[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Bubu bocs

Well-Known Member
2021. január 6.
3 761
15 708
113
Egy kép az agyonvert berlini srácról...
2313_WhatsApp_Bild_2023-05-31_um_14.43.03.jpg
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 826
47 210
113

ravenlord

Well-Known Member
2016. december 31.
4 319
12 700
113
Itt a progresszív nyugaton/EU értékek mentén komolyan mondom, buzinak kell lenni lassan ha valami pozíciót akarsz betölteni, mese nincsen :D ! Nem tudom mi van a lettekkel, de hinni nem akarom hogy nem volt egy normális jelölt, aki pont nem kukipusziló manusként!

Mindenki megőrült!
Buzokrácia.
(jegyezzétek fel, hogy itt és most, én találtam ki ezt a kifejezést)
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 447
23 617
113
Frankfurtban egy ifjúsági futballtorna elődöntője után verekedés tört ki a francia FC Metz és a német JFC Berlin játékosai között. Ennek során az egyik 16 éves "francia" játékos a már öltözőbe tartó 15 éves berlini Paul után szaladt, és ököllel csapást mért hátulról gyanútlan áldozata koponyájára. A német fiú olyan súlyos agykárosodást szenvedett, hogy a kórházban belehalt sérüléseibe.

Gyilkosát előzetes letartóztatásba helyezték. Klubja, a Metz leszögezte, hogy nem ad ki információkat a személyéről és NEMZETISÉGÉRŐL. De a bűncselekmény jellegéből és a francia utánpótlás akadémiákon tapasztalható állapotokból nem nehéz kikövetkeztetni.


FRISSÍTÉS: Azóta már az ügyvédje nyilatkozatából kiderült, hogy a gyilkos muzulmán vallású. (t-online.de)
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 896
56 753
113

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Itt a progresszív nyugaton/EU értékek mentén komolyan mondom, buzinak kell lenni lassan ha valami pozíciót akarsz betölteni, mese nincsen :D ! Nem tudom mi van a lettekkel, de hinni nem akarom hogy nem volt egy normális jelölt, aki pont nem kukipusziló manusként!

Mindenki megőrült!
Miért ne lehetne attól normális és jó államfő, hogy meleg?
Miért zárná ki?
Mi köze hozzá?
2bites baromság arról megítélni valakit, hogy milyen szexuális irányultságú,
vagy pl milyen vallású stb.
 
  • Hűha
Reactions: Kim Philby

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 210
29 260
113
Miért ne lehetne attól normális és jó államfő, hogy meleg?
Miért zárná ki?
Mi köze hozzá?
2bites baromság arról megítélni valakit, hogy milyen szexuális irányultságú,
vagy pl milyen vallású stb.
És azért lett ő az államfő, mert ő a legrátermettebb, vagy mert teljesíteni kell a melegkvótát? Nem az a baj, h mit csinál a 4 fal között. Szerintem pl Szájer is kiváló köztársasági elnök lett volna, leolvadt volna a libsik arca. :)
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
És azért lett ő az államfő, mert ő a legrátermettebb, vagy mert teljesíteni kell a melegkvótát? Nem az a baj, h mit csinál a 4 fal között. Szerintem pl Szájer is kiváló köztársasági elnök lett volna, leolvadt volna a libsik arca. :)
Nem gondolom, hogy nagyobb valószínűsége lenne annak, hogy 'kvóta', mint annak, hogy rátermett.
A fenti postokat elolvasva meg úgy tűnik nekem, hogy egyeseknek ez még mindig feldolgozhatatlan probléma.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 703
113
Frankfurtban egy ifjúsági futballtorna elődöntője után verekedés tört ki a francia FC Metz és a német JFC Berlin játékosai között. Ennek során az egyik 16 éves "francia" játékos a már öltözőbe tartó 15 éves berlini Paul után szaladt, és ököllel csapást mért hátulról gyanútlan áldozata koponyájára. A német fiú olyan súlyos agykárosodást szenvedett, hogy a kórházban belehalt sérüléseibe.

Gyilkosát előzetes letartóztatásba helyezték. Klubja, a Metz leszögezte, hogy nem ad ki információkat a személyéről és NEMZETISÉGÉRŐL. De a bűncselekmény jellegéből és a francia utánpótlás akadémiákon tapasztalható állapotokból nem nehéz kikövetkeztetni.


FRISSÍTÉS: Azóta már az ügyvédje nyilatkozatából kiderült, hogy a gyilkos muzulmán vallású. (t-online.de)
De meglepődtem ...
 

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 130
7 155
113
Itt a progresszív nyugaton/EU értékek mentén komolyan mondom, buzinak kell lenni lassan ha valami pozíciót akarsz betölteni, mese nincsen :D ! Nem tudom mi van a lettekkel, de hinni nem akarom hogy nem volt egy normális jelölt, aki pont nem kukipusziló manusként!

Mindenki megőrült!

Erről ment a vicc, amikor egy fehér férfi, egy nő, egy néger és egy muzulmán közül kell dönteni, hogy kit rúgjanak ki a cégtől, de (tudjuk jól, hogy miért) se a nőt, se a négert, se a muzulmánt nem lehetne kirúgni, ezért mondják a fehér manusnak, hogy sajnáljuk, de magát kell elküldenünk. Mire a fickó: nemrég jöttem rá, hogy igazából meleg vagyok.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 826
47 210
113
És azért lett ő az államfő, mert ő a legrátermettebb, vagy mert teljesíteni kell a melegkvótát? Nem az a baj, h mit csinál a 4 fal között. Szerintem pl Szájer is kiváló köztársasági elnök lett volna, leolvadt volna a libsik arca. :)
Így van, nem azzal van gond önmagában hogy buzi, hanem hogy ahogy a cikkben írták, az egyik eleme a meleglobbi a programjának. Otthon azt csinál felőlem mindenki amit akar.
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 337
20 783
113
Nem gondolom, hogy nagyobb valószínűsége lenne annak, hogy 'kvóta', mint annak, hogy rátermett.
A fenti postokat elolvasva meg úgy tűnik nekem, hogy egyeseknek ez még mindig feldolgozhatatlan probléma.
Ettől még megmagyarázhatnád: mi lehet az oka annak, hogy egyes pozíciókban a lakosság körében előfordulónál sokkal magasabb arányban vannak jelen bizonyos jellemzők.
Példálózhatsz persze azzal, hogy a politikusi pozíciókban az átlagnál mennyivel magasabb az angol nyelvismeret aránya, de ha még emlékszel rá: te se erre reagáltál.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 599
32 116
113
"A makaróni az egyik klasszikus francia sütemény, amely a középkori Európából származik. Őrölt mandulából, porcukorból, cukorból és tojásfehérjéből készül.
Az a macaron. A makaróni olasz étel..
Macaron
Makaróni
Alszent faxok, a kijevi nyiltan naci rezsimet meg tamogatjak a sajat karukra is.
A mi kárunkra támogatják, eus polgárok kárára.
Miért ne lehetne attól normális és jó államfő, hogy meleg?
Miért zárná ki?
Mi köze hozzá?
2bites baromság arról megítélni valakit, hogy milyen szexuális irányultságú,
vagy pl milyen vallású stb.
Semmi köze hozzá, csak nem mindegy, hogy mit domborított ki a székfoglalójában. A vallást meg ne keverjük ide, mert az is lehet tudni, hogy a m@svallásúak mit támogatnak gojföldön.
Gondolom a Szájer esetnél is a jogászmúlt/felkészültség volt a fő... Ja nem.