[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Bleroka

Well-Known Member
2019. március 16.
364
1 065
93
Ilyenkor szoktam a pofájába röhögni a sok kreténnek, mikor megy a duma, hogy "Magyarország meg van védve", ezért kell elviselni ezt a maffiát...
Ugyan az megy Magyarországon, ugyan az a betelepítés, mint nyugaton, csak azért nem annyi van itt, mert szarabb az életszínvonal + nehezítésnek itt vannak a cigányok bónuszba, hogy annál is szarabb legyen a helyzet (és persze a csókos média mélyen hallgat róla, naná!).

Szóval kár a nyugat összeomlásán álmodozni, hogy Mo. majd milyet röhög akkor - itt pontosan ugyanakkor lesz még kegyetlenebb összeomlás és nagyobb szar. És a vezír nem védett meg senkit, csak átverte minden hülye hívét amelyik hinni akart. Aki meg nem hiszi, a fenti kommenteknek megfelelően kukkantson körbe a belvárosban...

Szerintem nem kéne kihagyni a legnagyobb lélekszámú bevándorló közösséget,az ukránokat.Minden komolyabb épitkezésen megtalálhatók,és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében pedig jó pár üzemben teljesen kiszoritották a magyar melóst.:(
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 562
93 943
113
Ilyenkor szoktam a pofájába röhögni a sok kreténnek, mikor megy a duma, hogy "Magyarország meg van védve", ezért kell elviselni ezt a maffiát...
Ugyan az megy Magyarországon, ugyan az a betelepítés, mint nyugaton, csak azért nem annyi van itt, mert szarabb az életszínvonal + nehezítésnek itt vannak a cigányok bónuszba, hogy annál is szarabb legyen a helyzet (és persze a csókos média mélyen hallgat róla, naná!).

Szóval kár a nyugat összeomlásán álmodozni, hogy Mo. majd milyet röhög akkor - itt pontosan ugyanakkor lesz még kegyetlenebb összeomlás és nagyobb szar. És a vezír nem védett meg senkit, csak átverte minden hülye hívét amelyik hinni akart. Aki meg nem hiszi, a fenti kommenteknek megfelelően kukkantson körbe a belvárosban...
Qrvára nem ugyanaz megy. A legtöbb nyugati nagyvárosok lakossagának fele már migri. Erre jön rá a libsi hajléktalan, kolduspolitika. Ebből alakulnak ki migranssátortáborok a parkokban,, az utcák, pályaudvarok tele hajlektalanokkal. Odahugyoznak, xarnak.
Kitesznek nekik matracokat meg a koldusoknak dobálják az eurot, amit a maffia elszed tőlük.
Ehhez jönnek még a fekete és arab negyedek, ahol fehér ember nem lakik. Ezek folyamatosan terjeszkednek, ahogy a lakosság aranya változik. Ez a változás nagyon gyors és a szinvonal romlása is elképesztő. A közparkok nagyrésze használhatatlan, a bűnözés meredeken nő.

Ettől mi hidd el nagyon messze vagyunk!
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 232
113
A közparkok nagyrésze használhatatlan, a bűnözés meredeken nő.
Ettől mi hidd el nagyon messze vagyunk
Khm, ez Budapesten is így van! Nálunk a hajléktalanok és a cigók birtokolják a fővárosi közparkok javát. Azokon a normális ember nappal csak sietősen átmegy, míg éjszaka elkerüli őket! Továbbá Magyarország az ezer nogozóna országa, legalább ennyi elcigányosodott településrész vagy full telep van, ahová a rendőrség se szívesen, vagy egyáltalán nem megy be, max brutál csapaterővel! Ugyanakkora, ha nem nagyobb szarban vagyunk, mint Franciaország és a mi kormányunk pontosan ugyanúgy homokba dugja a fejét, mint a nyugati liberálisok!
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Khm, ez Budapesten is így van! Nálunk a hajléktalanok és a cigók birtokolják a fővárosi közparkok javát. Azokon a normális ember nappal csak sietősen átmegy, míg éjszaka elkerüli őket! Továbbá Magyarország az ezer nogozóna országa, legalább ennyi elcigányosodott településrész vagy full telep van, ahová a rendőrség se szívesen, vagy egyáltalán nem megy be, max brutál csapaterővel! Ugyanakkora, ha nem nagyobb szarban vagyunk, mint Franciaország és a mi kormányunk pontosan ugyanúgy homokba dugja a fejét, mint a nyugati liberálisok!
Mit kellene tenni szerinted?
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 945
56 932
113
Szerintem nem kéne kihagyni a legnagyobb lélekszámú bevándorló közösséget,az ukránokat.Minden komolyabb épitkezésen megtalálhatók,és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében pedig jó pár üzemben teljesen kiszoritották a magyar melóst.:(

Biztos, hogy kiszoritottâk az ukrânok a magyar melóst, vagy nincs is elëg magyar melós? Mert az nem mindegy.
 

