[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Vajon valami nagyobb gebaszt szimatolnak, hogy már a kiképzésre szánt Leok is mennek?
Vagy rájött, hogy ez így szánalmas manővererőnek:
IMG-20220228-194100.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: kaktusz

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 427
7 987
113
Nagyszerű, de nem érted hogy nem ez a lényeg? Megint tettünk egy gesztust aminek semmi gyakorlati haszna nincs, cserébe adja ellenünk az alapot.
Legutóbb valaki betette a szimulált lehetséges atomcsapásokat hogy nagyjából milyen irányba várható. Valaki betené mégegyszer. Igaz szimuláció volt viszont a térkép nagyon érdekes volt.
 
  • Tetszik
Reactions: hendrick

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 052
18 756
113
Vajon valami nagyobb gebaszt szimatolnak, hogy már a kiképzésre szánt Leok is mennek?

Itt és a Blikk szintű médiában jön elő állandóan, hogy "kiképző harckocsi". Nem tudom melyik médiafelületen jelent meg az a kifejezés, de nagyon szerencsétlen volt. Kizárólag kiképző, max a vezetés tanulását segítő, torony nélküli, plexi kabinos vezetőképző harckocsi. Tessék már elfogadni, hogy az a 12 db Leopárd 2 A4 harckocsi, teljes értékű harceszköz, ami hadrendben van.
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 546
10 834
113
Itthon is így kivan mosva az emberek agya hogy nem fogják fel hogy mekkora marhaság lenne átengedni a fegyvereket?
Gondolom ez nekem szól, hallgatom az érveket. Bemegy máshonnan? Be. Csatlakoztunk minden a szankciózáshoz? Ja. Semmit nem szépít az oroszok szemszögéből, plusz ismerik a szorított helyzetet amiben a magyar külügy van. Cserébe faszán hergeli az ukránokat. Meg tudjuk védeni tőlük a Kárpátalján maradt magyarokat? Nem. Amit tenni tudunk az a velünk kapcsolatos veszélyérzetük csökkentése.

Ja, azt ígérték, ha végeztek az oroszokkal, utána mi jövünk... Te ezeknek akarsz fegyvert adni? :eek:
Nem szoktam nézni, de most nagyon sajnálatos képet ad amennyi lájkot ez a komment kapott. Pont leírtam, hogy nem akarok nekik fegyvert adni, szó szerint az ellenkezője volt feketén-fehéren leírva egy egyszerű magyar mondattal. Funkcionális analfabetizmus.
 

kaktusz

Well-Known Member
2010. december 7.
2 401
8 661
113
Itt és a Blikk szintű médiában jön elő állandóan, hogy "kiképző harckocsi". Nem tudom melyik médiafelületen jelent meg az a kifejezés, de nagyon szerencsétlen volt. Kizárólag kiképző, max a vezetés tanulását segítő, torony nélküli, plexi kabinos vezetőképző harckocsi. Tessék már elfogadni, hogy az a 12 db Leopárd 2 A4 harckocsi, teljes értékű harceszköz, ami hadrendben van.
Nem én találtam ki, ráadásul az itteni szakmai krém mondta valószínűleg mindig ezt a szerepkört fogja betölteni. Én már akkor sem értettem miért ne lenne bevethető....
remélem azért van hozzá lőszer is elégséges mennyiségben....
 

tomippo

Well-Known Member
2016. május 16.
3 325
10 373
113
Gondolom ez nekem szól, hallgatom az érveket. Bemegy máshonnan? Be. Csatlakoztunk minden a szankciózáshoz? Ja. Semmit nem szépít az oroszok szemszögéből, plusz ismerik a szorított helyzetet amiben a magyar külügy van. Cserébe faszán hergeli az ukránokat. Meg tudjuk védeni tőlük a Kárpátalján maradt magyarokat? Nem. Amit tenni tudunk az a velünk kapcsolatos veszélyérzetük csökkentése.


Nem szoktam nézni, de most nagyon sajnálatos képet ad amennyi lájkot ez a komment kapott. Pont leírtam, hogy nem akarok nekik fegyvert adni, szó szerint az ellenkezője volt feketén-fehéren leírva egy egyszerű magyar mondattal. Funkcionális analfabetizmus.
Általánosságban a hírre írtam, ilyen helyre https://twitter.com/search?q=execution kiev fegyverküldésben részt venni úgy hogy bármikor a magyarok ellen fordíthatják elég nagy baromság lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: laiki

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Nem szoktam nézni, de most nagyon sajnálatos képet ad amennyi lájkot ez a komment kapott. Pont leírtam, hogy nem akarok nekik fegyvert adni, szó szerint az ellenkezője volt feketén-fehéren leírva egy egyszerű magyar mondattal. Funkcionális analfabetizmus.
Nem azt jelenti az írásod, mint amit most próbálsz belemagyarázni, de tök lényegtelen, mert ha te sem akarsz az ukiknak fegyvert szállítani, akkor egyetértünk.
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 052
18 756
113
Nem én találtam ki, ráadásul az itteni szakmai krém mondta valószínűleg mindig ezt a szerepkört fogja betölteni. Én már akkor sem értettem miért ne lenne bevethető....
remélem azért van hozzá lőszer is elégséges mennyiségben....

Mivel mentek, ebből sejthető hogy nem csak lőtéri gyakorlógránát van hozzájuk.
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 052
18 756
113
G

Galthran

Guest
Minek kellene nyomni ezt?
mert eddig is mi voltunk a putyin bránerján hintázók, a háború után(legyen akármiylen vége) meg mi leszünk akik a hősiesen védekező ukránok harcát szabotáltuk azzal hogy nem engedtük át a fegyvereket.
a ruszkik leszarják egyébként, nekik am is csak sameszok vagyunk(láttad a legutóbbi orbán-putyin találkát?akkor emlékszel putyó mozdulatára, na az mindent elmondott)
 
Status
Not open for further replies.