[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Koleszkaja

Well-Known Member
2020. szeptember 5.
1 950
7 725
113
Már csak hetek kérdése, hogy leleplezodjon, hogy úgy is mindenki Dobrev Klára embere! :hadonaszos: :cool:
Gyurcsányról eddig is gyanítható volt, hogy az o embere és biztos Dobrev ál Soros mogot is aki pedig felépítette neki Orbánt. Így Orbán akár Gyurcsány emberének is mondható. :oops: Érdeted, nem? :p :D

---
Komolyabra fordítva a szót, MZP stratégiája, hogy megpróbáljon mindenképpen az oszes forintot, amit a Fidesz kiad Gyurcsányozásra, mingránsozásra és LMBT(nemtudommire)zésre Orbán ellen viszafordítani. ;)

De miért dobja visszakézből ugyan azt a sarat ? Ez eleg nagy marhaság , ugyan azzal reflexből vissza vádolni ...

Azt mondom egy apukára hogy nem gondoskodik a gyerekéről , amire ő reflexből azt dobja vissza hogy nem is igaz mert én nem gondoskodom a gyerekemről ...de hát kérem szépen nekem nincs is gyerekem ...

Ez igy hülyeség :D

Orbán - Gyurcsány embere : mondta a ellenzék közös miniszterelnöke - azon ellenzéknek aminek része a Dk - azaz a Dk miniszterelnök jelöltje is , azon dk-nak aminek párt elnöke maga a Gyurcsány ...

Igy csak hülyét csinál magábol
 

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 378
14 205
113
De miért dobja visszakézből ugyan azt a sarat ? Ez eleg nagy marhaság , ugyan azzal reflexből vissza vádolni ...

Azt mondom egy apukára hogy nem gondoskodik a gyerekéről , amire ő reflexből azt dobja vissza hogy nem is igaz mert én nem gondoskodom a gyerekemről ...de hát kérem szépen nekem nincs is gyerekem ...

Ez igy hülyeség :D

Orbán - Gyurcsány embere : mondta a ellenzék közös miniszterelnöke - azon ellenzéknek aminek része a Dk - azaz a Dk miniszterelnök jelöltje is , azon dk-nak aminek párt elnöke maga a Gyurcsány ...

Igy csak hülyét csinál magábol
Trumposkodik, no ... eddig bejott neki (legaláb is nyilván azt gondolja).

Elég viszagondolni az elovállaszásra, hogyan mutogattak egymásra, ki érdekében "mozgósít a Fidesz".
Majd azokra a kijelentésekre, hogy hány migránst hozot be Orbán, vagy hány homoszeksuális van a kornyezetében és úgy általában a Fideszben. Ez részérol egy kovetkezetes stratégia.

A lényeg az, hogy bárki is bármit bemond, lesz egy kozeg, aki elhiszi neki. Még akár azt is, hogy igazából a Foldnek két holdja van (komolyan, nemrég sikertelenul próbáltam argumentálni a FB-on, hogy az csak fake képek és videók). Ez nem kérdés. Igazán érdekes csak hogy milyen nagy ez a kozeg és miért hajlamos elhinni.
 
  • Tetszik
Reactions: Koleszkaja

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 110
88 189
113
Egyszer egy kínai lányt akartam megtanítani alapszinten kimondani őket, de annyira az angolból indult ki a magánhangzók esetén, hogy lehetetlennek tűnt pedig szerintem értelmesen magyaráztam.
Egy ismerősömnek japó neje van. Nálunk tanult. Brüsszelben találkoztak. Ott jöttek össze. Magyarul éltek. Mivel itt tanult a csaj, a Liszt Ferencen, okos is volt, mellé diplomata gyerekként alapból jó nyelvérzékkel áldotta meg a sors, így a csaj perfekt magyar lett. Olyan jól beszélt magyarul, olyan választékosan, hogy csak néztem amikor először találkoztunk, pedig csak az egyetem alatt élt nálunk. Korábban Japán vidék, Thaiföld, Szingapúr és Dél-Afrika. :) Tehát, meg lehet tanulni JÓL magyarul, csak akarni kell.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 110
88 189
113
De miért dobja visszakézből ugyan azt a sarat ? Ez eleg nagy marhaság , ugyan azzal reflexből vissza vádolni ...

