[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 422
93 320
113
Akkor ezt számolhatjuk 39 vs 54-nek. Nem lesz változás.
Én is így gondoltam, de eleve Franciaországban Macron még a komcsik nem működnek együtt. Macron a mérsékelt jobb külső támogatásával kormányzott kisebbségből.
Másrészt a francia egyéni kétfordulós választási rendszer elég kiszámíthatatlan.

Aki első körben 50%÷1 szavazatot hoz az nyer.
37%-os támogatottságnál, ha valóban ennyi, lesznek első körös győzelmek.

Amennyiben nem, jön jövő héten a második fordulo.
Nem mindegy kik kerülnek be a második körbe. És az sem, hogy két vagy egy jelölt.12,5%-nyi támogatottság fölött a harmadik jelölt is bekerül és ma ez nagyon sanszos.

Le Pen párti jelölt VS. Macron pári képviselők közt a második körben eddig mindig Macronék nyertek, ez most sem lesz másképp.

Csakhogy most inkább Le Pen VS. komcsik második kör lesz. Ez már sokkal nyitottabb.

És a legtöbb ha koordinált kölcsönös visszaléptetés nem lesz és ez a francia politikai törésvonalak miatt sanszos, három jelölt lesz és akkor a modellek szerint Le Penék tarolnak.
Van ilyen előrejelzés is a második körre.
Ez történelmi fordulat lenne túlzás nélkül.

Szal ez sztem most nagyon nyitott választás, nem lefutott.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 422
93 320
113
Az olasz picsa lelépett, de...

Kiadták a németek Simeon Ravi Truxot, a Hammerbande tagját, a tavalyi budapesti embervadászat résztvevőjét


Váratlan fejlemény az antifák rendezte tavalyi budapesti embervadászat kapcsán! A Pesti Srácok értesülsée szerint a német igazságügyi szervek kiadták Magyarországnak Simeon Ravi Truxot, akit Budapestre szállítottak. A Budapesti Rendőr-főkapitányságon meggyanúsították a német antifát és azonnal őrizetbe vették. Indítványozzák a letartóztatását. Trux a megalapozott gyanú szerint a hírhedt német antifa rohamosztag, a Hammerbande tagja és részt vett a tavaly februári budapesti embervadászatban. Tavaly Berinben fogták el a magyar hatóságok három körözése alapján.
 

Nber

Well-Known Member
2021. október 15.
1 627
7 036
113
Az olasz picsa lelépett, de...

Kiadták a németek Simeon Ravi Truxot, a Hammerbande tagját, a tavalyi budapesti embervadászat résztvevőjét


Váratlan fejlemény az antifák rendezte tavalyi budapesti embervadászat kapcsán! A Pesti Srácok értesülsée szerint a német igazságügyi szervek kiadták Magyarországnak Simeon Ravi Truxot, akit Budapestre szállítottak. A Budapesti Rendőr-főkapitányságon meggyanúsították a német antifát és azonnal őrizetbe vették. Indítványozzák a letartóztatását. Trux a megalapozott gyanú szerint a hírhedt német antifa rohamosztag, a Hammerbande tagja és részt vett a tavaly februári budapesti embervadászatban. Tavaly Berinben fogták el a magyar hatóságok három körözése alapján.
2 lehetőséget látok:
  • azért adták ki, hogy rávalljon az antifa nőre
  • azért adták ki, mert megigérték, hogy haja szála se görbül, sőt kap jó nagy kártérítést.
 

Nber

Well-Known Member
2021. október 15.
1 627
7 036
113
  • Tetszik
Reactions: megazez and fip7

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 235
67 874
113
Hát nem tudom...
Hogy őszinte legyek én nem tudom ki ez a faxi, lehet az is hogy igaza van.
Meg lehet az is hogy tíz éve ugyanezzel a baxxatok meg szöveggel jött el csak épp Magyarorszagrol. Mondjuk ahol tíz évig munkát adnak hogy megeljek azért ennyire nem szidnam azt a helyet. Pláne hogy kvázi éppúgy valamilyen bevandorlo-migrans-akarmikent ő is élvezte Németországot, máskülönben korábban eljott volna.
Vannak akiknek sehol se jó és mindig más a hibás. Na mindegy, de lehet hogy tévedek.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 244
55 267
113
Hát nem tudom...
Hogy őszinte legyek én nem tudom ki ez a faxi, lehet az is hogy igaza van.
Meg lehet az is hogy tíz éve ugyanezzel a baxxatok meg szöveggel jött el csak épp Magyarorszagrol. Mondjuk ahol tíz évig munkát adnak hogy megeljek azért ennyire nem szidnam azt a helyet. Pláne hogy kvázi éppúgy valamilyen bevandorlo-migrans-akarmikent ő is élvezte Németországot, máskülönben korábban eljott volna.
Vannak akiknek sehol se jó és mindig más a hibás. Na mindegy, de lehet hogy tévedek.



Azt a helyet szidja,amivé vált dojcsland, nem azt,ami 10 éve volt,ahová 10 éve kiment.
A munkát nem ajándékba adják sehol,jellemzően mindenhol meg kell dolgozni a pénzért,nincs mit megköszönni egy munkalehetőségen,szerintem,illetve manapság, a munka adóknak illene megköszönni,ókor,ókor,hogy milyen fasza,hogy keményen dolgozunk,elvégezzük 2-3 ember munkáját,1 bérért.
 

L.O.B

Well-Known Member
2020. július 8.
2 136
7 579
113
Az eredeti beszélgetés, Norvégiát megmultikultizni akaró Kohn Ervin barátunkkal.
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 373
63 114
113

Ami energiát ebbe a perverz exhibicionista destruktivitásba ölnek ezek a kedves szélbalos, anarchista aktivisták, azt nyugodtan fektethetnék tanulásba, a természettudományos ismeretek népszerűsítésébe és a logikai készségek kollektív erősítésébe, ha azt akarják, hogy érettebb és értelmesebb társadalmak alakuljanak ki, melyek kikényszerítik a valóban környezetkímélőbb technológiákat.

Amíg ez nincs meg, addig marad az öncélú hisztizés, a vele szembeni fásult közöny és a környezetet háborítatlanul teleszaró profithajhász kapitalisták kontrollálatlan túlhatalma.
Sokszor leírtam már, hogy a destruktív baloldali radikalizmus nem más, mint a kapitalisták hasznos idiótái.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 235
67 874
113
Pont most akartam betenni a miniszter asszony kultúrájat én is...
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 843
35 187
113
Fingani ugyan fognak, de az adóztatott fingás - a tudósok 99%-a egyetért - nem járul hozzá a a bolygó felmelegedéséhez, míg az adózás nélküli fingás pedig igen.

Az adót természetesen zöldszervezetek és aktivisták valamint politikusok között kell majd gondolom szétosztani. Megjegyzem ezen utóbbiak is naponta több kiló szörnyűséges CO2-t bocsátanak ki magukból, és ezt minden erővel vissza kell szorítani ugye. Nekem erre konkrét ötleteim is vannak.
A megoldás csupán annyi hogy a dánoknál nagyon nagy bajok vannak már most (még nem érződik de a bajok már ott vannak) és nagyon nem jók a kilátások. KELL A PÉNZ MOST... nem számít hogy a jövő versenyképességét rontják ezzel és hosszútávon károsak a hatások a lényeg hogy most tarták a fejüket a víz felett.