnek sincs köze,, vagy mert nem vallom hogy a segg az új pina, vagy nem akarok kvóta embereket látni pozíciókban csak azért mert valami elfuserált defektben szenvednek, vagy annak születtek amik. Ezerszer inkább egy valódi tudást és nem csak ideológiai büfészakokat oktató Kínai egyetem mint egy újabb nyunyógyár.
 
T

Törölt tag 008

Guest
https://mandiner.hu/cikk/20210106_a...en_epulhet_fel_budapesten_az_uj_kinai_egyetem
"Az atlétikai stadionnal szemben épülhet fel Budapesten az új kínai egyetem
...
Az akkori elképzelések szerint 2024-re készülhet el a campus, ahol négy-öt karon (gazdasági, nemzetközi kapcsolatok, orvosi, műszaki tudományok) folyna az oktatás. Az öt-hat ezer hallgatót 500 tanár oktatná
"
Nem rossz ez. Inkább az oktatásba fektessenek itt mint katonai támaszpontba. Azon kívül az, hogy egyel több központjuk van itt értékesebbé tesz minket és ne felejtsük el, hogy a hamarosan trónbitorló bájden/herisz duó kezére csak Kína tud rácsapni.

Még valami orosz repülőgép hajtómű egyetem nagyon hiányzik innen :D
 

luperator

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
1 061
1 653
113
Nem rossz ez. Inkább az oktatásba fektessenek itt mint katonai támaszpontba. Azon kívül az, hogy egyel több központjuk van itt értékesebbé tesz minket és ne felejtsük el, hogy a hamarosan trónbitorló bájden/herisz duó kezére csak Kína tud rácsapni.

Még valami orosz repülőgép hajtómű egyetem nagyon hiányzik innen :D
Korábban valahol írtam, hogy 4 eve is bennem volt a félsz, hogy demokráciát akarnak majd itt is, Orbánt elég sokan nem kedvelik, hogy aztán ott a demokraták miért utálják ennél is jobban, passz. Mindenesetre jó lenne, ha a Biden-rajongó tábor átnézné máshol hogy intézik ezek a dolgaikat, mert puccs nem csak a világ sötétebbik felén lehet, amit majd egy biztpol topikban jól kibeszélünk.
 
  • Tetszik
Reactions: ghullaire
Status
Not open for further replies.