Azt mondom egy apukára hogy nem gondoskodik a gyerekéről , amire ő reflexből azt dobja vissza hogy nem is igaz mert én nem gondoskodom a gyerekemről ...de hát kérem szépen nekem nincs is gyerekem ...

Ez igy hülyeség :D

Orbán - Gyurcsány embere : mondta a ellenzék közös miniszterelnöke - azon ellenzéknek aminek része a Dk - azaz a Dk miniszterelnök jelöltje is , azon dk-nak aminek párt elnöke maga a Gyurcsány ...

Igy csak hülyét csinál magábol
Szerintem, ez mindenkinek így jó. Jó Ferinek, jó Orbánnak és jó Magyarországnak.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 110
88 189
113
  • Hűha
Reactions: tindalos

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 110
88 189
113
Kicsiben, újabb fejezet:

"... Lászlóék célja láthatóan az volt, hogy bármi áron elhozzák a kerület pénzügyeit a Takarékbanktól, hiszen azt a helyi baloldaliak „fideszes banknak” tartják. És nem szeretnék, hogy mint ilyen intézmény, rálásson a kerület pénzügyeire.

Kérdés, hogy vajon mit akarnak így eltitkolni?"

 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 591
18 550
113
:D

Nem is tudtam, hogy az ellenzék egységesen és hivatalosan bejelentette, hogy MZP a közös miniszterelnök jelöltjük? 444 újabb kis csúsztatása. Amúgy engem nem akarnak meghívni Brüsszelbe? Csak mert per pill ez az ember egy polgármester sem nem több sem nem kevesebb.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 567
68 161
113
Nem is tudtam, hogy az ellenzék egységesen és hivatalosan bejelentette, hogy MZP a közös miniszterelnök jelöltjük? 444 újabb kis csúsztatása. Amúgy engem nem akarnak meghívni Brüsszelbe? Csak mert per pill ez az ember egy polgármester sem nem több sem nem kevesebb.
Tudod, hogy az únióban a végtelenül demokratikus vezetők kitalálták, hogy most az lenne igazán demokratikus ha a valasztáson nyertes kormányt megkerülve polgármesterekkel és civil szervezetek vezetőivel tárgyalnak és nekik akarnak demokratikusan, korrupt önérdeket teljes mértékben elkerülve a céljaik tekintetében pénzt adni, amivel természetesen egyáltalán nem vág össze egy az ugyanezért célért küzdve a hivatalosan hazája ellen eljárásokat követelő korrupció miatt vizsgálódó bizottság milliárdos korrupcióval vádolt tagja. Nélkülük elsüllyednénk a diktatúra mocsarában, hiszen nyilvánvalóan nem tudunk helyesen szavazni, így most szegények kénytelenek a rossz szavazásunkat valahogy demokráciává tenni az el nem ismerésével. :D
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 110
88 189
113
Szegény Csekkatka! Úgy fog pillanatokon belül kinézni mint egy II. VHs szovjet tábornok vagy aki a Balatonon megnyerte a Kék szalagot.


MSZMP-}MSZP-}MZP ...
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 110
88 189
113
És mondja, és mondja ...

Lassan leállok a pakolással, azt hiszem fölösleges lesz rohanni. Ráér 5 év múlva is, ahogy anno elterveztem. :)

Majd folytatja ...


:D

Ahogy Orbán Viktort is "hihetetlen összegekkel támogatta".

"Dollármilliókkal" - ahogy írja.

Orbánt két hónapon át (a nyolcvanas években egyik év szeptemberétől ugyanazon év novemberéig támogatta Soros. Dollármilliókkal? Ez nekem új. :D
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 110
88 189
113