Molon Labe

Well-Known Member
2020. július 26.
2 114
11 272
113
Szerintem nem kéne kihagyni a legnagyobb lélekszámú bevándorló közösséget,az ukránokat.Minden komolyabb épitkezésen megtalálhatók,és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében pedig jó pár üzemben teljesen kiszoritották a magyar melóst.:(

Nem lehet, hogy nincs magyar melós ? Azért vannak itt ? Csak mert a járvány kezdetéig évek óta munkaerõhiány volt.

Nem tudtad ? Jóreggelt!
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 562
93 943
113
Khm, ez Budapesten is így van! Nálunk a hajléktalanok és a cigók birtokolják a fővárosi közparkok javát. Azokon a normális ember nappal csak sietősen átmegy, míg éjszaka elkerüli őket! Továbbá Magyarország az ezer nogozóna országa, legalább ennyi elcigányosodott településrész vagy full telep van, ahová a rendőrség se szívesen, vagy egyáltalán nem megy be, max brutál csapaterővel! Ugyanakkora, ha nem nagyobb szarban vagyunk, mint Franciaország és a mi kormányunk pontosan ugyanúgy homokba dugja a fejét, mint a nyugati liberálisok!
Igen, a cigányokra nincs megoldás, de én a migránshelyzetre reagáltam, hogy nálunk nem ugyanaz a helyzet, mint Nyugaton. A cigánykérdés xarabb. Főleg a a fiatal cigányok a problémásak.
A virushelyzet előtt soha ennyi cigányt mint akkor nem láttam folgozni. Útépítés, építkezés, sőt kezdtek a multikba is beszivárogni. Egész cigánytakarítónő-brigádok voktak.

Viszont a fiatalok kezdik uralni az éjszakát. Régen is voltak, de nem ennyien Ez sajnos a régi segély alapú családpolituka terméke.

Nem tudom a cigánykérdést, hogyan lehetne úgy kezelni, hogy közben ne basszanak ki minket az EU-ból.... :confused:
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 562
93 943
113
Ha villanyszerelők masíroznának sem dobnának ki minket. Jönnének az eljárások, de senki sem dobja ki a gyarmatát.
Ha a logika szabályait követed, igen. Viszont ezek a kulturmarxista forradalmárok nem követnek ilyen szabályokat. Ha beledöglenek, akkor is a hülye elveik.
 

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 884
5 226
113
Igen, a cigányokra nincs megoldás, de én a migránshelyzetre reagáltam, hogy nálunk nem ugyanaz a helyzet, mint Nyugaton. A cigánykérdés xarabb. Főleg a a fiatal cigányok a problémásak.
A virushelyzet előtt soha ennyi cigányt mint akkor nem láttam folgozni. Útépítés, építkezés, sőt kezdtek a multikba is beszivárogni. Egész cigánytakarítónő-brigádok voktak.

Viszont a fiatalok kezdik uralni az éjszakát. Régen is voltak, de nem ennyien Ez sajnos a régi segély alapú családpolituka terméke.

Nem tudom a cigánykérdést, hogyan lehetne úgy kezelni, hogy közben ne basszanak ki minket az EU-ból.... :confused:

Ugyanigy latom, "Eu ertekek" meg hasonlo toketlenkedessel sehogy nem lehet a dolgot megoldani.
En a nagyhatalmu klanokat iktatnam ki, mivel a fiataljaiknak ezek a peldak.
De ezt nem lehet ugye gayroper modon... Kinai, orosz modszerrel mukodne szerintem. Plusz drakoi buntetesek, halal, kenyszermunka, akit elitelnek azoknak az emberi jogai nuku.
Igy kb meg lehetne allitani a katasztrofat, szerintem
 

Molon Labe

Well-Known Member
2020. július 26.
2 114
11 272
113
Khm, ez Budapesten is így van! Nálunk a hajléktalanok és a cigók birtokolják a fővárosi közparkok javát. Azokon a normális ember nappal csak sietősen átmegy, míg éjszaka elkerüli őket! Továbbá Magyarország az ezer nogozóna országa, legalább ennyi elcigányosodott településrész vagy full telep van, ahová a rendőrség se szívesen, vagy egyáltalán nem megy be, max brutál csapaterővel! Ugyanakkora, ha nem nagyobb szarban vagyunk, mint Franciaország és a mi kormányunk pontosan ugyanúgy homokba dugja a fejét, mint a nyugati liberálisok!


