[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 560
80 909
113
Mondjuk az Európai parlament nem is jogosult ilyen nyilatkozatra, ez max politikai állásfoglalás. Eldöntendő jogi kérdésekben az Európai Bíróság hatásköre állást foglalni. Azonban olyat még ők sem mondhatnak, hogy a lengyel alkotmánybíróság illegitim, mert ezt csak a nemzeti parlament mondhatja ki, az EU parlamentnek nincs joghatósága a nemzeti alkotmánybíróságok felett. Az egész egy nettó baromság, hozzátéve, hogy egyenesen nevetséges, hogy az EU parlament politikai célok megnyilvánulásáról beszél amikor saját maga a megtestesült politikai megnyilvánulás első számú színtere.
Ez semmi más, mint politikai állásfoglalás a többség jegyében. Értelme semmi, hisztinek semmi köze a valósághoz, simán a választások miatt történik, meg mert az öreg Soros még életben van. Túl van tolva a kocsma, és Brüsszel ezen f.szkodása nekik többet visz, mint hoz.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 421
17 560
113
Ez semmi más, mint politikai állásfoglalás a többség jegyében. Értelme semmi, hisztinek semmi köze a valósághoz, simán a választások miatt történik, meg mert az öreg Soros még életben van. Túl van tolva a kocsma, és Brüsszel ezen f.szkodása nekik többet visz, mint hoz.
Hát, hogy sorosnak ehhez van köze vagy sem azt nem tudom, ezt nem tisztem eldönteni. Amit én látok ebben az egészben az ismét a föderalista vs konföderalista Európa megnyilvánulnak egy újabb epizódja.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 560
80 909
113
Hát, hogy sorosnak ehhez van köze vagy sem azt nem tudom, ezt nem tisztem eldönteni. Amit én látok ebben az egészben az ismét a föderalista vs konföderalista Európa megnyilvánulnak egy újabb epizódja.
Anno összeszámolták, hogy hány képviselőt fizet Soros vmelyik alapítványa valamilyen módon, dollár és euró tízezrekkel. 1/3nyit ..., mellé jönnek a zöld meg egyéb gender hasznos hülyék a szocdem, meg liberális, ill. egyéb nyomi frakciókból. Komoly szám ez. Nem véletlen a 2/3 az EPben.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 421
17 560
113

Azért ezen a kijelentésén kikerekedett a szemem rendesen:
"Ha én rajzolnám a térképet, a DK lenne az egyik pólus, mellette lehetne egy jobboldali pólus – értelemszerűen a Jobbikkal –, illetve egy zöld-baloldali, a többi párttal. A Momentumnak, ahogy a politikába az előválasztáson betörő civil és fiatal tömegeknek, több irányban is lehetnek vegyértékei"

A jobbik mint jobboldali párt?!? Mi van?? :D Ezen az alapon mondhatta volna a DK-t is :D Nem csoda, hogy az MSZP a megszűnés szélén áll, ha még mindig ilyen gondolkodású emberek képesek befolyásolni azt a pártot...
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 374
4 902
113
Én az irodám ablakából néztem a TV székház előtti eseményeket, ahogy elakadt a vizágyú. Volt egy kis 56os félingem....
Hat akkor te engem is lattal valahol, mert en meg ott alltam a ter szelen es eppen azon gondolkodtunk az ocsemmel, hogy vegul is csak teccettunk forrafalmat csinalni. Aztan vegul is elmaradt ismet.
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 429
18 849
113

Azért ezen a kijelentésén kikerekedett a szemem rendesen:
"Ha én rajzolnám a térképet, a DK lenne az egyik pólus, mellette lehetne egy jobboldali pólus – értelemszerűen a Jobbikkal –, illetve egy zöld-baloldali, a többi párttal. A Momentumnak, ahogy a politikába az előválasztáson betörő civil és fiatal tömegeknek, több irányban is lehetnek vegyértékei"

A jobbik mint jobboldali párt?!? Mi van?? :D Ezen az alapon mondhatta volna a DK-t is :D Nem csoda, hogy az MSZP a megszűnés szélén áll, ha még mindig ilyen gondolkodású emberek képesek befolyásolni azt a pártot...
Ezek mind beallnak a győztes mzp pártjába, most meg nincs de nemsokára lesz.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 560
80 909
113
Természetesen a mandi mellett továbbra is csak a ps link jelenik meg. Sebaj. Tehát az elqurtuk film némi adalékkal:

 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 584
63 956
113
"Kérdés persze, hogy vajon tényleg látták-e már ennyien a Gyurcsány-krimit, vagy csak Gyurcsány Ferenc pártja, a Demokratikus Koalíció mindenre elszánt aktivistái lendültek akcióba, hiszen a rendszer azt értelemszerűen nem kéri számon, hogy meg is nézte-e a filmet az illető."

Kizárt, hogy ezt értelmes számú ember egy nap alatt látta és rohant értékelni az imdbre! Sima O1G szektás dékáslyobbikosok fröcsögnek az egyessel, melyet a nincs másik szépen meglovagol függetlenobjektív formában. A jobbosok se látták eddig, nemhogy egy ilyenre pénzt nem adó balosok. :) Nevetséges az egész. De ennyit tudnak. Ki se látszik a fejük a moslékból, és már csak ez maradt nekik, meg a messiásvárás MZP személyében ...


Hm, eszembe nem jutna hogy imbd indexeket nezegessek egy film elott, kinek van arra ideje?
 

hete

Well-Known Member
2021. január 7.
688
1 702
93
"Kérdés persze, hogy vajon tényleg látták-e már ennyien a Gyurcsány-krimit, vagy csak Gyurcsány Ferenc pártja, a Demokratikus Koalíció mindenre elszánt aktivistái lendültek akcióba, hiszen a rendszer azt értelemszerűen nem kéri számon, hogy meg is nézte-e a filmet az illető."

Kizárt, hogy ezt értelmes számú ember egy nap alatt látta és rohant értékelni az imdbre! Sima O1G szektás dékáslyobbikosok fröcsögnek az egyessel, melyet a nincs másik szépen meglovagol függetlenobjektív formában. A jobbosok se látták eddig, nemhogy egy ilyenre pénzt nem adó balosok. :) Nevetséges az egész. De ennyit tudnak. Ki se látszik a fejük a moslékból, és már csak ez maradt nekik, meg a messiásvárás MZP személyében ...


Sima trollkodás, de az internet világába ez belefér, a szomorú az, hogy a 2 és fél millió Fideszesből miért nincsen tízezer aki egy 10-es szavazattal ugyan úgy megtrollkodná
 

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 395
4 392
113
Sima trollkodás, de az internet világába ez belefér, a szomorú az, hogy a 2 és fél millió Fideszesből miért nincsen tízezer aki egy 10-es szavazattal ugyan úgy megtrollkodná
Megtettek, de nem sikerult bizonyos okok miatt. A kepet amit szandekoztam megosztani az esemenyrol kepzeld el.
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
15 993
26 477
113
Még jó, hogy a bíróságok a Fidesz kezében vannak! Mi lenne, ha nem lennének ... :D


Pitiáner majmok gyülekezete.
Tizenegy éve lett volna a Fidesznek megtisztítania a bíróságokat legalább lengyel szinten. Azért fogok az ellenékre szavazni jövőre, mert az általuk kirobbantott polgárháború biztosan megsemmmisíti a liberálisokat, nincs szükség még négy elvesztegetett fideszes évre!