[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 827
113
Masszív tuzrol számoltak be a torokországi Izmir melletti Nato bázis kozelébol. Nem zárják ki, hogy szándékos gyujtogatás tortént.
video a cikkben
https://russian.rt.com/article/313759-smi-soobschayut-o-masshtabnom-pozhare-u-bazy
 

cataflam28

Member
2016. február 14.
42
1
8
Újabb terrortámadás Németországban! Egy 27 éves szír menekült robbantotta fel magát Ansbach-ban, eddigi hírek alapján 11 sérült 1 halott (a merénylő)

https://www.reddit.com/r/worldnews/comments/4uf8x5/explosion_at_restaurant_in_ansbach_germany_causes/
 

cataflam28

Member
2016. február 14.
42
1
8
Tippre a héten 3 ilyen eset lesz. Kíváncsi vagyok mikor lesz elege az embereknek és mikor fogja Európa Hitleresen kitakarítani ezeket a kecskebaszókat.
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Egyelőre napi egy történik. És ez a tempó tartható is ha csak 0.25%-a migránsoknak terrorista!
 

thomashewitt

Active Member
2015. március 21.
472
165
43
Tippre a héten 3 ilyen eset lesz. Kíváncsi vagyok mikor lesz elege az embereknek és mikor fogja Európa Hitleresen kitakarítani ezeket a kecskebaszókat.
Ezt már korábban is írni akartam, hogy figyelembe véve a svéd IKEA-ban történt késelést, amit egy elutasított nigger követett el, lehetetlenség kipaterolni őket, mert eleve a "jók a norvég börtönök" miatt jönnek ide, és ha felsejlik bennük, hogy hőség-teveszar-homok, annyian nem férünk a pálmafa alá, akkor a börtönt fogják választani.
Milliók halnának meg, ha megpróbálnák.
 

Eltorro

Active Member
2010. szeptember 27.
1 394
2
38
Újabb terrortámadás Németországban! Egy 27 éves szír menekült robbantotta fel magát Ansbach-ban, eddigi hírek alapján 11 sérült 1 halott (a merénylő)

https://www.reddit.com/r/worldnews/comments/4uf8x5/explosion_at_restaurant_in_ansbach_germany_causes/

Német híradóban már mosdatták, hogy gázrobbanás volt...
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Nos, nem az egyik napról a másikra kell kipaterolni őket, hanem felkell készülni. Lehet, hogy úgy is milliók halnának meg, csak éppen nem az őslakosok közül. Persze jobb lett volna előre gondolkozni, és nem válogatás nélkül mindenkit beengedni.

Ha először szükségállapotot vezetsz be, majd házról házra végigtakarítod a területet, összegyűjtöd, hajókra rakod, és elszállítod őket a sivatagba, akkor működhet
addig az internetet is el kell kapcsolni, a takarított városrészben, hogy ne tudjon értesíteni másokat. Előtte már hetekig ellátási problémák kellenek, hogy senki se lepődjön meg. Ahhoz egy false flag merénylet tökéletes lehet.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Líbia kijelentette, hogy nem fogad senkit vissza: le kell szarni. Mindet partra tenni ott, és kész. Majd a helyiek elvégzik a piszkos munkát.
Erre valók a nyugatiak hadiflottái, hadseregei, hogy ezeket a helyzeteket megoldják. Ahol a politikai eszközei elfogynak, ott jönnek a hadsereg eszközei.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Az egészben az zavar, hogy ha rendet tesznek is, akkor is mi leszünk szerintük a hülye nácik a kerítésünkkel...
 

thomashewitt

Active Member
2015. március 21.
472
165
43
Ezt, csak 2 féle módon lehetett volna megelőzni, Crassus, illetve Vlad Tepes módra a határokon. Haláltól nem félnek, mert azt hiszik, hogy 72 szűzzel fognak szeretkezni, de, ha belegondolnak abba, már ha tudnak, hogy előtte a szög-karó fáj, akkor talán otthol maradtak volna.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Vajon napi hány merényletnél lesz elég a német népnek? én 4-5 körüli értékre tippelek, és kétséges, hogy azt az arányt eléri a terror intenzitása. A németek nagyon türelmesek tudnak lenni.
 