Te ittál ? Azért hordasz össze ennyi marhaságot ?

Valóban van pár putri, kb 5-600k cigány, de hogy azon a szinten lennénk, mint a franciák... miért, Budapest 60%-a migró, mint Pârizs ? Azért messze vagyunk ettõl..bár.. ha balos városvezetésen múlik, mindenkinek jólesz, csak a magyaroknak nem.
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 232
113
Mit kellene tenni szerinted?
A rendőrség megerősítése és kemény fellépés a cigányok szervezett bűnözésével szemben, de ez nem lehetséges addig, amíg Pintér él (egész eddigi munkássága a rendőrség egyre nagyobb válsága és lezüllése, ahogy válságba került és elzüllött minden, amit a BM alá toltak, különös tekintettel a Katasztrófavédelemre!). Azonkívül kapitalizmus, a munka megoldja a cigánykérdés javát, a maradék pedig rendőrségi kérdés.

Az oktatás nem megoldás, a gettóba nincs nagyon értelme iskolát vinni, mert úgyis csak szétbasszák a gettólakó szociopaták. Majd a törekvő segédmunkások viszik maguktól a gyerekeiket, ha látják, hogy ez az egyetlen út! Kényszerrel nem lehet kiemelni senkit, az oktatást a cigányoknál el kell felejteni. Aki közüllük nem tud viselkedni az iskolában, az kibaszni onnan valami slaaggal mosható gettó elfekvőbe, rontsa ott a levegőt tizennégy éves koráig, aztán mehet Isten hírével, míg azt a keveset (hosszú távon a munkába álló szülők miatt remélhetőleg többet), aki saját magától akar tanulni, segíteni mindenben!
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 232
113
Te ittál ? Azért hordasz össze ennyi marhaságot ?

Valóban van pár putri, kb 5-600k cigány, de hogy azon a szinten lennénk, mint a franciák... miért, Budapest 60%-a migró, mint Pârizs ? Azért messze vagyunk ettõl..bár.. ha balos városvezetésen múlik, mindenkinek jólesz, csak a magyaroknak nem.
Magyarországon nem a főváros, hanem komplet vidéki megyék fele gettó. A helyzet pontosan ugyanaz, mint Nyugaton, csak a helyszín más!
 
  • Tetszik
Reactions: Veér Ispán

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 395
11 400
113
Körülnéztem, cigányt látok, migrit nem.

Hát nem nagyon látom őket, és a tv híradòban is a kintieket mutatják.

Pestet totál nem ismerem, úgyhogy simán elhiszem amit írtál.
Az mondjuk érdekelne hogyan kerültek ide?

Pedig tudom ajánlani elsősorban Budapestet. Szembetűnő mennyiség nem csak cigányból, de mindenféle Távol-keletiből, arabból, négerből és ukránból. Utóbbiban nem vagyok teljesen biztos, csak annyit hallok, hogy valamilyen szláv nyelvet beszélnek, és hát honnan máshonnan jönnének?


Igen, a cigányokra nincs megoldás, de én a migránshelyzetre reagáltam, hogy nálunk nem ugyanaz a helyzet, mint Nyugaton. A cigánykérdés xarabb. Főleg a a fiatal cigányok a problémásak.
A virushelyzet előtt soha ennyi cigányt mint akkor nem láttam folgozni. Útépítés, építkezés, sőt kezdtek a multikba is beszivárogni. Egész cigánytakarítónő-brigádok voktak.

Viszont a fiatalok kezdik uralni az éjszakát. Régen is voltak, de nem ennyien Ez sajnos a régi segély alapú családpolituka terméke.

Nem tudom a cigánykérdést, hogyan lehetne úgy kezelni, hogy közben ne basszanak ki minket az EU-ból.... :confused:

Igen, elmész egy-egy építkezés közelében, és szinte csak őket hallod. Aztán ki tudja, hány diverzáns van köztük? Egyszer már az ukrán maffiát is egész jól kiseperték az országból pedig.
Ami a cigányság helyzetét illeti, én segítettem volna, illetve most is segítenék, hogy egy toleránsabb, befogadóbb otthonra leljenek, menekítendő őket sanyarú sorsukból.
Németországban, Hollandiában, Franciaországban, Olaszországban szerintem megtalálnák a helyüket és hasznos tagjai lehetnének a sokszínű, progresszív társadalomnak.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 809
25 420
113
Biztos, hogy kiszoritottâk az ukrânok a magyar melóst, vagy nincs is elëg magyar melós? Mert az nem mindegy.