rumcajsz

Well-Known Member
2015. április 30.
703
1 034
93
Nemrég leírtam, hogy a polgároknak a rendelkezésükre álló eszközökkel kell a baltás és macsétás ámokfutókkal szembeszállni, és a BMW-s (valszeg török) fiatalember kiválóan cselekedett. Kivasalta a delikvenst és gyanítom azért mert benne még jobban élnek a "vadember" ösztönei. Példaértékű amit tett, nemzetiségétől-gyökereitől-vallásától függetlenül és slussz-passz.
Ami a terrorizmust illeti mondtam már. Akire az iszlám terrorizmus gyanújának árnyéka vetül, gondolkodás nélkül elzavarni, hazavágni, állampolgárságát megvonni és tenni ezt a környezetével is "hetedíziglen". Ha majd Juszuf a kebabárus veszélyben érzi békés-nyugodt életét azért mert Ali, a soros baltás ámokfutó két hete nála ebédelt, akkor biztos figyelmesebb lesz és az első gyanús jelre "súgni fog" – és most jön Molni, hogy a "fortélyos félelem" korát készítem elő – a hatóságoknak. Hogy sok "ártatlan" is a líbiai(szíriai, iraki, afganisztáni) sivatag homokjában végzi? Sz...tam le! Az én fajtám is megkapta Szolyva minden gyönyörét, mert Joe bácsinak úgy tetszett, pedig egyik nagyapám se akart egy szál mannlicherrel nekimenni a Kremlnek. A demokratikus nyugat meg kussolt mint a bevizelt malacka, ahogy tavasszal az ungvári "késre a magyarokkal"-ra se reagált senki, hát a politikusoknak kéretik most is "pofa súlyba"-t játszani és bízzák a dolgot a flottákra, hadseregekre, gumitalpúakra. A suszter ugyanis jobb ha a a kaptafánál marad. A politikus hazudozzon, ígérgessen, lopjon, de ha az ország és a társadalom ( amelyik mellesleg őt is eltartja) megmaradása a tét, bízza a munkát (csótányirtás) a "szakemberekre".
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 659
9 248
113
Na, akkor jobbikos vagy?

Nem. Nem ragaszkodom semmilyen párthoz. Azt nézem, hogy melyik párt valósítja meg szerintem a legjobban az elképzeléseimet. Bár mostanában inkább azt, hogy melyik van kevésbé távolabb az én elképzelésemtől.

Ezt nem gondoltam volna a posztjaid alapján én egyértelműen balliberál oldalra láttalak eddig.

Hát akkor félrenézted. Szerintem te összekevered a kormányellenességet a ballibbel. A mai magyar társadalom kb úgy néz ki, hogy 25% fideszes, 25% ballib (MSZP, LMP, DK stb.), 15% Jobbik, 35% semleges (alapvetően mindenkit elutasító). A kormányellenesek 1/3-a ballib, 2/3-a jobbikos vagy egyéb (többnyire egyéb).
 

vendeg2

Well-Known Member
2015. február 6.
513
471
63
Líbiában most nincs kormány, oda kell vinni a migráncsokat desszant hajókkal és a parttól 10 méterre kitolni őket mint kukás autó a szemetet. Az olasz határokat meg lezárni, hogy ha visszahozzák őket akkor basszák is meg ott helyben.
 

thomashewitt

Active Member
2015. március 21.
472
165
43
Líbiában most nincs kormány, oda kell vinni a migráncsokat desszant hajókkal és a parttól 10 méterre kitolni őket mint kukás autó a szemetet. Az olasz határokat meg lezárni, hogy ha visszahozzák őket akkor basszák is meg ott helyben.
Nem-e lehetne, hogy ő várja őket a parton?-:)XD
https://www.youtube.com/watch?v=inbmkoU_QUI