Meg az ukrán állam megroggyant! Az is kellett ehhez, hogy meginduljanak...
2014-ben ugyanis a vezetésük úgy döntött, hogy öntökönlövik magukat és jujj de jó lesz!
Hát aztán nem lett az!
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 884
58 063
113
Remélem ezért nem fog kirakni a moderátor, de a mély szegénység felszámolásának leghatékonyabb módja a pete vezeték elkötése.
2 gyerek után fizetni kellene az anyáknak ezért. Mert ha ez nincs akkor tök mindegy hányan lépnek ki a nyomorból, a helyükre újabb egyének lépnek majd be.

A rendőrség ekézése meg azért is felesleges, mert amíg ilyen bíróságunk van addig nem tehetnek semmit. Ha valahol rendet kellene már végre tenni, az a jogszolgáltatás!:hadonaszos:
 
G

Galthran

Guest
Biztos, hogy kiszoritottâk az ukrânok a magyar melóst, vagy nincs is elëg magyar melós? Mert az nem mindegy.
nem ismered a magyar vállalkozót?
az ukrán kevesebbért melózik(igaz, általában még szarabbul mint a magyar vagy cigány melós), szóval 3 fillért lehet rajtuk spórolni elvileg!
ez az építőiparra értendő, gyárban már más a helyzet, meg kell kérdezni olyat aki mondjuk a gödi samsungban dolgozik. oda is tömegével veszik fel az ukránokat, de a legtöbbje nem bírja a munkát ezért elmegy vagy egyszerűen kibasszák
 
  • Tetszik
Reactions: Veér Ispán

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 232
113
nem ismered a magyar vállalkozót?
az ukrán kevesebbért melózik(igaz, általában még szarabbul mint a magyar vagy cigány melós), szóval 3 fillért lehet rajtuk spórolni elvileg!
ez az építőiparra értendő, gyárban már más a helyzet, meg kell kérdezni olyat aki mondjuk a gödi samsungban dolgozik. oda is tömegével veszik fel az ukránokat, de a legtöbbje nem bírja a munkát ezért elmegy vagy egyszerűen kibasszák
A SAMSUNG-ban dolgozók fele ukrán. Amúgy azért van ennyi ukrán melós, mert más nincs. Jobb mint a cigány, de rosszabb, mint a magyar. Ez van, ez elérhető. De az iparban sok helyen vannak mongolok is. Ami a legsúlyosabb hiány jelenleg az a mezőgazdasági idénymunkás, na az nagyon nincs.

De kicsit fű alatt nem árt tudni, hogy már verseny van a csicskákért vidéken, tehát azokért az alkoholistákért, akik korábban napi egy kanna tablettásért éltek az ólban és végeztek el minden aljamunát a gazdaságban, most már úgy lopják őket egymástól a gazdák őket, rálicitálva a bérükre, mert már az is van! Kemény dolog a munkaerőhiány! :D
 

Rferi66

Well-Known Member
2020. február 14.
2 648
5 433
113
Ilyenkor szoktam a pofájába röhögni a sok kreténnek, mikor megy a duma, hogy "Magyarország meg van védve", ezért kell elviselni ezt a maffiát...
Ugyan az megy Magyarországon, ugyan az a betelepítés, mint nyugaton, csak azért nem annyi van itt, mert szarabb az életszínvonal + nehezítésnek itt vannak a cigányok bónuszba, hogy annál is szarabb legyen a helyzet (és persze a csókos média mélyen hallgat róla, naná!).

Szóval kár a nyugat összeomlásán álmodozni, hogy Mo. majd milyet röhög akkor - itt pontosan ugyanakkor lesz még kegyetlenebb összeomlás és nagyobb szar. És a vezír nem védett meg senkit, csak átverte minden hülye hívét amelyik hinni akart. Aki meg nem hiszi, a fenti kommenteknek megfelelően kukkantson körbe a belvárosban...
Mostanában sokkal kevesebb fejkendős nőt, meg arabnak látszó férfit lehet látni a Vörösmarty téren meg a Váci utcán. Fél éve még tele volt velük minden. Bár ez egész környék elég kihalt ahhoz képest, amilyen volt a járvány előtt. A magyar és az angol mellett mostanában leginkább szláv beszédet szoktam hallani.
 
  • Tetszik
Reactions: borisz